Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Imago

Strony: [1] 2 3 ... 21
1
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: Wczoraj o 15:11:19 »
//Chciałbym zamienić 1 złoty talent na 3 brązowe oraz 2 złote na 4 srebrne.

2
Pałac / Odp: Sala Tronowa [audiencje, skargi, propozycje]
« dnia: Wczoraj o 14:47:19 »
- Dzień dobry. Nazywam się Imago, przybywam po wynagrodzenie za 12 tygodni pracy lorda elekta. Od 27.01 do dziś.

12* 280 = 3360
0 + 3360g = 3360g

3
Podgrodzie / Odp: Dom Imago
« dnia: Wczoraj o 14:31:45 »
-

4
Podgrodzie / Odp: Dom Imago
« dnia: Wczoraj o 14:27:09 »
- Niech będzie - przekazał mieszek i odebrał swoje nowe rękawice.

55g - 55g = 0g

//Odbieram:
Nazwa odzienia: lewa wampirza rękawica
Rodzaj: rękawiczka
Typ: ubranie
Wytrzymałość: 1
Opis: Wykonana z 0,012kg alfistru. Odbija promienie słoneczne.

Nazwa odzienia: prawa wampirza rękawica
Rodzaj: rękawiczka
Typ: ubranie
Wytrzymałość: 1
Opis: Wykonana z 0,012kg alfistru. Odbija promienie słoneczne.


5
Podgrodzie / Odp: Dom Imago
« dnia: Wczoraj o 14:23:27 »
- O znowu ty. Zgaduję, ze rękawiczki. Ile? - spytał?

6
Podgrodzie / Odp: Dom Imago
« dnia: Wczoraj o 14:17:54 »
- Bywaj - odrzekł i zamknął drzwi. Rozpakował pancerz, po czym schował go w kuferku. Zostało czekać na rękawiczki.

//Przyjmuje:
Nazwa odzienia: Napierśnik ze skóry tarlessta
Rodzaj: napierśnik
Typ: zbroja miękka
Wytrzymałość: 6
Opis: Wykonana z 0,9kg skóry tarlessta. Odbija promienie słoneczne. Na brzuchu znajduje się rząd kilku schowków, pojemnych na tyle, aby można było nosić tam małe przedmioty (nie zwiększa to podstawowego ekwipowania). Pierś zdobi stylizowany wizerunek nietoperza z rozłożonymi skrzydłami.

Nazwa odzienia: Spodnie ze skóry tarlessta
Rodzaj: spodnie
Typ: zbroja miękka
Wytrzymałość: 6
Opis: Wykonana z 1,05kg skóry tarlessta. Odbija promienie słoneczne. Spodnie zostały tak zaprojektowane, aby zapewniały pełną swobodę ruchów, tworzone na podstawcie doświadczenia wampirzego wojownika.

Nazwa odzienia: Buty ze skóry tarlessta
Rodzaj: buty
Typ: zbroja miękka
Wytrzymałość: 6
Opis: Wyrobiony z 0,6kg skóry tarlessta. Odbija promienie słoneczne. Ich podeszwa jest miękka, co ułatwia skradanie. Jednak utrudnia to chodzenie po nierównym terenie.

Nazwa odzienia: Kaptur i maska ze skóry tarlessta
Rodzaj: hełm
Typ: zbroja miękka
Wytrzymałość: 6
Opis: Wyrobiony z 0,15kg skóry tarlessta. Odbija promienie słoneczne. Kaptur i maska tworzą elastyczną całość, dzięki czemu możliwe jest łatwe ich ściąganie.

7
Podgrodzie / Odp: Dom Imago
« dnia: Wczoraj o 11:02:21 »
- Dzięki - odrzekł, nie wiedząc co w pierwszej chwili zrobić z pakunkiem. Odpakował go i przyglądnął się każdemu z elementów. Najwięcej uwagi poświęcił na napierśnik, który pogładził delikatnie po symbolu na piersi, oraz maskę połączoną z kapturem. - Będzie akurat. Dobrze że rękawic nie robiłeś, bo mam zamówione z alfistru - powiedział. - Wejdziesz na chwilę, czy ruszasz dalej?

