Autor Wątek: Gothic I Tajemnica Przodków  (Przeczytany 51448 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #240 dnia: 04 Listopad 2007, 22:55:01 »
Dobra, jedno jest. A teraz możesz coś spowiedzieć, czy wymyśliłeś coś nowego. Albo czy coś nowego wstawiłeś, lub niewiem co jeszcze...
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2007, 22:55:39 wysłana przez Adinox »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #241 dnia: 05 Listopad 2007, 15:22:05 »
Cytat: Adinox
Dobra, jedno jest. A teraz możesz coś spowiedzieć, czy wymyśliłeś coś nowego. Albo czy coś nowego wstawiłeś, lub niewiem co jeszcze...
Adniox czytaj pierwszy post ;/ IceMan zrobił 3 nowe gildie Magów ÂŚwiatła, ÂŁowców Nieumarłych (możemy do nich dołączyć) i Myśliwych (także możemy dołączyć). Zrobił obóz Myśliwych (koło chaty Cavalorna i nie tylko), do tego nie uśmiercił Magów Ognia dodając u nich zadania dla magów, nie będzie najazdu na Nową Kopalnie itd. Na przyszłość czytaj pierwszy post!! ;]

PzDr

Forum Tawerny Gothic

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #241 dnia: 05 Listopad 2007, 15:22:05 »

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #242 dnia: 05 Listopad 2007, 15:27:31 »
Przepraszam Gunses, ale czytam posty. I chciałem się jeszcze zapytać czy może wymyślił coś nowego, coś czego przedtem nie mówił... To jak?

Offline Dorin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #243 dnia: 19 Listopad 2007, 21:27:50 »
Panowie widze, znaczy nie widze zywej duszy... co sie dzieje z modem? zadnych wiesci na temat pracy nad nim. Kazdy sie niecierpliwi dajcie znac przynajmniej przyblizona date wydania.
Pozdro  

rafalos890

  • Gość
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #244 dnia: 20 Listopad 2007, 19:36:06 »
Już od 2 tygodni nic o modzie... Sprawdzam prawie codziennie, bo mod mnie zaciekawił, ale żadnych nowych informacji, screenów, nic. Boję się, że mod zaczął pokuperdać, ale mam nadzieję, że się mylę.

Pozdro. Rafalos890  

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #245 dnia: 20 Listopad 2007, 19:51:25 »
nie ma informacji z tej prostej przyczyny ( o czym z resztą już mówiłem dawno razem z Respevem) że tego moda nie ma!, co lepsze, nigdy go nie było! IceMana od początku miałem za prowokatora, który robi wokół siebie tylko dużo szumu opowiadając cudawianki na temat moda, którego być może chciał stworzyć, jednak słomiany zapał wziął górę nad wszystkim. Przykro mi panowie ale naprawdę nie macei już na co czekać. A tak było pięknie dopóki zaczął wkręcać że mu siostra pliki usunęła, których kopie i kompilacje (jeżeli faktycznie robił moda) musaił mieć na komputerze.

No cóż, lipa, tego się można było spodziewać. Pozdrawiamy bałwanka!

Offline Xardas17

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #246 dnia: 21 Listopad 2007, 12:51:38 »

z tego co mowił mi miał problem w skryptach a ja nie umiałem mu pomuż

a skoro to nie wypał mod to proponuje odwiedzić temat o GWW modzie który na 100% wyjdzie :) link w moim opisie a temat macie na forum :) goronco zapraszam do oglądania najbardziej interesujaćych screnow z g1 jaki żaden mod taem nigdy nie zrobił ( TARCZE ITD.)


z tego co mowił mi miał problem w skryptach a ja nie umiałem mu pomuż

a skoro to nie wypał mod to proponuje odwiedzić temat o GWW modzie który na 100% wyjdzie :) link w moim opisie a temat macie na forum :) goronco zapraszam do oglądania najbardziej interesujaćych screnow z g1 jaki żaden mod taem nigdy nie zrobił ( TARCZE ITD.)

Forum Tawerny Gothic

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #246 dnia: 21 Listopad 2007, 12:51:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top