Autor Wątek: Gomez złodziej  (Przeczytany 11688 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Gomez złodziej
« dnia: 17 Wrzesień 2007, 22:51:28 »
Po dłuższej rozmowie z jednym z członków gildii złodziei da on nam klucz i powie, że za drzwiami, które on otwiera (jest to w kanałach) jest skrzynia z zamkiem bardzo trudnym do otwarcia - wyzwanie od mistrza włamywania się. Na kluczu jest napisane "Gomez". Co o tym sądzicie? Czyżby Gomez przed trafieniem do górniczej doliny był mistrzem złodziejskiego fachu?  

Respev

  • Gość
Gomez złodziej
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień 2007, 22:59:29 »
A to tylko jeden Gomez może być na świecie? O_o

Forum Tawerny Gothic

Gomez złodziej
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień 2007, 22:59:29 »

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Gomez złodziej
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Wrzesień 2007, 23:09:28 »
No cóż, nie zdarzyło się chyba jeszcze żeby jakieś imię w gothicu się powtarzało, oprócz takich jak: Kret, Kopacz Farmer itp.  

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Gomez złodziej
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień 2007, 11:20:40 »
Cytat: Respev
A to tylko jeden Gomez może być na świecie? O_o

Respev a co to ma do tematu bo Ja nie czaje... Hmmm być może i był szefem i trafił za to do GD ale niegdy się tego nie dowiemy. Albo był to inny Gomez jak twierdzi Res.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień 2007, 11:21:50 wysłana przez Dante »

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Gomez złodziej
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Wrzesień 2007, 11:25:29 »
Hmm...ciekawie. Ja myśle że to TEN gomez który był potężnym człowiekiem w GD. Może on był mistrzem złodzieji w Khorinis, i za to trafił do GD? Dziwne...a może autorzy znów robią sobie z nas jaja, tak jak to było z tabliczką za palisadą orków? Hehe...bardzo możliwe...


POZDRO.:KERTH:.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez złodziej
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Wrzesień 2007, 13:42:00 »
Dziwne. U mnie na kluczu, niebyło napisane Gomez. Z tego co wiem, jest tylko jeden klucz z napisem Gomez. A znajduje się on w byłej komancie kruka w GD. Więc najpewniej ci się pomyliło.

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Gomez złodziej
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Wrzesień 2007, 15:46:19 »
Cytat: Rhobar II
Dziwne. U mnie na kluczu, niebyło napisane Gomez. Z tego co wiem, jest tylko jeden klucz z napisem Gomez. A znajduje się on w byłej komancie kruka w GD. Więc najpewniej ci się pomyliło.
Mam w ekwipunku "klucz do pierwszych drzwi" i jest jeszcze "wyryto na nim imię Gomez" czy jakoś tak. Gram bez dodatku Noc Kruka.

Offline kakarott

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Gomez złodziej
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Październik 2007, 13:00:31 »
tu nie ma miejsca na pomyłke jest tam napisane gomez gdyż jest to najcenniejsza skrzynia gomeza wywieziona z górniczej doliny własnie przez złodziei z resztą w G1 też mieliśmy stycznośc z tym kluczem



z poważaniem kakarott

Offline jamie

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Gomez złodziej
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Październik 2007, 13:21:59 »
Jasne że imiona się powtarzają jak to mówi XAR_DAS jeszcze np. jest Silas który jest w g1 i g2 oczywiście to ten sam Silas, ale w trójce jest jeszcze Sillas w Cape Dun, ale ten to jest już ktoś inny. Albo Jack w Latarni morskiej w G2. W G3 też jest Jack koło Ardei.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez złodziej
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Listopad 2007, 16:43:48 »
jeden z złodzieji mówił że ten mistrz zamków zabespieczył kufer a potem wżucili go o koloni, więc to chodzi chyba o gomeza magnata co nie??

Offline Hatrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gomez złodziej
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Listopad 2007, 19:50:27 »
Gomez był kiedyś kopaczem było nawet w reklamie w G1. Gdy strażnicy spoglądali w górę patrząc na barierę Gomez i jego kumpel zabili kilofem strażników.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Gomez złodziej
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Grudzień 2007, 20:27:43 »
Powiem jedno w życiu bym nie pomyślał, że tak prosty temat stanie się tak zaciętą dyskusją:D Szczeże mnie to dziwi. Ale żeby nie robić off topa to się też wypowiem. Raczej sądzę, że to jest klucz Gomeza, przecież przed trafieniem do koloni nie był złodziejaszkiem tylko szefem większej bandy, jakimi są złodzieje z kanałów Khorinis.

