Autor Wątek: Gothic 2 Noc Kruka - problem.  (Przeczytany 2698 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ranger3120

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Gothic 2 Noc Kruka - problem.
« dnia: 12 Listopad 2012, 13:01:33 »
Witam... Mam problem z odpaleniem gry wymienionej w temacie. Pobrałem pirata Noc Kruka, gdy dowiedziałem się, że potrzebna jest podstawka gry czyli zwykły Gothic II. Dobra, ściągnąłem, wypakowałem, wypakowywuje NK do folderu z Gothiciem II, i tu jest problem... Gdy wypakowałem, próbuje odpalić grę to klikam 2 razy w ikonkę, a tu kurde nic. Przez 2-3 sekundy jest ikonka myszki "myślenia" i tyle na tym... Wie ktoś co zrobić? Próbowałem przez administratora nie działa, próbowałem również z trybem zgodności XP SP III i też nic... Wie ktoś co zrobić? Proszę, pomóżcie, bo jestem taki napalony na Gothica, bo dawno nie grałem, a poza tym zima idzie i nie będę miał co do roboty. :)

Jakby ktoś chciał "statystyki" mojego komputera to są na tych 2 screenach.

http://scr.hu/screenshooter/5935345/qqorsfp
http://scr.hu/screenshooter/5935345/sknqoog

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gothic 2 Noc Kruka - problem.
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Listopad 2012, 17:27:26 »
To to nie jest instalowane od razu? Ja zawsze miałem taka wersję gry, że była od razu podstawka i dodatek. Taką sobie ściągnij. Nie będziesz miał problemu.

Albo jeszcze lepiej. W sklepach za grosze znajdziesz :) Poszukaj w Empiku.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 2 Noc Kruka - problem.
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Listopad 2012, 17:27:26 »

Offline ranger3120

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Odp: Gothic 2 Noc Kruka - problem.
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopad 2012, 17:39:08 »
Kurde no, kiedyś jakieś pół roku temu ściągnąłem Noc Kruka to mi działało chyba nawet bez podstawki, tylko usunąłem bo jak wyszłem z wieży Xardasa to obraz się zniekształcił... A teraz próbuje wszystko, sterowniki, patche, uruchamia przez administratora, tryby zgodności, próbowałem nawet zrobić, że próbować włączyć 2x grę, po czym w menedżer zadań i wyłączyć proces ale problem w tym, że tego procesu wogóle nie ma, jest sam Gothic gothic gothic itp... Pomóżcie... Dodam, że najbliższy sklep z grami mam 50km od domu, a specjalnie po grę nie będę jechał...

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic 2 Noc Kruka - problem.
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Listopad 2012, 17:44:57 »
Gra chodziła bez podstawy? Aha...  <facepalm>

Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.


Może jakieś pliki są uszkodzone? Ewentualnie możesz spróbować odpalić za pomocą programu Sandboxie, ale nie mówię, że na pewno zadziała.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gothic 2 Noc Kruka - problem.
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad 2012, 11:10:09 »
8,99 zł tyle kosztuje Gothic 2 Złota Edycja. Czy 9 złotych to jakiś majątek? W dodatku nie musisz czekać na przesyłkę, bo grę kupujesz cyfrowo. Tutaj masz sklep.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 2 Noc Kruka - problem.
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad 2012, 11:10:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything