The Dark Saga 1.0 RU
Download
Views: (1536)  Downloads (525)  Last Download: 19 Maj 2024, 07:13:14 
Description: Modyfikacja opowiada o losach nowych bohaterów - Alasterze i jego przyjacielu Mariku. Obydwaj są poszukiwaczami przygód, z natury awanturnicy. Swoje próżne życie w Vengardzie postanowili urozmaicić wielką podróżą, celem której było poszukiwanie pradawnego skarbu. Nie powiedziałbym, że wszystko im wyjdzie zgodnie z początkowym planem, ale przygód będą mieli pod dostatkiem, a nawet więcej.


Oto niewielki fragment z dziennika Alastera opowiadający o początku przygody:
Po raz pierwszy legendę o Czarnym Mieczu - źródle potężnej magii - usłyszałem w portowej knajpie w Vengardzie, stolicy Myrtany. Opowiedział ją nam podpity pirat i nie byliśmy skłonni wierzyć w pijackie brednie, ale później słyszałem o tej broni znów i znów, od różnych ludzi i powoli zaczynało być dla mnie jasne, że taki miecz naprawdę istnieje, ale nikt z tych którzy wybrali się na jego poszukiwania nie powrócił. To rodziło jeszcze więcej plotek i domysłów. Pewnego dnia w nasze ręce trafiła mapa z miejscem, w którym może znajdować się pradawna świątynia, gdzie według opowiadań był pochowany miecz wraz z jego poprzednim właścicielem. Poszukiwacze skarbów, tacy jak my, po prostu nie mogli nie udać się na poszukiwania. Gdybym tylko wiedział, gdzie doprowadzą mnie te poszukiwania, pewnie bym spalił mapę, ale bogowie przygotowali mi zupełnie inny los...

Alaster otrzymawszy mapę wyruszył na wyspę, na której znajdowała się ÂŚwiątynia Czaszki. Lecz podli piraci wciągają go w pułapkę. Po nieudanej bitwie i próbie uratowania się, wraz z Marikiem trafiają do niewoli, następnie zostają wysłani do kopalni, gdzie panują surowe zasady i gdzie życie każdego jest warte nie więcej niż parę kawałków rudy. Czy zdołają się oni stamtąd wydostać i znaleźć pradawne ostrze, dowiemy się akurat przechodząc modyfikację.

W modzie czeka na nas wielka wyspa, na której toczy się akcja moda. Oto, co o niej mówią kronikarze:
Ta wyspa jest wspaniała ze względu na swoją starożytną kulturę, pozostałości cywilizacji niegdyś wielkiego narodu - Ferokijczyków. Oprócz tego zachowały się tu ogromne zasoby magicznej rudy, której potrzebują zarówno paladyni króla, jak i wojowniczy orkowie. W centrum wyspy znajduje się ÂŚwiątynia Czaszki, a nieopodal wejście do ogromnej kopalni, gdzie pod kontrolą orków setki niewolników wydobywają rudę. Piraci, obozujący na jednej z plaż, zajmują się akurat polowaniem na statki, a ci nieszczęśnicy którzy trafiają do niewoli, są sprzedawani orkom w zamian za złoto i muszą dla nich niewolniczo pracować. Resztki Ferokijczyków chowają się w lasach na wyspie w swoim tajnym obozie. Zostało ich niewielu, ale są niezłomni i żywią nadzieję pozbyć się najeźdźców z własnego domu.

W modyfikacji zrealizowano kilka oddzielnych lokacji:
- trzypoziomowa kopalnia;
- duża wyspa;
- podziemia starożytnego fortu;
- ÂŚwiątynia Czaszki;
- kilka niedużych lokacji.

5 frakcji z różnymi ścieżkami questów; do każdej z nich można, a nawet trzeba wstępować:
- niewolnicy;
- najemnicy orków;
- myśliwi - Ferokijczycy;
- paladyni;
- piraci.

Występują nowe potwory, animacje, umiejętności itd. Scenariusz liczy około 300 stron tekstu, zawierający ponad 90 zadań. ÂŚredni czas na przejście moda ze wszystkimi zadaniami wynosi około 40 godzin grania.


Keywords: magic team the dark saga mod noc kruka modyfikacja dreamvader dream vader 
Posted by: Nocturn 02 Styczeń 2014, 19:06:47
Rozmiar: 1,36 GB

Rating: This download has not been rated yet.
***************

0 Members i 1 Gość are viewing this files.

Comments

Add Comment
Comment: 
Your comment will not appear until it has been approved.
Return to Downloads

Powered by: Download System by CreateAForum.com
top
anything