Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Gornus

Strony: [1]
1
Podgrodzie / Dom Gornusa
« dnia: 22 Sierpień 2014, 12:45:06 »
Dane Personalne
Imię: Gornus
Data urodzenia: 232000
Tytuł: brak
Stan cywilny: kawaler

Portret


O mnie
Gornus, niegdyś imię zwykłego chłopca, który odziedziczył imię po swym ojcu, potężnym wojowniku Gornie V. W dzieciństwie zawsze marzył, aby zostać wspaniałym wojownikiem jak jego ojciec. Codziennie rano razem chodzili na łowy, żeby ćwiczyć precyzyjność, na ryby żeby ćwiczyć skupienie i cierpliwość oraz na najważniejsze miejsce w życiu każdego wojownika, to właśnie tam uczył się wszystkich podstaw, opanował prawidłowe władanie mieczem, mianowicie chodzi o Arenę. Miejsce gdzie nie tylko się uczy ale przede wszystkim się walczy. Już jako dzieciak wygrywał wiele walk, ale jeszcze nie wiedziało co go czeka dalej w życiu. Miesiąc później jego ojciec zmarł, Gornus bardzo to przezywał, chciał aby ojciec wychował go od początku do końca, żeby był taki sam jak on. Od tego czasu wychowywała go Matka. Pewnego dnia Gornus postanowił opuścić swój rodzinny dom i udał się w głąb lasu, niedaleko pewnej wioski i tam pozostał. /Do czasu/.

Posiadane przedmioty
brak

2
Rozrywka / Zgadnij kto następny!
« dnia: 21 Sierpień 2014, 15:01:59 »
Nie wiem czy dany temat został już dodany, w razie czego można zamknąć. Ogólnie w zabawie chodzi oto, aby zgadnąć kto będzie zaraz po mnie. Formuła wygląda dość prosto:

(1 os.) Gornus?

(2.os.) Nie.
Isentor?

(3 os.) Tak.
Faye?


Zaczynamy! Isentor?


Strony: [1]
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.