Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Thor ibn Odyn Grom

Strony: [1] 2 3 ... 41
1
O ile burdelu żadnego nie kojarzę, to Angar znajdujący się w Ardei jest dziełem konsekwencji, więc odznaczając podczas instalacji konsekwencje pozbawiasz się też możliwości spotkania go tak wcześnie...
A co do braku zadań z qp... to w sumie nie wiem czemu tak jest :(

I tak nikt nie przeczyta xD

2
Jeśli o gothic 3 chodzi, to wystarczyć powinien community patch by gra bez problemu wykryła myszkę. I tak ci się trafiło lepiej niż co którąś instalację u mnie, gdy nawet klawiatury nie widzi  <ignorant>

(uwaga... z gry online pobiera się to dość długo  :P)

3
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Odp: Jak zdobyć czar meteor
« dnia: 14 Lipiec 2018, 11:52:55 »
Dodając lekkie tłumaczenie do postu powyżej... Dostęp do "najsilniejszych"/najbardziej zaawansowanych zaklęć danej szkoły magii otrzymujesz po wybraniu boga za którym się opowiesz w tej ich małej batalii... Co sprowadza się poniekąd właśnie do wyboru dalszego losu artefaktów Adanosa. A co za tym idzie, dostęp masz jedynie do najsilniejszych zaklęć tej jednej strony za którą się opowiedziałeś. Chociaż istnieją sposoby na odblokowanie dostępu do tych zaklęć bez wyboru... Mody lub cheaty.

4
Wydarzenia i aktualności / Odp: Offtopic
« dnia: 09 Kwiecień 2018, 22:40:34 »
Czytam... i jest słońce. To dzięki królewskiej stopie!

5
Wydarzenia i aktualności / Odp: Offtopic
« dnia: 05 Marzec 2018, 16:40:20 »
Susza panie, wszystkie przyszłe plony zmarniały

6
Rozrywka / Odp: Masz czy nie?
« dnia: 05 Marzec 2018, 16:34:55 »
Mam... Nawet kilka, przydały się do murowania ściany między mną a resztą świata.

Masz kaloryfer?

7
Wydarzenia i aktualności / Odp: Offtopic
« dnia: 22 Luty 2018, 00:33:50 »
Nie sądziłem, ze dożyję czasów gdy nawet w offtopie będzie posucha :o

8
Dział Wypraw / Odp: Zwiastun zagłady
« dnia: 09 Luty 2015, 21:47:43 »
Thor w ogóle nie spał, po prostu nie potrafił zasnąć. Gdy usłyszał krzyk Mortis nakazujący by walczyć, zszedł na dół, by przynajmniej zobaczyć co się dzieje i czemu cały pakt został postawiony na nogi. Gdy ujrzał Isentora, wiedział już, że dzieje się coś złego. Nie mógł co prawda pomóc w obronie króla i mistrza, lecz postanowił poczekać, by przydać się na coś później.

//Jak obowiązek, to może nawet i duch się przyda ^^

9
Pałac / Odp: Sala Tronowa [audiencje, skargi, propozycje]
« dnia: 01 Luty 2015, 00:28:28 »
Tym razem na audiencje, przyszedł ktoś nietypowy, był to bowiem duch. Lewitował nad nad podłogą w kierunku władcy niezauważony przez nikogo. Gdy był już wystarczająco blisko, odezwał się swym nieżywym głosem:
-Wasza miłość, mam do ciebie pewną prośbę, czy zechciałbyś jej wysłuchać?

10
Nie do końca zabija, zostawio go pokonanego, ale nie zabitego.

11
Kącik kulturowy / Odp: Ulubiona kreskowka z dzieciństwa
« dnia: 31 Sierpień 2014, 15:27:01 »
Jak wrócę do prawdziwej aktywności na forum, to ci opiszę, ale jakoś ostatnio nie siedzę tu zbytnio.

12
Podgrodzie / Odp: Dom Thora Groma
« dnia: 22 Sierpień 2014, 01:57:46 »
// Ale nie no, nie palcie mi domu!

13
Dział Wypraw / Odp: Dżungla - kurhan
« dnia: 06 Sierpień 2014, 00:31:02 »
Thor nie miał zbytnio możliwości zareagować, więc z całych sił zaczął się szamotac i próbował odepchnac od siebie dwójkę zombie, szamotał się z całych sił i z całą swoją siłą, starał się zadać ciosy głową, nogami i ręcami.

