Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dydzio

Strony: [1] 2
1
Wydarzenia i aktualności / Uczucie...
« dnia: 13 Luty 2008, 09:34:51 »
Dziwne uzucie, chyba rzeczywiście się zakochałeś, też mam dziwaczne reakcje jak zdarzają się rzeczy związane z moją miłością. Np stoję koło niej.

2
Wydarzenia i aktualności / Sushi
« dnia: 13 Luty 2008, 09:15:12 »
Kurde, tego się nie da znieść! Surowa ryba to świństwo, nie da się raczej tego jeść ale nigdy nie próbowałem tego.

3
Gothic / Odp: Kolumna w klasztorze mnichów
« dnia: 08 Luty 2008, 08:44:52 »
A ta kolumna jest i tak nieprzydatna. Wystarczy akrobatyka by dojsc na druga strone

4
Gothic / Problem z królową pełzaczy
« dnia: 08 Luty 2008, 08:32:14 »
A ja mialem 90 siły i dobrą broń, nie pamiętam jaką, ale chyba na 60 pkt. uszkodzen

5
Ja się nie zgadzam, że świat gothica jest lepszy od rzeczywistego. Nie ma komputerów, mojej ukochanej Justynki   i jeszcze dyskotek!

6
Dyskusja o grach studia Piranha Bytes / Nowi NPC
« dnia: 30 Styczeń 2008, 20:05:37 »
Jaka część:Gothic 1
Imię:Dydzio
Wiek:14
Bóstwo:(Brak)
Specjalizacja:Własna Wola
Opis:Dydzio jest jedną z najpotężniejszych istot tego świata. Potrafi otworzyć portal wymiarów, dzięki któremu może podróżować między np. Planetą Ziemią, ÂŚwiatem Gothica, Heroes of might and magic 3, Niebem, Piekłem itp. Jest nieśmiertelny i może np. zabić boga np. Beliara. Nie robi tego jednak przez brak korzyści. Nic mu to nie da, a on mu nie przeszkadza. Potrafi WSZYSTKO.
Miejsce Pobytu: Zawalona kopalnia, tunel do farmy bengara zamienił w jaskinię. W tym czasie nikt nie może przejść przez tą kopalnię do kolonii, ponieważ jaskinia jest jednostronna - zamknięta od strony przełęczy.
Skąd:Planeta Ziemia, Polańczyk
Kim jest:Człowiekiem, może przemienić się w dowolną istotę, jest arcymistrzem nekromancji
Co zrobi pod koniec gry: Przeteleportuje się do świątyni śniącego, obdaruje bezimiennego łaską przetrwania, dzięki której będzie on nieśmiertelny w momentach, w których powinien zginąć, będzie miał życie wieczne i otrzyma telefon komórkowy do komunikacji z nim. A sam Dydzio przekształci zaw. kopalnię do pierwotnej postaci i wróci chwilowo na ziemię do swojej ukochanej.

7
Dyskusja o grach studia Piranha Bytes / Pierwsze spotkanie z Gothiciem
« dnia: 30 Styczeń 2008, 19:38:54 »
A grał ktoś może w pierwotną wersję gothic - tą, której już nie ma? Np. bandyci Quentina to pozostałość po tej wersji. Osobiście nigdy w to nie grałem, ale to mogła być naprawdę świetna gra. A co do tematu: raz kuzyn przyniósł mi 4 gry do pokazania. Jedną był tekken 3 z emulatorem, a drugą gothic oraz pozostałe to jakiś hokej i piłka nożna. Na początku grałem w tekkena 3 (ciągle). Potem musiałem w końcu oddać mu te gry (wszystkie były jego kolegi). W piłkę i hokeja w ogóle nie grałem, tylko je wywaliłem. Zacząłem grać w gothic, a miałem wtedy 9 lat. Pamiętam, jak nie wiedziałem jak zwiększyć siłę, poszedłem do obozu na bagnie i nie mogłem założyć niewykończonego miecza. Z powrotem miałem straszny problem - jaszczury, nie znałem drogi, itp. Wszystkie potwory omijałem. Jakoś trafiłem koło drogi tej na plażę i do wieży mgieł, zobaczyłem zębacze, latałem przez godzinę, aż w końcu trafiłem do starego obozu. Potem po raz pierwszy zcząłem używać kodów, by lepiej poznać tą grę. Naprzywoływałem wszystkie potwory z listy itp. Więcej już nie piszę, bo nie ma sensu. Obecnie znam cały świat z gothic 1 i 2 na pamięć, znam na pamięć sposoby rozwiązania misji, wszystkich gości, i umiem kodmi przywołać WSZYSTKIE przedmioty. Lol!

