Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dragosani

Strony: [1] 2 3 ... 402
1
Pałac / Odp: Sala Tronowa [audiencje, skargi, propozycje]
« dnia: 24 Czerwiec 2019, 16:38:22 »
-To jest właśnie naszym celem, jednak środki które zamierzamy zastosować są bardziej dynamiczne niż te dotychczas używane. Sama prawdopodobnie niedługo wybiorę się w teren zbadać wszystko dokładnie, lecz najpierw muszę załatwić parę formalności. Trochę wstyd mi się przyznawać ale cierpimy obecnie na braki w zaopatrzeniu i ten problem próbuje rozwiązać. Potrzebuje solidnych płatnerzy i kowali. Łukami i tego typu rzeczami chyba sama się zajmę bo szkoda czasu. - rzekła nieco zamyślona kolejnymi krokami. -W każdym razie chciałam uprzedzić króla o tej zmianie i aby nie było jakiś niejasności czy wątpliwości. Utrzymamy pozycję królewskiego łowczego i będziemy na bieżąco informować jak wyglądają sprawy związane z Plagą i resztą.

- W Efehidon jest wielu utalentowanych płatnerzy i kowali, więc wystarczy ogłosić chęć złożenia dużego zamówienia. To ich nieco rozrusza.  [/i]2
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 24 Czerwiec 2019, 12:59:54 »
Dragosani również pożegnał się i opuścił domostwo Samira.

3
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 23 Czerwiec 2019, 18:03:49 »
- Kilka kilometrów za wschodnia bramą miasta, trakt prowadzący do Atusel rozgałęzia się. Jedna odnoga biegnie do Atusel właśnie, druga na południe. Kawałek dalej na południe jest polana. Tam się spotkamy. To częste miejsce postoju podróżnych, więc nie zwrócimy na siebie wielkiej uwagi. Od, zwyczajni wędrowcy.

4
Pałac / Odp: Sala Tronowa [audiencje, skargi, propozycje]
« dnia: 23 Czerwiec 2019, 17:55:53 »
- Zatem niech najlepsi tropiciele i myśliwi tępią Plagę, znajdą jej źródło i oczyszczą je - odparł król, wysłuchawszy słów elfki. - To powinien być priorytet, leży to w interesie zarówno królestwa, Konkordatu jak i natury jako takiej.

5
Pałac / Odp: Sala Tronowa [audiencje, skargi, propozycje]
« dnia: 23 Czerwiec 2019, 14:55:58 »
- Witaj - odparł wampir. - W takim razie słucham. Jakie zmiany zaszły w waszej organizacji?

6
Pałac / Odp: Sala Tronowa [audiencje, skargi, propozycje]
« dnia: 23 Czerwiec 2019, 14:19:31 »
Elfka została poprowadzona do sali tronowej, gdzie na tronie przebywał król. Skinął do niej głową, przywołując ją bliżej i dając znak, aby przedstawiła swoją sprawę.

7
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 23 Czerwiec 2019, 11:38:02 »
- Kiedy będziecie gotowi? - zapytał Dragosani. - To jest odpowiedni czas, aby się przygotować, więc wykorzystajcie go.

8
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 22 Czerwiec 2019, 17:54:24 »
- Kręgi sam przygotuję, gdy wybierzemy miejsce na naszą pułapkę. To jest dość specjalistyczna wiedza. Zorganizujcie zatem sól, ja przygotuję kilka własnych sztuczek. Na wykonanie srebrnych łańcuchów niestety nie mamy za bardzo czasu, ale to mi podsuwa pomysł na pewien substytut. Co do ochrony przed opętaniem...  Istnieją na to sposoby, ale w tym momencie dla nas niedostępne. Zresztą, lepiej aby uciekające demon opętał któregoś z was, niż osobę po drugiej stronie wyspy. Łatwiej będzie go odszukać - zaśmiał się wampir. 

9
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 22 Czerwiec 2019, 17:26:42 »
- Niesrebrny bełt może nic nie dać - odparł wampir. - Jeżeli demon przejmie kontrolę, to zwyczajnie zignoruje ranę. Dla niego ciało Mohameda to tylko naczynie. Jeżeli się zużyje, może je opuścić i uciec, poszukać następnego. Na przykład twojego. A potem Imago. Więc sugerowałbym jednak srebro.

10
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 22 Czerwiec 2019, 17:16:28 »
- Też słyszałem, że przebywa w forcie Harad. Tam więc wyruszymy. Zapoznajcie się z mapami tego miejsca i okolic. Będziemy musieli wyciągnąć go w miejsce, gdzie nie narazimy postronnych osób i nie będziemy mieli świadków. Jeżeli ufasz swoim ludziom na tyle, aby ich tam wysłać, zrób to, Samirze. Oczywiście nie mów im jaki mamy cel. Ogólnie to chcę wyruszyć jak najszybciej. - Potem zwrócił się do Imago.
- Demony tego typu posiadają z reguły pewne zdolności magiczne. Potężna formę telekinezy. Dlatego otwarta walka jest nie wskazana. Ciężko byłoby go wtedy pojmać żywcem, a uśmiercenie go jest absolutnie wykluczone. To bym nam nic nie dało, demon zwyczajnie by uciekł. Szczęśliwie dla nas opętani mają także słabości. Kontakt ze srebrem i solą sprawia im potworny ból. Do tego znam metodę na całkowite sparaliżowanie opętanej osoby. Musielibyśmy wmanewrować go w krąg magiczny, który mogę stworzyć. Jeżeli to zrobimy, to wygraliśmy. I to powinno być naszym celem.

11
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 22 Czerwiec 2019, 15:16:48 »
- Skoro jest wysoko postawionym zabójcą, to nie jest "tylko" - odparł król. - Tacy ludzie są cenni. - Spojrzał na Samira. - Mówisz, że słyszy głosy? To by się zgadzało... Jakiś czas temu otrzymałem informację, że Mohamed jest opętany przez demona. Należy więc go oczyścić i pozbyć się jego gościa. W tym celu Mohamed musi zostać schwytany żywcem. Zapędzony w pułapkę, pojmany. Do tego potrzebuję was. Jesteście jego wspólnikiem i podwładnym. Może nie ufa wam do końca, ale z pewnością wasza obecność wyda się mu mniej podejrzana niż moja. Pomożecie więc mi go pojmać. Ja zajmę się egzorcyzmem.

12
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 22 Czerwiec 2019, 11:36:38 »
- Watu Mohamed Khaled - Drago odpowiedział na pytanie Samira. - Z tego co się orientuję od pewnego czasu zajmuje dość wysokie stanowisko w waszej organizacji, czyż nie? On stał za tym oczyszczaniem, o którym mówiłeś. To dość ironiczne, biorąc pod uwagę jego... stan. Co o nim wiecie? Samirze, jak długo go znasz? Zauważyliście może jakieś nietypowe zachowania?

13
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 22 Czerwiec 2019, 11:13:54 »
Odpowiedź młodego wampira była sroga. W tym "innym", niepokojącym sensie.
- Tragiczna przeszłość, silna motywacja, szczytny cel i typowa naiwność młodego wampira - podsumował Dragosani. Kąciki jego ust leciutko uniosły się w górę. - Nadasz się. A jeżeli nie, to najprawdopodobniej zginiesz. Lubujesz się w oczyszczaniu Podgrodzia ze ściera. Więc co powiesz... - Spojrzał na Samira. - Co powiedzie, na oczyszczenie ze ścierwa waszych szeregów?

14
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 22 Czerwiec 2019, 10:57:56 »
Dragosani w końcu zasiadł i odstawił pustą już szklankę na stół. Istotnie, pora przejść do interesów. Sporo ryzykował zgłaszając się akurat w tej sprawie do takich osób. Jednakże potencjalne zyski też były niemałe. Zarówno krótko, jak i długoterminowe. A w razie gdyby coś poszło nie tak... cóż, były jeszcze alternatywy.
- Dobrze zatem - powiedział. - Mniemam, że rozumiecie, że to co powiem jest przeznaczone tylko dla was. - Spojrzał na Imago. - O ile Samira już jako tako poznałem, ciebie nie. Więc zanim przejdziemy do interesów, powiedź mi, kim jesteś? Nie chcę mówić o takich sprawach z osobami, których imienia nie znam.

15
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 22 Czerwiec 2019, 10:32:21 »
- Skąd ten wniosek? - odpowiedział pytaniem Drago. Jednym haustem wypił trunek. Nie poczuł praktycznie nic. Jego organizm miał za mocno ulepszona fizjologię, aby alkohol mógł mieć na niego jakikolwiek wpływ. Jedno z przekleństw była tym, czym był Dragosani.
- Przez wiele lat mieszkałem w tej dzielnicy i jej podobnych, na całym świecie. Skąd więc wniosek, że ne znam Samira i zwyczajnie nie przyszedłem w odwiedziny? - zapytał. - Akurat w tym konkretnym przypadku masz rację, ale wiedz, że wyciąganie zbyt pospiesznych wniosków często może prowadzić do zguby.

16
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 22 Czerwiec 2019, 10:09:50 »
Dragosani nie skomentował tego, że na stole od razu pojawiła się butelka alkoholu. W tym królestwie spożycie alkoholu było duże. Nie aż tak duże jak chociażby w Torgon, ale też niemałe. Nie stanowiło to jeszcze wielkiego problemu, więc król nie musiał rozważać drastycznych środków jego obniżenia. Wampir wziął jedną z napełnionych już szklanek. Spożywanie trunków podanych przez skrytobójców może nie było najrozważniejsze. Ale dla większego dobra można było zaryzykować. Uniósł lekko szklankę w geście toastu.

17
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 21 Czerwiec 2019, 23:41:42 »
I wampir wszedł do środka. Zsunął maskę z twarzy. Jego wzrok od razu spoczął na drugim wampirze w pomieszczeniu, znacznie młodszym, co było widoczne w każdym calu jego osoby.
- Widzę, że masz już gościa, Samirze - stwierdził. - Znajomy z pracy? - zapytał.

18
Podgrodzie / Odp: Dom Samira
« dnia: 21 Czerwiec 2019, 22:56:17 »
Nad miastem zapadł zmrok. Idealna pora dla zabójców... albo innych istot nocy. Tych prawdziwych, dla których noc jest czasem łowów. Jedna z takich istot samotnie przemierzała właśnie uliczki podgrodzia. Osobnik w ciemnym stroju ze skóry bez strachu kierował się do pewnego domostwa, znajdującego się w tej części miasta. Nie obawiał się bandziorów, którzy lubowali się w atakowaniu samotnych osób nocą na podgrodziu. Było w nim coś, jakaś drapieżna aura, która zniechęcała do niepokojenia go. Osobnik dotarł w końcu do celu. Stanął przed drzwiami, ciemny cień na tle bledszego otoczenia i zapukał. Nie godzi się przecież wchodzić ot tak, bez pukania, do cudzego domu, niezależnie od społecznych nizin.

19
Panteon Bogów "Navigii Draco" / Odp: Kaplica Ventepi
« dnia: 07 Czerwiec 2019, 12:56:24 »
Zaraz za służką Melkiora w kaplicy zjawił się król.
- I jak tam sprawuje się mój sirin? - zapytał.

20
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 30 Maj 2019, 16:25:21 »
Dragosani nie interweniował podczas zarysowywania planu tej samobójczej wyprawy. Dorzucił jednak kilka swoich słów na temat poruszony wcześniej.
- Moje galeony wspomogą walkę z piratami - powiedział. - Kazałem je wybudować właśnie w takim celu.

Strony: [1] 2 3 ... 402
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.