Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Dział Wypraw / Odp: Czorna flaga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hectorus dnia 15 Luty 2022, 23:50:14 »
- W sumie piwo zawsze warto wypić. - Hectorus postanowił dołączyć do Adamusa i Mirzaka. Sposób, w jaki udzielił odpowiedzi, wskazywał, iż Adamus nie do końca poprawił mu humor, aczkolwiek pierwszy raz poczuł dawno niespotykane w sobie uczucie, czyli ciepło płynące z relacji do drugiego człowieka. Poczuł, że Adamus autentycznie go lubi. A może nawet Mirzak, skoro postanowił wszystkim postawić piwo? W tym samym momencie Hectorus czuł przy tym, iż nie może łatwo zdradzić swojego nastawienia. Jego cel wymagał, aby zakładał, iż ma wśród siebie wrogów, a dopiero czas może pokazać, iż będą to przyjaciele.
- Muszę przyznać, że teraz jestem świadom, iż rzeczywiście się wygłupiłem. - dodał po chwili, aby zakończyć temat początku jego pracy u kapitana Hagmara.
92
Dział Wypraw / Odp: Ekspedycja Mrożon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Merith dnia 15 Luty 2022, 21:37:45 »
- No no no... to jest to co myślałem chyba, to część magicznej bariery mającej chronić ten kawałek skały. Pomóż mi przeszukać baze danych. Te tabliczki działają jak książki. Wskazał co miał na myśli.
93
Dział Wypraw / Odp: Ekspedycja Mrożon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gascaden dnia 15 Luty 2022, 21:06:09 »
Popatrzył na znaki i spróbował odczytać, skoro zaczęły układać się w sensowny, acz lekko prymitywny sposób.
- To trochę niegrzeczne, jeśli to prawda. Wolałbym wiedzieć jeśli coś nas słucha.
94
Dział Wypraw / Odp: Czorna flaga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mirzak aep Rothgar dnia 15 Luty 2022, 21:03:15 »
- Ja stawiam! Wypalił niczym z rusznicy, no ale co on miał robić z forsą? Karczmy, kasyna, burdele. Kolejność dowolna. -Do Morskiej Muszelki! Co żywo.
95
Dział Wypraw / Odp: Ekspedycja Mrożon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Merith dnia 15 Luty 2022, 20:59:31 »
- Nie, musze się dowiedzieć co to jest. Znaki na maszynie zmieniły się na wspólną mowę, jej starą acz zrozumiałą wersje. - A to ciekawe. Czyżby ktoś lub coś nas słuchało?
96
Dział Wypraw / Odp: Ekspedycja Mrożon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gascaden dnia 15 Luty 2022, 20:39:09 »
Wyczerpany w pewnym momencie w końcu zrozumiał, że dalszy ucisk klatki piersiowej nic nie da. Popatrzył zdyszany na martwego dracona i sfrustrowany podniósł się i syknął soczyste przekleństwa w swoim języku. Wściekły podniósł swoje rękawice i założył je z powrotem na dłonie. Był mocno niezadowolony z tego, że nie udało mu się uratować dracona, jeszcze na oczach całego oddziału. Westchnął i rozejrzał się po pomieszczeniu.
- No więc... To wszystko?
97
Dział Wypraw / Odp: Ekspedycja Mrożon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Merith dnia 15 Luty 2022, 20:24:43 »
Niestety mimo godzine trwającego wysiłku dracon zszedł. Szanse że przeżyje były niskie, bardzo niskie. - Kurwa. Myślałem że draconi lepiej zabezpieczali się na takie wypadki a tu o.
98
Dział Wypraw / Odp: Ekspedycja Mrożon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Narrator dnia 15 Luty 2022, 20:20:41 »
Rolled 1d100 : 36, total 36
99
Dział Wypraw / Odp: Ekspedycja Mrożon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gascaden dnia 15 Luty 2022, 17:13:24 »
Tak jak się domyślał, nie mogło pójść tak super gładko i w końcu coś musiało się pokomplikować. Pacjent dracon jest dość specyficznym i rzadko spotykanym pacjentem, to też sam Gascaden nie był w pełni zaznajomiony z anatomią takiej istoty, ale z góry założył, że pewnie dracoński organizm działa podobnie do jaszczurzego i ludzkiego. Upadł szybko na kolana przy boku dracona i zdjął błyskawicznie z rąk stalowe rękawice, które w tym momencie były utrudnieniem. Odszukał mniej więcej miejsce na klatce piersiowej, gdzie powinno znajdować się serce i splótł w tym miejscu obie dłonie. Wyprostował ramiona w łokciach i siłą całego ciała zaczął mocno, równomiernie uciskać w tym miejscu, by pobudzić sztuczne krążenie, które miał nadzieje, w końcu pobudzi dracona do życia.
100
Dział Wypraw / Odp: Ekspedycja Mrożon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Merith dnia 15 Luty 2022, 15:26:29 »
- Dla draconów jaszczuroludzie to niewolnicy, na pewno będzie zdezorientowany. Odmrożę go. Merith wcisnął przycisk na sarkofagu. "Szkło" się rozpuściło, dracon by wypadł ale elf yłożył go delikatnie na podłodze. - Kurwa nie oddycha, działaj Gascaden!
Strony: 1 ... 8 9 [10]
top
anything