Autor Wątek: Co po gothic?  (Przeczytany 5519 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Co po gothic?
« dnia: 09 Październik 2006, 14:34:08 »
Witam. Słyszałem że dodatek do G3 będzie ostatnią  częścią. Co będzie po gothic? Albo raczej co będzie z tym forum? Wiem że będziemy dalej grać w gothica ale jak go przejdziemy i będziemy wiedzieć że już nie będzie więcej części, to w co będziemy grać? Lepszej gry od gothica chyba nie ma. Może panowie z Pirania Bytes stworzą nową grę, podobną do gothica... Gdy tak myślę że to będzie ostatnia część gothica, to aż się łezka w oku kręci  . Nie wiem jak wy ale dla mnie to dziwnie będzie bez gothica. Znacie jakieś podobne gry?? Aż mnie brzuch zaczął bolec jak o tym pomysłałem...  

PZDR
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2006, 14:35:16 wysłana przez Ronaldhinio »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Co po gothic?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Październik 2006, 14:58:18 »
Eh...po prostu przetrwa po wsze czasy...

Dam ci przykład grę Diablo wydano bardzo dawno temu...na początku na stronki oraz fora o tej tematyce tętniły życie z biegiem lat kiedy blizzard ogłosił, że nie będzie kontynuacji serwisy podupadały...od czasu do czasu znajdywali się nowi gracze i fora jakoś istniały...teraz gdy po tylu letniej przerwie ogłoszono iż trwają prace nad Diablo 3 wszystko zaczyna się odradzać a gdy wyjdzie gra portale odzyskają swoją dawną świetność.

Więc jeśli nawet Gothic 3 i jego dodatek mają być (na razie) ostatnimi częściami to wierz mi że PB długo nie wytrzyma i po kilku innych nieudanych grach wyda Gothic'a 4.

Forum Tawerny Gothic

Co po gothic?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Październik 2006, 14:58:18 »

Offline ini

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Co po gothic?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Październik 2006, 15:11:36 »
Hmmmm szkoda ale może to nie będzie ostatnia część może zmienią zdanie i zrobią gothica 4 ( mażenia ) ja przeczytałem twój post też mnie  brzuch rozbolał i pomyślałem na co ja będe czekał teraz czekam na gothic 3 potem na dodatek a potem?? Ale gothic zxawsze pozostanie w mej pamięci.Ehhhh

Thoro

  • Gość
Co po gothic?
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Październik 2006, 21:46:31 »
Cytuj
o w co będziemy grać?

Ehh... przecież scena modderska ciągle się rozwija. Choćby w polsce, możemy się spodziewać kilku świetnych modów oraz kolejnych spolszczeń zagranicznych produkcji. Niestety nadal mało kto interesuje się modami i kojarzy je jedynie z kilkoma nowymi drzewami. Zapewniam, że w tej dziedzinie jest w co grać.
Szczerze mówiąc, jestem bardziej przejęty premierami polskich modyfikacji, niż premierą G3...

A co będzie z forum? Będzie żyło... przecież to oczywiste, że każde podobne forum o tej czy innej grze schodzi w końcu na nieco bardziej luźne tematy a sama gra robi się tematem podrzędnym.

Cytuj
na dodatek a potem??

Jak mówiłem, na mody. Czy one są na prawdę, aż tak złe? Większość jest krótka jednak zapewniam, że jest w co grać. Wszyscy jarali się Nocą Kruka, która nie była niczym przełomowym a sam projekt można porównać choćby do Diccurica tak więc czemu brak zainteresowania modyfikacjami?

Ja w każdym razie mam nadzieję, że ówcześni użytkownicy zostaną z nami po wsze czasy, aby dyskutować na tematy różne ściślej nie związane z serią gier Gothic.
« Ostatnia zmiana: 15 Październik 2006, 11:30:34 wysłana przez Thoro »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Co po gothic?
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Październik 2006, 20:56:42 »
Noca Kruka wszyscy sie jaraja, tylko dlatego, ze ten produkt robi PB, a nie np. Druzyna Budynia. To jest cos oficjalnego, z pudelkiem i plyta, cos, co znajdzie sie na polkach sklepowych.

Co do tematu, to wystarczy, ze zainkasuja odpowiednia ilosc forsy za G3 oraz dodatek, i po prostu nie beda mogli zrezygnowac z takiego zrodla forsy.

