Autor Wątek: Gothic I Tajemnica Przodków  (Przeczytany 51927 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #60 dnia: 27 Wrzesień 2007, 15:37:12 »
Cytat: Karo
Bardzo fajnie że wykożystasz mój pomysł, pozatym dodaj troszke więcej npc, dokładnie pań, takie by się przydały (kobiety oprychy :D)

EDIT
Ile już procent do końca?? (tak na oko, bo zawsze coś może dojść)

no może panie jakies będą zlodziejki itp  ale to w SO i NO  po za tym jesli chodzi o procenty to narazie stoja w miejscu chociaz codziennie cos robie to narazie sotja w miejscu i zwieksza sie gdzies do 80% ale dopiero jak juz skoncze GD i zwiazene z nia qesty obozy zadania npc itd itp potem zostanie tlyko drugi swiat no i tyle.

Canis

  • Gość
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Wrzesień 2007, 15:49:13 »
zapewne grałeś w moda jakim jest Mroczne tajemnice, i wiesz, że w obozie przemytników był pupilek szefa, biały wilk. mógłbyś w każdym obozie dać takiego pupilka, jak wiesz były w nim walki na arenie (w mrocznych tajemnicach) daj coś takiego gdzie ludzie własnie by z potworkami walczyli.

Forum Tawerny Gothic

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Wrzesień 2007, 15:49:13 »

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #62 dnia: 27 Wrzesień 2007, 18:08:26 »
Cytat: Canis
zapewne grałeś w moda jakim jest Mroczne tajemnice, i wiesz, że w obozie przemytników był pupilek szefa, biały wilk. mógłbyś w każdym obozie dać takiego pupilka, jak wiesz były w nim walki na arenie (w mrocznych tajemnicach) daj coś takiego gdzie ludzie własnie by z potworkami walczyli.

Co do pupilka to nie wiem a co do walk anm arenie z potworami oczywiscie beda

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #63 dnia: 29 Wrzesień 2007, 18:46:18 »
Cytat: Siarczek
Będą jakieś otwarte beta testy?

oczywiscie ze beda tylko narazie nie bo mod nawet nie jest wykonany w wersji beta wiec trzeba poczekac 95% bedzie to bedzie wersja beta wtedy beda beta testy

Offline Marsik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #64 dnia: 29 Wrzesień 2007, 20:51:37 »
Czekam na kolejne screeny i mam nadzieję że dostane coś w stylu "zaproszenia"   na betatesty

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #65 dnia: 29 Wrzesień 2007, 22:13:12 »
Cytat: Marsik
Czekam na kolejne screeny i mam nadzieję że dostane coś w stylu "zaproszenia"   na betatesty

czy dostaniesz to nie wiadomo bo wiesz ja nie szukam ludzi ktorzy chca pograc w moda przed oficjalna premierom beda szukal ludzi ktorzy beda szukac bledow w modzie

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #66 dnia: 30 Wrzesień 2007, 07:29:12 »
Cytat: IceMan


czy dostaniesz to nie wiadomo bo wiesz ja nie szukam ludzi ktorzy chca pograc w moda przed oficjalna premierom beda szukal ludzi ktorzy beda szukac bledow w modzie
trudno będzie ci znaleść takie osoby ;] wiem co było przy MT, niby z 20 testerów a może z 4 systematycznie pisało błędy a i tak nie za dużo....

Offline koczi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #67 dnia: 30 Wrzesień 2007, 08:30:02 »
zapowiada sie extra ale mam kilka pytań i pomysłow:
1:czy Cavalorn bedzie szefem myśliwych?
2:Jeśli można bedzie ukończyć drogą adanosa, innosa,lub beliara to co bedzie przy adanosa?
3:mugłbyś zrobić jakieś now bóstwo np:
i(nowe bóstwo)miał 3 synów Adanosa,Innosa,Beliara i każdy z nich,
miał zadanie
4:magowie światła i łowcy nieumarłych mogli by być jego wyznawcami.

To tyle  

PS: ile masz już procent?

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #68 dnia: 30 Wrzesień 2007, 09:17:49 »
No, no, no. Uważam, że to będzie dobry mod. Najbardziej zainteresowali mnie ci magowie - zawsze moja ulubiona kasta - fajnie też, że będą ci myśliwi. Nie mogę się doczekać kiedy mod wyjdzie badro chciałbym sobie w niego zagrać może być fajny!!! I o ile pamiętam w G1 nie dało się zostać ani magnatem, ani guru, a tu można co jest dobre!!! ÂŻyczę powodzenia w tworzeniu moda, oraz jak najszybszym go skończeniu!!!

Zgadzam się z koczi, mógłyś trochę dodać, np. Cavalorn żeby nie był szefem myśliwych jak powiedział koczi, a zwiadowcą czy coś w tym stylu, mógłby być też nowy bóg ale nie ojcziec ich, a jeszce jeden brat który nagle stał się z nich najpotężniejszy dzięki magom światła i łowcą nieumarłych którzy by się do niego modlili albo zamiast tego, że był bratem to, np synem Beliara i coś się stało, że stał się potężniejszy od ojcz i innych bogów!!!  Może któryś z pomysłów by się przydał?? Jeśli tak to fajnie!!!

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #69 dnia: 30 Wrzesień 2007, 09:53:31 »
Cytat: Zdunek
trudno będzie ci znaleść takie osoby ;] wiem co było przy MT, niby z 20 testerów a może z 4 systematycznie pisało błędy a i tak nie za dużo....

heh mam nadzieje ze bede mial wiecej szczescia  

Cytat: koczi
zapowiada sie extra ale mam kilka pytań i pomysłow:
1:czy Cavalorn bedzie szefem myśliwych?
2:Jeśli można bedzie ukończyć drogą adanosa, innosa,lub beliara to co bedzie przy adanosa?
3:mugłbyś zrobić jakieś now bóstwo np:
i(nowe bóstwo)miał 3 synów Adanosa,Innosa,Beliara i każdy z nich,
miał zadanie
4:magowie światła i łowcy nieumarłych mogli by być jego wyznawcami.

To tyle  

PS: ile masz już procent?

1.NIe nie bedzie szefem mysliwych jest on szefem skladowiska mysliwych w ktorych jest: mieso,skory trofea i inne natomiast szefem skaldowiska gdzie mysliwi przechowuja drewno bedzie inny npc no i jest jeszcze kuznia mysliwych gdzie sa miecz luki kusze itp.

Nowego boga nie bedzie poniewasz wszystko sie dzieje jak zwykle pomiedzy Innosem a Beliarem   Magowie ÂŚwiatła i ÂŁowcy Nieumarłych wyznają Innosa oni sa jednymi z przodków magów ognia. na nowym swiecie bedzie trzeba powstrzymac zlo ktorym beda czarni magowie ktorzy jak samam nazwa mowi wyznaja Beliara ale moze bedzie nowe bostwo a z nim male zadanko ale jakie to nie powiem chociaz mam cos na glowie

Offline Marsik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #70 dnia: 30 Wrzesień 2007, 09:59:54 »
Cytuj
czy dostaniesz to nie wiadomo bo wiesz ja nie szukam ludzi ktorzy chca pograc w moda przed oficjalna premierom beda szukal ludzi ktorzy beda szukac bledow w modzie

O to mi chodzi żebym mógł pomóc w szukaniu błędów   A zagrać to i później zdążę. Pomysły fajne z tym nowym bóstwem i ogólnie mod się zapowiada bardzo ciekawie.

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #71 dnia: 30 Wrzesień 2007, 10:08:58 »
Mogę pomóc w szukaniu błędów literówek w tekstach gdzie i w którym dialogu. A poza tym zobaczyć płynność z teksturami czy nie ma takowych np. przerwanie tekstury z skała taki pasek jak niebo jest i dalej.

Offline Grigorian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #72 dnia: 30 Wrzesień 2007, 12:27:19 »
Mam pytania:
1.Czy poznam wreszcie ostateczą wersję o tworzeniu bariery ?
2.Czy spotkam więcaj trolli ?
3.Czy będą jakieś zadania od orków w ich obozie ?

Offline rozek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #73 dnia: 30 Wrzesień 2007, 16:04:35 »
niewiem czy to już jest wykorzystane czy nie, ale przydało by się warzenie mikstur, ja zawsze miałem z tym problemy. można by również dodać wyrabianie innych mieczy niż "niewykończony miecz"  

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #74 dnia: 30 Wrzesień 2007, 20:00:48 »
I jeszcze jedno pytanie czy skończy się tak samo tzw. czy pokonamy ÂŚniącego i gra się skończy??

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #75 dnia: 30 Wrzesień 2007, 22:50:04 »
Cytat: Markus
Mogę pomóc w szukaniu błędów literówek w tekstach gdzie i w którym dialogu. A poza tym zobaczyć płynność z teksturami czy nie ma takowych np. przerwanie tekstury z skała taki pasek jak niebo jest i dalej.

No dobrze kiedy bed abeta testy bede pamietal o tobie.

Cytat: Grigorian
Mam pytania:
1.Czy poznam wreszcie ostateczą wersję o tworzeniu bariery ?
2.Czy spotkam więcaj trolli ?
3.Czy będą jakieś zadania od orków w ich obozie ?

1.NIe wiadomo  
2.NIe wiem
3.w ich obozie nie ale moliwe ze paru orkow bedzie chcialo z nami pogadac oprocz nich gobliny.

Cytat: rozek
niewiem czy to już jest wykorzystane czy nie, ale przydało by się warzenie mikstur, ja zawsze miałem z tym problemy. można by również dodać wyrabianie innych mieczy niż "niewykończony miecz"  

No wiec wiaze sie to z nowymi umiejetnosciami w g1 to znaczy nie wiem chcialbym zrobic tlyko potrzebuje wiecej czasu.

Cytat: Adinox
I jeszcze jedno pytanie czy skończy się tak samo tzw. czy pokonamy ÂŚniącego i gra się skończy??

Konczy sie tak samo jak w g1.
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2007, 22:50:47 wysłana przez IceMan »

Offline xardas1_1996

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #76 dnia: 01 Październik 2007, 14:05:32 »
Wiadomo kiedy juz bedzie??? Ile jeszcze to bedziesz robic??? Z samego opisu bardzo mi sie spodobalo i nie moge sie doczekac!

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #77 dnia: 01 Październik 2007, 14:30:10 »
Cytat: xardas1_1996
Wiadomo kiedy juz bedzie??? Ile jeszcze to bedziesz robic??? Z samego opisu bardzo mi sie spodobalo i nie moge sie doczekac!

jejku patrz pod sygna jest 60% wiec... narazie to moge powiedziec tyle ze misje itp zwiazane z GD(czyt. Górnicza Dolina) to 80% moda a 20% moda to drugi swiat wiec narazie musicie czekac cierpliwie

Offline xardas1_1996

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #78 dnia: 01 Październik 2007, 15:06:44 »
1 pytanie: Czy moglbys dac screny wszystkich nowych zbroi?
1 prosba: Czy mozesz zrobic tak, aby mozna bylo sie przylaczyc do magow swiatla, lowcow nieumarlych i mysliwych?

Offline Marsik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Październik 2007, 16:59:06 »
Zrobić na pewno może, ale od niego zależy czy to zrobi. Nie koniecznie ma czas żeby dawać screeny all zbroi :P ale może niech się wypowie sam zainteresowany:P

Forum Tawerny Gothic

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Październik 2007, 16:59:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything