Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Imago

Strony: [1] 2 3 ... 15
1
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 19 Sierpień 2019, 12:19:02 »
- Dobrze, że mamy te mikstury, które nam dałeś - mruknął Imago. - Można by spuścić im wpierdol i wywabić go hałasem tegoż wpierdolu. Albo zdjąć ich po cichu i po ludzku zapukać. Masz jakiś czar na kneblowanie?

2
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 18 Sierpień 2019, 17:27:51 »
- Miło z twojej strony - mruknął Imago, gdy Drago ułożył elfa na łóżku. Uśmiechnął się przy tym. Popatrzył za wzrokiem króla.- Gabinet jest obstawiony strażą? Może się nie obyć bez walki.

3
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 16 Sierpień 2019, 20:53:35 »
Z kolei Imago, gdy Samir już zamknął drzwi a Drago zaklęciem uśpił elfa, puścił długouchego. Poradzili sobie całkiem nieźle. Musiał to przyznać. Choć byłoby trudniej, o wiele trudniej gdyby nie szybka interwencja króla. Dziwne. Imago zawsze myślał, że wampiry są niezdolne do rzucania magicznych zaklęć. Będzie musiał o to spytać. Potem. Innym razem.
- Co teraz? - spytał szeptem, gdy już odstąpił od elfa. Popatrzył na maurena i wampira.

4
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 13 Sierpień 2019, 17:18:08 »
I nagle z mroku na gardło elfa spadła ręka, która złapała je w stalowym uścisku, zduszając wszelkie jęki czy krzyki. Zaraz potem na jego splot słoneczny spadł cios otwartej ręki, który wybił z jego piersi dech. Kolejny pewnik, że nie wyda z siebie alarmowych dźwięków. Imago, wciaż trzymając elfa za szyję złapał go ramię, wczepił mocno palce w materiał jego ubioru i ciało i szarpnął w stronę sypialni w której był. Zatkał mu usta jedną ręką, zdzielił kilka razy po twarzy.
- Drzwi! - syknął do Dragosaniego i Samira, trzymając elfa.

5
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 12 Sierpień 2019, 12:39:06 »
Imago wysłuchał Dragosaniego. Przyniósł on dobre wieści. W dodatku zrobił to w ekspresowym tempie. Skinął głową, bo król miał rację. Wpierw Muhmed, potem Mohamed. Usłyszał też kroki i cichutkie gadanie. Jakby klnięcie, zbliżające się. Popatrzył w stronę  z której nadchodził dźwięk. Popatrzył na Samira i Drago, po czym palcem wskazał by weszli z powrotem do sypialni. Drzwi były cały czas otwarte. Narodził się w jego głowie plan. Szybkimi migowymi przekazami objaśnił plan. Schować się, zaczekać aż nieznajomy będzie przechodził kołu lekko uchylonych drzwi i pojmać go. Miał nadzieję, że kompani rozumieli, sam wszedł i zaczął czaić się.

6
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 11 Sierpień 2019, 22:38:33 »
Ostatni z sypialni wyszedł młodszy wampir. Jakkolwiek to brzmiało. Jego robota była prosta. Pilnować okolicy, trzymać z dala od niej wszystkich niepowołanych przybyszy - czyli każdego kto nie jest królem-wampirem i nieopętanym maurenem-krukiem w randze mistrza. Rozejrzał się, zostawiając otwarte drzwi. Postanowił nasłuchiwać. Jego słuch był teraz najbardziej pożytecznym zmysłem. To on byłby w stanie ostrzec go o zagrożeniu czy jakimś przybyszu. Potem zostaje już odwrócić uwagę, ogłuszyć bądź jeśli trzeba zabić. Zabić. Nie byli to niewinni ludzie. Żołnierze potencjalnego wroga - opętanego Kruka. Zagrożenie dla misji i niewinnych.
Wampir nasłuchiwał i wypatrywał.

7
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 11 Sierpień 2019, 12:12:54 »
No a Imago wyszedł na końcu i również odebrał miksturę. Schował ją.

8
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 07 Sierpień 2019, 10:22:32 »
- A no mogę. I tak na razie lepszego zastosowania dla mnie nie ma - uśmiechnął się do Dragosaniego. Samir rzecz jasna mógł tego nie widzieć, ale król owszem. Wziął też od niego fiolkę z krwią, odkorkował ją, po czym pociągnął z niej solidnie. Krew dzika smakowała zdecydowanie gorzej od ludzkiej, ale lepsza taka niż żadna. Imago poczuł dreszcz, który przeszedł po nim. Jego zmysły jeden po drugim wyostrzyły się jeszcze bardziej, jeżeli było to nawet możliwe, choć równie dobrze mogła to być ekscytacja z napicia się tym życiodajnym, szkarłatnym płynem. Wszelkie otarcia na ciele wampira w ciągu sekund zagoiły się. Wampir rozejrzał się, wsłuchał, wczuł. Oddał pustą fiolkę Dragosaniemu.
Ruszył przez już nie tak tajne przejście. Pewnie i ostrożnie. Wyczulił do granic wszelkie swoje zmysły, choć pewnie i tak aura percepcji Dragosaniego okazałaby się o wiele bardziej pomocna. Niemniej jednak, to Imago był czujką.

//Odbieram:
- 0,3 litrowa fiolka z krwią dzika

//Przekazuję:
- 0,3 litrowa pusta fiolka

9
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 06 Sierpień 2019, 21:37:30 »
No a za wampirem i murzynem szedł kolejny wampir. Milczał. Wytężał zmysły, nasłuchiwał i przygotowywał się, zarówno mentalnie, jak i fizycznie. Czuł, że niedługo przyda mu się pełnia sił i jego możliwości.

10
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 06 Sierpień 2019, 15:43:57 »
Weź się, tato - prychnął Imago, macając się po głowie. Zerknął jeszcze na Herberta, który okazał się typowym krasnoludem.

11
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 06 Sierpień 2019, 15:29:15 »
Imago zaś splunął pod nogi krasnoluda.
- Ja tylko powtarzam co szef mówi, Herbert - odpowiedział grzecznie. - A jak chcesz spierdolić robotę mistrza bójką, to śmiało - warknął niegrzecznie, ściskając pięść tak, że kości strzeliły nieprzyjemnie. - Ja tylko mówię jak jest. A jest tak, że nie mamy czasu na twoje pierdolenie i dumę - skończył jeszcze, już znacznie spokojniejszym głosem, lecz wciąż typowo swoim. Zimnym i nieprzyjemnym.

12
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 06 Sierpień 2019, 15:12:24 »
- No rusz się - warknął po chwili drugi wampir, zniecierpliwiony krasnoludem. - Nie mamy całego roku - dodał jeszcze, wskazując palcem na miejsce, w którym znajdować się miało przejście.

13
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 04 Sierpień 2019, 14:14:20 »
- Poczęstuj tylko tą krwią, którą upolowałem, kierowniku i mogę ruszać - odrzekł Imago po chwili namysłu. Zmierzył przenikliwym spojrzeniem krasnoluda. - A ty popracuj nad żartami, Herbert. Mogę na ciebie mówić Herbert? Wyglądasz jak Herbert. Znałem kiedyś Herberta, też był krasnoludem - prychnął, udając, że odpłynął.

14
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 03 Sierpień 2019, 21:46:19 »
Mohamed był więc w forcie. Ułatwiało to znacznie robotę. Nie trzeba było czekać na jego przyjazd, bądź co gorsza ryzykować nie wiedząc, czy jest. Teraz te ryzyko było warte podjęcia. Młody wampir raczej słuchał, pozwalając Dragosaniemu pytać. Sam rozglądał się co jakiś czas i nasłuchiwał, czy przypadkiem nie są podsłuchiwani.
- Zawsze możesz powiedzieć, że przyniosłeś deser - mruknął Imago, uśmiechając się pod arafatką nałożoną na dolną część twarzy Wolał nie zadawać pytań, by przypadkiem nie zdradzić intencji drużyny.

15
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 01 Sierpień 2019, 14:53:40 »
Imago zostawił w wozie swoją flachę, uprzednio pociągając sobie z niej. Szkoda by byłaby, gdyby jedna z dwóch takich butelek poszła w cholerę. Nasłuchiwał i wytężył węch. Być może woń alkoholu zaprowadzi bądź wskaże im krasnala.

//Zostawiam w wozie:
Nazwa: Wytrawne whisky
Opis: Edycja limitowana whisky, wydestylowane na podgrodziu w zniszczonej już destylarni im. Kertha. Zawiera jeden litr znamienitego, mocnego whisky o ciężkim, torfowym aromacie.

16
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 31 Lipiec 2019, 15:56:20 »
- Krasnolud? - Imago przewrócił oczami. Westchnął ciężko i splunął. Nie znosił tych kudłatych, chlejących knypków. - Jakie ma te poczucie humoru?

17
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 31 Lipiec 2019, 15:44:06 »
- Zależy od człowieka. Ja tam coś wiem o kontaktach wampiro-pięścio-ludzkich - uśmiechnął się paskudnie. Wysłuchawszy Dragosaniego zamyślił się na moment.

18
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 31 Lipiec 2019, 15:24:51 »
- Zawsze można poznać go z pięścią i butem - westchnął. - Ten duet potrafi nawet najtwardszego skłonić do przyjacielskiej rozmowy.

19
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 29 Lipiec 2019, 11:12:05 »
Imago czuł już, że słońce zachodzi. Jakoś podświadomie. Mimo tego nie ryzykował i nie wychylał się. Nie był przecież idiotą.
- To masz jakiś sposób na tą "odpowiednią perswazję" względem wiadomo kogo? - zapytał Dragosaniego, mówiąc rzecz jasna o Muhmedzie.

20
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 28 Lipiec 2019, 23:08:52 »
Znów milczący Imago wysłuchał ustaleń bardziej doświadczonych towarzyszy, po czym wlazł z powrotem do wozu.

Strony: [1] 2 3 ... 15
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.