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Gomez złodziej
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Styczeń 2008, 15:42:06 »
To możliwe.
Wiadomo że do Kolonii trafiali przestępcy.Straż mogła złapać Gomeza,który był Hersztem Złodziei i wrzucić do Kolonii.

Według mnie to ten sam człowiek a jak ktoś ma wątpliwości to proszę na GG:6970047

Offline 0321456987

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
Gomez złodziej
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Styczeń 2008, 16:00:35 »
W gothicu 2 są tylko 2 klucze co pisze na nich Gomez. Ten kufer w gildi złodzieji na pewnbo nie był Gomeza. to  pomyłka, po protu klucze mu się pomiliły w ekwipunku.

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez złodziej
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Styczeń 2008, 19:46:34 »
Cytat: bohater gry rullez
No cóż, nie zdarzyło się chyba jeszcze żeby jakieś imię w gothicu się powtarzało, oprócz takich jak: Kret, Kopacz Farmer itp.  

W żadnej grze, filmie czy książce imiona postaci się nie powtarzają, tylko dla tego żeby ludziom ułatwić życie. Skąd wiesz, że któryś z obywateli nie ma np. na imię Akil albo Jarvis

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez złodziej
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Styczeń 2008, 16:54:18 »
Jestem zaskoczony tematem 0_o nie zauważyłem tego napisu na początku.
Uważam że to bardzo możliwe że Gomez należał do gildii złodziei to by wyjaśniało jak trafił do kolonii.Jak już któryś z moich przedmówców wspomniał to w Gothic'u jeszcze nie zdarzyło się żeby jakieś imię się powtórzyło, a więc zbieżność imion można wykluczyć.Aczkolwiek nawet jeśli chodzi o Gomeza z GD to i tak nie jest to zbyt istotne bo nie pojawia się on w dalszych częściach gry to nadaje się tylko do ciekawostek.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Gomez złodziej
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Styczeń 2008, 17:30:01 »
Nie wykluczone jest że Gomez był kiedyś złodziejem

Cytuj
Gomez był kiedyś kopaczem było nawet w reklamie w Gothic 1. Gdy strażnicy spoglądali w górę patrząc na barierę Gomez i jego kumpel zabili kilofem strażników.

Ale mógłbyć kopaczem i złodziejem. Cóż, jest to kolejna niewyjaśnina rzecz, w których w gothicu jest wiele.

Z drugiej strony jakby był złodziejem to byłoby o tym głośno. W końcu to najpotężniejsza osoba w koloni (zaraz po nas   )

Offline Tak Ogrodnik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 2
Gomez złodziej
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Styczeń 2008, 20:26:29 »
Cytat: Infernal
jeszcze nie zdarzyło się żeby jakieś imię się powtórzyło
Ależ zdarzyło się, jeden z piratów, z tego co wiem, ma imię zioma z Kolonii. A nie było mowy, że tam był.

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gomez złodziej
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Styczeń 2008, 20:58:31 »
Cytat: Tak Ogrodnik
Ależ zdarzyło się, jeden z piratów, z tego co wiem, ma imię zioma z Kolonii. A nie było mowy, że tam był.

Racja ale to zapewne kolejne niedopatrzenie ludzi z Piranhy. Oboje mają na imie Skip. Takie niedopatrzenie jest jeszcze jedno ale już mniejsze, bowiem w Khorinis jest Jack właściciel latarni morskiej a w Jarkendarze spotykamy pirata o imieniu Jack Aligator, na szczęście tu się trochę ich imiona różnią.

Offline Książę Demonów

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: -2
Gomez złodziej
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Styczeń 2008, 18:39:50 »
  Sam charakter tego gościa przesądza o tym, ze ma dużo związku z złodziejami czy nawet o tym, ze wcześniej nim był.
  Nie był aniołkiem, to jest pewne.   Na filmiku wprowadzającym do gry można się domyślić, że buntownicy wybrali go, bo był na pewno najlepszy i poprowadził ich do opanowania GD i pertraktacji z Robarem  

Forum Tawerny Gothic

Gomez złodziej
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Styczeń 2008, 18:39:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything