Service Pack v1.4
Download
Views: (4999)  Downloads (2158)  Last Download: 22 Lipiec 2024, 08:43:27 
Description: Wprowadza szereg zmian oraz dodatkowych opcji w menu gry. Działą wyłącznie z Nocą Kruka. Najważniejsze z poprawek to:
- Naprawiony błąd związany z Laresem i ornamentem.
- Naprawiony błąd dotyczący Ciphera, dzięki któremu gracz sprzedawał cały ekwipunek owej postaci, a następnie bił go i cały sprzęt wracał z powrotem do gracza.
- Zlikwidowany błąd związany Busterem i rogami Cieniostwora.
- Podczas rozmowy z Busterem, postać ta opowiada o Sentenzie. Bohater uznając tę wskazówkę za ważną, mówi mu, że zapłaci za tę informację 5 sztuk złota, po czym Buster dziękuje mu za to. W rzeczywistości gracz nie oddaję najemnikowi ani grosza. Błąd ten został wyeliminowany.
- Usunięty bug związany z Wasilim. Gracz mógł go bić, a z jego zwłok wyciągać stare monety, które potem mógł odsprzedać Wasiliemu - i tak w nieskończoność.
- Gdy jesteśmy na farmie, podczas rozmowy z postaciami widzimy opcję dialogową typu "Chcę dołączyć do Najemników!". Opcja ta została zmieniona i jest widoczna dopiero, gdy porozmawiamy z Lee na temat dołączenia do Najemników.
- Naprawiono błąd w polskiej polonizacji. W jaskini nieopodal piramidy znajduję się golemy. Ich nazwa nie została przetłumaczona na język polski, a gracze myśleli, że to po prostu nowy typ golemów. Błąd został usunięty, a tajemnicze istoty to po prostu kamienne golemy.
- Naprawiono bug związany z Vatrasem i almanachem. Teraz w szóstym rozdziale nie możemy odkupować od niego owej księgi, a następnie oddawać za punkty doświadczenia.
Naprawiono błąd związany z Bosperem, polegający na drogiej sprzedaży skór dla owej postaci, a następnie odkupowanie ich po niższej cenie. Teraz sprzedając skóry Bosperowi nie możemy ich odkupić.
- Poprawiono mini-zadanie związane z księgą rachunkową Lehmara. Teraz oddając księgę Thorbenowi, Coragonowi lub Hannie, nie możemy jej w żaden sposób odzyskać.
- Usunięto bug związany z Janem. Gracz mógł go bić, a z jego zwłok wyciągać smoczą krew, którą potem mógł odsprzedać Janowi - i tak w nieskończoność.
- Naprawiony błąd dotyczący Hodgesa, dzięki któremu gracz sprzedawał cały ekwipunek owej postaci, a następnie bił go i cały sprzęt wracał z powrotem do gracza.
- Usunięto błąd, który umożliwiał zdobywanie nieskończonej ilości doświadczenia dzięki powiadamianiu Miki o napadzie na farmę Akila.

Keywords: patch noc kruka service pack 
Posted by: Isentor 15 Marzec 2013, 10:30:04
Rozmiar: 2,9 MB

Rating: **** by 6 members.
***************

0 Members i 1 Gość are viewing this files.

Comments
Miilten
Skazaniec
*

Reputacja: 0
Offline Offline

Posts: 012 Lipiec 2014, 03:24:57
Link już nie działa :/

Heretic_13
Kret
*

Reputacja: 9
Offline Offline

Posts: 619 Marzec 2015, 19:19:05
Link nie działa, do kurzej nędzy :(

Isentor
Wielki Lord Elekt
***

Reputacja: 27957
Offline Offline

Gender: Mężczyzna
Posts: 32202


Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.


27 Luty 2021, 22:36:41
Link naprawiony.


Add Comment
Comment: 
Your comment will not appear until it has been approved.
Return to Downloads

Powered by: Download System by CreateAForum.com
top