Forum Tawerny Gothic

Tereny Valfden => Dział Wypraw => Wątek zaczęty przez: Nikolaj w 13 Sierpień 2013, 11:26:34

Tytuł: 5 walka Nikolaja na Arenie - Krwiopijca
Wiadomość wysłana przez: Nikolaj w 13 Sierpień 2013, 11:26:34
Niko tradycyjnie załadował broń. Swoją nową wierną kuszę, która do tej pory go nie zawiodła. Krata przed nim była jeszcze spuszczona...

Cytuj
Nazwa: Krwiopijca
Wymagania: Brak
Nagroda: 50 grzywien
Tytuł: Odp: 5 walka Nikolaja na Arenie - Krwiopijca
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 13 Sierpień 2013, 11:27:44
Krata przed tobą podniosła się do góry umożliwiając Ci wejście na pole walki. Tak samo było po drugiej stronie. Twoi przeciwnicy zostali również wpuszczeni.

(http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/images/thumb/a/a3/Krwiopijca.jpg/150px-Krwiopijca.jpg)
5x Krwiopijca (http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Krwiopijca)
Tytuł: Odp: 5 walka Nikolaja na Arenie - Krwiopijca
Wiadomość wysłana przez: Nikolaj w 13 Sierpień 2013, 16:07:44
Bełt świsnął w powietrzu, gdy młody wampir znalazł się na takiej odległości, by bez żadnego problemu trafić zwinnego owada. A trafił w lewe oko. Pocisk doszedł do mózgu i zabił na miejscu poczwarę. Wyciągnął szybko kolejny bełt i załadował kuszę... Ale nie oddał strzału. Było już za gorąco. Przeciwnicy byli zbyt blisko. Połozyl szybko broń na ziemi i odskoczył zwinnie do tylu, wyciągając miecz i sztylet. Oparł się plecami o kratę, która została zamknięta, gdy tylko przez nią przeszedł. Czekał na ruch czwórki przeciwników...

4/5
Tytuł: Odp: 5 walka Nikolaja na Arenie - Krwiopijca
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 13 Sierpień 2013, 16:19:23
I zaatakowali, niemal jednocześnie, dwójka zaatakowała żądłem, druga dwójka próbowała wgryźć się w nogę i bark Nikolaja.
Tytuł: Odp: 5 walka Nikolaja na Arenie - Krwiopijca
Wiadomość wysłana przez: Nikolaj w 13 Sierpień 2013, 16:26:42
Wampir rzucił się w lewo. Jego dzika natura pozwoliła mu na oddanie kilkumetrowego skoku. Wylądował miękko na nogach i szybko odwrócił się. Obok siebie miał jednego z krwiopijców. Prawą ręką w której trzymał miecz, odciął poczwarze żądło, a lewą, w której dzierżył sztylet, pchnął w korpus, gdyż bestyja próbowała właśnie w tamtym kierunku zrobić unik. Odbiegł szybko na środek areny, by mieć większe pole do popisu...

3/5
Tytuł: Odp: 5 walka Nikolaja na Arenie - Krwiopijca
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 13 Sierpień 2013, 16:30:38
Owady poleciały od razu na Ciebie i próbowały Cię otoczyć.
Tytuł: Odp: 5 walka Nikolaja na Arenie - Krwiopijca
Wiadomość wysłana przez: Nikolaj w 13 Sierpień 2013, 16:37:15
Wampir uderzył na tego po swojej lewej. Chciał go odepchnąć. od pozostałych. Zamachnął się kilka razy potężnie mieczem i sztyletem, robił młynki i inne akrobacje. Owad dziarsko się trzymał i omijał ataków.
Dwójka pozostałych przeciwników nie czekała na zbawienie i zaatakowała Wampira. Słyszał jak się zbliżają. Odbił kontratak żądłem krwiopijcy z którym aktualnie walczył. Obrócił się w szybkim piruecie omijając zwierze i znalazł się po jej drugiej stronie. Ciął poziomo, mocno, uśmiercając owada na miejscu. Odbiegł szybko, upuścił ostrza i zanim pozostała dwójka zdarzyła do niego dolecieć, oddał celny strzał z kuszy. No prawie celny, bo pomimo ran krwiopijca jeszcze na niego leciał. Podniósł sztylet i cisnął nim w owada. Broń trafiła w skrzydło. Podniósł miecz i jedyne co zdążył zrobić, to sparować atak żądłem zdrowego krwiopijcy. Walka trwała.

2 (jeden ranny) / 5
Tytuł: Odp: 5 walka Nikolaja na Arenie - Krwiopijca
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 13 Sierpień 2013, 16:39:58
Owad ponownie zaatakował żądłem. Ranny był od ciebie oddalony o 10 metrów i oddalał się. Chyba dał za wygraną.
Tytuł: Odp: 5 walka Nikolaja na Arenie - Krwiopijca
Wiadomość wysłana przez: Nikolaj w 13 Sierpień 2013, 16:45:07
A Wampir ponownie sparował atak, tym razem mocniej, żądło odleciało do tyłu trafione płazem miecza. Niko zaatakował samemu, gdy krwiopijca postanowił zrobić użytek ze swoich szczękoczułek. Bestia była jednak na tyle blisko, że jedynym rozwiązaniem było uderzenie jej rękojeścią.
Zapiszczała gniewnie i zaatakowała żądłem. Wampir zrobił piruet i mając owada po swoim boku ciął z góry wystający szpikulec pełen trucizny. Owad ponownie zapiszczał i próbował ratować się ucieczką. Nikolaj pchnął ją w bok, zabijając na miejscu.
Następnie bez ceregieli podbiegł do rannego owada i zanim ten zrobił jakikolwiek ruch ciął na ukos po korpusie. Wszyscy przeciwnicy byli martwi.
Tytuł: Odp: 5 walka Nikolaja na Arenie - Krwiopijca
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 13 Sierpień 2013, 16:45:40
Po długiej i wyczerpującej walce odetchnąłeś z ulgą. Tłum wiwatował.

Walka zakończona!
Nikolaj: nagroda 50 grzywien