Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Rikka Malkain

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 75
41
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 21 Maj 2019, 22:25:46 »
-Myślę, że 600 grzywien będzie uczciwą ceną.

42
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 21 Maj 2019, 22:22:11 »
Gdy dotarłeś na miejsce słońce zaczynało już powoli zachodzić. Żebracy jednak dalej byli na swoich miejscach, a więc zdążyłeś. Brudni, śmierdzący i często kalecy, okupowali ulice w okolicach straganów. Siedzieli nieco oddaleni od głównego ruchu, jednak byli doskonali widoczni dla każdego kto tędy przechodził.

43
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 21 Maj 2019, 22:15:45 »
-Dziękuję Mohamedzie, wiem że można na tobie polegać.- Dobrze wiedziała co towarzysz rozumiał poprzez "inną" pomoc. Jego katana rzadko chybiała celu.
-Isentorze, myślę że mam coś co mogłoby się przydać nowemu hrabiemu Maer. Mapa hrabstwa. Bardziej szczegółowa niż te ogólnodostępne, przedstawia też aktualniejszą sytuację.- Rikka wyciągnęła mapę z tuby schowanej za jej mównicą i zbliżyła się z nią do Isentora.




44
Dracoński teleport / Odp: Dyskusja o grze
« dnia: 21 Maj 2019, 22:08:29 »
I dobrze, bo już była niepotrzebna. A Eve jak robiła lokacje to i tak nie zwracała uwagi na to że tam jest bariera xd

45
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 21 Maj 2019, 21:50:13 »
Wyszedłeś na zewnątrz. Dzwon bijący na wieży nieopodal oznajmił ci, że właśnie wybiła godzina 19.00

46
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 21 Maj 2019, 21:13:22 »
-Czyli chłopaki z Gniazda, pewnie Reed, podejrzewają że Matt wszedł w sojusz z jakimś większym gangiem. Jeśli to prawda, to rzeczywiście zła wiadomość. Nie możemy dopuścić do tego, żeby nasi przeciwnicy w tym mieście zaczęli się jednoczyć.- Powiedział Enoch, po czym na moment odwrócił od ciebie oblicze. Patrzył gdzieś w ciemność. Myślał. -Jeśli chcesz dowiedzieć się kto stoi za tymi kieszonkowcami, to pewnie będziesz musiał porozmawiać z samym Mattem. Powiem ci teraz jak go znaleźć. Oprócz złodziei pracuje dla niego też kilku żebraków z Wielkiego Bazaru. Co wieczór oddają oni swoje zyski jednemu z kieszonkowców, który potem zanosi pieniądze bezpośrednio do Matta. Tak do niego trafisz. Będziesz musiał śledzić tego posłańca. Tylko nie daj się zabić. Matt raczej nie wyjawi ci swoich sekretów po dobroci. Chyba, że rozegrasz to inaczej. Może wystarczy że dobierzesz się do jego korespondencji, podsłuchasz jak z kimś rozmawia... Zostawiam to tobie.

47
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 21 Maj 2019, 20:43:01 »
-Mówią mi Enoch. Powinieneś wiedzieć do kogo przychodzisz po pomoc. Znam Matta, ale to płotka. Mamy w Ombros groźniejszą konkurencję. Czemu się nim interesujesz?

48
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 21 Maj 2019, 14:42:52 »
Niespodziewanie, usłyszałeś coś za swoimi plecami. Metaliczne szczęknięcie, jakby ktoś aktywował jakiś mechanizm. Obróciłeś się w tamtą stronę, lecz nic nie dostrzegłeś. I wtedy ktoś klepnął cię w plecy. Podszedł cię bezszelestnie, nie słyszałeś nawet jego oddechu.

-Tutaj jestem. Mam nadzieję, że nikt cię nie śledził. Wyglądasz mi na kolejną świeżynkę, która sprowadziła na siebie kłopoty zaraz po przekroczeniu progów miasta. No więc, z czym masz problem?

49
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 21 Maj 2019, 13:21:58 »
Wewnątrz panowała niemal całkowita ciemność. W powietrzu czuć było smród stęchlizny i kurz. Nie słyszałeś niczego. Albo trafiłeś do złego budynku, albo asasyni gdzieś się ukrywali. Być może było tutaj jakieś tajne przejście?

50
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 21 Maj 2019, 13:12:05 »
Nic się nie stało.

51
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 21 Maj 2019, 12:24:44 »
Znalazłeś kilka magazynów, jednak wszystkie były zamknięte i pilnowane przez strażników. Wyjątkiem był jeden jedyny, którego wrót nikt nie bronił. Budynek faktycznie wyglądał na stary, najpewniej czasy świetności miał już dawno za sobą. Musiał pamiętać pierwsze dni tego miasta.

52
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 20 Maj 2019, 20:40:33 »
Innych kieszonkowców czy bandytów nie spostrzegłeś. Jeśli byli gdzieś w okolicy to musieli dobrze wtapiać się w tłum. Już wkrótce opuściłeś Wielki Bazar i dotarłeś do celu. Śródmieście, zwane również Starym Ombros, to najmniejsza dzielnica miasta. Znajdują się tutaj głównie domy średniozamożnych obywateli. Prócz tego znaleźć tu można też budynki typowe dla zwyczajnych średniej wielkości miasteczek. Pracownie drobnych rzemieślników, niewielkie sklepy, piekarnie, czy zakłady. Stare Ombros jest bowiem swego rodzaju miastem w mieście. Oazą spokoju leżącą pomiędzy bestią jaką jest Wielki Port, a rozkładającymi się Zwłokami, czyli dzielnicą zewnętrzną. Przestępczość jest tutaj stosunkowo niewielkim problemem. Większość bandytów siedzi bowiem w porcie lub na Wielkim Bazarze, zaś samo śródmieście dysponuje przyzwoitym garnizonem straży. To tutaj znajduje się miejski arsenał broni, oraz koszary.

