Autor Wątek: Kamień teleportacyjny  (Przeczytany 1895 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Kamień teleportacyjny
« dnia: 30 Listopad 2006, 11:23:17 »
Najlepiej przejdę od razu do mojego problemu. W jaskini pod Gothą znalazłem kamień teleportacyjny "Do świątyni Innosa" w Vengard'dzie, chociaż w Poradniku piszę, że powinien mnie przeteleportować do Sali Tronowej - mniejsza. Aby wyjść po za barierę trzeba kolejnego Kamienia, który teleportuje nas na drogę już po za magiczną kopułą. Jednak Arcymag dał mi kamień do Sali Tronowej. Tak więc utknąłem w stolicy a po za barierę można przejść tylko i wylącznie przy pomocy kodów. Czy jest jakiś inny sposób?
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2006, 15:26:21 wysłana przez Arthas »

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Kamień teleportacyjny
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopad 2006, 11:37:08 »
Dziwię Ci się, że na tym etapie gry nie masz innych teleportów (przecież są w każdym mieście)...
Teleport poza barierę daje nam albo Rhobar, albo leży ona na stole koło Arcymaga (dokładnia nie pamiętam ale na pewno muszą tam być dwie: do sali tronowe i poza barierę).

Forum Tawerny Gothic

Kamień teleportacyjny
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopad 2006, 11:37:08 »

Offline Eron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Kamień teleportacyjny
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopad 2006, 11:47:49 »
Wystarczy ze masz inny teleport do jakiegos miasta. Naprzyklas Reddoc i po sprawie przenosi cie od razu. No a jezeli nie masz to chyba Robhar ci daje kamien :D

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Kamień teleportacyjny
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopad 2006, 13:03:39 »
Rhobar daje Ci kamień teleportacyjny do sali tronowej... ten co jest w Gocie przenosi Cię do swiątyni Innosa w stolicy.A teleport za bariere dostajesz od maga, który ma jednocześnie ognisty puchar, nie pamiętam tylko jego imienia, ale wiem że znajduje się on nad sala tronową(w wieży)...Pozdro

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Kamień teleportacyjny
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Listopad 2006, 13:03:45 »
Kamień teleportacyjny leży na stole alchemicznym, który znajduje się w pokoju z Arcymagiem w Vengardzie.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Kamień teleportacyjny
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Listopad 2006, 15:19:10 »
Wszystko fajnie, ale czy wy wiecie wogóle o co mi chodzi? Pod Gothą znalazłem Kamień Teleportacyjny DO ÂŚWIÂĄTYNI INNOSA, a od Karrasa dostałem Kamień Teleportacyjny DO SALI TRONOWEJ! Jest to błąd, a mając tylko 512 MB RAM'u i korzystając z teleportu do Cape Dun trochę czasu zajmie zanim zpowrotem wrócę w moje  miejsce docelowe. Tak więc utkwiłem w Vengradzie! A już się cieszyłem, że mój eglemplarz nie posiada tylu bugów :P ...

Dzięki za pomoc...

Offline _Nameless_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Kamień teleportacyjny
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Listopad 2006, 18:29:08 »
To nie jest błąd

Nie pamiętam w wprawdzie kto daje ci ten kamień (obstawiam króla po tym jak z nim pogadasz) ale dostajesz kamień, ktory ma w opisie, że nie wiadomo gdzie prowadzi, a prowadzi nie daleko za barierę.

BTW nie widze problemu, skoro tak ci zależy żeby wyjśc to czemu się nie poświęcisz i nie poczekasz?!

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Kamień teleportacyjny
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Listopad 2006, 19:55:02 »
Od króla nie dostajesz kamienia

Kamień prowadzący przed Stolice leży na stole bądż stole alchemicznym koło tego maga na szczycie wieży nad salą tronową

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Kamień teleportacyjny
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Grudzień 2006, 20:33:24 »
Czy Wy umiecie czytać? Przecież mówię, że na stole alchemicznym leży KAMIEÑ TELEPORTACYJNY DO SALI TRONOWEJ, zaś pod Gothą znalazłem KAMIEÑ TELEPORTACYJNY DO ÂŚWIÂĄTYNI INNOSA! Próbowałem użyć jednego i drugiego po kilka razy i nic! Za barierę wydostałem się za pomocą kodów. Temat można już zamknąć!

Forum Tawerny Gothic

Kamień teleportacyjny
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Grudzień 2006, 20:33:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything