Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dragosani

Strony: [1] 2 3 ... 400
1
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 16 Maj 2019, 19:04:31 »
- Zatem postanowione - stwierdził król. - Od tej pory Rikka Malkain jest panią gminy Numeron. Konieczne także będzie omówienie konkretnego planu rozwiązania problemów Revar. Takiego, który się powiedzie. Nie będę tolerował więcej porażek w tej kwestii. Nie tak dawno temu odwiedziłem tamte ziemie. Zabiłem tyle dzikich wampirów ile mogłem w czasie tak krótkiej wizyty, jednak to wciąż zbyt mało. Rikko, w kwestii likwidacji zagrożenia z ich strony masz moje pełne poparcie. Jeżeli będziesz potrzebowała poparcia bardziej siłowego, nie wahaj się aby zwrócić się o nie do mnie lub do pani Hetman.

2
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 16 Maj 2019, 18:36:29 »
- Spokój! - przemówił Drago. Nie krzyknął, zwyczajnie to powiedział. Jednak jego ton był twardy i nieznoszący sprzeciwu. Spojrzał na Rikkę.
- Tereny Revar istotnie potrzebują władzy. I ja również uważam, że osobą sprawująca tam rządy powinien być wampir. - Tutaj rzucił okiem na Marduka. - Jednak, nie twoja argumentacja nie przekonuje mnie, abym przekazał ci władzę nad całym dystryktem. Szczególnie nad dystryktem, w którym nie posiadasz ani jednej gminy. Mógłbym się jednak zgodzić na przekazanie ci jednej z gmin tegoż dystryktu. Osobiście sugeruję Egan albo Numeron. One najlepiej nadałyby się jako punkt zaczepienia dla oczyszczenia Revar.

3
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 16 Maj 2019, 11:11:13 »
- Gunses był dla mnie dobrym przyjacielem od wielu lat - zaczął Drago. - Nie chcę tego robić, jednak jako król nie mogę pozwolić aby osobiste sympatie wpływały na mój osąd. Z bólem serca więc popieram wniosek. Gunses Cadacus zostaje pozbawiony swoich ziem. Zachowuje jednak tytuł szlachcica. - zdecydował smutno. Mówił jednak alej.
- Chciałbym jednak wykorzystać ten moment aby kogoś oficjalnie powitać i coś ogłosić - mówił. - Powitajcie @Isentora Aquilę, który to powrócił do nas, aby wspierać nasze królestwo swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie mogę nawet wyrazić jego wkładu w rozwój Valfden. Nic tego nie wyrazi. Mogę jednak spróbować. Zatem w obliczu was wszystkich jako świadków, ogłaszam iż Isentor Aquila z dniem dzisiejszym otrzymuje tytuł hrabiego Maer. Powitajcie zatem nowego hrabiego naszego królestwa!

4
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 13 Maj 2019, 18:42:48 »
Dragosani w milczeniu wpatrywał się w Mohameda swoimi nienaturalnie jasnymi oczami. Zupełnie tak jakby wiedział coś o Mohamedzie.
- Dobrze zatem - odparł po chwili. - Niech się tak stanie. - Rozejrzał się. - Zgadzam się. Mohamed stanie się zatem pierwszym właścicielem ziemskim tego typu pośród zebranego tutaj towarzystwa. Świeć przykładem dla przyszłych. Kto wie, może wkrótce zawitam w tej urokliwej osadzie jako gość? - zakończył żartem, wciąż uważnie obserwując maurena.

5
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 12 Maj 2019, 19:01:48 »
Dragosani spostrzegł przybycie zakapturzonej postaci. Niemal niezauważalnie dla osoby postronnej kiwnął do niej porozumiewawczo. I wtedy przemówił Melkior.
- Wieś Mirty leży na terenie twojej gminy, czyż nie? Kallar? Co tez uczynił Mohamed, że prosisz o nagrodzenie go w ten sposób?

6
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 12 Maj 2019, 10:53:47 »
- Tak, taka jest moja wola. Od czasu, gdy Patricia otrzymała gminę Aqtos, rozwija ja aktywnie, więc jestem pewien, że i w tym przypadku sprawdzi się wyśmienicie.

7
Stare miasto / Odp: Herold [wypłaty z tytułu posiadania ziem]
« dnia: 12 Maj 2019, 10:12:05 »
Do herolda przyszła Visenya. Od dawna nie odbierała pieniędzy za włości króla. Był to pierwszy raz od wielu lat.
- Dzień dobry - powiedziała. - Chciałam odebrać należności za ziemie posiadane przez króla Dragosaniego. W skład jego ziemi wchodzi księstwo Efehidon, gmina Efehidon, gmina Tykon i gmina Weqru. Razem to będzie 745 denarów. 

109 denarów + 745 denarów = 854 denary

8
U krasnoludzkiego rzemieślnika zjawił się Drago.
- Witaj, panie majstrze, chciałbym zakupić pięćdziesiąt sztuk nabojów z czarnej rudy.

50x
Nazwa amunicji: nabój z czarnej rudy
Rodzaj: nabój
Obuch: 38
Wytrzymałość: 40
Opis: Wykonany z 0,015kg czarnej rudy i 0,0075kg niebieskiej rudy.
Cena: 22 grzywien

120 d - 11 d = 109 d

9
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 10 Maj 2019, 18:06:47 »
- Zgadzam się - odpowiedział król. - Lucas zostanie pozbawiony swych ziem, z zachowaniem jednak tytuły szlachcica.

10
Do sklepiku elfiej czarodziejki przybył Dragosani. Zakapturzony i zamaskowany, coby nikt niepowołany nie poznał w nim króla.
- Witaj, Aneo - rzekł do elfki, zsuwając maskę z twarzy. - Poproszę o trzy mikstury niewidzialności, truciznę z czarnego bzu, zestaw cyrulika. Do tego poproszę runy Heshar, Aresh i Anoshu, po jednej sztuce oraz twój promienny uśmiech. - Wyłożył na ladę garść złota, oraz kilka monet srebrnych.


132 d - 12 d = 120 d
16245 g - 10 g = 16235 g
11
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 08 Maj 2019, 19:44:13 »
- Widzę, że zdania są podzielone - skomentował Dragosani. - Jednak Melkior słusznie wskazał. Quarthon żyje i wciąż stanowi zagrożenie dla obywateli naszego królestwa. - Król spojrzał na anioła. - Doprowadź go do sprawiedliwości. Wtedy rozważę ponownie twój wniosek.

12
Panteon Bogów "Navigii Draco" / Odp: Kaplica Ventepi
« dnia: 07 Maj 2019, 18:42:02 »
Do kaplicy bogini Ventepi przybył sam król. Na rękach niósł szczenię sirina. Mały, puchaty zwierzak próbował mu ogryźć palce. Czyli Drago już zaczynał mieć na niego zły wpływ.
- Witaj, kapłanko, chciałbym oddać pod wasze wychowanie te oto szczenię. Pokryję wszelkie koszty.


Sirin
Młode potrzebuje czterech tygodni na oswojenie się z ludźmi u kapłanek Ventepii. Następnie dwanaście tygodni, żeby wejść w dorosłość i móc walczyć u boku swojego pana.136 denarów - 4 denarów = 132 denary

13
Dragosani uśmiechnął się lekko. Odłożył szczeniaka na ziemię, sprawnie unikając jego zębów, którymi to zwierz już chciał go uraczyć. Drago bez słowa podszedł do stołu. Zdjął rękawicę i sztyletem naciął sobie dłoń. Krew spłynęła do naczynia. Antares podał kielich nauczycielowi.
- Na zdrowie.

14
Po powrocie z Revar u Feanora zjawił się Dragosani. Nosił szeroki, zdobiony pas, który tam zdobył. Uznał, że po pokonaniu Ukrytego zasłużył sobie na taką ozdobę. Na rękach niósł szczenię sirina. Nie chciał go zostawiać gdzieś. Krasnoludzki stajenny podejrzanie się oblizywał gdy go zobaczył.
- Wróciłem - powiedział krótko na powitanie.


