Forum Tawerny Gothic

Tawerna Gothic => Serwis => Wątek zaczęty przez: Thoro w 16 Grudzień 2006, 12:54:39

Tytuł: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thoro w 16 Grudzień 2006, 12:54:39
Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Khaleb w 16 Grudzień 2006, 13:06:21
Mi najbardziej brakuje właśnie downloadu. Chciałbym aby było wiele plików do pobrania, najlepiej właśnie modów. Mam nadzieje, że niedługo będą dostępne, obecie tworzone modyfikacje takie jak np. zawalona kopalnia. Może serwis TG będzie miał wyłączność na ten mod w Polsce? Nie wiem, ale takie są moje sugestie.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Crisis w 16 Grudzień 2006, 13:16:14
Przyznam, że bardzo mi brakuje lepszego downloadu. Przydałoby się więcej plików i można ciekawie to zrobić wszystko jeśli chcesz to zrobić zintegrowane z forum. Osobiście brakuje mi także właśnie częstszych newsów. Widziałem na Angielskich czy Niemieckich stronach mnóstwo newsów na dzień, przydałoby się ich więcej, ale do tego trzeba większej ilości newsmanów. Zagłosowałem jednak na download.

Ale najbardziej mi brakuje większej ilości mądrych ludzi na forum xD

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Boba Fett w 16 Grudzień 2006, 13:40:44
Mi w zasadzie także brakuje trochę plików, jakie mogłyby się znaleźć w ,,Downloadzie".
Zadziwia mnie fakt, że są tylko trzy utwory z Gothica 1. Moglibyście trochę ich tam dodać, bo jak dla mnie, właśnie w G1 były najlepsze melodie (szczególnie Theme z menu oraz melodia snująca się w Starym Obozie).

Mam także jedno pytanie do administracji w sprawie jednego pliku do downloadu.
Gdybym zrobił mapkę w edytorze Heroes 3 na podstawie świata z Gothic 1, to czy umieścilibyście ją w ów downloadzie?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thoro w 16 Grudzień 2006, 13:48:24
Dla jasności:

Obecny download NIE jest aktualizowany i nie będzie. Wg. zapewnień Gram.pl, nowy serwer powinien być na przełomie tygodnia. Gdy będzie po przeprowadzce, a wszystko zostanie powłączane zajmę się downloadem. Na razie nie warto, ponieważ obecna maszyna ma pewne organiczenia natury technicznej - istnieje duże prawdopodobieństwo, że skrypt nie będzie poprostu działał.

Cytuj
Mam także jedno pytanie do administracji w sprawie jednego pliku do downloadu.
Gdybym zrobił mapkę w edytorze Heroes 3 na podstawie świata z Gothic 1, to czy umieścilibyście ją w ów downloadzie?

Tak, nie widzę problemu.

Cytuj
Osobiście brakuje mi także właśnie częstszych newsów. Widziałem na Angielskich czy Niemieckich stronach mnóstwo newsów na dzień

Czy byłbyś zainteresowany informacjami typu "w niemieckim czasopiśmie pojawiła się recenzja G3", "we włoskim portalu zaprezentowano opis trzeciej części przygód Bezimiennego"? Sądzę, że nie bo i tak zapewne nie miałbyś możliwości nabycia ów gazety czy też przeczytania artykułu w języku włoskim. Może przesadzam, ale wystarczy to uogólnić i nie tródno wywnioskować że takie informacje dla 99% fanów z polski są zupełnie nie przydatne.

Na chwilę obecną, jako oficjalna strona gry w polsce informujemy o najbardziej istotnych informacjach ze świata Gothic. Od czas do czasu pojawiają się również newsy mniej istotne, ale bez przesady - nie będziemy pisać o tym że jakaś tam gazeta która wychodzi na drugim końcu świata napisała coś o grze Gothic.

Nawiązaliśmy również współpracę z kilkoma grupami modderskimi z polski. Objęliśmy ich projekty patronatem medialnym, tak więc możesz być pewny że na naszej stronie jako jednej z nielicznych znajdziesz najnowsze informacje dotyczące produkcji modderskich z naszego kraju.

Podsumowując to co napisałem, bez skromności mogę stwierdzić że z newsami jesteśmy bardzo aktualni czego nie można powiedzieć o kilku innych stronach...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 16 Grudzień 2006, 14:26:18
Z tego co zauważyłem każdy chce nowego downloadu by nie skłamać ja również go pragnę...myśl o jego rozbudowie męczy mnie już od kilku miesięcy. Jednak na obecnym serwerze nie jest to zbytnio możliwe mam nadzieję, że na nowym serwie zostaną nam wreście udostępnione 5 GB na download. Osobiście myślałem bardziej nad rozbudowanym downloadem będącym osobną częścią portalu a nie integracją z forum czy stroną.
Sądzę, że takie rozwiązanie byłoby najlepsze ano dlatego iż łatwo w czymś takim pracować, umieszczać opisy, screeny itp. rzeczy. Wyglądało by to również bardzo przejrzyście i estetycznie. Jeśli chodziłoby o sam cms downloadu to jest takowych cała masa w internecie wystarczy przyswoić sobie jeden z nich i dostosować go do naszych wymagań.

P.S.
Pliki na stronie wrzucone są na FileFronta gdzie znajduje się nieco większa ilość naszych zasobów...http://hosted.filefront.com/TawernaGothic/
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: momo w 29 Grudzień 2006, 12:59:30
Mnie również brakuje większego downloadu, ale to mi aż tak strasznie nie przeszkadza. Chciałbym za to aby pojawiło się więcej artykułów o Gothic 3, bo chociaż nie mogę w niego zagrać, to chętnie bym sobie o nim poczytał. No ale jak napisał Ryder czasu brak, zostaje cierpliwie czekać.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Ret Sam w 29 Grudzień 2006, 13:34:23
Tak. Zdecydowanie brakuje tu obszernego Downaldu. Mi to nie przeszkadza, ale cóż... Downald napewno przyciągnął by jeszcze więcej userów.
Oczywiście przydałby się ciekawe ankiety. Można się dowiedzieć, co sądzimy o tej stronie..
Artykułów dotyczących Gothic'a III jest sporo, jednak mogło by być więcej. W końcu to Oficjalna polska strona.

Napalony zgłosiłem się do pisania artów do G2 jednak brak czasu...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Xingu w 29 Grudzień 2006, 18:15:58
Wszyscy opowiadają się za downloadem, ale spójrzmy na to szczerze.

Co może być w downloadzie do Gothica?
Kilka modów
Kilka bajerków jak sound tracki

No cóż krótko mówiąc jest tego nie wiele trzeba nieludzkiego wysiłku jeżeli chciało by się wielki obszerny download.

Pamiętajmy też że nie download świadczy o poziomie strony, najważniejsze żeby była często aktualizowana. Jak dla mnie nie ma problemów, i nie musi być zmian.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thoro w 29 Grudzień 2006, 18:38:58
Cytuj
Można się dowiedzieć, co sądzimy o tej stronie..

Takowa ankieta już była... na samym początku funkcjonowania nowej tawerny. Niestety pewna grupa nastolatków z hormonami (niedoszli użytkownicy Nordmar.net), zaczęli notorycznie głosować na "nie" zmieniając przy tym swoje adresy IP.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: TOOL w 29 Grudzień 2006, 19:20:58
Według mnie na Stronie brakuje więcej artykułów o Gothicu 3, na innych cały czas rośnie liczba takich artykułów. Natomiast chciałbym się poskarżyc na redaktorów którzy napisali artykuły apropo modyfikacji, ponieważ opisy tych wszystkich modyfiakcji są tak małe że nawet nie opłaca się ich otwierac, poza tym ten redkator mądrala dał  bardzo dużą czcinke żeby nie było że mało napisał, jakby było małą czcionką były by 3 linijki w arcie o Gothic Strike. Poza tym brak screenów i tam fajnie bym widział Solucje a nei gramolił się na Forum, czasami jak szybko czegoś potrzebuje nie lubie sie rejestrowac na Forum, bo to trochę czasu zajmuję.

A co do Forum to cały czas ukazuje mi się mi się błąd z napisaem: Too many connections czy jakos tak, jak pokaże mi się ponownie napewno dam screena, poza tym lepiej jakbyście załatwili sobie nowy serwer i dali teog shoutboxa, bo bez niego jest tak jakoś mdławo. Sorki że napisałem o  Forum ale trzeba było napisac.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Arkhan w 29 Grudzień 2006, 19:35:23
Cytuj
Natomiast chciałbym się poskarżyc na redaktorów którzy napisali artykuły apropo modyfikacji, ponieważ opisy tych wszystkich modyfiakcji są tak małe że nawet nie opłaca się ich otwierac

Zauważ że większość modyfikacji to krótkie historie opisujące danego bohatera i skrawek jego życia. Skoro modyfikacja jest na mniej niż dwie godziny to mamy się rozpisywać na pięć kartek A4 lub więcej?

Cytuj
czasami jak szybko czegoś potrzebuje nie lubie sie rejestrowac na Forum, bo to trochę czasu zajmuję.

Nikt nie będzie wszystkiego rzucał bo jesteś w potrzebie. Nie jesteś jeden w Polsce, który potrzebuje pomocy fachowej i szybkiej, i już niemów że rejestracja dużo czasu zajmuje, bo to kwestia wypełnienia paru pól i aktywacji linku poprzez emial. Swoją drogą idą błędy z rejestracją, ale myśle że w najbliższym czasie ten problem zostanie rozwiązany.

Cytuj
A co do Forum to cały czas ukazuje mi się mi się błąd z napisaem: Too many connections czy jakos tak, jak pokaże mi się ponownie napewno dam screena, poza tym lepiej jakbyście załatwili sobie nowy serwer

Nie tylko tobie. Nowy serwer to (oby) kwestia paru dni, ale to już wyjaśni IsentoR w odpowiednim czasie.

Cytuj
i dali teog shoutboxa

Poszukaj na forum, poza tym, jesteśmy szanującym się serwisem i nie będziemy dawali shoutbox'a tylko po to żeby jakiś bękart 12 letni w akcie zemsty za warna zaczął spamować. Od takiej gadaniny jest kanał irc, czat, czy komunikator internetowy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Smoke w 30 Grudzień 2006, 00:33:45
Jak dla mnie potrzeba wam więcej artykułów.

Przy okazji pytanie, czy można zostać waszym redaktorem?
Lubię pisać texty i chętnie bym coś czasem skrobnął dla Tawerny :]
Przy okazji wypiszcie, jakie są wasze kryteria ;) pozdrawiam!
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Zdunek w 30 Grudzień 2006, 00:38:00
mi brakuje na forum shoutboxa bo jednak takowy jest przydatny i moim zdaniem potrzebny do rozbudowy forum ...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: rdr. w 30 Grudzień 2006, 11:01:05
Cytat: Zdunek
mi brakuje na forum shoutboxa bo jednak takowy jest przydatny i moim zdaniem potrzebny do rozbudowy forum ...

Zazwyczaj jestem w takiej sytuacji za wysłaniem PW, bądź edytowaniem posta, ale to mnie zaczyna już dobijać.
Klik! (http://gothic.gram.pl/forum/index.php?automodule=javairc)
Tu masz coś lepszego od SB. Dlaczego lepsze? Poszukaj na forum.    A że nikt tam nie wchodzi, to inna sprawa...
Jest to forum dotyczące strony, a nie forum, więc nie widzę większych powodów, aby pisać w tym temacie o SB, czy też innych rzeczach związanych z forum.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Arthas w 30 Grudzień 2006, 11:26:47
Mnie również zaczyna irytować, że za każdym razem ktoś musi poruszyć temat shoutboxa. Wystarczy spojrzeć do innego tematu, by wiedzieć, że ten wynalazek nie zostanie wprowadzony na forum z wielu powodów, które przytoczone są właśnie w temacie związanym z shoutem - http://gothic.gram.pl/forum/index.php?showtopic=34 (http://gothic.gram.pl/forum/index.php?showtopic=34)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Casano w 30 Grudzień 2006, 14:31:36
Cytuj
Jak dla mnie potrzeba wam więcej artykułów.

Baza artykułów, z biegiem czasu bedzie się powiększac. Każdy z redaktorów, pracuje bardzo intensywnie, i w chwili obecnej zajmują, się artykułem, który zawidnieje w dziale przeznaczonym dla Gothic 3. Prosimy o cierpliwośc, artykuły będą się pojawiac, w miare mozliwosci. Niechce tutaj sie wychwalac, ale w chwili obecnej nieznam innej, strony, która posiadałaby taką ilośc artykułów poświęconych Gothic 3, ato jeszcze nie koniec.

Cytuj
Przy okazji pytanie, czy można zostać waszym redaktorem?
Lubię pisać texty i chętnie bym coś czasem skrobnął dla Tawerny :]
Przy okazji wypiszcie, jakie są wasze kryteria ;) pozdrawiam!

Oczywiście, że możesz. Każda para rąk się przyda. Jednak tymi sprawami zajmuje się Isentor, wyślij do niego PW (http://gothic.gram.pl/forum/index.php?act=Msg&CODE=4&MID=1), z prośbą, współpracy, a napewno da Ci szansę się wykazac. Jeżeli naprawde potrafisz pisac, masz szanse nawiązac współprace z Tawerną Gothic.

Pozdrawiam

Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thoro w 30 Grudzień 2006, 14:57:08
Cytuj
Niechce tutaj sie wychwalac, ale w chwili obecnej nieznam innej, strony, która posiadałaby taką ilośc artykułów poświęconych Gothic 3

Ja uważam inaczej. Poza tym przydało by się trochę samokrytyki.

Cytuj
A co do Forum to cały czas ukazuje mi się mi się błąd z napisaem: Too many connections czy jakos tak, jak pokaże mi się ponownie napewno dam screena, poza tym lepiej jakbyście załatwili sobie nowy serwer i dali teog shoutboxa, bo bez niego jest tak jakoś mdławo. Sorki że napisałem o Forum ale trzeba było napisac.

Sprawa, z przeciążeniem sqla była już omawiana. Serwer będzie nowy, a jak narazie jako oficjalna strona nie możemy sobie go zmieniać od tak. Nowy dedyk jest już zakupiony...

Cytuj
apropo modyfikacji, ponieważ opisy tych wszystkich modyfiakcji są tak małe że nawet nie opłaca się ich otwierac, poza tym ten redkator mądrala dał bardzo dużą czcinke żeby nie było że mało napisał, jakby było małą czcionką były by 3 linijki w arcie o Gothic Strike.

Na stronie znajdują się przede wszystkim opisy krótkich modyfikacji. Artykuł o Gothic Strike jest krótki, ponieważ sam mod wprowadza jedynie innowację związaną z nowymi pancerzami oraz karabinami - w tym wypadku nie ma o czym się rozpisywać! Poza tym popatrz sobie choćby o artykuł o Diccuricu czy "Czasie Zapłaty".

Na chwilę obecną nie ma sensu rozbudowywać tabeli z modami, ponieważ w planach mamy stworzenie osobnego sumplementu w całości poświęconego modyfikacjom gier Gothic. Obecnie trwają pracę nad biuletynem, redesigem strony noi wdrażaniu nowych innowacji w kod portalu.

Poza tym nadenty ton Twojej wypowiedzi, wyraźnie sugeruje jakbyś był oburzony niektórymi błędami na naszej stronie  . Bez przesady, jesteśmy tylko hobbystami i nikt nam nie płaci za prowadzenie strony.

Cytuj
Artykułów dotyczących Gothic'a III jest sporo, jednak mogło by być więcej. W końcu to Oficjalna polska strona.

Przedstawię Ci idee oficjalnych stron: Mają one przede wszystkim serwować podstawową dawkę informacji o danej tematyce. Podstawowe informacje o G3 mamy, co nie oznacza oczywiście że nie będą dodawane nowe.

Cytuj
A że nikt tam nie wchodzi, to inna sprawa...

No niestety wszyscy zainteresowani olali sprawę. Już niejednokrotnie uzasadniałem brak shout boxa na naszym forum - techniczne ograniczenia narzucone poprzez CDP i nic na to nie poradzę. Zrobiłem to co, było w mojej mocy czyli IRC. Wielu użytkowników poparło inicjatywę z ircem niestety wszyscy olali sprawę, nie docenili starań i nadal narzekają na brak SB  .

Jasne jest, że biorę pod uwagę fakt iż na chwilę obecną nie możliwe jest zapewnienie ciągłego ruchu na naszym ircu ale przecież można organizować forumowe spotkania...

Co do artykułów - ktoś tu chyba myśli, że jesteśmy swojego rodzaju gazetą z profesjonalną redakcją. Artykuły są skrupulatnie dodawane, lecz jestem pewien że zawsze znajdą się Ci którzy będą narzekać na ich "znikomą ilość". Popatrzcie sobie na naszą stronę i porównajcie ilość artykułów z innymi fansajtami. Oczywiście nic nie sugeruję, jednak sądzę że ich ilość nie jest aż tak znikoma.

Poza tym, może zamiast narzekać na brak artów ktoś spróbuje coś napisać dla strony? Może Ty Stinkfist, chciałbyś napisać coś dla Gothic.gram.pl bo przecież ten "mondrala", redaktor wykonuje swą pracę na odwal? Może ktoś jeszcze weźmie przykład z m9206 i zasugeruje swą pomoc dla Tawerny Gothic, zamiast tylko smęcić?

Dziękuję,
To wszystko co miałem do powiedzenia...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Casano w 30 Grudzień 2006, 16:09:18
Cytuj
Ja uważam inaczej. Poza tym przydało by się trochę samokrytyki.

Ekhh, to może wymień mi thor, strone która do dnia dzisiejszego tworzy poprawia artykuły związane z Gothic 3?. Samokrytyka, powiadasz? My tutaj tylko stwierdzamy fakty, w chwili obecnej nieznam, strony, która by tak żywiołowo zajmowała się artykułami, pomocniczymi dla graczy oprócz naszej strony. Więc wybacz, ale mówiąc, to niemam na myśli, mówiąc jacy my wspaniali itp, ale przedewszystkim to iż w dniu dzisijeszym, w porównaniu z innymi stronami, my robimy wszystko aby to na naszej stronie nie zabrakło niczego.

Nie będę nikomu robił reklamy (tym bardziej serwisom konkurencyjnym), tak więc żadnych linków Ci nie podam jednak zapewniam że wystarczy popatrzeć choćby na portale ogulno cRPG'kowe i już widać większy profesjonalizm.

No widze, że się niezrozumieliśmy. Czy ja miałem na myśli portale ogólne traktujace cRPG? Raczej nie, porównując, miałem na myśli portale tylko i wyłącznie typowo Gothicowe. A co do cRPG, nie wypowiadam się ponieważ, na nich nie przesiaduje często. Nikt Ci nie każe robic, reklamy wystarczy, że podasz mi linki na PW, bądz gg, i wystarczy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Sir_William w 31 Grudzień 2006, 21:20:06
Mi brakuje życia na stronie. Pełno jest artykułów jakie pochodzą z czasów, kiedy to domyślaliśmy się co Gothic III wniesie. Ogólnie mówiąc potrzeba porządnego download'u - to raz. Dwa, życie toczy się wyłącznie na forum. Strona schodzi na plan dalszy... Przecież tak nie powinno być. Rozumiem, kiedy była by to strona amatorska, jednak od oficjalnej możemy już zacząć pewnych rzeczy wymagać. Potrzeba świeżego skin'u na Stronę Główną. Ta czerń już przejadła się zapewne niejednemu. Bardzo dobre jest logo ze skórki "TG - papirus", może powinniśmy pomyśleć, aby zrobić szatę pod tę właśnie kolorystykę? ÂŻeby była ciepła i przyjemna, kiedy ją byśmy użytkowali. Obecnie jest ona zimna i nieprzyjemna, a co przede wszystkim - nudna.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: rdr. w 31 Grudzień 2006, 21:44:10
Cytuj
Mi brakuje życia na stronie. Pełno jest artykułów jakie pochodzą z czasów, kiedy to domyślaliśmy się co Gothic III wniesie.
Czy ty w ogóle czytałeś resztę postów z tego wątku? Wcześniej już o tym już mowa była. Zamiast narzekać, zgłosiłbyś się do pracy. Redaktor - też człowiek, swoje prywatne życie również ma.
Cytuj
Potrzeba świeżego skin'u na Stronę Główną.
Jak go nam ufundujesz - nie ma sprawy. To "tylko" kwestia od $800 do $2000 (czasem jednak sumy te są większe).
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thoro w 31 Grudzień 2006, 21:55:46
Cytuj
Bardzo dobre jest logo ze skórki "TG - papirus", może powinniśmy pomyśleć, aby zrobić szatę pod tę właśnie kolorystykę?  

Najpierw przeczytaj czym jest logo: http://pl.wikipedia.org/wiki/Logo_%28znak_graficzny%29 (http://pl.wikipedia.org/wiki/Logo_%28znak_graficzny%29)
Takowy skin (i to nawet ze wskazanym headerem), jest już gotowy od kilku miesięcy. Właściwie jest to przeróbka obecnego, jednak zapewniam że nie jest on tak szary jak wersja obecna. Mógłbym nawet zamieścić linka do theme strony głównej, jak i kilku innych designów na sumplementy jednak nie chce psuć potencjalnej niespodzianki.

Cytuj
Czy ty w ogóle czytałeś resztę postów z tego wątku? Wcześniej już o tym już mowa była. Zamiast narzekać, zgłosiłbyś się do pracy. Redaktor - też człowiek, swoje prywatne życie również ma.

Dokładnie. Polecam lekturę dosyć długiej wypowiedzi, którą znajdziecie w jednym z postów u góry. Chyba większość osób, z tego tematu uważa jakoby serwis ten w zanadrzu miał profesjonalną grupę 20 redaktorów. Prawda jest taka, że czynie w całą stronę angażuję się 6 osób które na codzień się uczą.
Niektórzy chyba naprawdę chcą, aby strona była aktualizowana z dnia na dzień o kilkanaście artykułów -,-.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Casano w 01 Styczeń 2007, 13:11:33
Cytuj
Dwa, życie toczy się wyłącznie na forum. Strona schodzi na plan dalszy... Przecież tak nie powinno być. Rozumiem, kiedy była by to strona amatorska, jednak od oficjalnej możemy już zacząć pewnych rzeczy wymagać.

A może podasz mi odpowiednie argumenty, dlaczego tak uważasz, i co na to wskazuje? Forum jest tylko i wyłącznie dodatkiem, w którym na codzień spotykają się ludzie którzy rozmawiają na przeróżne tematy, nie tylko związane z Gothic'em. Nie zgadzam się, że forum jest pierwszoplanową postacią, jak już napisałem wyżej. A to, że na forum przesiaduje ostatnio coraz to więcej osób, to już inna sprawa. Naszym zadaniem, jest dbanie o porządek, na forum jak i na stronie. Dla wielu was, bynajmniej dla Ciebie, wydaje się iż na stronie nie pojawiaja się codziennie newsy czy artykuły, to strona dla takich osób jest już zaniedbywana. Pamiętajmy, że jesteśmy oficjalną stroną o grach Gothic, i naszym zadaniem jest przekazywanie najistotniejszych informacji, użytkownikom Tawerny Gothic, ale pamiętajmy również że redaktor, moderator czy administrator to też człowiek.

Cytuj
Potrzeba świeżego skin'u na Stronę Główną. Ta czerń już przejadła się zapewne niejednemu. Bardzo dobre jest logo ze skórki "TG - papirus", może powinniśmy pomyśleć, aby zrobić szatę pod tę właśnie kolorystykę? ÂŻeby była ciepła i przyjemna, kiedy ją byśmy użytkowali. Obecnie jest ona zimna i nieprzyjemna, a co przede wszystkim - nudna.

Modyfikacja obecnego skinu jest już w pewnym sensie zakończona. Jednak pamiętajcie, że layot, tym bardziej jeżeli zależy nam na dobrej skórce(a ta dla mnie taka jest), to nie jest kwestia 30 minut czy 1h. My próbujemy zawsze stworzyć, coś naprawde odpowiedniego i klimatycznego, dlatego też uważam, że na chwile dzisiejszą nam to wyszło. Specjalnie, przed publikacją layotu na stronie, poddałem go ocenie na różnych boardach, gdzie w większości wypowiedzi były naprawde pozytywne. Ososbiście, do obecnego layotu niemam zastrzeń, co jednak nie oznacza, że na stronie pod względem graficznym nie ujżycie zmian.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Sir_William w 01 Styczeń 2007, 14:31:42
Cytuj
Zamiast narzekać, zgłosiłbyś się do pracy.

Szkoda tylko, że nikt wcześniej tego nie zauważył. Co do pomocy stronie, nie jestem zwykłym człowiekiem, który chodzi tylko i narzeka. Pomagam w wielu wątkach, jakim np. jest Encyklopedia.

Cytuj
Najpierw przeczytaj czym jest logo

Wiem czym jest logo. Jeżeli Cię to satysfakcjonuje. Też jestem człowiekiem - mylić się, ludzka rzecz. :/

Cytuj
Jak go nam ufundujesz - nie ma sprawy

Widziałem bardzo dużo dobrych grafik robionych przez Ciebie czy Thoro. Może zamiast robić jakieś obrazeczki bez sensu powinniście poświęcić kilka minut dziennie na sklejenie czegoś dobrego? Sam bym się tym zajął, gdybym miał większą w tym temacie wprawę.

Cytuj
Redaktor - też człowiek, swoje prywatne życie również ma.

Nie bronię mu. Jednak zamiast tworzyć nowe artykuły lepiej zająć się poprawą starych?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thoro w 01 Styczeń 2007, 14:34:12
Cytuj
Widziałem bardzo dużo dobrych grafik robionych przez Ciebie czy Thoro. Może zamiast robić jakieś obrazeczki bez sensu powinniście poświęcić kilka minut dziennie na sklejenie czegoś dobrego? Sam bym się tym zajął, gdybym miał większą w tym temacie wprawę.

Tak się składa, że Thoro od ponad tygodnia nie ma nawet czasu na robienie jakichś bezsensownych obrazeczków. Zajęty jest opracowywaniem designu na sumplementy Tawerny Gothic, oraz polonizacją Piratenleben.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: rdr. w 01 Styczeń 2007, 14:55:33
Cytuj
Szkoda tylko, że nikt wcześniej tego nie zauważył. Co do pomocy stronie, nie jestem zwykłym człowiekiem, który chodzi tylko i narzeka. Pomagam w wielu wątkach, jakim np. jest Encyklopedia.
Przecież encyklopedia to nie pomoc stronie, tylko forum.  Dodanie jednego hasła do encyklopedii zajmuje nie więcej niż 5 minut. Oczywiście zdarzają się wyjątki w postaci dłuższych haseł, ale występują one dosyć rzadko. Jeżeli zgłaszasz chęć pomocy na stronie, jesteś zobowiązany do pisania artykułów. W encyklopedii robisz to opcjonalnie.
Cytuj
Widziałem bardzo dużo dobrych grafik robionych przez Ciebie czy Thoro. Może zamiast robić jakieś obrazeczki bez sensu powinniście poświęcić kilka minut dziennie na sklejenie czegoś dobrego? Sam bym się tym zajął, gdybym miał większą w tym temacie wprawę.
Ja nie mam czasu bawić się w tworzenie webdesignów. Od czasu do czasu coś robię, jednakże nie przewyższa to poziomu aktualnego skinu strony.
Cytuj
Nie bronię mu. Jednak zamiast tworzyć nowe artykuły lepiej zająć się poprawą starych?
Czy ty umiesz logicznie myśleć? Najpierw potrzebne są artykuły takie jak: poradnik czy solucja. Inne artykuły, które traktują np. o orkach, czy też bogach zostaną w swoim czasie poprawione, jednakże nie jest to konieczne natychmiast. Może zamiast dodawać haseł do encyklopedii traktujących o orkach, czy bogach, przesłałbyś je administracji, aby zamieściła je na stronie?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: ÂŚlimaczek w 23 Luty 2007, 20:45:37
Chciałbym zgłosić tylko jedną prośbę - zmieńcie wygląd hotlinka na forum, tak aby odróżniał się od reszty postów. Kiedy ktoś podaje link do jakiegoś URLa, to w ogóle nie widać go gdzie go jest ("jeden z lepszych portali to ten (http://onet.pl/)"), i trzeba jeździć myszką po tekście aby go znaleść. Proszę więc tylko o dodanie podkreślenia dla hotlinków, albo przyciemnienia koloru.

@down
Tak, to ten papirusowy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thoro w 23 Luty 2007, 21:19:20
Zgaduje, ze chodzi o papirusa bo na innych jest ok. Poprawie to na dniach, kiedy tylko dorwę namiary na FTP forum.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Casano w 03 Marzec 2007, 19:43:09
Chciałbym troche odbiec od tematu, i napisać pare słów o vortalu i forum.

Na dzień dzisiejszy forum jak i strona preznie się rozwijają. Na stronie można zauważyć, już sporą część nowych działów dotyczącą wszystkich części sagi Gothic. Oczywiście to nie koniec. Nasi redaktorzy pilnie pracują nad nowymi działami jak i poprawiają te które juz są aby były idealne. Graficznie strona nie zmieniła sie, jednak nie uważam to za minus. Trwają wstępne debaty, jeżeli chodzi o nową odsłone gothic.gram.pl, jednak do tego jeszcze daleko. Na stronie oprócz działów, możecie znależc, zawsze dawke najświeższych newsów, dotyczących Gothic'a. Mamy zamiar wprowadzić również niedługo, pare ciekawych projektów, aby urozmaicić wam serfowanie po stronie.

Co do forum, sami możecie zauwazyc, że rozrasta się w strasznym tępie. Oby tak dalej. Na forum wita coraz to więcej nowych użytkowników, a co za tym idzie, mamy coraz więcej ciekawych postów i tematów. Oczywiście, jak sami widzicie na forum panuje nie tylko dyskusja dotycząca Gothic'a, ale również możecie porozmawiać na luźniejsze tematy. Co do forum, również trwają rozmowy, co do zmian, które chcielibyśmy wprowadzić.

Podsumowując, strona jak i forum prezentują sie dobrze. Jesteśmy "wszyscy", na dobrej drodze aby cały vortal stał się jednym z najlepszych. Mamy nadzieje że wspólnie tego dokonamy. Dlatego tez nadal czekamy na wasze pomysły dotyczące serwisu(strony+forum).

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: n3gative w 02 Kwiecień 2007, 15:05:08
Witam.

Pragnę jedynie zauważyć, że z mojej strony sprawa zaczyna wyglądać nieciekawie. Planujecie wprowadzenie nowego designu, ok, ale ja w dalszym ciągu nie otrzymałem zapłaty za obecny . W moim odczuciu wygląda to tak: zmieniacie design i przestajecie mnie jakkolwiek dalej zwodzić odnośnie zapłaty. Póki co mogę powiedzieć, że jestem bardzo rozczarowany, mam nadzieję, że nie zostanę zawiedziony. Jako oficjalny portal o Gothicku, niekompetencja jaką wykazujecie się względem mojej osoby jest mówiąc wprost, żenująca. Zważywszy, że zapłatę miałem otrzymać w grudniu ubiegłego roku, to wybaczcie, ale wypadałoby aby użytkownicy wiedzieli ...  
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 02 Kwiecień 2007, 16:08:55
Cytat: n3gative
Póki co mogę powiedzieć, że jestem bardzo rozczarowany, mam nadzieję, że nie zostanę zawiedziony. Jako oficjalny portal o Gothicku, niekompetencja jaką wykazujecie się względem mojej osoby jest mówiąc wprost, żenująca. Zważywszy, że zapłatę miałem otrzymać w grudniu ubiegłego roku, to wybaczcie, ale wypadałoby aby użytkownicy wiedzieli ...  
Może zacznijmy od tego, że wszystko ustalałeś z Casano tak więc ja nie znam treści umowy jaką podpisaliście między sobą (jeśli takowa w ogóle istnieje) i jakie miałeś otrzymać wynagrodzenie za swoje dzieło. Więc nie niej pretensji do nas wszystkich jako administratorów tylko mów konkretnie, poza tym mówiłem ci ostatnio, że porozmawiam o tym z Casano. Tak też się stało kazałem mu z tobą porozmawiać i wyjaśnić sprawę powiedział, że tak uczyni i wszystko wyjaśni. Jeśli jeszcze z tobą nie rozmawiał to znaczy, że leci sobie w kulki a w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu zatelefonowanie do niego i wyjaśnienie całej sprawy. Jak już mówiłem nas w to nie mieszaj gdyż umowa istnieje pomiędzy tobą a Casano my nie odpowiadamy za jego "czyny", nie mniej jednak sami chcemy wyjaśnić tą sprawę ponieważ jego postępowanie szarga naszą dobrą opinią.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Respev w 02 Kwiecień 2007, 16:34:41
Cytuj
Pragnę jedynie zauważyć, że z mojej strony sprawa zaczyna wyglądać nieciekawie. Planujecie wprowadzenie nowego designu, ok, ale ja w dalszym ciągu nie otrzymałem zapłaty za obecny
A dowód na to, że to ty zrobiłeś design jest? Umowa spisana? Faktura vat za w/w usługe wystawiona? Zarejestrowałeś swoją działalność gospodarczą?

Cytuj
W moim odczuciu wygląda to tak: zmieniacie design i przestajecie mnie jakkolwiek dalej zwodzić odnośnie zapłaty. Póki co mogę powiedzieć, że jestem bardzo rozczarowany, mam nadzieję, że nie zostanę zawiedziony.
TG zmienia design, gdyż ten jest przeciętny, a także nie za piękny  

Także jeśli chcesz otrzymać zapłatę, podaj w/w elementy w oryginalnej wersji.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Casano w 03 Kwiecień 2007, 11:15:42
Cytuj
nie mniej jednak sami chcemy wyjaśnić tą sprawę ponieważ jego postępowanie szarga naszą dobrą opinią.

Jeśli nie znasz toku sprawy nie pisz głupot Isentor. Sprawa wygląda następująco, dogadałem się z Justyną która jeszcze pracowała w gram.pl, że za layot, na naszą strone może zaoferowac gre, danemu grafikowi. Niestetety Justyna zrezygnowała a ówczesny Dominik powiedział że gra zostanie wysłana, zaraz po tym jak rozprawi się z dwoma stronami. Wtedy dopiero weżmie się za naszą. Każdego dnia pisze i rozmawiam z nim, na co on odpowiada, że wszystko zostanie zrealizowane w swoim czasie.(jak napisałem wcześniej. Jak coś obiecuje to napewno to dotrzymuje, gdyż mam takowe podejście do tego typu spraw. Nie obchodzą mnie żadne śmieszne pisemne umowy, obiecałem Ci że gra będzie, to zrobie wszystko i robie aby była jak najszybciej, do dnia dzisiejszego o to się kłóce.

Cytuj
Może zacznijmy od tego, że wszystko ustalałeś z Casano tak więc ja nie znam treści umowy jaką podpisaliście między sobą (jeśli takowa w ogóle istnieje) i jakie miałeś otrzymać wynagrodzenie za swoje dzieło

Nie było takowej, oprócz rozmowy, którą traktuje poważnie. O wynagrodzenie nadal walcze, każdego dnia.

Cytuj
ak też się stało kazałem mu z tobą porozmawiać i wyjaśnić sprawę powiedział, że tak uczyni i wszystko wyjaśni. Jeśli jeszcze z tobą nie rozmawiał to znaczy, że leci sobie w kulki a w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu zatelefonowanie do niego i wyjaśnienie całej sprawy.

Zaraz po tej informacji skontaktowałem się z nim, po czym przekazywałem mu wszystkie dosłownie informacje, jakie przesyłali mi gram.pl

Cytuj
że leci sobie w kulki

Nie znając dogłębnie sprawy nie wysuwaj tak nie przemyślalnych wniosków.

Cytuj
Jako oficjalny portal o Gothicku, niekompetencja jaką wykazujecie się względem mojej osoby jest mówiąc wprost, żenująca. Zważywszy, że zapłatę miałem otrzymać w grudniu ubiegłego roku, to wybaczcie, ale wypadałoby aby użytkownicy wiedzieli ...

Wybacz, w tej kwestii chodzi Ci o wynagrodzenie, które tobie się nalezy, jednakże to już w większej firmie zależy od gram.pl, które jak widac, nas ma w "trzeciożedzie", po czym zacznie interesowac sie nami. Dlatego wybacz ale my robimy wszystko, znaczy ja w swojej mocy aby ta cholerna gra przyszła. Nie myśl sobie przedewszystkim, że ktoś Cię zawodzi, tylko robi wszystko aby ta gra wreszcie do Ciebie przyszła. Niestety gram.pl niema tylko nas. Dlatego zapamiętaj i ty również Isentor, że jak coś obiecuje, to dotrzymuje słowa, lub robie wszystko aby sytuacja została raz na zawsze wyjaśniona.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: n3gative w 03 Kwiecień 2007, 14:44:47
Respev czasem pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz. Dowód na wykonanie? Spójrz choćby do stopki. Oryginalny projekt? Zajrzyj na digart i proszę Cię - zamilcz, bo twoje uwagi są nie na miejscu. Pytasz o fakturę? To można wystawiać fakturę, w której zapłatą jest gra? Prosisz o fakturę pieniężną? Nie ma sprawy, parę dni i masz. Rozumiem, że design Ci się nie podoba. Proszę bardzo, poświęć swój wolny czas, umiejętności i weź się do pracy. Chętnie zobaczę i ocenię twoje wypociny.

IsentoR nie mogę mieć pretensji do konkretnej osoby, bo to nie tylko Casano korzysta z layouta, a cały serwis. Twoje stanowisko znam. Takie zachowanie w żadnej mierze nie 'szargało' waszej dobrej opinii, aż do teraz, gdyż sprawa była trzymana w tajemnicy, ale cóż - frustracja ...

Casano liczę na Ciebie i mam nadzieję, że po raz kolejny nie nie odprawicie mnie z 'kwitkiem'.


Sprawy prywatne załatwiajcie między sobą, a nie na łamach forum. Nie wnikam w to, co macie do siebie, ale miejsce raczej pomyliliście.
Następne próby odbiegania od tematu będą odpowiednio nagradzane. /// Reinmar
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Respev w 03 Kwiecień 2007, 15:45:11
Cytuj
Pytasz o fakturę? To można wystawiać fakturę, w której zapłatą jest gra? Prosisz o fakturę pieniężną? Nie ma sprawy, parę dni i masz.

Skąd miałem wiedzieć, iż ów wypłata miała się odbyć na zasadzie "design za grę"?

Cytuj
Rozumiem, że design Ci się nie podoba. Proszę bardzo, poświęć swój wolny czas, umiejętności i weź się do pracy. Chętnie zobaczę i ocenię twoje wypociny.
O matko... Rozumowanie godne młodego nastolatka. Jeśli redakcji nie podoba się design, zmienia go, czy to jasne? Nie będziesz narzucał Tawernie swój projekt. Dlatego administracja chce zmienić oprawę graficzną strony. Po prostu Isentor chce, by strona wyglądała ładniej. Załóżmy, że kupujemy samochód i ma już trochę wyblakły lakier. Czy to znaczy, że nie możemy jechać z nim do lakiernika, gdyż w książęczce serwisowej mamy wbite przez producenta "Zakaz malowania"?

Cytuj
Szkoda, że nie byłeś taki mądry jak przypadkiem sprzedałeś mój serwis podczas łączenia się z twoim i hectica. Nie usłyszałem od Ciebie nawet głupiego przepraszam, nie wspomnę już o tym, że po twoich działaniach serwis upadł.
Komu sprzedałem? O ile mi wiadomo, Hectic sknocił bazę danych i dlatego nie doszło do fuzji. Ale sprzedać? Chyba coś ci się pomyliło kolego...

Cytuj
Gratuluje poprawnej POLSZCZYZNY
Jest poprawna  

Cytuj
IsentoR nie mogę mieć pretensji do konkretnej osoby, bo to nie tylko Casano korzysta z layouta, a cały serwis.
Idąć tym tokiem rozumowania, masz pretensje także do ludzi odwiedzających stronę, no chyba, że de facto na stronie nie widać żadnego elementu graficznego

EDIT: Bardzo mnie ciekawi, komu podobno sprzedałem twój serwis  Pewnie na allegro design, a artykuły Advocatovi z GS'u

BTW. Ciekawi mnie za co N3gative dostał grupę szlachta. Za to, że wykonał design i chce wynagrodzenia? Przepraszam bardzo, ale gdyby zrobił to bezinteresownie, wtedy można było mu takową grupę przyznać.

Cytuj
To nie jest miejsce, by załatwiać prywatne porachunki.
To dlaczego pierwszy wyciągnąłeś brudy?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Casano w 04 Kwiecień 2007, 20:05:25
Swoją sytuacje napisałem pare postów wyżej, i jak mówię sprawa jest w toku.

Wracając do tematu robi się nie potrzebny burdel, który trzeba posprzątac. Respev, niewiem co zrobiłes z serwisem i niechce wiedziec, natomiast N3gativ, takie rozmowy możesz prowadzic z Respevem na gg, bądz PW, a nie pisac w temacie który zupełnie ma służyc do innych celi. Następne posty tego typu będą kasowane, a autor nagrodzony.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: n3gative w 06 Kwiecień 2007, 14:44:03
Zaskoczył mnie również fakt, że mieliście egzemplarz Gothic 3 na konkurs, a za laja brak  
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 06 Kwiecień 2007, 14:54:02
Cytat: n3gative
Zaskoczył mnie również fakt, że mieliście egzemplarz Gothic 3 na konkurs, a za laja brak  
Egzemplarz Gothic 3 na konkurs nie ufundowało nam gram.pl tylko jeden z naszych moderatorów.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: MeGorT w 06 Kwiecień 2007, 14:57:27
Nie jestem tutaj zbyt jkimś szczegułowym użytkownikiem ale chciałbym ustalić taki fakt że Gothica III na konkurs zasponsorował DODO który nie jest zamieszany w to całe zamieszanie między wami. Dlatego nie ma to nic wspólnego z twoją działką i jest to całkiem inna sprawa. Mam również cichą nadzieję że nie będą tu nadal pisane posty rozwijające twój problem gdyż ten temat jest prowadzony do czegoś innego i jakby nie mówić jest to spam. Reinmar już parę postów wyżej zresztą mówił żeby takie sprawy załatwiać osobiśćie albo ewentualnie założyć nowy temat...czyżby Apokalipsa nr. 2   ....

ups....uprzedził mnie IsentoR...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Rakbar Nasard w 17 Czerwiec 2007, 20:52:06
Mi brakuje "Częstszych newsów, ze świata Gothic" przydało by sie ich więcej, fani powinni sie dowiadywać o nowościach.

Również brakuje downloadu jest na prawde lichy przydało by sie więcej plików (patche, demo itp.)

Strona Tawerny jest na prawde najlepsza podoba mi sie z wyglądu ale też i informacji na niej zawartych.
_____________________________________

Pozdrawiam wszystkich
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 17 Czerwiec 2007, 20:57:48
Cytat: Orc Szaman
Mi brakuje "Częstszych newsów, ze świata Gothic" przydało by sie ich więcej, fani powinni sie dowiadywać o nowościach.
Newsy pisane są cały czas gdy tylko jest o czym pisać przecież jeżeli nie dzieje się nic ciekawego nie będziemy pisali o tym, że jakiś serwis państwa trzeciego świata napisał recenzję Gothic'a 3...


Cytat: Orc Szaman
Również brakuje downloadu jest na prawde lichy przydało by sie więcej plików (patche, demo itp.)
http://gothic.gram.pl/download/ (http://gothic.gram.pl/download/)
Jak dla mnie to download a mało plików ma z powodu ostatniej awarii na gram.pl przepadły wszystkie pliki. A jakoś obecnie nikt nie ma czasu by na nowo wrzucić tyle giga.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Arthas w 24 Czerwiec 2007, 15:32:14
Cytuj
Mi brakuje "Częstszych newsów, ze świata Gothic" przydało by sie ich więcej, fani powinni sie dowiadywać o nowościach.
Ja osobiście muszę przyznać, że w malutkim stopniu zaniedbuję tą kwestię, ale przez ostatnie kilka tygodni nie miałem zbytnio czasu nawet na dodanie kilku newsów. Mamy wakacje (free time), więc w najbliższej przyszłości postaram się, by informacji i wiadomości ze świata Gothica było troszkę więcej.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thoro w 24 Czerwiec 2007, 16:50:12
Cytuj
Newsy pisane są cały czas gdy tylko jest o czym pisać przecież jeżeli nie dzieje się nic ciekawego nie będziemy pisali o tym, że jakiś serwis państwa trzeciego świata napisał recenzję Gothic'a 3...

Farmazon. Ostatnimi czasy pojawiły się jakieś wywiady z PB, info dot nowego projektu, patcha i narzędzia pozwalającego tworzyć/modyfikować questy do G3. Dawałem Ci nawet namiary na to na GG. Nie będę o tym pisał, tym bardziej że moja znajomość języków (odpuść sobie argument z kałowym translatorem który najczęściej całkowicie przeinacza sens całego zdania [do tego tekst był po angielsku]) jest znikoma.

Poza tym przydały by się jeszcze ze 2 osoby od newsów. Obecnie pisane są one dorywczo przez 2/3 osoby więc trudno zadbać o punktualność.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Casano w 24 Czerwiec 2007, 17:47:16
Cytuj
Poza tym przydały by się jeszcze ze 2 osoby od newsów. Obecnie pisane są one dorywczo przez 2/3 osoby więc trudno zadbać o punktualność.

Thor ma racje. Newsy, pojawiają sie dość często na niemieckich stronach. Mozę nie wszystkie są aż tak bardzo ważne, ale na pewno co drugiego usera, interesuje nawet mało istotna informacja na temat PB czy gry Gothic. Musimy pomyśleć nad zatrudnieniem jeszcze z jednej osoby do tej funkcji.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Diego95-cwaniaczek w 24 Czerwiec 2007, 20:44:55
Czego brakuje?
Brakuje:

-Modów w downloadzie

-Różnych ciekawostek np. Takich modów co prawie nic nie zmieniają tylko tyle że w różnych miejscach są ukryte nowe bronie zbroje itd.

-tych najdłuższych modów i najciekawszych

- Do niektórych modów nigdzie nie znajdziemy spolszczeń więc Tawerna mogłaby się postarać i je sama wykonać (nie ma spolszczenia np. do Die Bedrohung którego nawet nie ma w downloadzie)

No to tyle z downloadu.

Brakuje jeszcze na stronie poradników do modów. Dlatego głosowałem na "Innych rzeczy" w "Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?"

Założyciele z "Tawerna Gothic" też mogli by sami robić nowe mody.Durze i małe.
                 [/i]

Ej a jeśli chodzi o mody to "Tawerna Gothic" mogła by się pofatygować i sama pare zrobić.Oczywiście po polsku. Długie i krótkie.
 
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thoro w 24 Czerwiec 2007, 21:59:53
Cytuj
- Do niektórych modów nigdzie nie znajdziemy spolszczeń więc Tawerna mogłaby się postarać i je sama wykonać (nie ma spolszczenia np. do Die Bedrohung którego nawet nie ma w downloadzie)

Taa, TG jest wszestronne. Ledwo wyrabia z przekładaniem newsów na nasz język nie mówiąc już o polonizacji modów.

Cytuj
Brakuje jeszcze na stronie poradników do modów. Dlatego głosowałem na "Innych rzeczy" w "Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?"

Oczywiście! Najlepiej niech jeszcze założyciele założą jakąś fundację charytatywną i nową anty-katolicką religię z siecią kościołów-instytucji. Bez urazy, ale wydaje mi się że nie wiesz o czym mówisz. Spolszczenia modów, tworzenie nowych - tego nie robi się na kiwnięcie palcem. Mało kto ma czas nie wspominając już o potrzebnych umiejętnościach z którymi znikomo.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Wishmaster w 09 Sierpień 2007, 10:30:16
Według mnie artykuły dotyczące gier powinny być bardziej rozbudowne:
-Dokładny opis map z Gothica I, II i III
-Zdjęcia opisywanych broni
-Zdjęcia i opisy działania czarów (Nie wszystkie nazwy są oczywiste np. podróż duszy, żądza krwi, terror)
-Dokładny opis postaci
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Sir_William w 09 Sierpień 2007, 12:26:22
Część z artykykułów, które wymieniłeś są przygotowywane. Na stronie powinny się pojawić do końca tego miesiąca - tak sądze...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Kereth w 25 Wrzesień 2007, 18:10:23
Takie coś to nie wytłumaczenie IsentoR bierzesz dział modyfikations na WOG.pl i patrzysz. To chyba szanownego Admina nie boli, a tak w ogóle chcę więcej artykułów do GIII :P
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 25 Wrzesień 2007, 20:04:59
Cytat: Kereth130
Takie coś to nie wytłumaczenie IsentoR bierzesz dział modyfikations na WOG.pl i patrzysz. To chyba szanownego Admina nie boli, a tak w ogóle chcę więcej artykułów do GIII :P
Wchodzisz sobie do downloadu tak na początku, a dopiero później bierzesz udział w dyskusji. To chyba szanownego moddera nie boli. Jeżeli czegoś brak zgłaszasz to w temacie z prośbami. Nie muszę chyba przypominać, że wszystkie pliki zostały usunięte podczas awarii serwera dowlnoadu gram.pl a ponowne wgranie kilku giga nikomu się nie uśmiecha. Tym bardziej w takim okresie i z naszymi polskimi łączami.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Xam w 26 Wrzesień 2007, 19:15:44
Coz wedlug mnie jest dobrze. Wiadomo ze wszystkiego posiadac nie mozemy ale z czasem forum jak i stronka rozrosna sie w nowe funkcje i bajery.

Pozdrawiam
 :]
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Kereth w 01 Październik 2007, 20:40:13
Ja się tylko domagałem artykułów, czy coś nie tak jest że nie można sobie powiedzieć chcę więcej artów do GIII, ach tutaj trudno coś napisać bo wszyscy potem będą jeździć...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: .:KERTH:. w 01 Październik 2007, 20:44:01
Ja przede wszystkim chciałbym więcej ankiet na głównej stronie. I przede wszystkim poprawy niektórych patchów, (większość nie działa, tak samo z modami). Ale pomimo to, wszystko jest wporzo.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: XAR_DAS w 07 Październik 2007, 08:53:58
A gdyby tak zrobić dział pt. SPORT? Moglibyśmy tam komentować zawody itp...
teraz też jest wporzo, mi arty nie przeszkadzają, zresztą, jak ci którzy są tacy mądrzy sami zrobią artykuł i niech wrzucą go na strone!
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Arkhan w 07 Październik 2007, 12:37:13
Cytuj
A gdyby tak zrobić dział pt. SPORT? Moglibyśmy tam komentować zawody itp...

Omg skoro tak to zróbmy też dział kulinaria w końcu będziemy tam dawać przepisy siostry Marysi na dobry rosołek ... :F

Jest to kompletnie nie przydatne. Sport zawsze można wrzucić do działu Tawerna pod martwą Harpią, poza tym TG nie jest serwisem n/t sportu, a jedynie dział "Tawerna pod" jest dodatkiem do forum, miejscem gdzie można porozmawiać poza serią Gothic. Nie ma to zupełnego sensu.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thorbjørn w 07 Styczeń 2008, 21:54:49
Za mało downloadu ! Powinno być więcej plików do ściągnięcia , a także powinno być więcej newsów ze świata gothica . Na innych polskich stronach o gothicu forum jest zapełnione newsami .

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Dante w 07 Styczeń 2008, 22:07:54
Download jest poprawiany w tej chwili i bedzie plików bardzo dużo. Poczytaj trochę zanim walniesz post identyczny d 300 innych ;p Ale co rozumiesz przez "pelne newsow" ? Nasze www ma moze nie tyle newsow ale sa sprawdzone i mamy pare bajerow. I powiem ci że świat gothica to nie Sport i nie ma codziennie nowych wieści. A to ze inne portale zrzynają newsy nawzajem od siebie to ich sprawa, my pozostajemy oficjalnym portalem Serii Gothic w Polsce i od nas możesz mieć jedynie pewne info. Np. wszystkie portale dudniły o screenach G4 , każdy bez wyjątku. Ale nie my ( tu graty dla Isa naszego Bossa ). Dotarlismy do plików gdzie pokazane byly tylko mozliwosci graficzne slinika Spellbound. Jak się później okazało JoWooD zaprzeczyło iż to był screeny G4 i nasz portal jako jedyny w Polsce mogł się czuć godnie w tej sytuacji...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Respev w 08 Styczeń 2008, 01:34:02
Cytuj
gothicu forum jest zapełnione newsami .
Jakie forum? Nie wiem jak u innych, ale u nas newsy ujawniane są na stronie...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Casano w 17 Styczeń 2008, 20:32:21
Cytuj
Gdzie wy mAcie download na forum !!!!!!!!!

Ostatnio często dostaje takie wiadomości i na gg i na pocztę. Ludzie opamiętajcie się. Gothic.gram.pl tam znajdziecie dział a w nim download w którym umieszczone są odpowiednie pliki do ściągnięcia. To nie takie trudne uwierzcie.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 17 Styczeń 2008, 20:42:01
Cytat: Casano
Ostatnio często dostaje takie wiadomości i na gg i na pocztę. Ludzie opamiętajcie się. Gothic.gram.pl tam znajdziecie dział a w nim download w którym umieszczone są odpowiednie pliki do ściągnięcia. To nie takie trudne uwierzcie.
Casano nie wiem czy wiesz co obecnie dzieje się na tawernie ale dla twojej jak i innych informacji. Dział download/pliki jest obecnie wyłączony ze względu na modernizacje.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Casano w 17 Styczeń 2008, 20:44:44
Cytuj
Casano nie wiem czy wiesz co obecnie dzieje się na tawernie ale dla twojej jak i innych informacji. Dział download/pliki jest obecnie wyłączony ze względu na modernizacje

W takim razie przepraszam, jednak chodziło mi bardziej o wytłumaczenie tego, że userzy nie znają "downloadu" na forum, ale na stronie.

Ps. isentor odezwij się do mnie na gg
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: XFire w 21 Styczeń 2008, 15:10:20
myślę że przydała by się nowa skórka na przykład do każdej części ja daje propozycję aby dodać takie skórki ( (Obecna TG Skin)----Othchłań Gothic I------Tajemnice Gothica 2-----Rycerze Gothic3
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 21 Styczeń 2008, 15:26:48
Cytat: Jowood Productions
myślę że przydała by się nowa skórka na przykład do każdej części ja daje propozycję aby dodać takie skórki ( (Obecna TG Skin)----Othchłań Gothic I------Tajemnice Gothica 2-----Rycerze Gothic3
A co każda z nich według ciebie powinna przedstawiać?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: XFire w 21 Styczeń 2008, 15:49:50
:D Dobre pytanie no nie wiem ty coś wymyśl to ty przecież jesteś adminem mam pomysł do Noc Kruka takie niebieskie tło iii na górze napis The Night of Raven (czy jakoś tam ) reszte TY wymyśl
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Tidus w 21 Styczeń 2008, 18:15:42
Sugestia, to, że IsentoR jest administratorem nie oznacza, że będzie spełniał twoje zachcianki... skoro ty chcesz zmian to wypadało by, byś przedstawił nam szerszą wizję jak to wg Ciebie mogłoby wyglądać. ( aż strach wiedzieć xD )
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Defender w 22 Styczeń 2008, 12:45:00
Zgadzam się z XFire, przydało by się więcej skór, właśnie z poszczególnych części Gothica. Nie musi to być nic jakoś bardzo wyszukanego, na miejscu Xardasa moglibyście wrzucić np smoka z Gothic II lub magów wody/kruka i piramidy z Nocy Kruka, odpowiedni zestaw kolorów i np "Szukaj Regulamin Użytkownicy" można by napisać czcionką Gothica. Moglibyście zrobić też skóry przedstawiające klasy postaci (najemnik, mag, paladyn), jak już napisałem nie musi to być nie wiadomo co, po prostu jakaś wizualna zmiana/urozmajcenie.
AVE
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Defender w 24 Styczeń 2008, 18:00:06
Przyjmujemy realne propozycje.

W takim razie rozumiem że realne są tylko te w sondzie. Ale wiemy już że download odpada, częstsze newsy też, no to róbcie jakieś ciekawe ankiety:P
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: krassus w 26 Styczeń 2008, 04:51:26
Download... Bardzo dobry pomysł ale potrzebne są do tego konkretne serwery. Download seava z dowolnego rozdziału czy dowolnej ścieżki to coś bardzo kuszącego. Moim zdaniem też potrzebnego, gdyż często spotyka się posty z prośbą o seavy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: XardaSeQ w 26 Styczeń 2008, 11:11:38
a moze SHOUTBOX na forum? co wy na to? : )
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 26 Styczeń 2008, 11:29:05
Cytat: krassus
Download... Bardzo dobry pomysł ale potrzebne są do tego konkretne serwery. Download seava z dowolnego rozdziału czy dowolnej ścieżki to coś bardzo kuszącego. Moim zdaniem też potrzebnego, gdyż często spotyka się posty z prośbą o seavy.
Można najpierw zapoznałbyś się z obecną sytuacją. Bo widzę, że co niektórzy nie czytają postów a później mają pretesje czemu nic nie odpowiadamy w prośbach o download. Otóż download istnieje od jakiegoś roku. Obecnie został wyłączony ze względów konserwacyjnych abyśmy uzupełnili jego zawartość wszystkimi plikami.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Lucas Paladin w 26 Styczeń 2008, 11:31:02
Cytat: Xardass94
a moze SHOUTBOX na forum? co wy na to? : )

Temat SB już dawno był poruszany i dobrze wiadomo, że to nie przejdzie.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: XardaSeQ w 26 Styczeń 2008, 21:59:00
Cytat: Flint
Temat SB już dawno był poruszany i dobrze wiadomo, że to nie przejdzie.
aha, byl poruszany... nie czytalem wszystkich postow w tym temacie. a czemu nie bedzie SB jeśli można wiedziec? :(
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Crisis w 26 Styczeń 2008, 22:38:54
Cytat: Xardass94
aha, byl poruszany... nie czytalem wszystkich postow w tym temacie. a czemu nie bedzie SB jeśli można wiedziec? :(
Bo z doświadczenia wiadomo, że SB negatywnie wpływa na aktywność użytkowników, piszą mniej postów. Do rozmów jak na SB służy prywatny komunikator lub chat, który być może zostanie wprowadzony.


Pozdrawiam, Crisis.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Moc Innosa w 08 Luty 2008, 22:30:03
Plikow do pobrania brak.
I jeszcze newsy z gry Gothic wszystko co się dzieje z ta gra
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Arkhan w 08 Luty 2008, 22:34:06
No tak to jest jak łaskawie nie chce się spojrzeć na stronę do tyłu...

IsentoR:
Cytuj
Można najpierw zapoznałbyś się z obecną sytuacją. Bo widzę, że co niektórzy nie czytają postów a później mają pretesje czemu nic nie odpowiadamy w prośbach o download. Otóż download istnieje od jakiegoś roku. Obecnie został wyłączony ze względów konserwacyjnych abyśmy uzupełnili jego zawartość wszystkimi plikami.

Cytuj
I jeszcze newsy z gry Gothic wszystko co się dzieje z ta gra tongue1.gif

gothic.gram.pl

...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Baś-ka w 12 Luty 2008, 18:40:32
Nie powiem że Tawerna jest idealna ale shoutbox by się przydał lub coś podobnego. Ale najbardziej chyba brakuje użytkowników, na ponad 10 tyś. użytkowników zapisanych 76 tyś postów 7 na każdego lol.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Arkhan w 12 Luty 2008, 19:17:27
Cytuj
le shoutbox by się przydał lub coś podobnego

Nie, nie będzie shoutboxa. Jest on kompletnie zbędny.

Cytuj
na ponad 10 tyś. użytkowników zapisanych 76 tyś postów 7 na każdego lol.

Chciałbym przypomnieć że Tawerna jest stosunkowo młoda bowiem jak sięgam pamięcią to istnieje od połowy 2006 r (pod nazwą Portal Gothic, Tawerna Gothic to owoc fuzji gothic.zyw i portal gothic)  Zresztą Polska scena gier Gothic a dokładniej fora dyskusyjne praktycznie zawsze miały taki problem. Ale biorąc pod uwagę nowości, obszerne i wciąż poprawiane artykuły, i masę innowacji wprowadzanych na TG jak i forum (i umiejętnie kradzione  przez administratorów innych stron o podobnej tematyce), to myślę że nie jest tak źle i może być tylko lepiej.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Carl Johnson w 12 Luty 2008, 19:19:07
Cytuj
Nie powiem że Tawerna jest idealna ale shoutbox by się przydał lub coś podobnego. Ale najbardziej chyba brakuje użytkowników, na ponad 10 tyś. użytkowników zapisanych 76 tyś postów 7 na każdego lol.

Widać, że nie czytałeś poprzednich postów. Shoutboxa nie będzie, gdyż by to znacznie spowolniło działanie forum. Ale o tym wspominało już parę osób.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Baś-ka w 12 Luty 2008, 19:21:36
Cytuj
Chciałbym przypomnieć że Tawerna jest stosunkowo młoda bowiem jak sięgam pamięcią to istnieje od połowy 2006 r. Zresztą Polska scena gier Gothic a dokładniej fora dyskusyjne praktycznie zawsze miały taki problem. Ale biorąc pod uwagę nowości, obszerne i wciąż poprawiane artykuły, i masę innowacji wprowadzanych na TG jak i forum (i umiejętnie kradzione przez administratorów innych stron o podobnej tematyce), to myślę że nie jest tak źle i może być tylko lepiej.

Dla porównania forum ogame istnieje od 2005 roku i użytkownicy napisali tam ponad 8 000 000 postów. Przy tawernie to całkiem niezły gigant.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Respev w 12 Luty 2008, 19:23:49
Cytuj
Dla porównania forum ogame istnieje od 2005 roku i użytkownicy napisali tam ponad 8 000 000 postów. Przy tawernie to całkiem niezły gigant.
Rahtar, ile masz lat? 10? Przecież w Ogame gra połowa polski, a na Tawernę odwiedzają tylko ludzie, którzy grają/grali w grę Gothic, a tych w polsce jest nie więcej jak 500 tysięcy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Arkhan w 12 Luty 2008, 19:29:57
Cytuj
Dla porównania forum ogame istnieje od 2005 roku i użytkownicy napisali tam ponad 8 000 000 postów. Przy tawernie to całkiem niezły gigant.

Oczywiście pomijając fakt że ogame to gra rozgrywana w rzeczywistym czasie, dostępna przez przeglądarkę i skupiająca ogrom ludzi a raczej cały świat. Użyłeś niepoprawnego porównania, nie ma co porównywać sajty o tak bardzo różnych tematykach.

Można się kłócić o to czy tylko statystyki grają rolę. Wydaje mi się że jakość treści przekazywanych dla graczy ma równie co istotne znaczenie, jak i porady dla nowych. O ile się orientuję to żaden z obecnych portali o Gothic nie przekroczył liczby postów nawet 500 tys ale czy to takie ważne? Róbmy swoje po prostu.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Baś-ka w 12 Luty 2008, 19:41:28
Cytuj
Rahtar, ile masz lat? 10? Przecież w Ogame gra połowa polski, a na Tawernę odwiedzają tylko ludzie, którzy grają/grali w grę Gothic, a tych w polsce jest nie więcej jak 500 tysięcy.

Za pare miesięcy kończe 18 lat a na Ogame nie gra połowa polski tylko 300 000 graczy   . I powiedz mi gdzie wyczytałeś że jest 500 tyś graczy gothica.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Respev w 12 Luty 2008, 20:22:40
No to chyba można normalnie obliczyć po sprzedanych częściach Gothic, Gothic II, Noc Kruka i Gothic 3...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Baś-ka w 12 Luty 2008, 20:59:57
Dolicz do tego piraty,sciąganie z internetu, pożyczanie gierek i zobacz ile ci wyjdzie ;p . Po za tym nie wszyscy kupują same originały. Ale Arkhan ma rację róbmy swoje :).
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Dante w 13 Luty 2008, 21:46:19
A tak poza tym na forum Ogame to w jednym temacie o Raporcie Wojennym jest po 300 postów o długim wpisie "GZ".
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Hadriel w 14 Luty 2008, 20:04:58
Cóż ja wybrałem innych rzeczy bo chciałbym coś wam przekazać. Mój własny pomysł a mianowicie gildie na forum. Moglibyśmy zrobić taką grę rpg na forum opierające się na gothicu.

Co wy na to ??

(aha nie podaje teraz konkretów bo nie wiem czy to się przyjmie)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Crisis w 14 Luty 2008, 20:08:06
ÂŁo ja! xD Hadriel, zapraszam na sam dół do działu Ziemie Marantu. ;] Co tam jest? O tak! Forumowy system RPG!
[a href=\"http://gothic.gram.pl/forum/Ziemie-Marantu-f39.html\" target=\"_blank\"]http://gothic.gram.pl/forum/Ziemie-Marantu-f39.html (http://gothic.gram.pl/forum/Ziemie-Marantu-f39.html)[/a]
Za mało się rozglądałeś. ;d

Teraz tylko proszę o jedno, proszę nie wspominać już o Shoutboxie.


Pozdrawiam, Crisis.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: (nie)bezimienny w 14 Luty 2008, 20:10:20
Cytuj
Moglibyśmy zrobić taką grę rpg na forum opierające się na gothicu.


Nie no, rozwaliłeś mnie. Przecież na forum jest wspaniała gra RPG o nazwie Marant. Zanim coś napiszesz pomyśl czy takie coś już jest ;f.


EDIT; Crisis, sry, nie zauważyłem twojego posta (byłem w trakcie pisania swojego).
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Katrina w 02 Marzec 2008, 11:17:34
chciałam zauważyć, że w Gothic 2 jak jakimś cudem dociagniemy manę do dwustu przed wypłynięciem do irdorath to pyrokar uczy nas mana do nieokreślonej jej ilości. Rzadko się to może zdarzyć ale zapalonym graczom na pewno się przyda. I jeszcze jedno. Gdzie w Gothic 1 można znaleźć te przeklęte duże magiczne ostrze na smoki?  przepraszam że tak z choinki się urwałam, ale pytaliście co brakuje to wam mówię
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 02 Marzec 2008, 11:38:27
Cytat: Katrina
chciałam zauważyć, że w Gothic 2 jak jakimś cudem dociagniemy manę do dwustu przed wypłynięciem do irdorath to pyrokar uczy nas mana do nieokreślonej jej ilości.
Do 400, nie zaś do nieskończoności.


Cytat: Katrina
I jeszcze jedno. Gdzie w Gothic 1 można znaleźć te przeklęte duże magiczne ostrze na smoki?  przepraszam że tak z choinki się urwałam, ale pytaliście co brakuje to wam mówię
W g1 nie ma takiej broni. A poza tym jak twoje pytania mają się do tematu?
Cytuj
Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Katrina w 02 Marzec 2008, 19:33:26
sorki nie w Gothic 1 tylko w Gothic 2 pomyliło mi się, przepraszam. I dzięki za informacje z pyrokarem. Nie doszłam do mana +400. jeszcze raz dzięki.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Rodney164 w 10 Maj 2008, 23:54:01
Mam jedno pytanie, gdzie jest download. Czytałem cały temat  od samego początku 5 razy i zauważyłem że już od stycznia każdego kto tylko o  niego spyta zalewacie cytatami jak ten:


IsentoR:
Cytuj
Można najpierw zapoznałbyś się z obecną sytuacją. Bo widzę,  że co niektórzy nie czytają postów a później mają pretesje czemu nic nie  odpowiadamy w prośbach o download. Otóż download istnieje od jakiegoś roku.  Obecnie został wyłączony ze względów konserwacyjnych abyśmy uzupełnili jego  zawartość wszystkimi plikami.

Chociarz nie mam żadnego doświadczenia w tworzeniu stron to i tak wiem, że nie jest to łatwe, a wasz download ma być najlepszy, ale chyba moglibyście wrzucić na stronkę starą odsłonę downloadu, bo lepiej mieć kiepski download niż nie mieć go wcale. Wystarczy spojrzeć na ankietę przypiętą do tego tematu - ponad 50% dla downloadu (pomijając już fakt, że ten temat jest na forum ładny kawałek czasu). Wystarczy sobie wyobrazić świeżo upieczonego fana serii Gothic, który potrzebuje jakiegoś pliku dotyczącego gry, ale nie zna za dobrze obcych języków więc co robi - odwraca pudełko z grą Gothic 3 gdzie pisze, że warto zajrzeć na adres : [a href=\"http://www.gothic.gram.pl/\" target=\"_blank\"]http://www.gothic.gram.pl/ (http://www.gothic.gram.pl/)[/a], więc wchodzi na ten adres ucieszony, że znajdzie to czego szuka, ale co się okazuje - że po przeszukaniu całej strony ani śladu downloadu, więc wchodzi na jakieś niemieckie strony o Gothic'u i spędza 5 godzin ze słownikiem przed oczami lub jakieś inne tym razem polskie strony, gdzie trzeba się zarejestrować, by móc przeglądać zawartość. Jak mówiłem nie znam się na tym i pewnie nie jest to łatwe, ale chyba warto by było w końcu ujawnić "owoce" waszej pracy.  Poza brakiem downloadu nie mam nic do zarzucenia tak więc życzę wam owocnych prac nad nowym downloadem.

Edit.
Cytuj
Podawałem bezpośredni link do ftp, nie zauważyłeś?
Ok wielkie dzięki, bo szczerze mówiąc to wcześniej nie zauważyłem tego linku.  
Ojć, tylko dlaczego kiedy klikłem na [a href=\"http://gothic.gram.pl/pliki/\" target=\"_blank\"]http://gothic.gram.pl/pliki/ (http://../pliki/)[/a] to Kaspersky wykrył trojana  . Następnym razem dokładniej będę się wszystkiemu przyglądał zanim coś napisze.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Prześwit w 24 Maj 2008, 10:31:07
Segregowania newsów. Przydało by się jakieś składne archiwum z podziałem na kategorie. Ułatwiłoby to wyszukiwanie starszych informacji, nie znajdujących się w artykułach.

Ps. Głosowanie w ankiecie nie działa.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 24 Maj 2008, 10:35:04
Cytat: Prześwit
Segregowania newsów. Przydało by się jakieś składne archiwum z podziałem na kategorie. Ułatwiłoby to wyszukiwanie starszych informacji, nie znajdujących się w artykułach.
Można rzecz, że coś takiego będzie.


Cytat: Prześwit
Ps. Głosowanie w ankiecie nie działa.
Mnie działa na ff i w operze. W IE nie sprawdzałem bo tego nie mam.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Prześwit w 24 Maj 2008, 10:37:53
Cytat: IsentoR
Mnie działa na ff i w operze. W IE nie sprawdzałem bo tego nie mam.

FF 3.0 - może dlatego, bo nie finalna wersja i nie do końca stabilna.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Ainur w 12 Sierpień 2008, 11:10:23
Zdecydowanie brakuje downloadu nie trzeba było się męczyć żeby szukać modów lub innych plików.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Devristus Morii w 12 Sierpień 2008, 11:19:45
Download Tawerny Gothic znajduje się pod adresem:
ftp://eros.gram.pl/gothic

Ale cóż to, że nie ma na stronie odnośnika do downloadu trochę utrudnia sprawę ;D
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: czechu1 w 10 Listopad 2008, 11:20:38
Mi w Tawernie brakuje Informacji co do gothic 3 Bo:
Spisy zadań są niedokończone (już od dawna pisze "wkrótce")
Spisy broni zbroi po prostu informacje nie są kompletne.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Ainur w 10 Listopad 2008, 11:56:07
Mi w tawernie brakuje kodów do Gothic 1,2, i 3 ponieważ jest ich naprawdę mało.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: czechu1 w 10 Listopad 2008, 12:22:29
Właśnie To jest problem że na Tawernie jest sporo działów i chyba żaden nie jest skończony np:
Spis zadań w Nordmarze są tylko dla klanu wilka a w pozostałych pisze "już nie długo "
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 10 Listopad 2008, 22:29:49
Masz rozbudowaną solucje. A tam jest praktycznie to samo. Arty zostały poprawione i skończone w jakiś 60%, ale czekamy na nowy cms od gram.pl, obecnie publikujemy tylko nowe materiały.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Boba Fett w 13 Listopad 2008, 20:41:49
Cytuj
Spis zadań w Nordmarze są tylko dla klanu wilka a w pozostałych pisze "już nie długo "
Właśnie nad tym zaczęliśmy pracować (wreszcie) i postaramy się uzupełnić te braki możliwe jak najszybciej. Dodatkowo, jak starczy czasu, aktualne solucje do misji zostaną poprawione (bardziej rozbudowane).
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Czesiu w 21 Listopad 2008, 23:12:16
Prawdę mówiąc, niczego Wam nie brakuje. Jestem pod wielkim wrażeniem TG. Nic narazie nie zmieniajcie, nic nie dodajcie, no może oprócz kilku wyżej wymienionych artykułów.

Oby tak dalej! :P
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Aroslaw w 11 Styczeń 2010, 18:53:59
Zakładam nowy bo jednak trudno mi odnaleźć w tym śmietniku właściwy temat. Moglibyście zrobić jakiś porządek na tym forum... nawet jak znajdzie się ciekawy temat to połowa postów to nadaje się do kosza (nic nie wnoszą).

Temat dotyczy strony. Ludzie... brak już wam pomysłów? Co drugi news to spolszczenie, tapeta, screen, etc.
Zmieńcie wygląd tej strony... bo wszystko macie takie małe, upchane, że od czytania to oczy bolą. Tym bardziej, że skin zostawia strasznie dużo wolnego miejsca po bokach...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Ainur w 11 Styczeń 2010, 19:10:15
Cytuj
Zmieńcie wygląd tej strony... bo wszystko macie takie małe, upchane, że od czytania to oczy bolą. Tym bardziej, że skin zostawia strasznie dużo wolnego miejsca po bokach...
Niedługo pojawi się nowa odsłona strony...

Cytuj
Temat dotyczy strony. Ludzie... brak już wam pomysłów? Co drugi news to spolszczenie, tapeta, screen, etc.
Z tym się zgadzam.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 11 Styczeń 2010, 20:27:45
Zakładam nowy bo jednak trudno mi odnaleźć w tym śmietniku właściwy temat. Moglibyście zrobić jakiś porządek na tym forum... nawet jak znajdzie się ciekawy temat to połowa postów to nadaje się do kosza (nic nie wnoszą).
W istocie trudno, tym bardziej, że poprzedni temat był przypięty i znajdował się 5 linijek wyżej. Pokaż mi takie tematy palcem. Forum ma trochę lat, więc i spory zbiór postów.


Temat dotyczy strony. Ludzie... brak już wam pomysłów? Co drugi news to spolszczenie, tapeta, screen, etc.
Sesja... facepalm Piszemy o wszystkim. Polska scena Gothic też się do tego zalicza. Nie nasza wina jeśli nie ma wieści na temat Arcanii. Miej pretensje do developera. Jeśli nie napisaliśmy o czymś wartym uwagi, i chcesz nas o tym poinformować. Kontakt masz podany na stronie głównej. Będziemy bardzo wdzięczni, pozostali czytelnicy serwisu na pewno też.


Niedługo pojawi się nowa odsłona strony...
Ta...powiedzmy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Aroslaw w 13 Styczeń 2010, 00:03:28
Uff, dobra mniejsza z lokalizacją wątku. Może nie zauważyłem.

Zdziwię cię, o Arcanii wcale nie myślę. Ja dalej żyje w świecie starego Gothica na pierwszej części poczynając i trzeciej kończąc. Oczywiście postaram się zagrać tak jak próbowałem w ZB i niestety po kilkunastu godzinach odpuściłem.

Działy może są dobrze napisane, ale można było by je bardziej urozmaicić dodać jakieś zdjęcia (screeny). Obecny wygląd strony strasznie was ogranicza... 50% to czarne tło po bokach... wygląd forum jest dobry i tu już zmieniać nic nie trzeba.
JEÂŻELI MYÂŚLICIE NAD TYM CZEGO BRAKUJE W TAWERNIE GOTHIC TO WASZYM PIERWSZYM QUEST'EM POWINNO BYÆ "TG POTRZEBUJE NOWEGO THEME". Później można myśleć nad resztą.
Mam nadzieję, że strona zachowa klimat G1-3... mimo innych nowych "Gothiców".
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 13 Styczeń 2010, 09:01:08
My tak naprawdę mamy plan, odnowy i przebudowy. W pewnym sensie już wykonany. Po prostu wystąpiły pewne komplikacje z nowym stylem strony.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Demonical Monk w 05 Luty 2010, 01:41:15
My tak naprawdę mamy plan, odnowy i przebudowy. W pewnym sensie już wykonany. Po prostu wystąpiły pewne komplikacje z nowym stylem strony.
Komplikacje związane z tym, że Nostress, który to miał zajmować się frontendem nagle zaginął (czy co tam się z nim stało), a ja miałem robić backend, tylko nie miałem weny.

Na chwilę obecną jednak wziąłem się do roboty, lay jest znośny (imo), a backend gotowy w 33,3% (brak Panelu Admina jeszcze) po kilku dniach pracy.

Może kiedyś...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Galeria_Ciastek w 28 Luty 2010, 18:24:06
Starych użytkowników. Zarejestrowałem się na forum w roku chyba 2007. Wtedy to było zupełnie co innego. Byli naprawdę fajni ludzie i znalazłem kilku kolegów. Dziś mamy 2010 i sporo się pozmieniało. Mam nadzieję, że przyzwyczaję się do "nowego" forum i pozostanę na forum jakiś czas. Wcześniej próby powrotu na forum kończyły się kiepsko. Mimo wszystko jest dobrze. Nowe Gothici powstają, a forum dalej się rozwija.

Cytuj
Myślisz, że co było tego powodem?
Chyba moje lenistwo. Nie chciało m się pisać na forum, ale nie z tego powodu jak się zmieniło. Bo to zmiany na lepsze. Po prostu udzielałem się na wielu innych forach i nie miałem czasu. I zapomniałem o Tawernie.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 28 Luty 2010, 18:38:29
Wcześniej próby powrotu na forum kończyły się kiepsko.
Myślisz, że co było tego powodem?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: _Snopek_ w 26 Wrzesień 2010, 20:06:38
wiem czego wam brakowało... Mnie? pamięta mnie ktoś jeszcze :D
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Rakbar Nasard w 26 Wrzesień 2010, 20:41:43
wiem czego wam brakowało... Mnie? pamięta mnie ktoś jeszcze :D

Pewnie. Ale kto by pomyślał, że najstarsi userzy wrócą?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 26 Wrzesień 2010, 20:45:39
Pewnie. Ale kto by pomyślał, że najstarsi userzy wrócą?
To nie moja wina. To on :patyk:
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: None w 09 Październik 2010, 20:50:24
Przede wszystkim forum na pierwszy rzut oka staje się mniej odwiedzane przez użytkowników. Moim zdaniem można by dodać wiele ciekawych tematów, ankiet etc. Aby zainteresowanie forum stało się większe.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 10 Październik 2010, 23:13:31
Moim zdaniem można by dodać wiele ciekawych tematów, ankiet etc. Aby zainteresowanie forum stało się większe.
Np.? Trudno zdefiniować ciekawe, każdego interesuje co innego. Co byłoby ciekawe dla Ciebie?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Foltest w 11 Październik 2010, 11:17:51
Szczerze powiedziawszy to brakuje mi jakiegoś przycisku/odnośnika, który przenosiłby nas z Forum do Strony. Niby takie małe coś, a cieszyłoby i to bardzo ^^ Taka prywatna koncepcja.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 11 Październik 2010, 12:20:03
Szczerze powiedziawszy to brakuje mi jakiegoś przycisku/odnośnika, który przenosiłby nas z Forum do Strony. Niby takie małe coś, a cieszyłoby i to bardzo ^^ Taka prywatna koncepcja.
Dodane. :)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Foltest w 11 Październik 2010, 21:52:15
W tym momencie uratowałeś więcej drzew, niż Greenpeace i WWF razem wzięte ;D
Mam jeszcze jedną drobną sugestię, może by zwerbować dodatkowych newsmanów? Jakoby nie patrzeć zostajemy(TG) trochę w tyle, za resztą serwisów. Co wy na to?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 11 Październik 2010, 22:18:35
Mam jeszcze jedną drobną sugestię, może by zwerbować dodatkowych newsmanów? Jakoby nie patrzeć zostajemy(TG) trochę w tyle, za resztą serwisów. Co wy na to?
Dziś 11, ostatni news z 10 października. Myślę, że jak na razie obecna ekipa wyrabia się z informowania o sprawach ważkich. Jeśli jednak ktoś wie więcej i ma aspiracje do pełnienia funkcji newsmana czemu nie. Zawsze można się zgłaszać do mnie na pw.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Robben w 12 Październik 2010, 01:46:38
Newsów jest mniej niż na innych serwisach, bo to kwestia czasu. Więcej czasu, więcej newsów. Mniej czasu, mniej newsów. Nie jestem wstanie pisać wszystkiego naraz, bo zajęłoby mi to pół dnia. Teraz jednak Arcania już właściwie jest i pojawi się sporo newsów, więc na pewno ktoś, kto miałby czas i chęci do pisania, by się przydał (jak na razie nikt w ekipie się nie pali do tego).

Dodane. :)
Jak to zrobiłeś? ^^Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 12 Październik 2010, 08:59:10
Jak to zrobiłeś? ^^
Musiałem poświęcić kotka, ale dało radę.


Zależy bo nie zawsze o wszystkim piszemy. Tu nie chodzi o to by kopiować czysto newsy z niemieckich serwisów ale by przekazywać informacje. My tą informacje przekażemy w 1 newsie, czasem 3 informacje na raz. Inni mogą pisać osobne newsy. To różnie bywa. Liczy się przekazanie informacje a nie ilość newsów.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 14 Październik 2010, 23:21:42
Czego brakuje? Sensu.

A tak bardziej serio: aktywności, ale ty raczej chcesz rozwiązywać problemy, a nie znajdywać nowe, tak?

To nie wiem, ale ci powiem, że czegoś tu na pewno brakuje.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Mantos w 15 Październik 2010, 09:27:37
Czego brakuje? Sensu.

A tak bardziej serio: aktywności, ale ty raczej chcesz rozwiązywać problemy, a nie znajdywać nowe, tak?

To nie wiem, ale ci powiem, że czegoś tu na pewno brakuje.

HA! No właśnie! Altair odkrył najważniejszy problem, dobrze żę wrócił bo nadal żylibyśmy w błogiej nieświadomości ;]
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 15 Październik 2010, 10:01:38
Czego brakuje? Sensu.

A tak bardziej serio: aktywności, ale ty raczej chcesz rozwiązywać problemy, a nie znajdywać nowe, tak?

To nie wiem, ale ci powiem, że czegoś tu na pewno brakuje.
Dwa rozczarowania i Arcania. Nic dziwnego, że gracze przerzucili się na Dragon Age, Fable czy inny tytuł cRPG.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 15 Październik 2010, 14:00:28
Dwa rozczarowania i Arcania. Nic dziwnego, że gracze przerzucili się na Dragon Age, Fable czy inny tytuł cRPG.

No jakby się tak dłużej zastanowić to jak zawsze masz rację adminie. Jednak przypuszczam, że po Arcanii sporo użytkowników przybędzie. Mam nadzieję, do Marantu może też paru się zaciągnie. Poczekamy, zobaczymy, czas pokaże.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anv w 15 Październik 2010, 18:01:31
Własnie dlatego musimy odpowiednio szybko ukończyć Marant. Ludzie przybędą i fajnie by było zatrzymać ich od razu na dłużej, a w tym Marant może pomóc.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Chabacik w 15 Październik 2010, 18:37:16
A jeśli można wiedzieć kiedy przewidywany jest start marantu?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 15 Październik 2010, 18:45:35
Nie śpimy i czasem tylko podjadamy jakieś marchewki. Pracujemy pełną parą. Podczas lekcji matematyki, podczas wykładu, a nawet ćwiczeń z metodologii. Mamy już dwutygodniowy zarost i tę samą koszulkę na sobie od tygodnia. Robimy wszystko by grało się lepiej.

Obecnie zajmujemy się poprawą ciągów informacji w zasadach gry. To męcząca robota bo człek głupieje po któreś godzinie pisania o mieczu i magii w świecie smoka i dziewicy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 15 Październik 2010, 18:53:52
Admin nie pierdol, na jutro rano ma być gotowe.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 15 Październik 2010, 19:04:00
Admin nie pierdol, na jutro rano ma być gotowe.
Mało nas do pieczenia chleba. :patyk:
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 16 Październik 2010, 13:05:31
No nie wierzę! Adminie co to ma być? Wchodzę na gry-online.pl, a tu przed wejściem na stronę główną wielki banner ARCANIA GOTHIC IV itp. Klikam w niego, a tu mnie przenosi na gothic.org.pl! Czemu Gothic up jest patronem medialnym polskiego wydania tej zafajdanej gry? :( A nie my ;(
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anv w 16 Październik 2010, 14:09:44
Tego się obawiałem. A sama wiadomość mnie mocno wkurw.. zdenerwowała. Wiedziałem, że, ciężko będzie abyśmy to my dostali patrona, ale miałem głęboką nadzieję, że nie będą to oni. Wolałem już AC.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 16 Październik 2010, 15:04:05
Dziadostwo, żydokomuna z Michnikiem na czele! Skurwysyństwo chamstwo. ÂŻydzi, masoni, pedały cykliści i cyganie. Murzyni z Hitlerem na czele (okazało się, że miał "czarne korzenie").

Ja myślałem, że jak kliknę w ten banner to na jakieś przedpremierowe zamówienia wejdę czy coś, ewentualnie na TG, a tu takie coś. Kurwa mać, a oglądalność to im podskoczyła jak na Polsacie kiedy Pudzian wchodził na ring albo Małysz na skocznie.

Admin ostrz siekierę kurwa i odpalaj tego starego T-55 co w garażu co ci dziadek Kirył podarował na pierwszą komunię.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Chabacik w 16 Październik 2010, 15:25:51
Może da się jeszcze coś zrobić prócz krucjaty?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anv w 16 Październik 2010, 15:27:50
Chyba nie. Zostali oficjalnym serwisem i już. U nas była zbyt mała aktywność. Na Głupie czy AC była ona większa, z tego co się orientowałem, te serwisy nawet nie traktowały nas jako konkurencji, mimo że to my mamy oficjala na Gothica.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Chabacik w 16 Październik 2010, 15:49:40
Czyli nie pozostaje nam nic innego niż kosy, noże, pochodnie i Isentorowy T-55  :(
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Robben w 16 Październik 2010, 19:22:38
Bo GUP jest lepszym serwisem od naszego (nie od zawsze, ale gdzieś od 1,5 roku, kiedy nam aktywność użytkowników padła). Mają też więcej artykułów i informacji na temat Gothika, i do tego wysoką aktywność, plus pozycję w googlach, której my nie mamy. Więc to chyba oczywiste, że nie mieliśmy szans. Ale co tam? Przecież to tylko nasze hobby, więc nie ma czym się przejmować, że jakiś inny serwis o grze, która jest żadnym hitem (Arcania jest tylko w miarę dobra, Zmierzch Bogów to dziadostwo, a pozostałymi częściami już mało kto się interesuje), nas przechytrzył. ;/
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anv w 16 Październik 2010, 19:32:16
Lecz gdyby to nasz portal był oficjalnym serwisem o Arcanii, bądź co bądź można by było liczyć na napływ wielu nowych użytkowników. Jakbyśmy wtedy byli grzeczni to może kilku by nawet potem zostało. Mimo że hobby to fajnie jest być w czymś "tym pierwszym, najlepszym". Teraz pozostaje tylko starać się aby część graczy Arcanii zainteresowało się Tawerną.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 16 Październik 2010, 19:43:51
To tylko patronat medialny. Dostali go przy dodatku do g3 i dostali teraz. Tylko dlatego, że ich pozycja jest lepsza w google. Od kiedy gram.pl i CDP to osobne firmy i nie mają ze sobą nic wspólnego tak naprawdę nie liczymy się już o ile nie przynosimy dochodów dla któreś z firm, i nie robimy z serwisu choinki reklamowej. Dla nas od zawsze liczyli się gracze. Tak jest też i teraz.

p.s.
Poza tym nie preferujemy techniki ataków na inne serwisy w celu zdetronizowana ich domeny w google pod hasłami gothic. ;)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 17 Październik 2010, 11:15:54
Cytuj
Poza tym nie preferujemy techniki ataków na inne serwisy w celu zdetronizowana ich domeny w google pod hasłami gothic. ;)

I bardzo niedobrze, powinniśmy robić ataki na serwisy w celu odebrania życia administratorom.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Grison w 17 Październik 2010, 11:32:12
Nie śpimy i czasem tylko podjadamy jakieś marchewki. Pracujemy pełną parą. Podczas lekcji matematyki, podczas wykładu, a nawet ćwiczeń z metodologii. Mamy już dwutygodniowy zarost i tę samą koszulkę na sobie od tygodnia. Robimy wszystko by grało się lepiej.
Z tym, że kto ma grać? Muminki? ;/ Czego brakuje na forum? Userów. Miałem nadzieję, że wraz z 12'tym października i premierą Arcanii coś się zmieni, a tu jednak pupa. Tłok jak na stacji Włoszczowa i gwar jak w szkole dla głuchoniemych. Nie ma graczy - nie ma gry. Chyba, że podzielimy się po 4 na organizację i będziemy tworzyć takie małe słodkie kółeczka wzajemnej adoracji. Dodam do tego, że 2 na 4 graczy to będą MG. Powyższe spostrzeżenia to norma i coś co każdy wie, niemniej jednak poczuwałem się do napisania tego. Obawiam się, że podrasowany system, który mi osobiście bardzo się podoba będzie oglądany tylko przez nielicznych. ;/ Może by tak mała akcja "masowy spam starym graczom na komunikator w stylu - graj, kurwa!" ? ;/
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 17 Październik 2010, 11:41:31
Z tym, że kto ma grać? Muminki? ;/ Czego brakuje na forum? Userów. Miałem nadzieję, że wraz z 12'tym października i premierą Arcanii coś się zmieni, a tu jednak pupa. Tłok jak na stacji Włoszczowa i gwar jak w szkole dla głuchoniemych. Nie ma graczy - nie ma gry. Chyba, że podzielimy się po 4 na organizację i będziemy tworzyć takie małe słodkie kółeczka wzajemnej adoracji. Dodam do tego, że 2 na 4 graczy to będą MG. Powyższe spostrzeżenia to norma i coś co każdy wie, niemniej jednak poczuwałem się do napisania tego. Obawiam się, że podrasowany system, który mi osobiście bardzo się podoba będzie oglądany tylko przez nielicznych. ;/ Może by tak mała akcja "masowy spam starym graczom na komunikator w stylu - graj, kurwa!" ? ;/

Twoja szczerość w głoszeniu prawdy bardzo mnie boli ;(
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 17 Październik 2010, 12:14:31
Twoja szczerość w głoszeniu prawdy bardzo mnie boli ;(
:tuli:


Grison nie spodziewaj się cudów wraz z premierą Arcanii skoro jesteśmy w google na 5 stronie. System zostanie gotowy, reklama zaaplikowana i pozostanie nam czekać na nowych graczy. Nie odzyskamy dawnej świetności w pięć minut. Nie jesteśmy na to gotowi i nie mamy do tego potrzebnych narzędzi. Wszystko w swoim czasie.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 17 Październik 2010, 12:18:17
Do wszystkich czekających na marant to mogę zaryzykować stwierdzenie, że jak wszystko pójdzie zgodnie z planem i wszyscy wezmą się do rzetelnej pracy to do następnego weekendu będziemy gotowi do startu systemu. Bo fora są już w miarę gotowe a szlifować trzeba tylko wiki;]
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Grison w 17 Październik 2010, 13:26:06
Twoja szczerość w głoszeniu prawdy bardzo mnie boli ;(
Chodź, utulę.

Grison nie spodziewaj się cudów wraz z premierą Arcanii skoro jesteśmy w google na 5 stronie. System zostanie gotowy, reklama zaaplikowana i pozostanie nam czekać na nowych graczy. Nie odzyskamy dawnej świetności w pięć minut. Nie jesteśmy na to gotowi i nie mamy do tego potrzebnych narzędzi. Wszystko w swoim czasie.
Isq. Czemu jesteśmy na 5 stronie? Oficjalna strona? Przecież to śmieszne łamane przez żenujące.
A co do reklamy, to co ma nią być? Wsadzisz Gordiana w pluszowy strój orka żeby łaził po mieście i rozdawał chorągiewki z logiem TG? ;/
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anv w 17 Październik 2010, 13:32:29
Właśnie, też mnie to zastanawiało. Jak to jest że jesteśmy an piątej stronie? Wpisałem ostatnio gothic w szukajkę i nawet jakieś totalnie amatorskie strony były przed nami. WTF?! że się tak wyrażę!
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 17 Październik 2010, 13:54:10
Kurwa moje google!

Ja jestem trochę informatykiem ale to zawsze Isentor z Respevem po prawicy robił takie jaja że wypozycjonował Głup'ów pod hasłem 'siedziba lamerstwa' czy jakoś tak, to Respev na pewno by swoje hakerskie techniki odpalił. Przejadę się tam gdzieś pod tę Wieliczkę i znajde go i powiem zeby nam pomogl :D
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anv w 17 Październik 2010, 13:59:44
On się obudzi w potrzebie serwisu jak rycerz z Giewontu.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 17 Październik 2010, 15:06:01
Isq. Czemu jesteśmy na 5 stronie? Oficjalna strona? Przecież to śmieszne łamane przez żenujące.
A co do reklamy, to co ma nią być? Wsadzisz Gordiana w pluszowy strój orka żeby łaził po mieście i rozdawał chorągiewki z logiem TG? ;/
Raz, że dostaliśmy domenę gothic.gram.pl z banem w Google. Jak mnie i Thorowi udało się wrócić w łaski Google po jakiś 6 miesiącach podań i zgłoszeń byliśmy pierwsi w wyszukaniach przez ponad rok. Później Google wrzuciło nas do piaskownicy bo jakiś tępy ciul z gramu źle mi edytował index strony, gdzie umieszczony był skrypt do pozycjonowania. System nie mógł odczytać wpisu wywalił błąd i coś się namieszało. Wtedy spadliśmy i znaleźliśmy się tak na pozycji 1-3 strona. Ostatnia sprawa ciągłe ataki z umieszczaniem w naszych plikach wrogich skryptów. Google czyta je jako niebezpieczne i zmniejsza page rank strony. Kiedyś mieliśmy PR6 dziś przez takie ataki mamy PR0. I tak przy okazji trudno będzie nam odbudować pozycję na 1 stronie. Domena gothic.gram.pl to już zajechana konająca kobyła. Także musimy pozycjonować nasze inne domeny.

Urzekła was moja historia?


Grison współpracujemy z nie jednym serwisem. Jeden z drugim zamieści po newsie i jakoś to pociągniemy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 17 Październik 2010, 15:09:48
Ty tak tylko mówisz żeby nas pocieszyć! A to nieprawda ;(
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 17 Październik 2010, 15:10:44
Ty tak tylko mówisz żeby nas pocieszyć! A to nieprawda ;(
:tuli:

Co nas nie zabije to wzmocni Jaśku. Bądźmy jak Bob budowniczy. Czy damy radę? ;)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Grison w 17 Październik 2010, 15:14:49
Nie nawijaj nam makaronu na uszy. ;/ My już z Jasiem wiemy, że Bob to niemiecka bajka.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 17 Październik 2010, 15:16:13
Nie nawijaj nam makaronu na uszy. ;/ My już z Jasiem wiemy, że Bob to niemiecka bajka.
Nie niszcz niektórym userom dzieciństwa okrutniku!
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Grison w 17 Październik 2010, 15:21:34
Niech wiedzą!
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 17 Październik 2010, 15:23:47
Nikt mi nie będzie wmawiał że białe jest białe a czarne jest czarne!


Może przenieśmy tę zagorzałą wymianę zdań do naszego ekhm tajnego działu.

Co? jakiego działu? zapomniałem że nie mamy takiego działu, heh. ale nieładnie tak spamować
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Rakbar Nasard w 18 Październik 2010, 21:28:22
Przejadę się tam gdzieś pod tę Wieliczkę i znajde go i powiem zeby nam pomogl :D

Najpierw będziesz musiał odciągnąć go od xboxa. ;]
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 19 Październik 2010, 00:08:35
Mebo, tym zdaniem odebrałeś mi wszelką nadzieję.
ÂŻegnaj ponury świecie
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 19 Październik 2010, 00:14:29
Jaśku nie rób tego. Kochamy Cię.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Altair w 19 Październik 2010, 00:17:19
Nie, to już koniec... będę zmuszony...


...odłączyć sobie internet...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Mogul w 16 Grudzień 2010, 18:05:37
yy wakeup
ponawiam temat.
może zmiana domeny będzie dobra hę?
może spamujmy gdzie się da?
może... nie mam już pomysłów.
Altair przeżył!
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Rishard w 19 Maj 2011, 13:26:51
Moim zdaniem brakuje tutaj bardzo jakiegoś działu z humorem albo działu gdzie każdy by mógł tworzyć własną historię gothica i każdy mógłby się 1-2 zdaniami dołączyć do historii itp.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Dragosani w 19 Maj 2011, 13:33:31
A to cię zadziwię. Dział "z humorem" jak najbardziej jest. Nie licząc elitarnego Forum Weteranum, które jest tylko teorią spiskową i tak naprawę nie istnieje, jest Tawerna "Pod Martwą Harpią". (http://gothic.gram.pl/forum/index.php/board,19.0.html) Tam zakładane są wszelakie "humorystyczne" (i nie tylko) tematy. Co do drugiego działu, to pamiętam że dawniej podobne tematy były. Oczywiście to wstrętne siedlisko spamu. Ale ich miejsce byłoby właśnie w "Tawernie", albo też w "Twórczości Własnej" (http://gothic.gram.pl/forum/index.php/board,21.0.html).
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 19 Maj 2011, 14:17:58
Do wypowiedzi Draga dodam również to "ty" możesz bez problemu taki temat założyć (w odpowiednim dziale oczywiście). Z chęcią odpisze w nim.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 19 Maj 2011, 14:47:42
Do wypowiedzi Draga dodam również to "ty" możesz bez problemu taki temat założyć (w odpowiednim dziale oczywiście). Z chęcią odpisze w nim.

Oj on nie blefuje... Znam go. Odpisze zanim zdążysz nawet złożyć;d
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anmariuss w 02 Czerwiec 2011, 18:23:44
Może shoutbox proszęeeeeee : )?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 02 Czerwiec 2011, 18:28:44
Może shoutbox proszęeeeeee : )?
Polecam ten (http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,20916.3980.html) temat.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anmariuss w 02 Czerwiec 2011, 18:41:53
ciezko sie do niego wkrecic z nowym watkiem "offtopicowym"
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 02 Czerwiec 2011, 18:45:44
Wystarczy cokolwiek.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 02 Czerwiec 2011, 19:35:56
Na przykład pochwal się wielkością przyrodzenia, a my z należytą wiedzą i doświadczeniem, wytłumaczymy Ci mentorskim tonem, że nie masz się z czego chwalić.

A by nie było offtopa. Tzw. shoutbox, tylko spowolnił by TG, trzeba by było mieszać w kodzie i w ogóle już o tym była dyskusja w której dobitnie wytłumaczono czemu te ustrojstwo nie zostanie dodane do forum...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 02 Czerwiec 2011, 20:54:51
Z tego co pamiętam to kiedyś był czat i całkiem fajnie funkcjonował.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anmariuss w 02 Czerwiec 2011, 23:34:26
No to niech go nie będzie : ).
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Pabloo w 05 Czerwiec 2011, 13:02:31
Myśleliście aby serie Gothic połączyć z Risenem?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 05 Czerwiec 2011, 13:31:44
Myśleliście aby serie Gothic połączyć z Risenem?
Myśleliśmy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 05 Czerwiec 2011, 13:43:34
Myśleliśmy?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 05 Czerwiec 2011, 13:45:36
Myśleliśmy?
Tak zostało to już dokonane w czasie przeszłym. ;)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 05 Czerwiec 2011, 13:46:17
To w takim razie - do jakich wniosków doszliście?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 05 Czerwiec 2011, 13:48:33
To w takim razie - do jakich wniosków doszliście?
Na dniach wprowadzamy w życie projekt odnowionej Tawerny. Poprawiamy jeszcze nie poprawione artykuły. W między czasie powoli, bez pośpiechu zaczniemy pracować nad nowymi strefami. Pierwszą z nich będzie strefa Risen.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Pabloo w 05 Czerwiec 2011, 14:54:51
Teraz tylko czekać kiedy lenistwo Isa się skończy i wziąć się do roboty.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 05 Czerwiec 2011, 15:36:17
Teraz tylko czekać kiedy lenistwo Isa się skończy i wziąć się do roboty.
Chłopcze. Pracujemy nieprzerwanie od 3 miesięcy nad nową TG. W upalne dni poprawiając stare arty, robimy screeny, obrabiamy grafiki, wszystko katalogujemy. Budujemy potężny i przejrzysty zarazem serwis. Tylko i wyłącznie z dobroci naszych serc. Pragniemy podzielić się naszą wiedzą o grach z serii Gothic. Nikt nam za to nie płaci. Nie klaszcze, gdy spotyka na ulicy. Jesteśmy fanami i tworzymy dla fanów. Dlatego daruj sobie tak bezczelne i szczeniackie komentarze. Nie jesteśmy Twoimi pracownikami byś wymagał od nas czegokolwiek. Mamy swoje prywatne życie, rodziny, prace i studia. Także jesteś ostatnią osobą, która cokolwiek wie o lenistwie.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 05 Czerwiec 2011, 15:41:31
Teraz tylko czekać kiedy lenistwo Isa się skończy i wziąć się do roboty.

<facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm>
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Mogul w 05 Czerwiec 2011, 20:44:28
Isuś nie denerwuj się, bo Ci żyłka na czole wyskoczy  <tuli>
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Pabloo w 05 Czerwiec 2011, 21:08:01
Dlatego daruj sobie tak bezczelne i szczeniackie komentarze.
To sarkazm był z tym lenistwem :D przecież żartuje ;p
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 05 Czerwiec 2011, 22:30:41
To sarkazm był z tym lenistwem :D przecież żartuje ;p

Ty chyba jednak nie wiesz co to jest ten sarkazm;/
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 05 Czerwiec 2011, 22:33:16
Jak to nie? Jest to słowo na 7 liter zaczynające się na 'S'. Nic dodać, nic ująć.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Pabloo w 06 Czerwiec 2011, 14:12:38
Ty chyba jednak nie wiesz co to jest ten sarkazm;/
<facepalm>
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 06 Czerwiec 2011, 16:31:07
<facepalm>

I w tym momencie właśnie to udowodniłeś. Gratuluję!
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Pabloo w 08 Czerwiec 2011, 14:13:23
I w tym momencie właśnie to udowodniłeś. Gratuluję!
Oj Piekarz nic nie wydoroślałeś ;/ szkoda :( niby taki poważny a zachowujesz się jak dziecko.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anv w 08 Czerwiec 2011, 14:38:06
No kurwa. Przychodzi, krytykuje, za lenistwo nie znając sytuacji i śmie jeszcze obrażać innych. Co za człowiek...  <hę>
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 08 Czerwiec 2011, 14:52:16
Oj Piekarz nic nie wydoroślałeś ;/ szkoda :( niby taki poważny a zachowujesz się jak dziecko.

Infantylność to jednak cecha, której jesteś żywym przykładem. Serio, wnoszę prośbę do panów od słownika PWN, by przy takowym hasełku narysowali Twoją mordkę. Ułatwi to wielu ludziom zrozumienie tego zagadnienia.

Poza tym panie kolego - Tawerna to nie jest portal tylko Isa. Portal tworzą użytkownicy, a możesz mi powiedzieć co takiego uczyniłeś dla tego sajtu? Bo wydaje mi się, że nic.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 08 Czerwiec 2011, 15:35:09
Wiesz Proglan ja nie będę się z tobą kłócił bo jak mówi pewna mądra sentencja:

"Nie kłóć się z głupim, bo zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

Co więcej takie zaczepki z Twojej strony jeszcze głębiej ukazują poziom jaki sobą reprezentujesz. To kim jestem i jaki jestem Ciebie nie dotyczy więc Twoje słowa mnie nie urażają. A co do wydoroślenia to poczekajmy aż osiągniesz te lata co ja, skończysz gimnazjum, później zawodówkę i może wtedy porozmawiamy jeżeli będę miał ochotę. Tymczasem ruszaj na fora polskich serwisów nawołując do legalizacji marihuany i innego zielska, nucąc pod nosem "firmowe" kawałki...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Pabloo w 08 Czerwiec 2011, 21:13:55
Portal tworzą użytkownicy, a możesz mi powiedzieć co takiego uczyniłeś dla tego sajtu? Bo wydaje mi się, że nic.
Widać że coś jednak uczyniłem bo Patrona bym nie dostał za nic :)

Tymczasem ruszaj na fora polskich serwisów nawołując do legalizacji marihuany i innego zielska, nucąc pod nosem "firmowe" kawałki...
I kto kogo tu obraża? nie nawołuje, to że wypowiedziałem się w temacie na kogo oddam swój głos? śmieszny jesteś, skończmy to bo nie ma sensu.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 08 Czerwiec 2011, 21:17:35
Widać że coś jednak uczyniłem bo Patrona bym nie dostał za nic :)

Za ten datek? Dużo w niego włożyłeś pracy?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 08 Czerwiec 2011, 21:20:08
Diomq. Daj se spokój. ;)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 08 Czerwiec 2011, 21:20:38
 <poirytowany>

No dobra...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Pabloo w 08 Czerwiec 2011, 21:20:44
Dużo w niego włożyłeś pracy?
Nie, po prostu dałem fundusze, resztą to powinien się zając ten komu to dałem, ale dobra dajmy już z tym spokój.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 08 Czerwiec 2011, 21:23:02
To były pieniądze na wynajem serwera a nie na pracę tawerny... Isentorowi nikt nie płaci za to. Nawet patroni.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Pabloo w 08 Czerwiec 2011, 21:23:53
To były pieniądze na wynajem serwera a nie na pracę tawerny...
Możliwe :)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 08 Czerwiec 2011, 21:25:02
Możliwe :)

Możliwe? A na co inne miał przeznaczyć, na żelki dla weteranów?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 08 Czerwiec 2011, 21:25:17
To były pieniądze na wynajem serwera a nie na pracę tawerny... Isentorowi nikt nie płaci za to. Nawet patroni.
Dokładnie. Tawerna jest serwisem w miarę samowystarczalnym. Z reklam i darowizn opłacamy serwery i domeny na przyszły rok. Serwis tworzymy z pasji, nie dla pieniędzy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Sirius w 21 Czerwiec 2011, 10:51:19
Boże, zapomniałem już że istnieje ktoś taki jak Proglan!

Mam motywację by bywać tu częściej :D
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: TP12Damian w 27 Czerwiec 2011, 17:07:41
A może dodamy coś jak "screen tygodnia",każdy użytkownik będzie mógł podać swój obrazek,po czym jacyś ludzie by ustanawiali kto wygrywa.Potem by były jakieś nagrody,jak ktoś wygrał na przykład cztery razy pod rząd.Oczywiście były by zasady,jak określony rozmiar obrazka.Trzeba by było podać tytuł i opis.I oczywiście można by było tylko dawać obrazki z "Gothic'a." ;p Coś by się jeszcze wymyśliło.   :D
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 27 Czerwiec 2011, 18:08:55
Można wprowadzić taki konkurs na forum i ewentualnie informować o nim również na łamach serwisu. Niestety ze względów finansowych ograniczylibyśmy się do zwykłej nagrody w profilu.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: TP12Damian w 28 Czerwiec 2011, 20:22:05
Nie szkodzi,lepszy "rydz niż nic".Byłby oczywiście "temat" obrazka,co tydzień takie coś mogło by być wprowadzane.To jak?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 28 Czerwiec 2011, 21:45:32
Wprowadzimy taki konkurs. :)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: TP12Damian w 28 Czerwiec 2011, 21:56:44
To dobrze.Może dzisiaj zaczniemy?Co tydzień by był ten konkurs,tylko nowy tydzień - nowa tematyka.I co miesiąc by były rozdawane jakieś nagrody w profilu dla najlepszych.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 28 Czerwiec 2011, 22:04:18
Albo za wygranie, np. 5 tematyk. Bo tak co miesiąc dla każdej innej osoby...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: TP12Damian w 28 Czerwiec 2011, 22:16:27
W sumie racja.Nie wiem czy można,ale za wygranie na przykład dwudziestu tematyk (nie pod rząd) dostało by się inny kolor nicku.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 28 Czerwiec 2011, 22:23:17
Administrator się nie zgodzi, jestem tego w stu procentach pewny. Każdy kolor niku, określa określoną grupę, do której należy użytkownik. Zmieniając nick, Admin zmienia grupę. A tworzenie dodatkowej grupy dla jednej osoby... Sam wiesz. Nagroda w profilu, jest według mnie najlepszą nagrodą jaką można dostać.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: TP12Damian w 28 Czerwiec 2011, 22:33:53
Czyli już wszystko wyjaśnione.Nagroda będzie tylko w profilu.Nie mogę się doczekać.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 28 Czerwiec 2011, 22:35:42
Może być szlachta za wielokrotne zwycięstwo.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: TP12Damian w 28 Czerwiec 2011, 22:51:01
To doskonały pomysł.Ty jesteś administratorem?A dzisiaj nie mógłby być zaczęty konkurs?Może i dzisiaj wtorek,ale wiesz...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 28 Czerwiec 2011, 22:52:15
Tak Isentor jest administratorem, a na konkurs proponuję poczekać. Na dniach będzie nowa odsłona serwisu więc można by tym konkursem zacząć;)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 29 Czerwiec 2011, 00:18:16
Tak Isentor jest administratorem, a na konkurs proponuję poczekać. Na dniach będzie nowa odsłona serwisu więc można by tym konkursem zacząć;)
Jeśli o konkursy chodzi to mamy już pewną niespodziankę. Ale pewnie, poczekać można. Im więcej tym lepiej.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 29 Czerwiec 2011, 13:12:47
Yhym;)

Ale tak myślę, że jakby stworzyć stanowisko pracy dla kogoś w rodzaju Oberżysty właśnie w dziale Różności i dać mu jakby posadę moderatora (jak w marancie na konkretne działy). Ktoś, kto zgłosiłby się do pracy byłby odpowiedzialny właśnie za konkursy, jakieś tam ankiety etc.
Ty często czasu nie masz na pierdoły a ktoś chętny mógłby się przysłużyć w zamian za jakieś bajery w stylu np. poznania Ciemnej strony mocy, albo coś.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 29 Czerwiec 2011, 13:13:45
Dobry pomysł.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Ainur w 29 Czerwiec 2011, 13:18:13
Yhym;)

Ale tak myślę, że jakby stworzyć stanowisko pracy dla kogoś w rodzaju Oberżysty właśnie w dziale Różności i dać mu jakby posadę moderatora (jak w marancie na konkretne działy). Ktoś, kto zgłosiłby się do pracy byłby odpowiedzialny właśnie za konkursy, jakieś tam ankiety etc.
Ty często czasu nie masz na pierdoły a ktoś chętny mógłby się przysłużyć w zamian za jakieś bajery w stylu np. poznania Ciemnej strony mocy, albo coś.
Ja chętnie zająłbym wyżej podaną pozycję, oczywiście kiedy powstała by możliwość jej wprowadzenia ;)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 29 Czerwiec 2011, 13:25:18
Ja chętnie zająłbym wyżej podaną pozycję, oczywiście kiedy powstała by możliwość jej wprowadzenia ;)

Musiałbyś se avka zmienić na coś takiego

(http://fc09.deviantart.net/fs7/i/2005/222/1/9/the_innkeepeer_by_direnayhan.jpg)

No i nick na jakiego Zygfryda  <lol>
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Ainur w 29 Czerwiec 2011, 13:36:11
Prawdopodobnie bym przeżył  ;)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Cezus w 13 Lipiec 2011, 09:31:34
Jeden: Na forum jest pewna liczba użytkowników którzy są aktywni regularnie i przydał by się SB tak chociaż na soboty i niedziele.
Dwa: Można wyłączyć te avatary na których jest Bezimienny. Ja nie wiem kto jest kim jeśli na jednej stronie jest dziesięć takich Bezimiennych twarzy. To trochę człowieka wkurza.
Trzy: Czemu na tym forum nie ma gildii które by ze sobą walczyły?! Ludzie są można się pokusić o stworzenie czegoś takiego. Oczywiście to wymaga czasu ale na pewno ktoś by się podjął ich prowadzenia. Na przykład ja. Nie mylić tego z RPG bo to są zupełnie inne sprawy. Jak ktoś nie wie o co chodzi proszę pytać.
Cztery: Na dole jest spis grup, ale na początku człowiek nie wie co ta grupa robi i jak się można do niej dostać. przydałby sie taki temat który by wszystko wyjaśniał.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Anv w 13 Lipiec 2011, 11:10:00
O czyli ja już wiem z jakiego pan forum... Słaby pomysł z Gildiami, aktywność nie będzie zbyt duża a mamy Marant...  SB nie będzie i to było już omawiane. Temat odnośnie grup jest, wystarczy poszukać: http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=21031.0  przypięty nawet był...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 13 Lipiec 2011, 14:29:18
1: SB nie jest potrzebny, było i się burdel robił. Zresztą już kilkakrotne ten temat poruszany był.

2: Każdy w profilu może sobie tego avka zamienić;]

3: Na forum jest podział chociażby na użytkowników i weteranów, którzy komunikują się ze sobą na przemyślne sposoby, o których niewtajemniczeni nie mają pojęcia. (np. czytasz co trzecią literkę w tym wpisie i wiesz co chciałem powiedzieć Anvowi, niemniej jednak by to rozszyfrować musisz posiadać enigmatyczny mózg Anva, który te informacje przetwarza w trybie jednostajnie przyśpieszonym.)

4: Tak jak Anv podał, wszystkie grupy masz doskonale opisane, dodatkowo można kliknąć w każdą i pokaże Ci się użytkownik, a właściwie ich lista, który daną grupę dzierży (oczywiście duża część użytkowników jest w kilku grupach naraz przypuszczalnie ja -Mistrz Gry, Weteran, Patron, Szlachta, Marant, a w niektórych działach gry nawet Moderator.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Rakel w 13 Lipiec 2011, 20:28:22
Większość osób dała że działu "download" więc chyba trzeba by owy założyć.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 13 Lipiec 2011, 20:30:14
Większość osób dała że działu "download" więc chyba trzeba by owy założyć.

ftp://eros.gram.pl/gothic/
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 15 Lipiec 2011, 20:54:25
To ja moge prowadzić te konkursy. dobrym pomysłem było by wprowadzić, lub urozmaicić(nie wiem czy dobrze zapisane, z komorki korzystam) wymagania do rang. powywalać nieaktywnych z danych grup bo na razie syf lekki.
Zdefiniuj syf. Bo nie wiem co masz na myśli.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: borntobewild w 15 Sierpień 2011, 21:06:13
W końcu coś zrobiliście z tą stroną:) Mimo, że i tak jest dość "zlana" to odbiór jej jest o niebo lepszy :) Trzymam kciuki za dalszy rozwój.

Pozdrawiam
Aktywny forumowiec sprzed kilku lat :)

edit: przez niedopatrzenie napisałem w złym miejscu :)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: got2 w 09 Wrzesień 2011, 16:00:34
Mi brakuje pobierania plików w np.modów,gothica,dźwięków.Brakuje też jak dla mnie tematów większość śa stare.
Mimo że są spoko to dość wydają się nudne.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 09 Wrzesień 2011, 20:18:50
Mi brakuje pobierania plików w np.modów,gothica,dźwięków.Brakuje też jak dla mnie tematów większość śa stare.
Znajdziesz tutaj (http://ftp://eros.gram.pl/gothic/).
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: MaurineCoelho w 20 Wrzesień 2011, 17:24:34
Przyznam, że bardzo mi brakuje lepszego downloadu. Przydałoby się więcej plików i można ciekawie to zrobić wszystko jeśli chcesz to zrobić zintegrowane z forum. Osobiście brakuje mi także właśnie częstszych newsów. Widziałem na Angielskich czy Niemieckich stronach mnóstwo newsów na dzień, przydałoby się ich więcej, ale do tego trzeba większej ilości newsmanów. Zagłosowałem jednak na download.

Ale najbardziej mi brakuje większej ilości mądrych ludzi na forum xD

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Julian w 20 Wrzesień 2011, 17:50:16
Ale najbardziej mi brakuje większej ilości mądrych ludzi na forum xD
Jesteś tutaj od niecałej godziny i nas już osądzasz? No chyba, że wcześniej nas obserwowałeś i stwierdziłeś, że to forum to siedziba idiotyzmu i głupoty.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Patty w 20 Wrzesień 2011, 17:52:46
że to forum to siedziba idiotyzmu i głupoty.
Nie nowina.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Julian w 20 Wrzesień 2011, 17:54:29
Nie nowina.
No dobra, ale czemu tak od razu to się dostrzega. Swoją drogą ciekawe czy odwiedzał już Offtop.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Adaś w 20 Wrzesień 2011, 17:55:17
Jeśli nie chce zmienić zdania o forum to lepiej by tam nie wchodził.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Eric w 20 Wrzesień 2011, 17:56:21
No dobra, ale czemu tak od razu to się dostrzega. Swoją drogą ciekawe czy odwiedzał już Offtop.

Pewnie odwiedzał tylko offtop. :P
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Julian w 20 Wrzesień 2011, 17:58:34
Pewnie odwiedzał tylko offtop. :P
To czemu Borsuki Dragosaniego nie wykryły intruza!? (dopóki jeszcze żyły)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Adaś w 20 Wrzesień 2011, 17:59:51
Bo pewnie wszedł po tym jak borsuki uciekły a kochanka Draga zgineła pod twoimi grabkami.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Julian w 20 Wrzesień 2011, 18:01:37
Bo pewnie wszedł po tym jak borsuki uciekły a kochanka Draga zgineła pod twoimi grabkami.
Borsuki też.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 20 Wrzesień 2011, 18:43:00
On nie osądza on przekopiowuje stare posty użytkowników. To typowy spambot. Chodzi o to by reklamować adres z sygnaturki.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: stefan666 w 06 Październik 2011, 13:08:48
Moim zdaniem powinniśmy wystartować w kierunku Risen, O gothicku już dawno nic nie słychać z moim tajnych teczek wynika, że dodatek do Arcanii będzie chłamem robionym na odwal się. Piranai na razie bawi się w Risen, a ta seria jest dość podobna do gothica, warto by było spróbować, na forum to 5 minut roboty nowe Subfora i tyle. Gorzej ze stroną.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 06 Październik 2011, 14:37:21
Pracujemy nad wdrożeniem stref Risen i Risen 2. Także zapraszamy chętnych do udzielania się w tych działach. Na dniach powstaną również odpowiednie fora dyskusyjne.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: got2 w 28 Grudzień 2011, 08:45:38
Brakuje nowych tematów w serii gothic.Zauważmy że to tawerna gothic.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Julian w 28 Grudzień 2011, 09:28:08
Brakuje nowych tematów w serii gothic.Zauważmy że to tawerna gothic.
Dobrze, ale chyba wystarczy jak  w każdym dziale mamy  tematy: "Ulubiona gildia, lokacja, bohater, broń,
sztuka walki, etc etc.
Po co więcej?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 28 Grudzień 2011, 09:52:20
Pomysły z tematami wyczerpały się już hen hen hen daleko temu. Ale przecież nic nie szkodzi na przeszkodzie, byś ty sam, Gocie, takie tematy zakładał.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Julian w 28 Grudzień 2011, 10:23:06
Pomysły z tematami wyczerpały się już hen hen hen daleko temu. Ale przecież nic nie szkodzi na przeszkodzie, byś ty sam, Gocie, takie tematy zakładał.
Należy teraz odpowiedzieć na pytanie: "Ile razy można wałkować tematy?" . Jeżeli będziemy rozpatrywać od iluśtam stron "U kogo na czeladnika", albo "Jaki jest twój ulubiony styl walki", to po prostu się znudzi. Chyba, że Got wpadnie na temat, który nie był jeszcze poruszany.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Adaś w 28 Grudzień 2011, 10:38:09
Wątpię to będzie co najwyżej temat typu "Czy Nadja jest sexowna?" albo inne tego typu bzdury.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: got2 w 28 Grudzień 2011, 11:17:38
Napisałem nowy temat i ciekawy.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 28 Grudzień 2011, 11:18:11
Oj mylicie się panowie drodzy;)

Sam Got ostatnio to potwierdził zakładając temat w którym pytał o hełmy. Nigdzie nie było informacji o tym, a szukałem (chodzi mi o dokładną lokację).
Jest jeszcze kilka luk, które można zapełnić. A nie ma tego konkurencja, ale bardziej w formie artykułów a nie tematów na forum;]
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: got2 w 28 Grudzień 2011, 11:19:51
1 - nie chodzi mi o ten temat
2 - po prostu zapomniałem gdzie jest jeden hełm
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 28 Grudzień 2011, 11:20:42
1 - nie chodzi mi o ten temat
2 - po prostu zapomniałem gdzie jest jeden hełm

Wiesz co to są przykłady?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Julian w 28 Grudzień 2011, 11:22:10
Gocie, chodzi Ci o ten temat? (http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=23370.0)
Jeśli tak, to jest po prostu temat "Nowe misje, nowe questy", ale nazwane inaczej.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: got2 w 28 Grudzień 2011, 11:22:29
Wiesz co to są przykłady?

Wiem. A chodzi mi o ''temat nowe zdarzenia''
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 28 Grudzień 2011, 11:26:10
Wiem. A chodzi mi o ''temat nowe zdarzenia''

Czytając ten Twój temat, musiałem go analizować dokładniej niż zadanie na fizykę. Chłopie. Naucz się pisać w sposób umożliwiający komunikację, bo dla mnie ten tekst jest tak samo zrozumiały jak:

Czy wiecie, że ruch planet, trójkąt jest zależny od samochodem świnka morska?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: got2 w 28 Grudzień 2011, 11:27:32

Czy wiecie, że ruch planet, trójkąt jest zależny od samochodem świnka morska?

Jak tak nie piszę  <facepalm>
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Mogul w 28 Grudzień 2011, 12:15:11
khe khem.
<krztusi się>
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: None w 08 Marzec 2012, 16:50:22
Jest okej, ale byłoby fajnie jakby się udzielało więcej użytkownikó na forum.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 01 Luty 2013, 11:52:12
Tak sobie myślę, że przydałoby się poprawić download, by powrócił do swojej dawnej świetności. Myślę o tym, by zapodawać dwa linki do pobrania, jeden z serwera gramu, drugi z dropboxa. Serwer gramu wiecznie muli więc transfer jest słaby. Na dropboxie mogę zwiększyć pojemność konta do nawet 16 GB tylko za to, że zaproszę kilku nowych użytkowników. Także proszę was o pomoc w dołożeniu się większego miejsca na download i założenie kont z polecającego linku: http://db.tt/18vtPII0
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 01 Luty 2013, 13:12:06
Zrobione. Zawsze miałem takie dziwne uczucie, że nie mogę znaleźć tego downloadu. Nie da się go jakoś wyeksponować?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 01 Luty 2013, 13:18:30
Zrobione. Zawsze miałem takie dziwne uczucie, że nie mogę znaleźć tego downloadu. Nie da się go jakoś wyeksponować?

Da się, zrobię tak jak ogarnę porządny download z opisami i screenami.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 01 Luty 2013, 16:32:11
Done. Pomysł świetny. Czasami, żeby znaleźć moda, trzeba przejrzeć WoG, Gothic Site, tM, Gothic Mods, Gothic up, strony teamów, a nawet Chomikuj... Istnieją co prawda takie strony jak www.gothicmods.info (http://www.gothicmods.info), czy www.darkforests.info (http://www.darkforests.info), ale ta pierwsza jest przestarzała i w pewnym sensie porzucona, a druga w niektórych przypadkach posiada przestarzałe odnośniki. Być może, posiadając dobrze rozwinięty dział "Download", TG nieco by ożyło.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 06 Luty 2013, 15:55:52
Lista propozycji, które mogłyby "ulepszyć" TG:
1. Zmienić serwer (jak już wspomniał Monk), aby przyspieszyć TG i unikać problemów typu:  "504 Gateway Time-out nginx".
2. Coś w stylu "rady", która zajmowałaby się tworzeniem, głosowaniem oraz realizacją projektów - użytkownik lub ktoś z rady daje pomysł, rada wszystko omawia i głosuje "za" lub "przeciw". Jeśli projekt został zaakceptowany, rada stara się go zrealizować.
3. Odizolowane forum dla "rady", która mogłaby spokojnie pracować.
4. Stworzyć przyzwoity "Download".
5. Uzupełnić encyklopedię - rzekomo każdy użytkownik może ją uzupełniać, ale zbyt wielkich tłumów nie widać.
6. Ogarnąć Biuletyn - przede wszystkim, aby prace nie stały w miejscu. Ponadto, mógłby być publikowany co pewien okres: 2, 3 lub 4 miesiące.
7. Newsy - ktoś mógłby się zajmować samym "wyłapywaniem" newsów.
8. Można dodać jakieś nagrody odnośnie Marantu, np. przejdź szkolenie, ukończ 10 wypraw, uzbieraj xxx grzywien, itd.
9. Specjalne nagrody, np. kilkuletni staż jako moderator, mistrz gry, redaktor, biuletyn (można użyć znaków z rangi jako nagrodę, zielona tarcza - nagroda dla moderator, itd.), oraz coś w stylu statuetki za specjalne zasługi dla TG.
10. Może jakaś specjalna ranga, dla znanych modderów?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 06 Luty 2013, 17:08:58
1. Zmienić serwer (jak już wspomniał Monk), aby przyspieszyć TG i unikać problemów typu:  "504 Gateway Time-out nginx".
Badamy sprawę także to kwestia dni. Ostatecznie ten serwer opłacony mam do marca. Jeśli nie będzie poprawy od marca znajdę coś innego, choćby u Monka.


2. Coś w stylu "rady", która zajmowałaby się tworzeniem, głosowaniem oraz realizacją projektów - użytkownik lub ktoś z rady daje pomysł, rada wszystko omawia i głosuje "za" lub "przeciw". Jeśli projekt został zaakceptowany, rada stara się go zrealizować.
Na tym polega praca w redakcji.


3. Odizolowane forum dla "rady", która mogłaby spokojnie pracować.
Forum redakcyjne.


4. Stworzyć przyzwoity "Download".
Mam już alternatywę na dropboxie więc w wolnej chwili pobiorę wszystko ze starego downloadu i powrzucam na nowo. Każdy plik popakuje w archiwum rara z hasłem, które będzie adresem Tawerny.


5. Uzupełnić encyklopedię - rzekomo każdy użytkownik może ją uzupełniać, ale zbyt wielkich tłumów nie widać.
Bo wiele haseł już wykorzystano.


6. Ogarnąć Biuletyn - przede wszystkim, aby prace nie stały w miejscu. Ponadto, mógłby być publikowany co pewien okres: 2, 3 lub 4 miesiące.
Dev zajmuje się biuletynem, bodaj sam bierzesz teraz w nim udział. Jak wam idą prace?


7. Newsy - ktoś mógłby się zajmować samym "wyłapywaniem" newsów.
Przydałby się newsman. Nawet jeśli nie od pisania, to chociaż ktoś kto przysłałby mi materiał na newsa.


8. Można dodać jakieś nagrody odnośnie Marantu, np. przejdź szkolenie, ukończ 10 wypraw, uzbieraj xxx grzywien, itd.
9. Specjalne nagrody, np. kilkuletni staż jako moderator, mistrz gry, redaktor, biuletyn (można użyć znaków z rangi jako nagrodę, zielona tarcza - nagroda dla moderator, itd.), oraz coś w stylu statuetki za specjalne zasługi dla TG.
Pewnie wszystko można. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, bo dodanie tego na forum to dla mnie kwestia sekund. Jeśli oczywiście mam już grafikę (PNG) i tekst.


10. Może jakaś specjalna ranga, dla znanych modderów?
Użytkownicy będący w największych grupach modderskich mają takowe grupy i obrazki tychże grup. Istnieje to od kilku lat na forum.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 06 Luty 2013, 18:27:47
Na tym polega praca w redakcji.
Czy redakcja w ogóle funkcjonuje?

Bo wiele haseł już wykorzystano.
Wiele, ale nie wszystkie.

Dev zajmuje się biuletynem, bodaj sam bierzesz teraz w nim udział. Jak wam idą prace?
Póki co, stoją w miejscu.

Przydałby się newsman. Nawet jeśli nie od pisania, to chociaż ktoś kto przysłałby mi materiał na newsa.
Cóż, może ktoś się znajdzie.

Pewnie wszystko można. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, bo dodanie tego na forum to dla mnie kwestia sekund. Jeśli oczywiście mam już grafikę (PNG) i tekst.
Póki co, brakuje grafik do marantowych nagród.

Użytkownicy będący w największych grupach modderskich mają takowe grupy i obrazki tychże grup. Istnieje to od kilku lat na forum.
Prawie nikt tych grup nie używa.  Są grupy dla teamów modderskich, ale można również zrobić ogólną grupę dla modderów lub dla użytkowników theModders. Poza tym, są również modderzy, którzy nie są w żadnym teamie.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 06 Luty 2013, 20:05:09
Czy redakcja w ogóle funkcjonuje?
Tak.


Wiele, ale nie wszystkie.
Popularne hasła zostały już wykorzystane, próżno oczekiwać, że ludzie zaczną się prześcigać we wpisywaniu tych wymyślniejszych.


Póki co, stoją w miejscu.
Na czym?


Cóż, może ktoś się znajdzie.
Jak już ustalimy kogo nam potrzeba zamieszczę zbiorcze info w newsie, każdy będzie mógł się zgłosić.


Póki co, brakuje grafik do marantowych nagród.
Wymyśl nagrody a skombinuje grafiki, na tyle potrafię się posługiwać pierwszym lepszym programem graficznym. :)


Prawie nikt tych grup nie używa.  Są grupy dla teamów modderskich, ale można również zrobić ogólną grupę dla modderów lub dla użytkowników theModders. Poza tym, są również modderzy, którzy nie są w żadnym teamie.
Dostępne grupy to: PoziomkaZ, SoulFire i TDM oraz ogólna grupa Modder. ÂŁącznie jest w nich 9 użytkowników. Otrzymanie grupy moddera nie jest trudne. Wystarczy publikować na łamach forum informacje na temat swoich modyfikacji.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 06 Luty 2013, 20:59:57
Z prac nad Biuletynem podobno kilka osób się nie wywiązało. Osobiście piszę nowy artykuł na stary temat, poprzedni był za słaby.

Jeśli chodzi o nagrody, propozycje podeślę jeszcze w tym tygodniu.

Dostępne grupy to: PoziomkaZ, SoulFire i TDM oraz ogólna grupa Modder. ÂŁącznie jest w nich 9 użytkowników. Otrzymanie grupy moddera nie jest trudne. Wystarczy publikować na łamach forum informacje na temat swoich modyfikacji.
A jednak ogólna grupa "Modder" funkcjonuje. Może wpiszesz te grupy w tym temacie (http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,23709.0.html)? Niektórzy nawet nie wiedzą o istnieniu tych grup.

Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 06 Luty 2013, 23:11:06
Z prac nad Biuletynem podobno kilka osób się nie wywiązało. Osobiście piszę nowy artykuł na stary temat, poprzedni był za słaby.
Znane jest to biuletynowi, że często jego autorom towarzyszy słomiany zapał. Cieszy mnie, że Ty nadal się trzymasz. Pokazywałeś komuś ten stary artykuł? Może zbyt rygorystycznie się oceniasz.


Jeśli chodzi o nagrody, propozycje podeślę jeszcze w tym tygodniu.
A jednak ogólna grupa "Modder" funkcjonuje. Może wpiszesz te grupy w tym temacie (http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php/topic,23709.0.html)? Niektórzy nawet nie wiedzą o istnieniu tych grup.
Dopiszę grupę jak tylko wrócę na mojego peceta.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Devristus Morii w 07 Luty 2013, 17:09:18
Znane jest to biuletynowi, że często jego autorom towarzyszy słomiany zapał. Cieszy mnie, że Ty nadal się trzymasz. Pokazywałeś komuś ten stary artykuł? Może zbyt rygorystycznie się oceniasz.

Pokazywał mi i artykuł potrzebuje rozbudowania. Co do biuletynu to po moim ostatni egzaminie w tej sesji zamierzam przy współpracy z Nocturnem napisać zaległe artykuły, ale przedtem odezwę się do osób, które nie oddały.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 07 Luty 2013, 21:27:25
Znane jest to biuletynowi, że często jego autorom towarzyszy słomiany zapał.

Słomiany zapał można łatwo wytłumaczyć. Napisanie artykułu jest pozornie proste. Problem pojawia się podczas jego pisania.

Pokazywałeś komuś ten stary artykuł? Może zbyt rygorystycznie się oceniasz.
Pokazywał mi i artykuł potrzebuje rozbudowania. Co do biuletynu to po moim ostatni egzaminie w tej sesji zamierzam przy współpracy z Nocturnem napisać zaległe artykuły, ale przedtem odezwę się do osób, które nie oddały.

Decyzja obustronna. Artykuł napisałem zaraz po reaktywacji Biuletynu. Przemyślałem kilka kwestii i postanowiłem go poprawić. Pozostałe artykuły nadrobimy, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 07 Luty 2013, 22:48:55
Dobrze więc. Teraz pytanie z innej beczki. Zauważacie jakąś poprawę w działaniu forum?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 07 Luty 2013, 23:06:11
Owszem, forum bardzo przyspieszyło.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 18 Luty 2013, 19:57:12
Skoro Marant jest wizytówką TG, to może by go jakoś bardziej uwidocznić?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 18 Luty 2013, 20:44:44
Skoro Marant jest wizytówką TG, to może by go jakoś bardziej uwidocznić?
Jakieś sugestie?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 18 Luty 2013, 22:12:35
Może jakiś pasek w tym miejscu?
(http://img163.imageshack.us/img163/7493/76760371.jpg)

Ponadto na stronie głównej nie ma nic o Marancie.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 19 Luty 2013, 01:16:50
Może jakiś pasek w tym miejscu?
(http://img163.imageshack.us/img163/7493/76760371.jpg)

Ponadto na stronie głównej nie ma nic o Marancie.
Kliknij na start. Zastanawiam się czy dodanie bannera Marantu nie byłoby dobre.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 19 Luty 2013, 16:38:38
Powinien być jakiś odnośnik rzucający się w oczy. Wchodzisz na TG i pierwsze co zauważasz to "MARANT".
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 20 Luty 2013, 14:17:26
Powinien być jakiś odnośnik rzucający się w oczy. Wchodzisz na TG i pierwsze co zauważasz to "MARANT".
Co powiesz na taki banner?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 20 Luty 2013, 16:47:19
Muszę przyznać, że wygląda nieźle. Dobra robota.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 20 Luty 2013, 16:55:19
Muszę przyznać, że wygląda nieźle. Dobra robota.
Na stronie głównej wrzuciłem ten sam banner.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 20 Luty 2013, 18:58:55
Zauważyłem. Takie drobne zmiany mogą okazać się bardzo korzystne dla TG. Powoli, ale do przodu.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 22 Luty 2013, 22:55:41
Starsze tematy na stronie głównej wymagają poprawek. Polskie znaki występują w postaci "?".
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 23 Luty 2013, 18:34:59
Starsze tematy na stronie głównej wymagają poprawek. Polskie znaki występują w postaci "?".
Mam tego świadomość.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 24 Luty 2013, 09:06:43
Proponuję umieścić TG na tej liście (http://gothic.top-100.pl/) i wrzucić gdzieś link lub banner do głosowania.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 24 Luty 2013, 11:18:20
Proponuję umieścić TG na tej liście (http://gothic.top-100.pl/) i wrzucić gdzieś link lub banner do głosowania.
Problem tych toplist jest taki, że zazwyczaj właściciel pierwszej strony na liście jest również właścicielem toplisty. Jej założenie to kwestia 30 sekund. Jesteśmy dodani do kilkunastu toplist, żeby google znajdowało więcej odnośników do Tawerny. Dodam też tutaj, ale odnośnika na stronę nie wrzucę.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Devristus Morii w 24 Luty 2013, 11:34:50
Można przejąć tę toplistę :D
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 24 Luty 2013, 11:54:07
Problem tych toplist jest taki, że zazwyczaj właściciel pierwszej strony na liście jest również właścicielem toplisty. Jej założenie to kwestia 30 sekund. Jesteśmy dodani do kilkunastu toplist, żeby google znajdowało więcej odnośników do Tawerny. Dodam też tutaj, ale odnośnika na stronę nie wrzucę.

Tak czy inaczej, chodzi głównie o reklamę TG.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 05 Marzec 2013, 13:50:26
Z powodu migracji na nową maszynę zasoby Tawerny Gothic będą niedostępne przez kilka godzin począwszy od 21:00.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 05 Marzec 2013, 13:53:19
Można spróbować zminimalizować spam poprzez utworzenie pewnego rodzaju blokady. Nowy temat mógłby założyć użytkownik, który napisał co najmniej 5/10 postów.Kolejna sprawa to działy poświęcone modom i moddingowi - "Ogólnie o modyfikacjach" i "Polskie modyfikacje". Oba działy są bardzo podobne, a ich tematyka pomieszana i nieczytelna. Proponuję wprowadzić dość duże zmiany.

"Ogólnie o modyfikacjach"
ewentualnie "Modyfikacje"
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 05 Marzec 2013, 14:06:37
Można spróbować zminimalizować spam poprzez utworzenie pewnego rodzaju blokady. Nowy temat mógłby założyć użytkownik, który napisał co najmniej 5/10 postów.
Spam został wyeliminowany od kiedy wprowadziłem zabezpieczenie, które polegało na ułożeniu obrazka podczas rejestracji. Niestety jak serwer zwalniał nie wczytywało go. Tyle spamu wyskoczyło, ponieważ włączyłem stare zabezpieczenie, które wymaga tylko przepisania kodu z obrazka. Takie zabezpieczenie nie stanowi jednak przeszkody dla lepszych spambotów. Dlatego teraz wyłączyłem wszystko i pozostawiłem jedynie pytanie kontrolne w całości zapisane słownie i po polsku. W związku z tym nawet spamboty, które potrafią liczyć zgubią się na tym, że równanie zapisane jest słownie i po polsku. Zobaczymy jak to się sprawdzi, bo patent nie jest pamięciożerny dla serwera.


Kolejna sprawa to działy poświęcone modom i moddingowi - "Ogólnie o modyfikacjach" i "Polskie modyfikacje". Oba działy są bardzo podobne, a ich tematyka pomieszana i nieczytelna. Proponuję wprowadzić dość duże zmiany.

"Ogólnie o modyfikacjach"
ewentualnie "Modyfikacje"
  • podział na: "Projekty" - zapowiedzi, niedokończone i porzucone projekty modów; "Zakończone modyfikacje" - mody, które ukończono; "Weekend z modem" - stare recenzje modyfikacji
  • "Projekty" - działy podrzędne: "Czas Zapłaty", "Mroczne Tajemnice", ewentualnie inne. Ukończony projekt byłby przenoszony do działu "Zakończone modyfikacje". Temat z porzuconym projektem wystarczyłoby zamknąć. Dodatkowo jakiś krótki regulamin, żeby tematy jakoś wyglądały.
  • "Zakończone modyfikacje" - dział podrzędny: "Mroczne Tajemnice". Dział zawierałby tematy o modach, łatkach i spolszczeniach, które ukończono.  Ten dział też powinien zawierać regulamin.


    "Modding"
  • podział na: "Problemy" - prośby o pomoc w rozwiązaniu problemu; "Turoriale" lub "Poradniki" - wszelkie porady i instrukcje odnośnie moddingu, "Programy modderskie" - wszelkie narzędzia i programy służące do moddingu, "Oferty pracy" - rekrutacje do teamów, oferty pomocy przy modyfikacjach.
    Rzekomo od tego jest theModders, ale skoro temat moddingu został już poruszony na tym forum, to można go nieco rozwinąć.


    Oczywiście wymagałoby to trochę pracy, ale czy nie byłoby lepiej? Jeśli miałyby nastąpić takie zmiany, to osobiście mogę stworzyć listę posegregowanych tematów do każdej z grup, a ktoś posiadający prawa by tylko je poprzenosił. Ogólnie, ostatnio mam bardzo dużo wolnego czasu, więc mogę się czymś zająć, na przykład tym:Jedyne, co musiałbyś robić to podmieniać stare tematy, na poprawione.
Mogę Ci ustawić moderatora na dział modyfikacji byś mógł w spokoju to opracować. Wyślij mi tylko na PW układ i opisy nowych działów w tej kategorii.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 14 Marzec 2013, 15:10:57
Na razie wszystko przerzuciłem względnie na szybko. Skonfigurowałem niewiele rzeczy pod nowe środowisko. W związku z tym bardzo pomocne będą wszelkie informacje od was o błędach na stronie. I tak przy okazji, jak teraz chodzi wam Tawerna?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Devristus Morii w 14 Marzec 2013, 15:47:54
Na razie wszystko przerzuciłem względnie na szybko. Skonfigurowałem niewiele rzeczy pod nowe środowisko. W związku z tym bardzo pomocne będą wszelkie informacje od was o błędach na stronie. I tak przy okazji, jak teraz chodzi wam Tawerna?

Tawerna działa o niebo lepiej niż wcześniej. Nie trzeba czekać na cud, aby się załadowała. Nie wyskakują błędy. To samo jest gdy wejdzie się na TG z telefonu. Też działa wszystko płynnie :)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 14 Marzec 2013, 16:22:31
Jak dla mnie różnica jest bardzo zauważalna. Według testu stabilności forum wczytuje się 5 razy szybciej. Zacznę dziś ogarniać jakiś porządniejszy download.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 14 Marzec 2013, 16:52:04
Jeśli chodzi o błędy, to puchary za dotacje wyglądają identycznie.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 14 Marzec 2013, 16:53:16
Jeśli chodzi o błędy, to puchary za dotacje wyglądają identycznie.
U mnie nie. Możesz pokazać, gdzie to zauważyłeś?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 14 Marzec 2013, 17:01:18
Choćby w Twoim profilu:
(http://img33.imageshack.us/img33/4720/beztytuuqml.jpg)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 14 Marzec 2013, 17:12:29
Choćby w Twoim profilu:
(http://img33.imageshack.us/img33/4720/beztytuuqml.jpg)
Wciśnij ctrl+f5. Wyświetla Ci jeszcze stare grafiki.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 14 Marzec 2013, 17:17:53
Bez zmian.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 14 Marzec 2013, 17:20:13
Bez zmian.
Na nowej maszynie zaczęły działać stare konfiguracje więc przekierowywało na inną grafikę. Wywaliłem i działa już ok. :D
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 14 Marzec 2013, 17:28:34
No, teraz jest ok  ;)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 14 Marzec 2013, 18:23:52
Wgrałem download: http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?action=downloads

Zacznę powoli uzupełniać download o pliki i kategorię. Jakieś pomysły?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Devristus Morii w 14 Marzec 2013, 18:36:13
Jako subkategorie to zrobić: Pliki i Modyfikacje albo Patche, Modyfikacje i Pozostałe.
Jako oddzielną kategorię zrobić Programy i tam umieszczać pliki instalacyjne programów?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 14 Marzec 2013, 18:59:06
1. Do głównych kategorii możesz dodać Risen i Programy.
2. Kategorie Gothic, Gothic II i Risen możesz od razu podzielić na modyfikacje:
-samodzielne modyfikacje (nowy świat, nowa fabuła, itd; np. Diccuric)
-dodatki (stary świat, stara fabuła, ale zostają wprowadzone nowości; np. Mroczne Tajemnice)
-mody graficzne (Meshes&Textures, wprowadzają zmiany graficzne - modele/tekstury; np. G2 Meshes&Textures Pack)
3. Gothic 3 (podział na G3/G3ZB) to co wyżej, oraz grupa patche (łatki)
4. Arcania - tu podział na modyfikacje nie ma sensu (przynajmniej na razie); można stworzyć jeden dział poświęcony patchom, drugi dodatkom typu: tapety, itp.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Devristus Morii w 14 Marzec 2013, 19:07:04
Znalazłem dwa błędy:
1. Związany jest z wikipedią, gdyż nie przekierowuje na stronę docelową np. gdy klikam w herb w Twoim profilu wyświetla się błąd:
Cytuj
Notice: Undefined index: action in /usr/home/isentor/domains/marantwiki.tawerna-gothic.pl/public_html/LocalSettings.php on line 140
i daje Ci stronę główną.
2. Co jakiś czas mam błąd 502 :<
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 14 Marzec 2013, 19:13:47
Muszę na nowo skonfigurować tak zwane "ładne URL" dla wiki. Dlatego tak się wyświetla i linki nie działają.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 15 Marzec 2013, 00:45:09
Proponuję zmienić te ikonki w dziale "Download", bo wyglądają okropnie.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 15 Marzec 2013, 01:16:51
Proponuję zmienić te ikonki w dziale "Download", bo wyglądają okropnie.
Na chwile obecną trudno o jakąkolwiek alternatywę.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: NajemnikOrków w 01 Sierpień 2013, 17:17:23
Potrzeba dodawania plików!!!
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 01 Sierpień 2013, 23:08:32
Dodawania plików? Ciekawe. Rozwiń myśl.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 01 Sierpień 2013, 23:25:23
Dokładnie, w jakim sensie dodawanie plików? Załączniki czy download?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 20 Wrzesień 2013, 13:59:57
Proponowane nagrody za staż na forum. Myślę, że poniższe grafiki świetnie nadawałyby się jako nagrody, gdyż znane są wszystkim rozgarniętym użytkownikom forum i świadczą zarówno o stażu, jak i wkładzie pracy na rzecz forum. Grafiki wymagałyby drobnego przeskalowania, jednak z tym nie byłoby problemu.

(http://forum.tawerna-gothic.pl/Themes/darkbreak_20/images/szlachta.png)[Tarcza lojalności] - Nagroda przyznawana za siedem lat pobytu na forum.

(http://forum.tawerna-gothic.pl/Themes/darkbreak_20/images/weteran.png)[Tarcza lojalności] - Nagroda przyznawana za osiem lat pobytu na forum.

(http://forum.tawerna-gothic.pl/Themes/darkbreak_20/images/apostol.png)[Tarcza lojalności] - Nagroda przyznawana za dziewięć lat pobytu na forum.

(http://forum.tawerna-gothic.pl/Themes/darkbreak_20/images/lord.png)[Tarcza lojalności] - Nagroda przyznawana za dziesięć lat pobytu na forum.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 20 Wrzesień 2013, 16:24:27
Bardzo dobry pomysł.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 20 Wrzesień 2013, 16:42:48
Bardzo zły pomysł.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Julian w 20 Wrzesień 2013, 16:44:21
Bardzo dobry pomysł.
Popieram

Bardzo zły pomysł.
Dlaczego?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 20 Wrzesień 2013, 16:45:53
Popieram
Dlaczego?
Nie wykorzystuje się tych samych grafik w innym celu, raz, że wprowadza to w błąd, a dwa, że jest wyjątkowo brzydkie pod względem stylistyki.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: KacperGraczPL w 20 Wrzesień 2013, 17:16:48
Nie wykorzystuje się tych samych grafik w innym celu, raz, że wprowadza to w błąd, a dwa, że jest wyjątkowo brzydkie pod względem stylistyki.
Trzeba będzie zrobić nowe grafiki Problem ?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 20 Wrzesień 2013, 17:57:03
Trzeba będzie zrobić nowe grafiki Problem ?
<facepalm>
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 20 Wrzesień 2013, 18:08:53
Jo Isu! Problem masz?! xD
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: KacperGraczPL w 20 Wrzesień 2013, 18:10:23
Nie użyto tarczy runicznej (http://images.insi.pl/crpg/gothic3/zbrojownia/tarcze/t02.JPG), rycerza (http://images.insi.pl/crpg/gothic3/zbrojownia/tarcze/t04.JPG) , paladyna (http://images.insi.pl/crpg/gothic3/zbrojownia/tarcze/t03.JPG) królewskiej (http://images.insi.pl/crpg/gothic3/zbrojownia/tarcze/t01.JPG) i Czaszki (http://images.insi.pl/crpg/gothic3/zbrojownia/tarcze/t05.JPG) Więc mamy dobry materiał na ikony
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Julian w 20 Wrzesień 2013, 18:16:03
Nie użyto tarczy runicznej (http://images.insi.pl/crpg/gothic3/zbrojownia/tarcze/t02.JPG), rycerza (http://images.insi.pl/crpg/gothic3/zbrojownia/tarcze/t04.JPG) , paladyna (http://images.insi.pl/crpg/gothic3/zbrojownia/tarcze/t03.JPG) królewskiej (http://images.insi.pl/crpg/gothic3/zbrojownia/tarcze/t01.JPG) i Czaszki (http://images.insi.pl/crpg/gothic3/zbrojownia/tarcze/t05.JPG) Więc mamy dobry materiał na ikony
Słabe.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: KacperGraczPL w 20 Wrzesień 2013, 19:00:32
Słabe.
Reszta to też z Gothic 3 więc dlaczego słaby ?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Mohamed Khaled w 20 Wrzesień 2013, 19:29:25
Reszta to też z Gothic 3 więc dlaczego słaby ?

1. Nie chcesz tego zadania w Marancie, to go zaraz możemy przerwać (Nie piszesz tam, a wszędzie indziej tak)
2. Zobacz sobie tamte grafiki, a te które przedstawiłeś. Widzisz  różnice?
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: KacperGraczPL w 20 Wrzesień 2013, 19:47:05
Zapomniałem o zadaniu !
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 20 Wrzesień 2013, 21:53:04
Reszta to też z Gothic 3 więc dlaczego słaby ?
Bo tamte grafiki zostały pomniejszone z wysokiej rozdzielczości więc są po prostu szczegółowe, te zaś same w sobie są już w niskiej rozdzielczości i wyglądają jak kilka pikseli na krzyż.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: KacperGraczPL w 21 Wrzesień 2013, 07:11:20
Bo tamte grafiki zostały pomniejszone z wysokiej rozdzielczości więc są po prostu szczegółowe, te zaś same w sobie są już w niskiej rozdzielczości i wyglądają jak kilka pikseli na krzyż.
Aha
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 21 Wrzesień 2013, 10:57:23
Nie wykorzystuje się tych samych grafik w innym celu, raz, że wprowadza to w błąd, a dwa, że jest wyjątkowo brzydkie pod względem stylistyki.
W takim razie poszukam innych grafik.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: HolyDiver w 18 Styczeń 2014, 21:51:24
Może jakieś gierki forumowe? Bo nie zauważyłam żeby były tu jakieś. Jeżeli są, to przepraszam.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 18 Styczeń 2014, 22:32:16
Może jakieś gierki forumowe? Bo nie zauważyłam żeby były tu jakieś. Jeżeli są, to przepraszam.

Co masz na myśli? Mamy Marant, nasz forumowy system RPG: http://marant.tawerna-gothic.pl/
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: HolyDiver w 19 Styczeń 2014, 08:40:04
Co masz na myśli? Mamy Marant, nasz forumowy system RPG: http://marant.tawerna-gothic.pl/

Mam na myśli taką grę nie związaną z Gothicem, np. X czy Y.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Canis w 19 Styczeń 2014, 09:01:00
Dział: Różności » Na każdy temat » Konkursy i Zabawy (http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?board=74.0)

[Gra:]X czy Y? (http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=23680.0)

Taka gra którą podałeś jako przykład istnieje. Dział dla gier i zabaw również ;) . Wystarczy poszukać.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: HolyDiver w 19 Styczeń 2014, 11:45:53
A to przepraszam, nie zauważyłam.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Canis w 19 Styczeń 2014, 16:39:13
A to przepraszam, nie zauważyłam.

Nie ma za co przepraszać, dużo działów więc można przeoczyć. Warto zatem pytać ;) .
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Talia w 25 Styczeń 2014, 19:54:51
Może bym proponował poprawić te artykuły, które jeszcze nie zostały poprawione na stronie głównej jak na przykład:
http://tawerna-gothic.pl/gothic/bogowie-197.html

I może warto by skupić się na modyfikacjach promowaniu moddingu, czy może tworzenie podobnych rzeczy jak dawniej: "weekend z modem" no chyba ze już wszystko opracowane a nic nowego się nie pojawia w ogóle no to wtedy nie wiem... Z pewnoscią trzeba by wprowadzić trochę życia dla twardych, hardych fanów Gothica...
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Lucas Paladin w 26 Styczeń 2014, 20:11:48
Co do artykułów, to jestem w stanie wprowadzić korekty. Isu musi tylko zrobić coś z UTF, bo niestety nie ma polskich znaków w artach, akurat strefa Gothic od 1 do NK nie będzie żadnym problemem, można by napisać jeszcze coś innego, takiego mniej "oficjalnego", idealnym przykładem jest chociażby tekst nt. Różnic wprowadzonych w dodatku do Gothic 2.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 26 Styczeń 2014, 21:00:23
Co do artykułów, to jestem w stanie wprowadzić korekty. Isu musi tylko zrobić coś z UTF, bo niestety nie ma polskich znaków w artach, akurat strefa Gothic od 1 do NK nie będzie żadnym problemem, można by napisać jeszcze coś innego, takiego mniej "oficjalnego", idealnym przykładem jest chociażby tekst nt. Różnic wprowadzonych w dodatku do Gothic 2.
Sprawa kodowania jest taka, że kodowanie jest poprawne, dane zapisane w bazie są błędne. Dlatego trzeba to ręcznie poprawiać. Część poprawiliśmy, a cześć nie. Stara sprawa z usmażonym dyskiem twardym w serwerowni i nieudolnym adminem, który ustawił backup w złym kodowaniu dla MySQL przez co we wszystkich bazach danych wywaliło polskie znaki w ostatnim przed awarią backupie. Dobra wiadomość jest taka, że ten hosting już nie istnieje i nie mamy tam strony.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Thor ibn Odyn Grom w 29 Styczeń 2014, 03:45:13
Według mnie głosowanie w ankietach powinno być pod wypowiedzią pytajacego. Bo ją jestem tu nowy i właśnie tam szukałem.Albo niech będzie specjalny dział z ankietami.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Nocturn w 31 Styczeń 2014, 12:22:47
Może bym proponował poprawić te artykuły, które jeszcze nie zostały poprawione na stronie głównej jak na przykład:
http://tawerna-gothic.pl/gothic/bogowie-197.html

I może warto by skupić się na modyfikacjach promowaniu moddingu, czy może tworzenie podobnych rzeczy jak dawniej: "weekend z modem" no chyba ze już wszystko opracowane a nic nowego się nie pojawia w ogóle no to wtedy nie wiem... Z pewnoscią trzeba by wprowadzić trochę życia dla twardych, hardych fanów Gothica...
Od dłuższego czasu pracuję nad tym, jednak jest to bardzo czasochłonny proces.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: dafort w 08 Marzec 2014, 22:59:08
Ogolnie syf i padaka sie tu zrobila. Pamietam czasy kilka lat temu az strach bylo napisac cos nie na temat, a teraz offtop to chleb powszedni. A te nagrody w profilach wygladaja jak bombki na choince i forum kojarzy sie z czyms typu sweet-brokacik. Ogolnie rozumiem, ze mniej userow, a i konkurencja dosc silna, ale szkoda tych casow.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Robben w 10 Kwiecień 2014, 20:02:31
Ogolnie syf i padaka sie tu zrobila. Pamietam czasy kilka lat temu az strach bylo napisac cos nie na temat, a teraz offtop to chleb powszedni. A te nagrody w profilach wygladaja jak bombki na choince i forum kojarzy sie z czyms typu sweet-brokacik. Ogolnie rozumiem, ze mniej userow, a i konkurencja dosc silna, ale szkoda tych casow.
Zgodzę się z tym poniekąd. Ja nie wiem, gdzie ten syf dokładnie jest, bo nie przeglądam tematów (wiem, że tylko w temacie offtop jest bałagan, ale tam chyba wolno pisać byle co jak sama nazwa wskazuje), jednak z tymi nagrodami w profilach to rzeczywiście wygląda to jak choinka. Niezbyt pięknie wygląda to estetycznie. Bardziej podobał mi się dawny wygląd profili bez tych kolorowych malowideł. Było bardziej przejrzyście.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: GaroK w 14 Lipiec 2014, 12:12:57
Moim zdaniem przydałoby się forum przebudować od nowa. Ten czarny kolor mnie jakoś dziwnie odpycha, nie ma tapety, tylko to coś na górze, funkcje do dupy, siedząc na tym forum a siedząc na tamtym, czuje się tutaj tak(nie wiem, k(http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20070822114633/nonsensopedia/images/thumb/1/1e/Cenzura2.svg/40px-Cenzura2.svg.png) to moje bogate słownictwo) ''śmieciowo''?. Jesteśmy (wg wikipedii) oficjalną polską stroną, a mimo to tamci mają większe branie.

Kasy to trochę kosztuje, ale zdecydowanie jakieś większe zmiany i modyfikacje na forum by się przydały.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Rakbar Nasard w 14 Lipiec 2014, 12:31:52
Wydaje mi sie, że Isentor powinien zrobić jakiś nowy portal poświęcony Risenowi 3, żeby na jego popularności zebrać na to forum nowych użytkowników. Poza tym redaktorzy powinni uzupełniać stronę, newsy powinny być na bieżąco. Od tej strony portal zastygł.

A szata graficzna wydaje mi się ok.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Pesto w 17 Kwiecień 2015, 12:50:59
Witam,

jak dla mnie to najbardziej brakuje downloadu. ÂŻeby można było ściągać pliki bez problemu. Może warto nad czymś takim pomyśleć. Tak poza tym wszystko jest dobrze.


Koloryzacja Włosów Wrocław ul. ÂŁokietka (http://www.salon-iva.pl/fryzjerstwo/koloryzacja.html)
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Isentor w 17 Kwiecień 2015, 18:32:34
Witam,

jak dla mnie to najbardziej brakuje downloadu. ÂŻeby można było ściągać pliki bez problemu. Może warto nad czymś takim pomyśleć. Tak poza tym wszystko jest dobrze.
Aha. <ignorant>
http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?action=downloads
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Karras3231 w 26 Kwiecień 2015, 14:10:24
Jak dla mnie brakuje w "TAWERNIE GOTHIC" chyba tak najbardziej to serwera do gry Gothic 2 Noc Kruka było by to najlepszym rozwiązaniem plus do tego można by było kupować rangi a Admini by zarabiali pieniądze na komórkę lub na konto! .
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 26 Kwiecień 2015, 19:13:00
Serwera do gry? Tzn?

Co do kupna rangi,, to można wesprzeć finansowo nasza stronę. Otrzymuje się za nią rangę "Patron".
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
Wiadomość wysłana przez: Xvier aep Deler w 28 Kwiecień 2015, 12:26:56
Chodzi o mutli gothicka stawianego na gothicku 2.
A cała akcja z zarabianiem, to po prostu wprowadzenie płacenia za jakieś tam bonusy na serwerze.
Tytuł: Odp: Czego brakuje, w &quot;Tawernie Gothic&quot;?
Wiadomość wysłana przez: TheMo w 28 Kwiecień 2015, 14:37:44
Płacenie za prywatną klase. Jak dla mnie serw to zly pomysł. Sam zrezygnowałem z GMP na rzecz PBF, jak Marant.