Offline Nefarius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Co po gothic?
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Październik 2006, 16:06:41 »
Ja mam nadzieje ze gothic 3 bendzie wspaniałą grą co jednak jest pewne i ze da sporo godzin dobrej zabawy, modyfikacje do tej części zapewne pojawią sie i to dość szybko. PB bendzie musialo wydac g4 dla fanów tej serii , albo jakaś inna firma to przejmie, tak jak Heroes 5 ...  
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2006, 12:04:57 wysłana przez Nefarius »

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Co po gothic?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Październik 2006, 16:14:59 »
Nawet jeśli by nie było kolejnych części to świat w Gothic 3 będzie tak duży, że długo nie braknie tematów do rozmów. Zawsze w grze można odkryć coś nowego, a nawet jeśli nie, to tak jak mówiono wcześniej na pewno pojawią się mody do gry, co prawda w Gothic 3 będzie to troche bardziej skomplikowane niż w trzeciej części, ale na pewno ktoś się w końcu tego podejmie.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Co po gothic?
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Październik 2006, 10:27:36 »
Strona jak i forum, napewno będą istnieć długie czasy. Jesteśmy stroną poświęconą grom Gothic, i wszystkim co z nią związane. Tak jak powiedzieli poprzednicy, sa modderzy, którzy swietnie wykonują swoją robote, i to własnie dzięki nim Gothic nam nie powinien nigdy się znudzić. Dlatego niema co się martwić, ponieważ PB oficjalnie ostatniego słowa nie poiwedzialła.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Co po gothic?
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Październik 2006, 12:02:15 »
Ja osobiscie jestem pewny, ze bedzie nastepca G3 poniewaz :
A-nie moze zabraknac nam tej gry
B-tworcy sa jeszcze mlodzi:P
C-PB ma chce miec jeszcze troche zysku:D

Offline Smoke

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 4
Co po gothic?
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Listopad 2006, 12:18:44 »
Ja w przeciwieństwie do was się cieszę, że to ost. część Gothica.
Bo jak by mi dowalili grafikę 4D ( :P ) w Gothicu 4, to mój
komp by chyba eksplodował. Ledwo co mogę grać w Gothic'a III,
a Gothic 4?  

Nawet o tym nie chcę myśleć... :P

No, ale jakby zrobili jakąś inną gierkę, podobną do Gothica, ale
z normalnymi wymaganiami... to bym się cieszył  

Pozdro  


Offline Kereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Co po gothic?
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Listopad 2006, 17:55:38 »
Nie trzeba się martwić. Na pewno zrobią Gothica 4. Znajdzie się czarny charakter i Bezi znów wkroczy do akcji:)

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Co po gothic?
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Listopad 2006, 19:49:43 »
Ludzie nawet nie piszcie o końcu gothica , bo po prostu jak tak sie chwile zamyśle to co ja będę w tym szarym zyciu robil ? :D ! Gothic dostarczyl mi niezapomnianych chwil , tych widokow normalnie wczulem sie  jak mieszkańca myrtany ! :/ nie wiem co będziemy robić ,chyba bedzie już można skulić sie zapłakać i pozostanie tylko krztałcenie młodych pokoleń ,że taka wielka gra istniala    ! Ile to już lat ? 5 ? od kiedy zagralem w gothic 1 ? piękne chwile ! Później będę mogł sie chwalić że dorastalem grając w gothica wyzwalając myrtane !  

Każdy z nas jest swego rodzaju bezziemnym nie ma takich samych ! ALE TEGO BEZZIEMNEGO NIGDY NIE ZAPOMNIMY !!! I ZAWSZE POZOSTANIE ZAGADKÂĄ JEGO IMIÊ !  

Jezuuu po co ja tyle miole jenzorem    !???

Niestety nie ma zbyt dużych szans na G4  

Offline Syriusz23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Co po gothic?
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Listopad 2006, 19:23:22 »
Gothic to historia, a historia żyje wiecznie. Wątpie żeby Piranha Bytes zrezygnowała z gier RPG po sukcesie Gothic'a. Nie martwmy się :). Za rok dowiemy się o nowej premierze kolejnego hiciora, który podbił cały świat- tak ja Gothic- i będziemy grać w coś nowego. Szara rzeczywistość :(.

Laress- Bezimienny ma imie...Ja. Można to zobaczyć wchodząc w inną postać.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Co po gothic?
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Listopad 2006, 20:49:08 »
Cytuj
Ale gothic zxawsze pozostanie w mej pamięci
Napewno nie tylko w Twojej pamięci. Co do chciałbym tutaj przytoczyć pewną "Pieśń Stadionową"  , która najlepiej obrazować będzie większości nastawienie co do Gothic'ów, nawet teraz mógłbym udać się do PB lub JP i zaśpiewać: "[...]wiara, wiara nasza nie zachwiana! Będzie śpiewać aż do rana[...]"*.
Cytuj
Bo jak by mi dowalili grafikę 4D

