Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Rysownik

Strony: [1] 2 3 ... 8
1
Wydarzenia i aktualności / Odp: Deja Vu [odczucie]
« dnia: 13 Maj 2009, 19:52:13 »
ludzie gadacie że nie istnieje to jakim cudem ja wyszedłem z ciała jakieś 5h temu i "przypadkiem" widziałem jak kolega się masturbuje
Trans. Urojenie. i robilem doświadczenia typu że kolega lub koleżanka kładła na biurku kartkę z rożnymi cyframi a ja po OBE im mówiłem jakie są to cyfry. Jako że nie powiedziałeś jaki był wynik śmiem twierdzić, że żaden Obe nie jest transem i tego tematu nie będę rozwiać
A jak wytÂŁumaczysz OOBE, mądralo?

2
Wydarzenia i aktualności / Odp: Deja Vu [odczucie]
« dnia: 13 Maj 2009, 14:26:09 »
/ciach/
Jak nie wierzysz w OBE to jakim cudem podróżnicy astralni widza miejsce w których jeszcze nie byli i to nie poprzez podroż mentalną?
Wyobraźnia, zdjęcia, urojenia. -.-'
OOBE nie istnieje bądź jest to trans.

3
Wszystko fajnie, fajnie, pośmialiśmy się, powygłupialiśmy się, ale może to zakończymy? Byłbym wdzięczny. :-P

4
Wydarzenia i aktualności / Odp: Dyskusje Teologiczne
« dnia: 29 Marzec 2009, 09:58:33 »
No i ateistów wielka zasługa dla społeczeństw w tym, że ateistyczne organizacje działają na rzecz wyzwolenia ludzi od zabobonu.
Hm, a coś innego oprócz tego wątpliwego "wyzwalania"?

5
Twórczość własna / Odp: Kruki
« dnia: 11 Luty 2009, 16:03:16 »
Było to ciemno-fioletowe jajo otoczone magicznymi barierami
Ekhm...
Po za tym - ściągasz. Nie zaprzeczaj, każdy inteligentny Ci nie uwierzy. Dlaczego? Gdybyś nie wspomniał o Eragonie może bym Tobie uwierzył, a tak to nie.
Tak? Ten kamien to nie jest jajo jak w tym przypadku, nie ma nigdzie Cienia <ale jest nekromanta> ani elfow <jest, jeden mroczny>, sytuacja jest tylko <(bardzo)> podobna.

6
Twórczość własna / Odp: Kruki
« dnia: 11 Luty 2009, 13:53:01 »
Nie mowcie ze podobny Prolog do Eragona bo tak nie jest. To ze Paolini jako pierwszy wydal najlepszy mozliwy poczatek w tym typu opowiadania, nie znaczy ze sciagam.
Pogrubione fragmenty nie mówią prawdy.

7
Wydarzenia i aktualności / Odp: Zjawiska Niewyjaśnione
« dnia: 28 Styczeń 2009, 14:56:29 »
Cytat: Zombik625
A co do żywiołu to eter ma też inne nazwy zależne od regionu w chinach jest to metal, w Japonii piorun, a w europie kwintesencja.
Zobacz co to znaczy żywioł w Wikipedii. Eter jest substancją lotną również u starożytnych. Sugerujesz, że metal i piorun są lotne? O_o W Chinach i Japonii nie było eteru tak jak w Europie metalu i pioruna. W Europie było sześć żywiołów: cztery ze starożytnej Grecji (ogień, woda itd.), eter i kwintesencja. Więc nie mów o żywiołach, a tym bardziej o magii, skoro się nie znasz, mówiąc dosadnie.

8
Wydarzenia i aktualności / Odp: Zjawiska Niewyjaśnione
« dnia: 28 Styczeń 2009, 08:38:53 »
zero przywoływania duchów albo innej cholery, zakaz rzucania klątw i wszystkiego co szkodzi stworzeniom Boga(ksiądz wypowiedział to inaczej, ale chodzi o to samo).
To co Ci pozostało? Ojej.

9
Wydarzenia i aktualności / Odp: Slang internetowy.
« dnia: 11 Styczeń 2009, 19:50:53 »
Ja się pytam jak mam zaznaczyć
"Znam, ale nie używam"?, hę?

10
O grach i programach / Odp: Ogame
« dnia: 19 Grudzień 2008, 12:36:59 »
legendarną gre internetową Ogame
Przepraszam, czy wiesz co znaczy legendarny? Ogame to kolejne MMObadziewie jak Gladiatus czy BiteFight, w które nałogowo grają pokemony.

Zrób to.
I to.
A to pewnie odzwierciedla ciebie.

11
Rozrywka / Odp: Post dnia
« dnia: 18 Grudzień 2008, 16:39:34 »
takk wiem xD ale dokladniej expic? do Gothy po ten kamien teleportacyjny czy cos?Expic dopuki nie zbije tego wladce orkow w Monterze<2 tym miescie oczywiscie>Ja juz go zabilem tylko ze zucila sie na mnie reszta orkow sie na mnie zucila.;/
Jak to skopiowałem to prawie cały tekst był zalany czerwonymi podkreśleniami.


12
Wydarzenia i aktualności / Odp: Shisha
« dnia: 28 Listopad 2008, 08:46:24 »
Może i masz rację. Ja się w każdym razie odcinam od dyskusji, moje zdanie znacie, mówcie sobie jakie węgielki używacie do trucia. Beze mnie.

13
Wydarzenia i aktualności / Odp: Shisha
« dnia: 27 Listopad 2008, 20:55:12 »
Cytuj
Alfeim z ciekawym tematem wyszedłeś, tyle że nie trafiłeś na dobre forum.. Bo tu poza paroma degeneruchami masz samych 9-12latków, którzy uciekają na widok dymu z fajki, bo jak ich mama wyczuje, że fajkami śmierdzą to lanie będzie..

Teraz ci współczuje. Po tej wiadomości pewnie 50 takich rysowników zapieprzyło ci pw wytłumaczeniami w stylu "ja jestem jusz dóży a ty jesteś gupi i spadaj". Bywa :P
Nie wiem o co ci chodzi. Podałem racjonalne argumenty, a ty się czepiasz nie wiadomo czego.

14
Wydarzenia i aktualności / Odp: Piractwo
« dnia: 20 Listopad 2008, 15:53:33 »
Nie, ja nie jestem piratem, ale ściągam gry przez neta i od kolegów przegrywane biorę.
Zaprzeczasz sam sobie. To nie ty ustalasz co jest piractwem, a prawo. A prawo mówi na takich jak ty piraci i złodzieje, bez żadnych upiększeń.

15
Wydarzenia i aktualności / Odp: Shisha
« dnia: 12 Listopad 2008, 07:54:56 »
Pisze się Sheesha, a jeśli już "i" to "Szisza". -.-'
Cytuj
Zawartość nikotyny w dymie, powstałym podczas spalenia jednej bardzo dużej porcji melasy zawierającej tytoń, odpowiada zawartości w dwóch średnio mocnych papierosach (np. Marlboro), ok. 2 mg. Palenie sziszy może być bardziej szkodliwe dla zdrowia niż palenie papierosów. WHO ocenia, że w regionie wschodnim basenu Morza Śródziemnego palenie sziszy odpowiada za około 17% przypadków gruźlicy. Każde palenie sziszy trwa od 20-80 minut i składa się z 50-200 zaciągnięć o objętości w zakres 0,15-1 litra na jedno zaciągnięcie. W związku z tym palacze sziszy są narażeni w dłuższym okresie na większą ilość dymu w porównaniu do palaczy papierosów, u których objętość wdychana wynosi 0,5-0,6 litra na papierosa. Chociaż woda chłonie pewną ilość nikotyny z dymu tytoniowego, palacz może być narażony na wystarczającą ilość nikotyny, która spowoduje uzależnienie. Ponadto para wodna z sziszy powoduje, że dym jest mniej drażniący i może dawać fałszywe poczucie bezpieczeństwa, a także zmniejsza obawy dotyczące oddziaływania na zdrowie[...]Światowa Organizacja Zdrowia The World Health Organization Study Group on Tobacco Product Regulation (TobReg) przedstawiła w 2005 roku opiniodawczą notatkę na temat palenia tytoniu, jako fajkę wodną (sziszę) oraz stwierdzono ostatecznie, że “palenie fajki wodnej jest powiązane z wieloma szkodliwymi skutkami zdrowotnymi takim jak przy paleniu papierosów jak i mogą pojawić się również inne rzadkie niepożądane skutki zdrowotne palenia sziszy” oraz zarekomendowała, że „fajki wodne powinny podlegać takiej samej regulacji jak papierosy i inne wyroby tytoniowe”.
Dlatego papierosy, alkohol i narkotyki są razem z sziszą na mojej liście zakazanej.

16
Wydarzenia i aktualności / Odp: Dyskusje Teologiczne
« dnia: 18 Październik 2008, 18:12:26 »
Ale w pewien sposób wiemy, że jeśli mamy katar to nam lekarz pomoże i że ten lekarz tam w ogóle na końcu jest. A czy jest Bóg - nie wiemy.

Hmmm... nie wiem, czy wiesz, ale na tym polega wiara, że lekarz jest.

17
Twórczość własna / Odp: Szkice ołówkiem
« dnia: 17 Październik 2008, 09:25:17 »
Daję tu swój rysunek. Jest narysowany cienkopisem, ale Boba Fett powiedział, żeby zamieścić go tu.
Polujące smoki

18
Wydarzenia i aktualności / Odp: Chcę się z Wami podzielić...
« dnia: 15 Październik 2008, 17:16:25 »
Chcę się podzielić tym, że:
Jestem najbardziej fajowy z ludzi.
Nie mam weny.
Pelikany znów śpiewają.
ÂŻe jestem sam w domu.

19
Twórczość własna / Odp: Opowieści z Thanrys
« dnia: 15 Październik 2008, 17:02:57 »
Uff! Już myślałem, że to jedne z tych opowiadań, które kończą się po jednym „pseudorozdziale”. No ale nie spojrzałem na autora i dopiero gdy zobaczyłem awatar zrozumiałem, że Iryx powrócił! :D No cóż, literówek nie widzę, pewnie nie ma, bo sprawdzane chyba w Wordzie. Na przecinki zbytnio nie zwracam uwagi. Podobało mi się : „No cóż, to były dwa słowa”. Ostatnio nie mam weny do mojej Broni Ostatecznej, ale ta opowieść rozchmurzyła me czoło i pelikany znów śpiewają.
Ocena 5/5.

20
Twórczość własna / Wodorosty - komiks
« dnia: 10 Październik 2008, 22:02:46 »
Zapraszam na obejrzenie mojego komiksu narysowanego długopisem.
1. strona
2. strona
3. strona

Strony: [1] 2 3 ... 8
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.