15
Zakończone wyprawy / Odp: Cień króla
« dnia: 07 Maj 2019, 08:40:57 »
Krew Bestii z Revar była silna. Mocna. Kryła się w niej moc. Porażająca i pozwalająca. Dragosani z trudem walczył z instynktami rozbudzonymi przed dzikość tej krwi. Zarówno świadomie jak i podświadomie walczył wykorzystując wszelkie techniki, które poznał w czasie swojego życia. Wampirze nauki kontroli głodu krwi. Starożytne mantry służące do opanowania demoniczncych mocy bestii. Był Światłem w Ciemności. Nie mógł się więc poddać tej Ciemności. Nie wiedział ile czasu spędził bez zmysłów, tocząc walkę o własny umysł. W końcu przebudził się. Jego ciało wciąż było jego. Umysł także. Wstał i rozejrzał się. Po chwili namysłu wziął ze sobą zdobiony pas Ukrytego i ruszył do wyjścia z warowni. Czekała go droga powrotna, w której to musiał odwiedzić jeszcze obóz Srebrnej Ręki.


16
Zakończone wyprawy / Odp: Cień króla
« dnia: 06 Maj 2019, 19:17:28 »
Wyszczerzona w niemym już wrzasku głowa Bestii z Revar w niemym już wrzasku głowa potoczyła się i zatrzymała, stukając w cielsko latawca. Ciało padło na ziemię, lecz jego regeneracyjne właściwości wciąż toczyło walkę z ranami. Dragosani schował szablę i podszedł do cielska drage. Wyrwał włócznię z jego głowy. Podszedł do truchła Ukrytego i wbił srebrny grot w serce Bestii. Gdy stwór ostatecznie znieruchomiał, Dragosani schował włócznię do pokrowca na plecach i kucnął przy Ukrytym. Podciągnął ciało do siebie. Gwałtownym ruchem wbił kły w jedną z żył. Zaczął łapczywie sączyć krew, szukając w niej tajemnic mocy Ukrytego. 

17
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 06 Maj 2019, 19:09:26 »
- Powtórzmy więc może to co zrobiliśmy z wnioskiem Melkiora - odparł Dragosani. - Wysłuchajmy najpierw opinii naszej szlachty. Zatem, moi drodzy, jak sądzicie? Czy nasz pierzasty przyjaciel powinien jeszcze bardziej obrosnąć w piórka?

18
Zakończone wyprawy / Odp: Cień króla
« dnia: 05 Maj 2019, 22:45:23 »
Ukryty zdawał się być coraz bardziej zdesperowany, co było całkiem zrozumiałe. Dragosani z łatwością uniknął jego ciosu. Bez jednej ręki stwór wciąż był niebezpieczny, lecz zdecydowanie mniej niż na początku walki. Drago uchylił się i odstąpił w bok. Jego szabla zadała kolejne uderzenie, tym razem wymierzone w drugą rękę Bestii. Chciał pozbawić jej i tej kończyny, aby zakończenie potyczki było względnie łatwe. Kolejny cios szabli znów pomknął ku szyi dzikiego wampira. Tym razem Drago zadał bardziej zamaszyste cięcie. Tak aby nie tylko rozciąć gardło wampirzego oponenta, lecz aby pozbawić go głowy.

19
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 05 Maj 2019, 19:00:17 »
- Zgadzam się - odpowiedział król. - Szeklanie, od tej pory dzierżysz tytuł szlachcica Coru. Opiekuj się dobrze tymi ziemiami.

20
Zakończone wyprawy / Odp: Cień króla
« dnia: 05 Maj 2019, 18:57:57 »
Oto był moment na atak. Gdy dziki oddalił się, uwalniając Draga, ten wybił się w ziemi jednym, sprężystym ruchem. Nie było czasu na wyrywanie włóczni z truchła zabitego latawca. Dragosani sama szablą i tak mógł zadać poważne rany Ukrytemu, nie potrzebował srebra. Skoczył ku niemu i naparł w serii brutalnych ataków. Zadał kilka szybkich i silnych cięć. Pierwsze spadło na prawą rękę. Kierowane było tak, aby ją odciąć. Drugie ugodziło pierś potwora. Trzecie miało na celu uszkodzenie jego nogi. Czwarte skierował wyżej, aby pozbawić Bestię jednego z jej skrzydeł. Ostatnie zaś wymierzył w jej szyję.

Strony: [1] 2 3 ... 400
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.