Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Gorn Valfranden

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 70
61
Efehidon / Odp: Jan [NPC] (nauka specjalizacji)
« dnia: 03 Wrzesień 2016, 20:46:27 »
Gorn przyszedł do Jana.[/i] Chcę się nauczyć zaawansowanej walki mieczem.[/i]

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - miecz

9bt-1bt=8bt

894g-300g=594g

62
Wielka arena / Odp: X Walka Gorna Valfrandena
« dnia: 02 Wrzesień 2016, 20:38:02 »
Gorn miał niezbyt wiele czasu. Miał jeszcze parę spraw do załatwienia. Wypowiedział inkantacje - Izeshar Po czym posłał atak. Pocisk trafił jednego kretoszczura i zabił go. Paladyn wyciągnął młot po czym ruszył na przeciwników. Dwa kretoszczury ruszyły w szarży a reszta została. I to ci stali się celem. Poczekał aż atakujący oddalą się nieco od tamtych po czym przeniósł się do stojących w miejscu kretoszczurów. Dwoma ciosami powalił je na glebę po czym wykończył je ostatecznym ciosem w łepetynę. Schował młot i dobył miecza i topora po czym ruszył na ostatnią dwójkę stworów. Kiedy był blisko wbił miecz aż po rękojeść w potwora z prawej po czym ciął drugą bronią. Obydwa umarły szybko i łatwo.

0xKretoszczur

63
Wielka arena / X Walka Gorna Valfrandena
« dnia: 30 Sierpień 2016, 14:54:22 »
Gorn wszedł na arenę.


Typ: walka treningowa
Przeciwnik: kretoszczur
Ilość przeciwników: 5
Wymagania: brak
Suma nagród: 50 grzywien

64
- Dobry, chcę stoczyć swoją X walkę.

5x
Nazwa: Kretoszczur
Wymagania: Brak
Nagroda: 50 grzywien [łącznie]

65
Wielka arena / Odp: IX Walka Gorna Valfrandena
« dnia: 23 Sierpień 2016, 09:33:43 »
ÂŚcierwojady biegły wszystkie naraz na Paladyna. Ten wypowiedział inkantację - Izeshar! I posłał pocisk w jednego potwora który zginął. Następnie wyciągnął miecz i topór. Czekał aż bestie się zbliżą. Kiedy były 15 metrów od Gorna ten przemieścił się obok ostatniego ptaszyska i wykorzystując chwilową przewagę ciął mieczem w paskudny łeb. Wybryk natury padł na ziemię martwy. Wojownik schował miecz zostając tylko z toporem. Pozostała trójka ścierwojadów odwróciła się i zaatakowała. Paladyn uniknął ataku jednego z nich przeskakując nad nim. Drugiego uniknął też skacząc. A trzeciego ścierwojada ciął z wyskoku z nad głowy. Z bestii nie buło już co zbierać. Schował topór i wyjął młot na ostatnich przeciwników. Oba ruszyły do ataku, wojownik zamachnął się i powalił obydwoje przeciwników. Uderzeniami w czaszkę zakończył ich nędzny żywot brzydkiego ptaszyska.


0x ÂŚcierwojad

66
Wielka arena / IX Walka Gorna Valfrandena
« dnia: 22 Sierpień 2016, 19:25:21 »
Gorn znów pojawił się na arenie aby walczyć.


Typ: walka treningowa
Przeciwnik: ÂŚcierwojad
Ilość przeciwników: 5
Wymagania: 5 walk treningowych
Suma nagród: 60 grzywien

67
- Dzień dobry, chciałbym stoczyć swoją IX walkę.:

5x Nazwa: ÂŚcierwojad
Wymagania: 5 wygranych walk treningowych
Nagroda: 60 grzywien [ łącznie]

68
Wielka arena / Odp: VIII Walka Gorna Valfrandena
« dnia: 18 Sierpień 2016, 23:26:06 »
Gorn wyciągnął przed siebie prawą rękę. Zebrał w niej energię po czym wypowiedział inkantację - Izeshar! Wystrzelił pocisk esencji prosto w ścierwojada stojącego najbardziej z przodu czyli ewidentnie ich dowódca. Po śmierci ich dowódcy bestie były jeszcze bardziej wściekłe. Paladyn dobył do rąk miecz i topór po czym ruszył na przeciwników. W pewnym sensie wojownik przypominał takiego Berserkera  z żądzą krwi w oczach. Kiedy był blisko grupy ptaszysk skoczył i z doskoku wbił miecz prosto w czaszkę potwora. Natychmiast puścił rękojeść miecza i wykonał szybki odwrócony piruet. Ciął z topora w najbliższego ścierwojada. Cios był na tyle silny że nie dość że zabił Członka stada to jeszcze zwalił go z nóg. Wychowanek Bractwa za pomocą przemieszczenia ewakuował się z strefy niebezpiecznej mniej więcej o 30 metrów od ścierwojadów. Paladyn schował topór i wyciągnął nowy młot. - czas cię przetestować mój drogi pomyślał Wojownik po czym ruszył biegiem na pozostałe dwa żądne krwi stwory. Szybkim ruchem powalił jednego z nich po czym dobił go uderzeniem młota w brzydką facjatę bestii. Został tylko jeden który długo nie pożył. Kiedy próbował zaatakować Rycerz podciął go po czym zamachnął się i zabił ostatniego ścierwojada, po czym schował młot a potem miecz.