8
Podgrodzie / Odp: Dom Imago
« dnia: Wczoraj o 10:17:59 »
Gdy tylko usłyszał pukanie, Imago zerwał się z fotela. Wziął jeden z noży i podszedł do drzwi, po czym je otworzył. Gdy jednak dostrzegł kto w nich stoi, rozwarł szerzej drzwi, zapraszając przybysza.
- Witaj. Proszę wchodź. -schował nóż.

9
Dzielnica handlowa / Odp: Tablica zleceń dla rzemieślników i kupców
« dnia: 01 Kwiecień 2020, 23:06:49 »
Cytuj
Zlecę uszycie pary rękawiczek z alfistru.
Imago

10
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 30 Marzec 2020, 22:07:58 »
Strzały wampira okazały się celne i co ważne - skuteczne. Położyły dwa tarlessty, ułatwiając robotę reszcie drużyny. Jeden skierował się do ucieczki, lecz na szczęście Kenshin tym razem nie zjebał nie dopuścił do tego. W tym samym czasie druga bestia zaatakowała Drago, zaś trzecia Imago. Podmuch ognia bez wątpienia spaliłby go, gdyby nie nadludzki refleks wampira. Wykonał on szybki przewrót w lewo, po nim zaś jeszcze jeden, aby finalnie odbić się od ziemi i po salcie w powietrzu wylądować przed trupem jednego z tarlestów. Jednocześnie odrzucił kusze, i gdy bestia dopiero zwracała się w jego stronę i zbliżała, cisnął szybko, znienacka nożem, który zatopił się głęboko w oku. Nie zabiło to tarlessta. Rozłościło. Rzucił się na Imago, chcąc rozszarpać go pazurami. Wampir wykonał unik w stronę trafionego oka - tam gdzie zwierze go nie zobaczy. Kopem wepchnął nóż głębiej, jednocześnie drażniąc ranę i bestię. Umknął przed kolejnym atakiem, przy czym dobył katany, płynnym ruchem przechodząc z uniku w wypad, który zwieńczyło jedno, szybkie głębokie pchnięcie, prosto w rozwartą paszczę tarlessta. Imago szybkim ruchem wykręcił ostrze i szarpnął, rozpruwając jej gardło. Wyjął je i szybko odstąpił od bestii, która opadła z sił i oddała się agonii.

1x tarlesst

11
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 30 Marzec 2020, 14:55:27 »
Tuż za Drago, do jaskini wparował Imago z kuszą gotową do strzału. Pokaz Drago był imponujący, lecz drugi z wampirów nie miał na to czasu. Gdy tylko znalazł się w jaskini, szybko obleciał ją całą wzrokiem. Zapamiętał dokładnie rozmieszczenie tarlesstów i nie marnując więcej czasu, obrał za cel bestię najbliżej po prawej. Wystrzelił dwa razy. Cięciwy syknęły cicho, a bełty przeszyły powietrze. Pierwszy trafił bestię w szyję, tuż pod pyskiem. Wbił się i zablokował możliwość oddychania tarlesstowi. Drugi szybko skończył jego męki. Przez oko wbił się w czaszkę, oraz w mózg. Imago postąpił dalej i oddał trzeci strzał, tym razem w tarlessta najbliżej po lewej. Jeden strzał okazał się wystarczający. Trafił w bok głowy i przebił ją wraz z mózgiem na wylot.
Wampir przystąpił do ładowania kuszy.

//Zostaje 16 bełtów

3x tarlesst12
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 27 Marzec 2020, 13:48:12 »
Imago skinął drugiemu wampirowi. Podszedł z powrotem do kłódki i pochylił się nad nią. Z pasa, który prócz broni miał też pokaźną ilość zapinanych kieszeni ( z pewnością kryjących wiele ciekawych rzeczy i sekretów) wyjął pakiet wytrychów. Największy, zwany napinaczem wsunął w zamek. Zaraz po tym do zamka włożył cienki drucik. Zaczął starannie i ostrożnie, bez pośpiechu, lecz również nie przeciągając, manipulować zapadkami zamka, po kolei wstawiając je na swoje miejsce, czemu towarzyszyły cichutkie, prawie niesłyszalne pyknięcia. Po krótkiej chwili zaś, wampir pokonał wszystkie zapadki w zamku. Gdy to się stało, Imago po prostu przekręcił wytrych, tak jakby otwierał kłódkę kluczykiem. Następnie ją zdjął i od razu wycofał się, łapiąc za kuszę. Trzy bełty były gotowe w każdej chwili przedziurawić każdy cel.


13
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 26 Marzec 2020, 14:48:44 »
Kusza Imago była już przeładowana, gotowa do strzału. Sprawdził tylko, czy na pewno, po czym postanowił zaczekać na łowców. Jednocześnie wytężył zmysły i spróbował usłyszeć coś zza drzwiczek. Wyczuć również.

14
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 24 Marzec 2020, 20:10:50 »
Imago machnął ręką na orka.
- Czekamy na uszatych, czy mam otwierać? - zapytał Dragosaniego. Wszak on tu dowodził.

15
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 24 Marzec 2020, 12:58:11 »
Pierścień powędrował do sakwy. Oględziny kłódki pozwoliły stwierdzić, że Imago poradziłby sobie z kłódką. Na razie jednak nie otwierał jej. Zauważył małego gacka, który wyleciał z jaskini.
- To chyba nie był zwykły nietoperz - zwrócił uwagę. - Kłódkę dam radę otworzyć.

16
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 23 Marzec 2020, 19:36:56 »
Imago zaś schował katanę, wcześniej wycierając jej klingę. Pozbierał i oczyścił broń miotaną, oraz przeładował kuszę. Potem zaś okazał całkowity brak szacunku trupom wampirów, które zginęły w walce z nim i drużyną. Przeszukał je w poszukiwaniu kosztowności, pieniędzy i czegokolwiek cennego. Jego wyczulone na takie rzeczy oczy powinny pomóc. Szukał też rzeczy przydatnych w dalszej misji. Gdy już skończył, to udał się w ślad za Drago i Kenshinem.
- To może ja i Drago zajmiemy się tymi drzwiami - mruknął i podszedł do drzwi. Przyjrzał się kłódce, oceniając, czy dałby radę otworzyć je.

//Poproszę o odpisanie, czy znalazłem coś przy ciałach, oraz o informację, czy dam radę otworzyć kłódkę z umiejętnością otwierania prostych zamków.

17
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 21 Marzec 2020, 12:23:13 »
- Więcej was wasze kurewskie matki nie miały? - ryknął Imago, wyraźnie już zirytowany napływem jego gorszego kuzynostwa. Zostały mu dwa noże i dwa oriony. Gdzieś miał jeszcze sztylet. Musiał sobie poradzić z tym, oraz kataną, gdyż czasu na przeładowanie kuszy,  lub podniesienie już rzuconych broni nie było. Ruszył do starcia z banitą, po drodze unikając jednego z bełtów od bandyty. Pierwsze starcie kling wzburzyło burzę iskier. Imago trzymał się blisko banity, uniemożliwiając jego kamratom oddanie strzału. Wykonywał oszczędne uniki, by zaraz skrócić dystans i zalać wampira banitę serią szybkich ciosów, mających za zadanie wymęczyć go. Kopnął go następnie w kolano i wykorzystując fakt, że obniżył gardę, jednocześnie rycząc z bólu, ciął poziomo przez jego głowę, przecinając ją na pół. Natychmiast po tym odbił nadlatujący w jego stronę bełt.  Zawinął klingą i umknął od jednego z ciosów, który wyprowadził kolejny banita. Imago natychmiast ciął  po głowie przeciwnika, lecz zrobił to zbyt płytko, by wyłączyć go z walki. Jedynie go tym oszołomił i pozbawił oka. Banita krzyczał z bólu i złapał się za krwawiacą dziurę. W wolnej sekundzie zauważył, że na cel obiera go kolejny wampir z kuszą. Wykonał przewrót, umykając przy tym przed bełtem i z poziomu ziemi podciął własną nogą banitę, który zaskoczony manewrem Imago nie mógł zrobić nic innego niż upaść. Młody wampir dobył szybko sztyletu i zatopił go po rękojeść we łbie wampira. To wyłączyło go z walki. Razem z cięciem katany, które wykonał tuż po tym, udało mu się zabić banitę. Powstał szybko, gotowy na kolejne ataki.

5x bandyta wampir
3x wampir banita

18
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 18 Marzec 2020, 23:16:47 »
- Kurwa - zaklął pod nosem Imago. Ułożył kuszę do wystrzału i oddał trzy szybkie strzały. Pierwszy bełt niczym błyskawica poleciał przez grotę i trafił nieprzygotowanego wampira bandytę, jedna ze słabszych jednostek na polu walki. On sam z resztą złożył się do strzału z kuszy. Pocisk Imago pokrzyżował mu plany, wbijając się między jego oczy. Głęboko, przez mózg, wyłączając go na razie z walki. Dwa następny bełty poleciały w stronę mocniejszych wampirów, te jednak odbiły pociski swymi mieczami.
Imago odłożył kuszę i dobył katany. Ruszył flanką. Wampir banita rozzłoszczony strzałem, który odbił wyrwał się spomiędzy towarzyszy i ruszy. Mieli spotkać się już w starciu, gdy nagle jeden ze słabszych bandytów wystrzelił z kuszy. Pozornie bezbronny w tej sytuacji Imago zareagował instynktownie, tak jak się uczył podczas wielu prób. Ciął krótko, szybko, oszczędnie. Jaskinię przeszył metaliczny brzdęk, a bełt odbił się od miecza młodego wampira, uderzył o ścianę groty i spadł na ziemię. W tym samym czasie Imago został zaatakowany przez banitę, który ciął agresywnie mieczem znad głowy. Nie było mowy o bloku. Imago umknął w szybkim odskoku i natychmiast dopadł przeciwnika, tnąc z wypadu. Niestety musiał nadrobić zbyt dużo odległości i cięcie okazało się zbyt wolne, banita obronił się, odparł przeciwnika i ciął raz, drugi oraz trzeci, zmuszając Imago do tańca w unikach. Dopiero po chwili młody wampirzy mściciel znalazł okazję do ataku i ciął, celując w szyję banity. Ten jednak, znacznie bardziej doświadczony zarówno w szermierce, jak i w byciu wampirem znów odpowiedział blokiem. Miecze skrzyżowały się, zaś banita złożył się do krzyku. Imago przerwał mu mocnym prawym sierpem. Jego wróg zamroczył się i zachwiał. Imago zaatakował znad głowy, lecz w ostatniej chwili cofnął się, gdyż jego oponent ciął na ślepo, prawie rozcinając jego brzuch. Banita natychmiast natarł, tnąc a potem kopiąc Imago w brzuch. O ile cięcia udało się uniknąć, tak kop już trafił i zabolał, odpychając młodego wampira z taką siłą, że aż uklęknął około metra dalej. Imago był zły. Z cholewy buta dobył oriona, podczas gdy jego wróg natarł raz jeszcze, pewny wygranej. W tym właśnie momencie młody Imago rzucił z minimalnego dystansu małym ostrzem. Nie dał swemu przeciwnikowi szansy na obronę, a nietoperze ostrze trafiło w brzuch banity. Warknął on z bólu i złapał się jedną ręką za brzuch, by wyjąć metal z ciała. Drugą rękę uniósł do cięcia, lecz było ono zbyt powolne i niezdarne. Imago zwyczajnie minął wroga w piruecie, jednocześnie odcinając mu rękę, po czym gdy znalazł się za jego plecami - rozciął głowę na pół. Ciało uderzyło o ziemię. Imago zaś kątem oka zauważył, jak jeden z bandytów celuje do niego z kuszy. Bełt wystrzelił, zaś młody mściciel wykonał unik i przewrót po ziemi. Szybkim, płynnym ruchem dobył noża i cisnął nim, trafiając bezbłędnie w czoło bandyty, który jak raniony piorunem padł na ziemię.

1x bandyta wampir
1x wampir banita

19
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 18 Marzec 2020, 16:43:10 »
- Nie wiedzą, że tu jesteśmy - mruknął. - Czy którykolwiek z tych przed wejściem to Karol? - zapytał Dragosaniego.

20
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« dnia: 17 Marzec 2020, 17:21:30 »
Wampiry ładnie się urządziły. Musiały tu być, wnioskując po śmieciach. Imago wytężył słuch, chcąc usłyszeć jak najwięcej z rozmów. Możliwe, że usłyszałby coś przydatnego. Nawet coś pozornie nieprzydatnego mogło okazać się w odpowiednim czasie czymś użytecznym.

Strony: [1] 2 3 ... 21
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.