8
Dyskusja o modyfikacjach / Odp: Diccuric - problemy
« dnia: 30 Styczeń 2008, 19:12:57 »
A ja też mam problem. Poszedłem do miasta, pogadałem z kowalem, oddałem róg, i nie wiem co dalej robić.

9
Dyskusja o grach studia Piranha Bytes / B.1-ręczna czy 2-ręczna ?
« dnia: 30 Styczeń 2008, 18:54:50 »
Ja też się skompromitowałem. Dział gimp a gothic w "o grach i programach". Każdemu się zdarza, ludzie. Od tego właśnie jest opcja administratorów "przeniesienie tematu".

10
Ukończone modyfikacje / Odp: Podróżnik (RU) G2NK
« dnia: 29 Styczeń 2008, 21:35:14 »
Polecam poszukać jakiegoś tłumacza polsko - ruskiego. Co z nim zrobicie to nie moja sprawa. Możeci np. spolszczyć poradnik, lub pokombinować ze skryptami dialogów.

11
Dyskusja o grach studia Piranha Bytes / Wrzód
« dnia: 28 Styczeń 2008, 15:29:37 »
Wrzód może jedynie być mięsem armatnim na ścierwojady, bo są dostatecznie słabe. Po prostu robisz tak, by ścierwojad zaczął się niego czepiać. Najlepiej sprowokować ścierwojada do pozycji ostrzegawczej, pójść jeszcze dwa kroki, aby Wrzód też był w zasięgu ścierwojada. Potem leciutko stajesz po drugiej stronie wrzoda, a ścierwojad wyznaczy jego za sój nowy cel. Może się to przydać do 2 rzeczy:
1. Wrzód ucieka przed ścierojadem, ścierwojad za nim. Dobre, by przejść w blokowane przez ścierwojada miejsce - dobre na 1 poziom doświadczenia lub zerowy. Potem ścierwojada można pokojnie pokonać.
2. ÂŚcierwojad czepia się wrzoda, a ty ścierwojada. Trochę oberwie zanim przerzuci się na ciebie.

Poza tym najbardziej lubię iść z nim po drabinie, z potem z niej schodzić. Powód - wrzód jest półintelgentny - czyli idiota. Wchodzi z tobą po drabinie, a gdy schodzisz to on tego nie robi, tylko zeskakuje na dół. Raz zlazłem całkiem nadół,a gość skacze i skoczył prosto na moją głowę! Poważnie! I się zabił, leżał mi na głowie płasko jak kapelusz, zrobiłem krok do tyłu i spadł na ziemię z mojego łba. Lubię też wrzoda zastrzelić z kuszy jednym strzałem, ale wtedy gdy siedzi na ławce i się na mnie nawet nie gapi.

12
Pasje, hobby, o sobie / Rodzeństwo
« dnia: 27 Styczeń 2008, 21:27:13 »
A ja tak jak Arthas jestem jedynakiem. Gdybym miał rodzeństwo byłoby to dla mnie BUEEEE

13
Pasje, hobby, o sobie / Jedzenie
« dnia: 27 Styczeń 2008, 20:54:51 »
ÂŻarcie, które mogę wziąć do buzi, nie mówiąc już  jedzeniu, które się lubi to: pizza,hamburgery,spaghetti, sporadycznie tosty, lubię też czekolady,batony,żelki,chipsy. Jubię też maliny i najbardziej ze wszystkiego uwielbiam gofry. Mięknę na ich widok. Nie jem rzeczy, które nie zostały tutaj wymienione.   A do picia lubię 7-upa, colę, wodę mineralną, kakao, czekoladę na gorąco, a najbardziej lubię oranżadę. Mogę też spożyć kisiele i budynie słodka chwila dr. Oektera oraz "gorący kubek" Knorra, a sporadycznie galaretka. Oho, chyba zrobię sobie kisielek! Z picia i tych szklankowych pyszności też nie spożywam nic, co nie zostało tu wymienione. Jak widać jestem bardzo wybredny. Na śniadanie, obiad, kolację to zależy co chcę, czy jest w ogóle i od chęci do przygotowania. Np. na śniadanie lubię hamburgery więc w rubryce śniadanie mogę spokojnie dać hamburgery. No to tyle.

14
Wydarzenia i aktualności / Jąkanie się.
« dnia: 27 Styczeń 2008, 20:37:18 »
A mi też nie przeszkadza jąkanie się. To zależy od osoby, od biegłości w wymowie, to zwykła rzecz. Mnie nie dotyczy, mówię biegle, chociaż jestem trochę głuchy i mimo aparatów słuchowych nie słyszę za dobrze. ÂŚmieją się z tego ze mnie, że trzeba mi po sto razy powtarzać zdania. Jednak nie obchodzi mnie taka dyskryminacja ze strony innych. Ludzie! Wady wymowy są normalnością. Jedni przyzwyczajeni są mówić niewyraźnie, inni trochę się powtarzają lecz należy pamiętać, aby nie szydzić z takich osób. W końcu to drobnostka i każdemu może się zdarzyć a urażonej osobie może być smutno z takiego zachowania. Niech wzyscy czytający mój wpis pamiętają o tym albowiem nie wiem jak prościej to wytłumaczyć.