53
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 20 Maj 2019, 19:21:17 »
Ludzie zachowywali się zwyczajnie, każdy szedł w swoją stronę i nikt nie zwrócił uwagi na twoje nagłe pojawienie się. Za kilka minut, być może godzin, ktoś znajdzie w końcu ciała pozostawione przez ciebie w ślepej uliczce i powiadomi straż. Ci zaś zaczną dochodzenie i pewnie zidentyfikują ofiary jako przestępców. Wtedy powstanie teoria, całkiem słuszna z resztą, że chodziło tutaj o wojny gangów. Strażnicy dalej będą starali się znaleźć mordercę, ale już bez większego entuzjazmu. Za kilka dni sprawa ucichnie zupełnie. Człowiekiem wspomnianym przez Reeda był Enoch. Wcześniej, będąc w Kruczym Gnieździe, usłyszałeś od kogoś że tymczasową bazą Krwawych Kruków w stolicy gminy stał się stary magazyn w śródmieściu. Pewnie tam powinieneś go poszukać.

54
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 20 Maj 2019, 19:02:45 »
Dziewczyna nie miała żadnej broni, więc nie miała nawet jak się osłonić. Jej usta otwarły się do krzyku, jednak nie zdążyła wydobyć z siebie żadnego dźwięku. Jej głowa została odcięta i potoczyła się po ulicy. Zostałeś w zaułku sam z trzema trupami.

55
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 20 Maj 2019, 18:44:16 »
-Nie wiem kim są, tylko Mały Matt może z nimi rozmawiać. Wiem za to, że mają mnóstwo pieniędzy i wielkie wpływy w mieście. Każdy kto z nimi zadrze znika bez śladu. Ciebie to również czeka. Zadarłeś z niewłaściwymi ludźmi.- Ostatnie dwa zdania wypowiedziała z uśmiechem. -Puścisz mnie teraz? Powiedziałam wszystko co chciałeś wiedzieć. Przyrzekam nie wchodzić ci w drogę.

56
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 20 Maj 2019, 09:51:28 »
-Naszym szefem jest Mały Matt.- Zaczęła, po czym spojrzała z nadzieją w stronę wyjścia z zaułka. Ktoś akurat tamtędy przechodził, jednak minął tę uliczkę nawet nie spoglądając w jej stronę. -Działamy w dwu, trzy, a czasem i pięcioosobowych grupach. Jak zauważyłeś, okradamy ludzi którzy przychodzą na targowiska. W sumie jest nas dwudziestu kilku. Na twoim miejscu uciekłabym z miasta. Mamy potężnych sprzymierzeńców. Nie puszczą ci płazem ataku na nas.


//Najlepiej dopisz sobie do KP wszystkie nagrody i zdobycze dopiero na koniec wyprawy.

57
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 20 Maj 2019, 09:20:58 »
Dziewczyna bez słowa rzuciła ci twoją własność. Odzyskałeś swoje klejnoty. Przy zabitej dwójce bandytów nie znalazłeś wiele. Jeden miał w sakiewce tylko jakieś drobniaki, zaś drugi trzymał w swojej jakiś naszyjnik. Pewnie kradziony.

//Zyskujesz:
Nazwa: Woreczek z kamieniami szlachetnymi
Wartość: 75 grzywien
Opis: Ma w sobie małe szmaragdy i rubinki

Nazwa: otwierany medalion
Opis: otwierany medalion w kształcie serca, w środku można ukryć portrecik drogiej osoby (wykonany z miedzi)
Wartość: 15 grzywien

7 grzywien

58
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 20 Maj 2019, 08:00:16 »
Gdy ją przewróciłeś, dziewczyna od razu spróbowała wstać. Wtedy jednak zobaczyła jak rozprawiasz się z jej towarzyszami i był to widok, którego jej żołądek nie wytrzymał. Zamiast się podnieść, zwymiotowała śniadanie i została na klęczkach. -Łucja...- Wymamrotała starając się nie patrzeć na ciała.

59
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 19 Maj 2019, 17:42:13 »
-Naprawdę? A mnie się nie podoba twoja morda.- Rzucił niziołek dobywając młota. -Spierdalaj, to zachowasz życie.
Jego towarzysz wyciągnął zza pasa sztylet i z wrednym uśmiechem zaczął podrzucać go w dłoni. Dziewczyna skrzyżowała ręce na piersi, nie odzywała się.

60
Zakończone wyprawy / Odp: Wielki Bazar
« dnia: 19 Maj 2019, 17:15:48 »
Dziewczyna cofnęła się pod samą ścianę. -Oni ci powiedzą.- Odburknęła. W tej samej chwili usłyszałeś za sobą jakieś kroki. Do zaułka weszło dwóch drabów, którzy musieli przybiec tutaj za wami. Jeden był człowiekiem, drugi niziołkiem. Najwyraźniej współpracowali ze złodziejką, a ich zadaniem było wyciąganie jej z takich właśnie kłopotliwych sytuacji.
-Znowu musimy ci ratować skórę, mała? Naprawdę, idzie ci coraz słabiej.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 75
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.