/Wiem, że rękami, ale nie mogłem się powstrzymać.

14
Dział Wypraw / Odp: Dżungla - kurhan
« dnia: 02 Sierpień 2014, 15:00:42 »
Thor z całych sił pchnął ostrze dalej, by odciąć głowę, ostrze zazgrzytało i rozcięło kości, po czym głowa upadła na ziemię wydając charakterystyczny dźwięk kości, która się roztrzaskała. Używając siły, która była w stanie przeciąć kość i wzmacniając ją nieco, Thor wprawił się w lekki obrót i gdy znalazł się twarzą w twarz z zombie, rzucił miecz celując w głowę, po wyrzuceniu broni, zatrzymał się i sprintując podbiegł do zombie, w ostatniej chwili wjechał z buta prosto w brzuch, co odepchnęło zombie i mógł zabrać swój kostur spowrotem. Mając znów swoją broń, odskoczył kawałek, by nie zostać trafionym, bądź ugryzionym.


//Trochę mnie wyobraźnia poniosła  :)

15
Dział Wypraw / Odp: Dżungla - kurhan
« dnia: 02 Sierpień 2014, 12:13:24 »
Thor cofnął się krok do tyłu i wyciągnął kostur. Trzymając go oburącz, a zarazem chowając miecz, pobiegł drogą okrężną w prawo i starał się wyciągnąć jednego ze szkieletów kawałek dalej, by mógł go trafić i zdążyć się osłonić przed atakiem drugiego. Gdy stał już odpowiednio blisko, by trafić, ale też, odpowiednio daleko, by nie zostać trafionym, zaatakował i uderzył w głowę, co razem z siłą obuchu kostura, szybko pozbawiło szkieleta głowy i życia po życiu. Po trafieniu jednego z nich,  rzucił kosturem w drugiego, by mieć czas na wyciągnięcie miecza, nie myślal zbytnio i zaatakował, starał się nie dać się trafić, ale za to samemu trafić, gdy nadarzyła się okazja, zaatakował mierząc w głowę...

//No to zadecyduj, czy trafiłem ^^

16
Dracoński teleport / Odp: Pomoc związana z grą
« dnia: 02 Sierpień 2014, 00:08:31 »
A jest granica od której się bronie niszczą, łamią, czy coś?

17
Dział Wypraw / Odp: Dżungla - kurhan
« dnia: 01 Sierpień 2014, 16:04:55 »
Thor powłóczył się trochę po okolicy w poszukiwaniu tego rozkopanego masowego grobu, jednak wszystko, co mogło być tym grobem omijał dość daleko.

18
Dział Wypraw / Odp: Dżungla - kurhan
« dnia: 01 Sierpień 2014, 15:29:46 »
Po krótkim śnie, a raczej koszmarze, Thor wstał z krzykiem, ubrał się, wziął broń i poszedł poinformować Sandro, o tym, że musi szybko ukończyć to zadanie. Po poinformowaniu go, wybiegł na powietrze i postał sobie krótko w porannej szarówce, aby przyzwyczaiły mu się do niej oczy, po czym wyruszył spowrotem do miejsca, w którym walczył ze spijaczem. Po krótkiej retrospekcji zdarzeń, opuścił również to miejsce i pobiegł dalej.

//O 5:00 wstałem

19
Dział Wypraw / Odp: Dżungla - kurhan
« dnia: 31 Lipiec 2014, 00:54:02 »
Thor wziął pucharek, powąchał i wypił. Gdy już wypił krew, oddał pucharek Sandro, podziękował i poszedł do swojej kwatery wypocząć do rana.

20
Dział Wypraw / Odp: Dżungla - kurhan
« dnia: 31 Lipiec 2014, 00:32:53 »
Wybrałem zła porę dnia, więc po drodze zostałem raniony przez zwykłego spijacza, a jeśli chodzi o pomoc w uleczeniu, to chętnie bym skorzystał.

Strony: [1] 2 3 ... 41
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.