15
Wydarzenia i aktualności / Nauczyciele
« dnia: 26 Styczeń 2008, 21:51:30 »
Wyjaśnię teraz efekt mojego długotrwałego rozmyślania: Nauczyciele zajmują się tym czym mają się zajmować i zachowują się okrutnie gdy nie mogą prowadzić lekcji w spokoju. Takie roboty zaprogramowane do nauki. W miarę chcą dla uczniów dobrze, ale w głębi duszy są okrutnymi wyzyskiwaczami, męczą uczniów i jeszcze mówią, że wszystko dobrze robią, trochę powspółczują słabym uczniom i dalej: sprawdzian za sprawdzianem, dla nich nie ma granic - im pasuje - tak ma być. A ze strony ucznia nie jest to miłe. W mojej szkole nauczycielka matematyki nawet powiedziała, że zawsze musi być zadanie domowe z matematyki - zdarzyło się to, że nauczycielka później niż zwykle miała zadać zadanie więc padło pytanie: "A zadania domowego nie ma?" Odpowiedź była jasna "jak to nie ma, zawsze musi być".
I takie denerwujące przypadki zdarzają się w całej Polsce i na świecie. Zbyt dużo nauczycieli przesadza w wybranym zakresie, np. jeden daje za dużo kartkówek, a inny właśnie przesadza z zadaniem domowym. Takie życie. Ja tam cienko się trzymam z ocenami, chociaż stać mnie na piątki - mam łeb nie od parady, ale uczę się angielskiego prywatnie i chodzę na judo. Jak to mówi mój tata "Młodzi nie wiedzą co dla nich dobre w życiu". Poza tym dziś jest łatwiej o pracę niż kiedyś. Od razu rozwiązałem problem szkolnych zmartwień. No to kończę.

16
O grach i programach / Spis najlepszych gier online
« dnia: 26 Styczeń 2008, 20:33:46 »
Ja najbardziej lubię prymitywne gry ze "stickmanami" na np. www.stickpage.com oraz gry na www.funny-games.biz. Moje ulubione to: Demonic Defence 4, Book of Mages i Feudalism. Nie lubię Tibii, nadaje się ona najlepiej na gameboya.

17
Pasje, hobby, o sobie / Wasze Imiona
« dnia: 26 Styczeń 2008, 20:27:13 »
A moje pierwsze imię to Mateusz, a drugie Maciej. Na początku miało być Maciej, ale mój tata wymyślił Mateusz i takie zostało. Jakoś sztywno mi gdy w szkole mi mówią "cześć Mateusz", bo to mi nie pasuje, choć imię niezłe. Nauczyciele w szkole mówią do mnie Mateusz, ale u nich to normalnie brzmi. W mojej szkole (kolejne powtórzenie "w szkole") prawie nikt nie ma takiego imienia jak ja i nawet to dla mnie dobrze.

18
Rozrywka / Przeklinanie
« dnia: 26 Styczeń 2008, 20:12:53 »
Ja osobiście nie przeklinam jako jedna z bardzo nielicznych osób w klasie, nie cierpię przekleństw do tego stopnia, że denerwuję osiłków z naszej klasy, którzy co chwila klną najgorzej jak umią. Poza tym ludzie, którzy dużo przeklinają świadczą o swoim charakterze - wyrastają na chuliganów, i o ich ograniczonym słownictwie. Jednak oczywiście nie chodzi mi o was, jesteście porządni i umiecie normalnie dyskutować na forum, a chodzi mi o np. osoby z mojej okolicy, mam powody ich tak oceniać. Chociaż wpadki się zdarzają - bezsensowne komentarze, pisanie nie na temat, czy właśnie przeklinanie. Nikt nie jest idealny.

19
Pasje, hobby, o sobie / Skąd wasz nick?
« dnia: 26 Styczeń 2008, 19:47:49 »
A mój nick wymyślili mi "koledzy" z klasy (banda osiłków), gdzieś koło 5 klasy szkoły podstawowej albowiem na nazwisko mam Dytkowski. Było wiele odmian ale Dydzio było najlepsze więc i tak zostało.

20
O grach i programach / CENZOR
« dnia: 26 Styczeń 2008, 19:29:04 »
No to temat powinien być zamknięty. A gdy czytałem różne bezradne pomysły innych stwierdziłem, że oni też błądzą po omacku i przyda im się parę zdań. A tak w ogóle to www.antycenzor.pl i jest spokój.

Strony: [1] 2
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeone.