Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusja o grach studia Piranha Bytes / Odp: Ulubiona Broń
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jumpersiak to kret dnia Dzisiaj o 14:05:25 »
broń dwóręczna gniew innosa
broń jednoręczna prawo kruka
kuszy nie mam bo wole łuki
łuk kościany
topór laresa  :)
2
Dyskusja o grach studia Piranha Bytes / Odp: Pierwsze spotkanie z Gothiciem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jumpersiak to kret dnia Dzisiaj o 14:00:26 »
jeśli chodzi o mnie to nie było dawno zobaczyłem na TVgry gothic po 20 latach na początku jak widziałem jak grają to było nudne ale gdy zie przełamałem to wtedy zaczeła ię jazda przeszłem ją (bodajże) w tydzień nie darzyłem sympatią nowego obozu ale jak już porozmawiałem i zostałem wywalony ze starego obozu od razy biegłem do nowego

oto moja historia :D
3
Porady dotyczące gier i pomoc techniczna / Odp: Nie da się wejśc do Górniczej Doliny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Necrontyr dnia 12 Kwiecień 2021, 23:41:21 »
Plik z zapisem gry popsuty.  :o Jak masz inny slot to wczytaj i sprawdź czy da radę przejść.

Pro tip jak nie psuć zapisów gry. Zapisuj na różnych slotach i nie zmieniaj im nazwy. Najlepiej nazwać je sobie numerami.
TO nie wina zapisu, usunąłem wszystkie sejwy i odpaliłem nową gre, jakoś się doczłapałem do przełęczy i górą przeszedłem do przejścia i nadal to samo, to wina gry. Przeinstalowałem więc i gre i moda to teraz nie chce mi odpalić gra bo wywala błąd AST.dll not loaded xD
4
Gothic II oraz Noc Kruka / Odp: Zbugowany Jarkendar
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SuperBulleT132 dnia 12 Kwiecień 2021, 20:58:12 »
Sprawdzenie plików nic nie naprawiło, ale zauważyłem, że zwierzęta kasztanieją dopiero po próbie odpalenia prawidłowo animacji. Noo, tylko mimo wszystko wygodniej byłoby, gdyby działało wszystko jak należy.
5
Gothic II oraz Noc Kruka / Odp: Zbugowany Jarkendar
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Isentor dnia 12 Kwiecień 2021, 18:25:11 »
Sprawdź spójność plików gry. Jeśli wszystko będzie ok to znaczy, że zapis gry się posypał.  ;[
6
Gothic II oraz Noc Kruka / Zbugowany Jarkendar
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SuperBulleT132 dnia 12 Kwiecień 2021, 17:04:49 »
Hej,
mam jeden, ale za to poważny problem. Otóż idąc do Jarkendaru zauważyłem, że mapa jest praktycznie pusta, tylko NPCe są, a wszystkie kamienie ogniskujące powstawiane do kamieni teleportacyjnych, co oznacza, że gra nie nadpisała pliku jarkendaru w Nowej Grze i miałem mapę z mojej poprzedniej gry paladynem (savy mam w tych samych polach, co wtedy). No to ok, usunąłem pliczek, gra go sama pobrała i było PRAWIE normalnie. Prawie, bo nie mogę tam spać, tworzyć run, ogólnie animacje interaktywne stały się zwykłymi suchymi animacjami, jakbym się w kogoś wcielił przez O. Korzystałem wcześniej z Rockefellera przez inny bug (może to ma znaczenie, nwm). I sam brak tych animacji nie byłby aż takim problemem, gdyby nie fakt, że wszelkie potwory nie są w stosunku do mnie agresywne, a jak je zaatakuje, to zastygają w miejscu, a tak grać nie chcę. Na nowej grze jest tak samo. Ktoś już tak miał i zna rozwiązanie, nie wliczające zaczynania gry od nowa (jako wyjadacz tej gierki spędziłem kilkanaście godzin w samym 1 rozdziale i poprostu mi szkoda tego czasu)? Gram na wersji GoGowej. Win 10 z jakimś fixem, mogę podać jeśli to ważne.
7
Porady dotyczące gier i pomoc techniczna / Odp: Nie da się wejśc do Górniczej Doliny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Isentor dnia 10 Kwiecień 2021, 23:03:10 »
Plik z zapisem gry popsuty.  :o Jak masz inny slot to wczytaj i sprawdź czy da radę przejść.

Pro tip jak nie psuć zapisów gry. Zapisuj na różnych slotach i nie zmieniaj im nazwy. Najlepiej nazwać je sobie numerami.
8
Dyskusje na każdy temat / Jaki zawód wykonujecie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tardel dnia 06 Kwiecień 2021, 19:54:10 »
Pomyślałem, że aby lepiej się poznać mógłby każdy napisać jaki zawód obecnie wykonuje :) Co wy na to?
9
Porady dotyczące gier i pomoc techniczna / Nie da się wejśc do Górniczej Doliny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Necrontyr dnia 03 Kwiecień 2021, 16:34:24 »
Nie wiem czy to forum jeszcze funkcjonuje ale może ktoś mi pomoże, Nie moge wejść do GD i za każdym razem gdy próbuję wywala mnie do pulpitu z takim komunikatem
10
Kupie/Sprzedam / Odp: Amulety Gothic
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Isentor dnia 30 Marzec 2021, 15:24:54 »
tak wciąż mam jeden amulet śniącego na sprzedaż
Dzieli Was rok różnicy w komunikacji. Zostaw do siebie jakiś kontakt to chętni będę mogli bezpośrednio się zgłosić.  ;)
Strony: [1] 2 3 ... 10
anything