Czy ty zdajesz sobie sprawę co ty teraz powiedziałeś? Jak na monitorze chcesz umieścić 4D?! To jest coś abstrakcyjnego! Niektórzy wielcy matematycy czwarty wymiar uważają jako czas. W jakim sensie? Niewiem, jednak w przyszłości postaram się to udowodnić ludziom! (Fanfara i aplaus  )
Cytuj
Nie trzeba się martwić. Na pewno zrobią Gothica 4. Znajdzie się czarny charakter i Bezi znów wkroczy do akcji:)
Niewątpliwie. Jedak moim zdaniem, ludzie utalentowani, którzy mają teraz po 13 lat, kiedy będą mieli 30 na karku, doświadczenie etc. złożą się na wykupienie praw autorskich do Gothic'a i przycisną "czwórkę".
Cytuj
Ludzie nawet nie piszcie o końcu gothica , bo po prostu jak tak sie chwile zamyśle to co ja będę w tym szarym zyciu robil ?
To samo, odpalisz Gothic'a III i będziesz go przechodził po raz setny. A co robisz teraz? ÂŚledzisz jakąś produkcję? Przecież jest już miesiąc po premierze. Ludzie przestali się już tak wielce podniecać, a PB narazie nic nie robi, czyli w sumie będziesz robić to co teraz :)
Cytuj
Gothic dostarczyl mi niezapomnianych chwil , tych widokow normalnie wczulem sie jak mieszkańca myrtany ! :/ nie wiem co będziemy robić ,chyba bedzie już można skulić sie zapłakać i pozostanie tylko krztałcenie młodych pokoleń ,że taka wielka gra istniala
Napewno! Chociaż nic wielkiego się nie stanie. Młodzi modderzy rozwijają się, wypuszczają coraz to lepsze, co raz to nowsze produkcje (mody). Dlatego zawsze jest w co pograć :D
Cytuj
Każdy z nas jest swego rodzaju bezziemnym nie ma takich samych ! ALE TEGO BEZZIEMNEGO NIGDY NIE ZAPOMNIMY !!! I ZAWSZE POZOSTANIE ZAGADKÂĄ JEGO IMIÊ!
No cóż, co do pisania, że Bezimienny jest bezimienny to niebyłbym taki pewien. Najpierw na bohatera wołałem Gothic - bo mi Bezimienny bokiem wychodził - jednak wypuściłem teorię, że jest to Marvin. Na kilku forach internetowych spotkałem się z akceptacją. Sami zobaczcie, jeżeli w statystykach naszej postaci wpiszemy "Marvin" pojawia nam się w górnym lewym rogu napis "Marvin - Mode", czyli "Tryb Marvin". Co chcę powiedzieć dalej już wiecie. Autorzy oficjalnie nie ochrzcili naszego bohatera tylko pozostawili wiele do myślenia... to tyle na off topic

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Co po gothic?
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Styczeń 2007, 17:42:03 »
No cóż. Przecież bez gier komputerowych można życ. Są tylko takowym urozmaiceniem. Gothic już rozbłysł na skale światową więc będzie życ wiecznie, a ja go na 100% nie zapomnę. Co to tego, że będzie IV częśc gry to jestem co do tego całkowicie przekonany. Jak kiedyś zobacze na jakimś forum,. że jakiś osobnik pisze ,,gothic to jakaś beznadziejna gra, w której nie da się nic zrobic i ma beznadziejną grafikę" a inni przytakną mu to zjade ich z góry do dołu. Będzie dobrze chłopaki .
Pozdrawiam.

Offline Cord12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Co po gothic?
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Styczeń 2007, 20:49:54 »
Według mnie nie będzie Gothic 4 ponieważ w g3 są wiele różnych ścieżek i każda kończy się zupełnie inaczej na końcu gry.np gdy pomożesz ludziom lub orkom to kto będzie rządził Myrtaną w G4?
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2007, 20:33:35 wysłana przez Arkhan »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Co po gothic?
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Styczeń 2007, 20:51:50 »
Cytuj
Kury znoszącej złote jajka się nie zabija

Akcja Gothic IV nie musi być rozgrywana na terenach Kontynentu i Khorinis. Może przeniesiemy się gdzieś dalej? Odkryjemy nowe cywilizacje? Może zostanie rozwiązana zagadka z Gothic II: Noc Kruka dot. społeczności, jaka została zgładzona przez Adanosa? Na razie musimy się domyślać co przyniesie nam dodatek do ostatniej (teoretycznie) części naszej ulubionej gry, jaką jest Gothic. Odpowiadając na pytanie, jakie jest zadane w temacie "Co, po Gothic?" Po Gothic będzie kolejna gra z ręki Piranha Bytes. Jednak na pewno będzie ona utrzymana w klimacie Gothic. Możliwe, że stworzą kolejną grę, jaka toczyć się będzie w świecie znanego nam z Gothic i będziemy się natykać na Bezimiennego i jego towarzyszy? Pamiętacie (jeżeli graliście) co było umieszczone w GTA: San Andreas? Wszystko działo się 6 lat przez "trójką". Może kolejny Gothic, bądź coś innego, będzie właśnie opowiadać o wydarzeniach, kiedy bariera była nowatorskim pomysłem. Bądź wcielimy się w jakiegoś wojownika i stworzymy historię jaka miałaby zapobiec wydarzeniom z Gothic I? Pomysłów jest wiele, tak samo jak fanów serii, i to właśnie przez ten czynnik Gothic nie powinien zginąć.

Dalszą dyskusję odsyłam do podobnego wątku - Arkhan
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2007, 21:36:49 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

Co po gothic?
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Styczeń 2007, 20:51:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything