Ankieta

Twoj

Nordmar
132 (29.8%)
Myrtana
163 (36.8%)
Varant
148 (33.4%)

Głosów w sumie: 432

Autor Wątek: Ulubiona prowincja  (Przeczytany 50515 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dearell

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie to przedsionek do raju.
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #120 dnia: 23 Styczeń 2009, 18:08:59 »
Mi najbardziej podoba się Varant, urzekła mnie ta pustynia. Lubię bardzo chodzić po pustkowiu, choć z niewiadomych powodów. Co do miast, to każde w Varancie mnie urzekło.

McSloniu

  • Gość
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #121 dnia: 23 Styczeń 2009, 18:48:48 »
Mi najbardziej podoba się Varant, urzekła mnie ta pustynia. Lubię bardzo chodzić po pustkowiu, choć z niewiadomych powodów. Co do miast, to każde w Varancie mnie urzekło.

A mi miasta się bardzo podobają na pustyni. Najbardziej Lago, Mora Sul i Isthar. W lago podoba mi się ten widok na morze, bujna roślinność... w Mora Sul, te uliczki, pełne kupców i złodzieji. A w Isthar jest bardzo fajna muzyka.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #121 dnia: 23 Styczeń 2009, 18:48:48 »

Offline Lee Mocny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #122 dnia: 24 Styczeń 2009, 14:30:43 »
Mi najbardziej podoba sie Nordmar: KLAN OGNIA WILKA I MÂŁOTA... Lubie przebywać w Nordmarze poniewaz można tam sie wiele nauczyc o kowalstwie oraz jest całkiem fajna zwierzyna...

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #123 dnia: 10 Maj 2009, 08:29:56 »
Mi najbardziej do gustu przypadł Nordmar ponieważ okropnie lubię śnieg i jest tam niebezpiecznie jak i najsilniejsze potwory.Poza tym można zabłądzić po tych bezdrożach i górach.Myrtana średnio mi się podoba najbardziej nie lubię tam okolic gdzie są shraty i gobliny które trudno trafić.Varant mi się w ogóle nie podoba jak kolega napisał wyżej miasta nie mają klimatu,mnóstwo nieumarłych z którymi nie lubię walczyć(sam nie wiem czemu).

Offline szarlej700

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #124 dnia: 11 Maj 2009, 08:33:27 »
Ja tam najbardziej lubię Mertane bo wszędzie jest blisko i nie trzeba sie nabiegać a po za tym nie ma jak rozwalanie orków a tam w miastach jest ich bardzo dużo
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2009, 16:07:19 wysłana przez Arthas »

Offline Pilaf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #125 dnia: 12 Maj 2009, 15:18:04 »
Ja najbardziej lubię Nordmar. Jest bardzo interesujący. Specyficzny klimat, góry, śnieg, lud żyjący w tychże górach, bestie, tryb życia. Jest to naprawdę świetne. Po za tym jest to świetna kraina dla łowców "grubej zwierzyny".

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #126 dnia: 13 Maj 2009, 11:38:54 »
Varant - zbyt sucho i ciepło
Nordmar - zbyt mokro i zimno
Więc odpadają zostaje Myrtana, która jest najbardziej odmienna niż moja okolica jest zielona, a nie kupa budynków i wieżowców, przydaje się trochę zieleni dla oka raz na jakiś czas, a nie tylko parki w sumie ;D Myrtana jest po prostu najfajniejsza zielona i jest tam dużo ludzi i tyle ;D

Offline Caesum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 4
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #127 dnia: 14 Maj 2009, 20:12:22 »
Mi się podobają wszystkie, każda z innego powodu, jednak jeśli miałbym wybierać, to chyba Varant, gdyż jest tam jasno i ciepło, dominują "złote kolory" a gdzieniegdzie są oazy, które świetnie kontrastują kolorem z resztą pustyni. Do tego miasta są klimatyczne, szczególnie Braga(XD) i Mora Sul.

Choć muszę przyznać, że bardzo urzekły mnie miasta w Nordmarze :>

Offline Garaz(ż)

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najeźdźca
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #128 dnia: 08 Sierpień 2009, 09:42:45 »
Ja również najbardziej lubie Varant, mnóstwo piachu od czasu jakaś oaza albo ruiny.Miasta mają swój specyficzny, niesamowity klimat, szczególnie Ishtar.Muzyka w Varancie też jest całkiem przyjemna.

Offline Aragorn strażnik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • This is Sparta
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #129 dnia: 10 Sierpień 2009, 08:50:09 »
najbardziej polubiłem Nordmar gdyż jest najbardziej niebezpieczny :mellow: i mają najsłynniejszych myśliwych wojowników i kowali ;D

Offline Kederan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody lies.
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #130 dnia: 10 Sierpień 2009, 22:25:33 »
Wszystkie trzy prowincje ze świata wykreowanego przez PB mają swój własny, niepowtarzalny klimat. Mnie jednak najbardziej urzekły mroźne góry Nordmaru. Wspaniałe widoki, groźne bestie, surowy klimat i ten specyficzny tryb życia nordmarczyków sprawiają, że ta lodowa północ przyciąga mnie niczym magnes. Twardzi, zahartowani w bojach i zimnie członkowie klanów, których darzą szacunkiem nawet orkowie, wywarli na mnie ogromne wrażenie. Klan Wilka posiadający najlepszych myśliwych w całej Myrtanie. Klan Młota, którego kowale, jako jedyni, posiedli wiedzę i umiejętności potrzebne do wytapiania magicznej rudy. Wreszcie Klan Ognia słynący ze wspaniałych wojowników, których do walki prowadzi jakoby moc Innosa. Nieostrożnego wędrowca, zakładając, że taki w ogóle dotrze do Nordmaru, lodowa kraina może niemiło zaskoczyć, czy to urwiskiem nagle wyławiającym się z zamieci, czy też bestią, która tylko czeka aż jej przyszły posiłek wystarczająco się zbliży. Nordmar to bezsprzecznie miejsce, w którym spędzam najwięcej czasu.

Offline Bezimienny_09

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #131 dnia: 20 Listopad 2009, 11:35:15 »
Moją ulubioną prowincją jest Varant. Uwielbiam klimat piaszczysty, wielkie pustynie, stare świątynie. Podoba mi się też ludność, która tam żyje. Najbardziej lubie koczowników, a asasynów najchętniej zabijam. Pozdrawiam Bezimienny_09

Offline Kadash-zug

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #132 dnia: 28 Listopad 2009, 10:02:25 »
Ja najbardziej lubię Varant , ponieważ jestem amatorem walk i silnych wrażeń. Rzecz jasna zawsze opowiadam się tam po stronie koczowników , bo zawsze razem z nimi zdobywa się miasta. Poza tym lubię Księżycowy miecz który dostajemy jako nagrodę w turnieju na jednej z aren.Jest tam także Diego i są magowie wody.Varant rlz

Offline ranfer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #133 dnia: 21 Grudzień 2009, 21:37:07 »
Według mnie najlepsza prowincja to Nordmar. Po pierwsze ładny krajobraz. Po drugie mnóstwo zwierząt i dlatego można tam nabić niezły level. No i po trzecie można się tu zahartować ;D i razem z silnymi chłopami przebywać, co nie boją się garnizonu orków.

Offline Miłosz1p

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 4
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #134 dnia: 16 Luty 2010, 20:51:14 »
Nordmar. Lubię magię, ogień i rzemiosło. Ta kraina ma wszystko! Klan ognistych magów Innosa, najlepszy kowal na świecie, piec runiczny, druidzi... Nic nie trzeba wyjaśniać.

//NIE STAWIAMY SPACJI PRZED KROPKÂĄ!!!
//Ios
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2010, 21:31:20 wysłana przez Issith, Ognisty Smok »

Offline Atraian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #135 dnia: 21 Luty 2010, 22:28:19 »
Moją ulubioną krainą jest Varant. Przeważa kilka rzeczy mieszkają tam Magowie Wody Moi ulubieni :) oraz koczownicy ale też podoba mi się to że jest  tam tak cicho oraz to że jest tam tak dużo ruin...

Offline Fariolin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myśliwy,Złodziej,Wojownik
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #136 dnia: 24 Luty 2010, 18:07:31 »
Najbardziej mi się podoba w Myrtanie jest na to kilka powodów:
1.Soundtrack z Myrtany jest bajeczny.:D
2.Dużo jaskiń i questów.
3.ÂŁadne miasta.
Ale też w Nordmarze jest super mają dobry soundtrack jak w myrtanie. Oraz piękny krajobraz.
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2010, 11:32:01 wysłana przez Fariolin »

Offline Lee-09

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #137 dnia: 29 Marzec 2010, 09:25:38 »
Według mnie najpiękniejszy jest varant ze względu na piaszczyste tereny i lud tam zamieszkujący naj. podoba mi się Mora Sul, Bakaresh I Lago

Offline Destien

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #138 dnia: 29 Marzec 2010, 20:31:32 »
Dość dawno przechodziłem Gothica 3, Tak więc moja wypowiedź będzie nieco niedokładna.
Najbardziej w pamięć zapadł mi Nordmar, a to z powodu wieży Xardasa (ulubiona postać)i  wiecznej zimy, którą także lubię. Do tego ten honor, który nie pozwala ustąpić przed orkom. Dla mnie, jest to najlepsza prowincja.

Offline Krypto

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #139 dnia: 13 Maj 2010, 15:57:55 »
Nordmar - Brrr! Trzeba ubrać futro... a niech to! Przez ten mróz palce nam zdrętwiały i nie możemy zapiać tego dziadostwa. Kiedy już skończymy szarpanie się z coraz grubszymi futrami bizonów i grubymi pancerzami mamy okazję zbadać okolicę. Plamy krwi na śniegu i odciski łap wskazują na cieniostwora... Lepiej nie wchodźmy mu w drogę. Gdzieś w oddali słychać wrzaski tygrysów oraz wycie wilków. Czyżby jakiś nieostrożny łowca orków zabrnął zbyt daleko w dzicz? Lepiej my też trzymajmy się lewej drogi, tak jak grupa goblinów od której dzieli nas mila. Na prawo widać rozpadlinę i kroki trolli. Co do...?! Ta wichura niedługo kompletnie zniszczy nasz słuch i nie będziemy w stanie się skoncentrować. Dym! Nareszcie w oddali widzimy zamazane sylwetki chat i kłęby czarnego dymu. Zaraz usiądziemy przy ognisku przykryci kolejnym futrem i dostaniemy do ręki gruby kawał mięsa... mniam!

Myrtana - Kolejna strzała utkwiła w drzewie. Grupa ścierwojadów pognała w las, a my zdobyliśmy jedynie kilka piór jakiejś wrony. I jak mamy wrócić do domu z pustymi rękami? Co to za polowanie bez najmniejszego trofea? Trzeba było z Pavlem iść w okolicę Silden i zdobyć kilka rogów bizonów... Ostatnio są dużo warte. Krhrrr krhhh! Dzik! Znikąd pojawiamy się wysoko na drzewie, a locha warczy pod nim i rzuca się na nasze nogi wyrywając grube kawałki kory. Zaraz... Czy to róg wojenny? Tak! Ziemia trzęsie się kiedy cały pluton orków przebiega pomiędzy drzewami próbując schwytać rebelianta. No, nareszcie dzik uciekł. Wystarczy że raz zrani nas w ramię, a potem nie da nam spokoju do zakichanej śmierci.

Varant - WODY! Gdzie jest ta dziadoska oaza? Według mapy powinienem już w niej być godzinę temu. Czy to wydmy zmieniają wielkość czy już mam przewidzenia? Nagle piasek pod moimi nogami zaczyna się poruszać... no tak. Miecz w dłoń i ostrzem pomiędzy kamienie. O... coś złapałem. Młody pełzacz próbował zaatakować od dołu jak szczur kiedy siedziałem w wychodku. Nie ma co, trzeba pomodlić się do Beliara o jakiś cud bo tylko to uratuje nas z samego środka ogromnej pustyni. Czy to ruiny tam, w oddali? E tam... ciągną się milami więc ludzi na pewno się nie spotka. No i podobno jakiś Bezimienny dureń otworzył ostatnio wszystkie świątynie, a nie zabił ożywieńców. Czy to ich patrol na zachodzie? Kurczę...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #139 dnia: 13 Maj 2010, 15:57:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top