Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Manti19

Strony: [1]
1
Gothic / Odp: Szaman w świątyni śniącego
« dnia: 10 Styczeń 2018, 02:17:07 »
Znudzony czytaniem kolejnych solucji i oglądaniem let's playów spróbowałem jeszcze raz. Nie udało mi się wprawdzie otworzyć kraty, ale gdy stanąłem wyżej i zamieniłem się w chrząszcza, to jednak się udało. Zadanie wykonane, gra ukończona, a swoje rozwiązanie zostawiam, bo może ktoś kiedyś będzie w takiej sytuacji ;)
No i nadal nie wiem, który przełącznik uruchamiał to wejście :P

2
Gothic / Szaman w świątyni śniącego
« dnia: 07 Styczeń 2018, 17:59:05 »
Cześć,
Postanowiłem ostatnio po latach spróbować przejść Gothica jeszcze raz. Z gry pamiętam niewiele i aktualnie jestem bliski końca, ale jedna rzecz nie pozwala mi ukończyć gry.
W świątyni śniącego zabiłem 4 z 5 szamanów (w tym ostatniego po naładowaniu Uriziela), problem w tym, że nie mogę dostać się do jednego z wcześniejszych. Jest to ten szaman, do którego wchodzi się korytarzem, w którym znajdują się pełzacze. Na jego końcu wskakuje się lekko na górę i tam znajdują się kraty, których nie potrafię otworzyć. Dodam dla lepszego zrozumienia sytuacji, że po drugiej stronie znajdowały się szkielety (zabiłem je czarem przez zamknięte kraty). Nie mogę znaleźć żadnego przełącznika, który je otworzy, a szukałem już chyba wszędzie. Sprawdzałem solucje i wydaje mi się, że chodzi o tego szamana: "Teraz wróć do głównego pomieszczenia. I zeskocz do tunelu. Pozabijaj pełzacze i orki. Wskocz na poziom pomieszczenia. Tu czeka cię walka z szkieletami. W kolejnym pokoju będą trzy przyciski - włącz je. Pokonaj demona. Zmaterializuje się szaman. Zabij go i jak zwykle zabierz wszystkie fanty."
Proszę o dokładną instrukcję w jaki sposób otworzyć te kraty, bo już naprawdę nie mam pomysłu :( Już po pokonaniu apokaliptycznych strażników wbiłem 4 miecze w szczeliny i ten jeden, którego nie mam, blokuje mi ukończenie gry.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Edit: oczywiście przemiana w chrząszcza nie pomoga ;)

Strony: [1]
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.