0xÂŚcierwojad

69
Wielka arena / VIII Walka Gorna Valfrandena
« dnia: 18 Sierpień 2016, 21:22:10 »
Gorn pojawił się po raz kolejny na arenie. Tym razem planował stoczyć nieco dłuższą walkę niż zwykle mu się zdarzało na arenie.


Typ: walka treningowa
Przeciwnik: ÂŚcierwojad
Ilość przeciwników: 5
Wymagania: 5 walk treningowych
Suma nagród: 60 grzywien

70
- Witaj zarządcą, Chciałbym stoczyć swoją  VIII walkę z:

5x Nazwa: ÂŚcierwojad
Wymagania: 5 wygranych walk treningowych
Nagroda: 60 grzywien [ łącznie]71
Wielka arena / Odp: VII Walka Gorna Valfrandena
« dnia: 16 Sierpień 2016, 20:44:53 »
Gorn postanowił powalczyć mieczem. Wyciągnął broń  po czym ruszył na przeciwnika. ÂŚcierwojad także pobiegł w kierunku przeciwnika. Paladyn z doskoku ciął bestię w dziób sprawując jej piękną szramę na twarzy, i tak już paskudnej.  Wojownik uniknął kontrataku odwróconym piruetem po czym wyrzucił ostrze i wepchnął miecz w czaszkę ścierwojada. Zgon potwora był szybki i prawie bezbolesny.

0xÂŚcierwojad

72
- Oczywiście Powiedział po czym podał maurence podaną liczbę pieniędzy. Kiedy to zrobił odebrał od niej broń, ukłonił się na pożegnanie i poszedł.


867g-63g=834


Zabieram:

Nazwa broni: Vagrashgr Umhuashar Rueshar
Rodzaj: młot
Typ: oburęczny
Obuch: 28
Wytrzymałość: 35
Opis: Wykuty z 2,1kg srebra o zasięgu 1,3 metra. Na trzonku wykonano bardzo małym narzędziem, starannie znak rodu Valfranden. Nazwa młota znaczy w nowożytnym drakońskim tyle co "Valfranden".

73
Gorn przybył do sklepu po broń. Ukłonił się sprzedawcy i rzekł - Dzień dobry ja po broń. Nazywam się Gorn Valfranden.

// Przypominam że miałem dopłacić za Herb :D

74
Wielka arena / VII Walka Gorna Valfrandena
« dnia: 16 Sierpień 2016, 20:16:53 »
Gorn stawił się na arenę.Typ: walka treningowa
Przeciwnik: ÂŚcierwojad
Ilość przeciwników: 1
Wymagania: 5 walk treningowych
Suma nagród: 12 grzywien

75
- Witaj zarządcą, chciałbym stoczyć swoją VII walkę

Nazwa: ÂŚcierwojad
Wymagania: 5 wygranych walk treningowych
Nagroda: 12 grzywien

76
Wielka arena / Odp: VI walka Gorna Valfrandena
« dnia: 20 Lipiec 2016, 20:40:10 »
A Gorn nie miał zbyt dużo czasu aby zabawić widzów więc szybko krzyknął - Izeshar! wyczarował pocisk esencji w dłoni po czym posłał go w głowę ścierwojada zabijając go od razu. Paladyn ukłonił się w geście przeprosin po czym odszedł z areny.

0xścierwojad

77
Wielka arena / VI walka Gorna Valfrandena
« dnia: 14 Lipiec 2016, 21:34:47 »
Gorn stawił się na arenie


Typ: walka treningowa
Przeciwnik: ÂŚcierwojad
Ilość przeciwników: 1
Wymagania: 5 walk treningowych
Suma nagród: 12 grzywien

78
- Dzień dobry, chciałbym stoczyć swoją 6 walkę.

Nazwa: ÂŚcierwojad
Wymagania: 5 wygranych walk treningowych
Nagroda: 12 grzywien

79
Centrum / Odp: Szpital [praca, leczenie]
« dnia: 14 Lipiec 2016, 11:01:26 »
Błąd był w potłuczonym przedramieniu. Zostawił ją obandażowaną po czym Gorn przygotował okład z lodu i położył go na najodpowiedniejszym miejscu zranienia. Po chwili przesunął go na inną część przedramienia i tak dopóki nie zmniejszył bólu. Czekał obserwując pacjenta czy wszystko z nim w porządku.  Kiedy tak było to poszedł do doktora chcąc oznajmić mu że skończył.

80
Centrum / Odp: Szpital [praca, leczenie]
« dnia: 13 Lipiec 2016, 14:39:33 »
Gorn kiwnął głową lekarzowi dając znać że zrozumiał i udał się do wspomnianego pokoju. wszedł do niego, zamknął drzwi po czym.  Przywitał się z żołnierzem - Dzień dobry Po czym zabrał się do pracy. Przyjrzał się dokładnie po czym postanowił że najpierw zajmie się rozciętą klatką piersiową. Rana sięgała niemal na całą klatkę.   Oczyścił całą rozciętą klatkę piersiową. Założył mu bardzo duży opatrunek zawiązując bandaż na całej klatce piersiowej. Dziurę w udzie także oczyścił uważając na to aby nie jej nie powiększyć po czym opatrzył ją. na potłuczone przedramię także zabandażował każąc pacjentowi aby nie forsował  zranionej kończyny. - Nie musi się pan martwić. Niedługo  wyzdrowiejesz. Dodał otuchy rannemu żołnierzowi.

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 70
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.