Ankieta

Kto jest najlepszym myśliwym?

Aidan
3 (1.9%)
Bartok
5 (3.2%)
Bosper
12 (7.6%)
Cavalorn
47 (29.9%)
Dragomir
8 (5.1%)
Drax
2 (1.3%)
Engor
0 (0%)
Engrom
0 (0%)
Gaan
7 (4.5%)
Gestath
35 (22.3%)
Grimbald
2 (1.3%)
Grom
2 (1.3%)
Jack Aligator
29 (18.5%)
Jergan
0 (0%)
Logan
0 (0%)
Niclas
4 (2.5%)
Radford
1 (0.6%)
Talbin
0 (0%)

Głosów w sumie: 154

Autor Wątek: Najlepszy myśliwy  (Przeczytany 14766 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Semaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 2
Najlepszy myśliwy
« dnia: 04 Czerwiec 2006, 12:01:13 »
Aidan - Taki sobie myśliwy, poluje raczej w dość bezpiecznym miejscu, jednak plus dla niego za to że mieszka zdala od innych.

Bartok - Nieźle włada łukiem i bronią, jednak stchórzył i powrócił do miasta.

Bosper - Prowadzi sklep i zatrudnia czeladników w przeszłości jednak musiał być niezłym myśliwym.

Cavalorn - Jeszcze w Koloni mieszkał sam w swojej chacie, może nas nauczyć walczyć.

Dragomir - Mieszka sobie w małym obozie, jest raczej dość odważny, jednak nie na tyle aby odzyskać swoją kusze.

Drax & Radford - Słabi myśliwi poluja w pobliżu Starego Obozu i to w dodatku na ścierwojady.

Engor - Całkiem niezły myśliwy, dobrze się zna na krwiopijcach, mieszka w pobliżu obozu bandytów.

Engrom & Talbin - Polują na Topielce, jednak nie wydają sie zbyt odważni i mądrzy, zapuścili się do Koloni raczej z głupoty i naiwności.

Gaan - Bardzo dobry myśliwy może nauczyć nas wielu ciekawycg rzeczy, jednak boi się "Prychającej bestii".Największą jego wadą jest jego ekwipunek, który nie jest przedniej jakości.

Gestath - Jeden z najlepszych myśliwych, potrafi nauczyć wielu ciekawych rzeczy, oraz mieszka w niebezpiecznym miejscu, do tego nosi fajną zbroje.

Grimbald - Chce pomocy przy zabicu Zębaczy, jednak sam sobie z nimi świetnie radzi, potrafi nauczyć niezłych umiejętności.

Grom - Bardziej z niego drwal, zapuścił się ze swoim słabiutkim sprzętem w pobliże Kanionu Trolli oraz siedziby Bandytów.

Jack Aligator - Mój numer jeden, uczy bardzo wielu dobrych umiejętności oraz bardzo dobrze walczy.

Jergan - Za dużo to on nas nie nauczy, poluje na zębacze jednak jest to jeden z odważniejszych ludzi w całym Khorinis, podróżuje poprzez Kolonie ze swoją zbroją bandyty.

Logan - Kolejny niezły myśliwy, poluje na Węże Błotne, a to juz coś, uczy też ciekawych rzeczy.

Niclas - Niezły z niego myśliwy, zapuścił się w niebezpieczne miejsce, jednak za dużo nas nie nauczy.

Ranking:

1Jack Aligator
2Gestath
3Grimbald
4Gaan
5Jergan
6Logan
7Engor
8Cavalorn
9Aidan
10Niclas
11Dragomir
12Bartok
13Bosper
14Grom
15Talbin
16Drax
17Engrom
18Radford

Do posta niżej - > to wcale nie jest śmieszne. ;[
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 11:34:02 wysłana przez Arthas »

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec 2006, 20:16:39 »
ja głosuje na Draxa gdyż jak się gra w gothica od nowa można mu napędzić ścierwojadów i on je zabije a dla Bezimiennego idzie mięso  
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 11:34:39 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec 2006, 20:16:39 »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwiec 2006, 22:35:53 »
Masz rację Gestath rzeczywiście jest bardzo dobrym myśliwym jednak wydaje mi się że Cawalorn pomimo tego że nie może nas nauczyć oprawiania smoków to nie zmienia faktu że Cawalorn to też nasz przyjaciel i może nas jako pierwszy (na początku gry) jak mamy exp nauczyć nas nie tylko bojowych zdolności ale też skradać się
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 11:44:03 wysłana przez Arthas »

Offline Robin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec 2006, 09:43:55 »
Jasne, że Gestah. ma wspaniałą zbroję, umie oprawiać smoki i jaszczury wiec ze skórami, pazurami, kłami i innymi takimi też nie miał by problemu. I oczywiście siedzi w niebezpiecznym miejscu   .
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 11:44:49 wysłana przez Arthas »

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec 2006, 13:44:01 »
Zgadzam się z IsentoR'em że każden myśliwy jest dobry ale któryś musi być lepszy od innych. Moim zdaniem jest nim Bosper ponieważ w Jego chacie jest(jeśli dobrze pamiętam) głowa trola a to jest twardy gość  . Znajduje się tam także zembacz a także kilka drobiazgów takich jak łep Wilka i Krwiopijca. Ja zagłosowałem na Bospera jeszcze dla tego że ja zawsze lubie wybrać się na polowanie a on(jeśli jestem jego czeladnikiem) płaci łmi właściwą cene za skury i nie tylko. Sprzedaje on też łuki a w późniejszych rozdziałach kusze.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 11:46:45 wysłana przez Arthas »

Offline Kereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Wrzesień 2006, 14:39:00 »
Mi się najbardziej podoba Logan jest nawet,nawet dobry mysliwy Cavalorn tez moze byc

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie, co do treści i długości Twojego postu - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień 2006, 14:41:36 wysłana przez Boba Fett »

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Wrzesień 2006, 15:29:17 »
Ja głosuje na Cavalorna. Już od dawna poluje łukiem i naucza zainteresowanych. Napewno ma wielkie doświadczenie, bo już niejedną bestie zabił. Skoro w kolonii był uważany za świetnego myśliwego to także w Khorinis polował i pomagał Wodnemu Kręgowi dzięki swym umiejętnością.

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Wrzesień 2006, 18:14:22 »
Cavalorn.... Zdecydowanie najlepszy myśliwy. Po za tym najlepszy przyjaciel Beziego na początku NK.
Po za tym jest członkiem Wodnego Kręgu-to też o czymś świadczy.
Tylko jednego nie rozumiem:

Po co on nas bierze do skopania tyłków bandytów jak ich sam rozwala  

Gestath też jest dobra- nie moge zaprzeczyc


Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Wrzesień 2006, 08:07:19 »
Najlepszym myśliwym jest zdecydowanie Gestach.ÂŚwiadczy o tym jego zbroja,miecz i miejsce zamieszkania.Poza tym Gestah poluje na silne potwory takie jak:
-Jaszczuroczłeki
-Ogniste jaszczury
-Jaszczury
-Orkowie
-Cieniostwory.
I wiele wiele innych silnych stworzeń.

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Wrzesień 2006, 21:04:42 »
Według mnie najlepszym mysliwym jest Gestath. W końcu nie każdy poluje na tak poyężne stwory, jak ogniste jaszczury czy smocze zębacze. Poza tym ma niezwyjle fajną zbroję i mieszka w niezwykle niebezpiecznym miejscu. Już samo to, że odważył się pójść do Górniczej Doliny coś o nim świadczy. Poza tym sporo umie i potrafi nas nauczyć wielu przydatnych rzeczy.

Pozdro  .

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Październik 2006, 09:33:25 »

Ja, mój głos oddałem na Cavalorna. Gościu jest wporządku. Zawsze miał jakieś strzały do sprzedania. Tyle nas mógł nauczyć( trzeba przyznać że w Gothicu l skaradanie było niemal niezbędne do omijania potężniejszych bestii na początku gry). Jest on dobrym wojownikiem, nie ma celu, którego nie trafiłby z łuku, a to na pewno poprawia mu u mnie opinię.

Z poważaniem
GArret

Offline Leszcz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Październik 2006, 14:17:38 »
Mam dwóch ulubionych myśliwych. Pierwszy to Bartok, były czeladnik mistrza Bospera. Wybrałem go dlatego, ponieważ zawsze wykorzystuje go do wykonania 2 misji. Robie tak : idę do Harada i Bospera po misje, a potem właśnie do Bartoka, który za niewielką opłatą z ochotą idzie ze mną do lasu na polowanie. Wykorzystując jego umiejęności, razem zabijamy wilki, i zdejmuje z nich skóre. Potem oddalam się nieco i zostawiam biednego Bartoka na pastwe orka, który pokonuje go, jednak z obrażeniami. Wystarczy go dotłuc, i masz skóry i broń orka. Drugi to Jack Aligator, jest on bowiem w przeciwieństwie do Bartoka silny i odwżny. Od razu mi się spodobał, nawet patrząc na jego imie można zobaczyć jak niebezpieczny musi być ten pirat.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Październik 2006, 15:45:07 »
Moim najlepszym myśliwym jest Jack Aligator. A dlaczego? Bo jest miły, może nas nauczyć dobrych umiejętności i jest koleżeński, poniewaz my mu pomagamy, a on pomaga nam. Bo on chce żebyśmy mu pomogli zapolować na szczury błotne i pustynne, a on pomaga nam w walce z brzytwiakami w kanionie.


Szkoda słów, post nawet w najmniejszym stopniu niezrozumiały. Na twoim miejscu przeczytałbym, co pisze i przepuścił posta przez worda przed wysłaniem. Jeśli sytuacja będziesz się powtarzać, chyba nie muszę mówić, czym to się skończy. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2007, 18:59:11 wysłana przez Quarhodron »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Listopad 2006, 22:45:14 »
Moze dla mnie nie najlepszy, ale najbardziej go lubię. Jest nim oczywiscie Bosper, jest bardzo dobrym i inteligentnym człowiekiem, a do tego cwanym i bardzo madrym. Niema co go opisywać, ten kto grał w gre dobrze mnie rozumie.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Grudzień 2006, 10:35:06 »
Może nie powiem, kto najlepszym (chociaż trochę swoich zasług ma), ale raczej wymienię tego, któego najbardziej lubię i cenię. Jest to oczywiście Cavalorn, nasz znajomy, u którego w Kolonii ,,żebraliśmy o o strzały".
Pojawia się on także w Gothic Noc Kruka, gdzie, jak się okazuje, należy do Kręgu Magów Wody (dodatkowo dostał ułaskawienie), dla których wykonuje wszelakie zadania (np. późniejsze szukanie ornamentów).
Na początku gry pomaga nam, dając Wilczy Kieł oraz miksturki many. Prócz tego możemy z nim pokonać bandytów, których pokonanie wiąże się z zadaniem na farmie.
Do tego należy dodać, że jest godny zaufania. Pomaga nam też przecież dowiedzieć się czegoś i dostać do Gildii Magów Wody.

Jak dla mnie, nasz były Cień jest na pierwszym miejscu.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Grudzień 2006, 18:22:38 »
Wedle mnie najlepszym myśliwym, jest Gestath,bo jak słusznie napisaliście poluje na silne stwory, takie jak:
- Ogniste jaszczury.
- Cieniostwory.
- Pełzacze.
- Smocze Zębacze.
A także umie oprawiac Smoki.

Tak jak powiedziałem Gestath to najlepszy myślwiy, ale jest też kilku innych dobrych myśliwych:
-Glimabard, Cavalron-ci dwaj też są niczego sobie. Glimbard - poluje głównie na zębacze, a Cavalorn na różne stworki.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Grudzień 2006, 17:05:09 »
Jak dla mnie to totalnym debeściakiem jest Gestath. Ma na sobie unikatową zbroję(pancerz z płytek pełzaczy). Do tego uczy nas jak oprawiać trudne do zabicia zwierzęta takie jak np. smoki. No i sam mówi o sobie, że jest: "myśliwym do specjalnych zadań" czy coś takiego.

Kiedyś na kodach zamieniłem się w niego i byłem zaskoczony ,zętak dobrze sobie radzi.

Pozdrawiam.

Offline Ksardax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Security.net
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Styczeń 2007, 00:53:06 »
Gestath, tak on miał na sobie zbroję pelzaczy jak dobrze pamiętam, specjalizował się w trudnych zadaniach jak sam podkreslał, walczył tez całkiem niezle. (On był najlepszym myśliwym)
Cavalorn był też dobrze wyszkolony, w GI mieszkał sobie w takiej chatce za zamkiem, wielokrotnie kupowałem u niego strzały, widziałem jak mierzył z łuku do bestii, i całkiem niezle nawet radzil sobie z goblinami, jednak juz jest o wiele gorszy jeżeli go porownam do Gestatha.
Grimbalda jeszcze warto wymienic, można się było nauczyć od niego wielu przydatnych rzeczy. Z zębaczami też potrafil sobie poradzić, no w każdym razie 2 napewno by mu nie zrobiły szkody.
Co do Bartoka też go wymienie, ale to tylko dlatego że pomogł mi jak miałem najniższy poziom na samym początku rozgrywki, i rzeczywiscie dzięki jego pomocy pokonało się tego orka za miastem i cieniostwora. (Misja u Harada). Więc w sumie moze i słaby był z niego myśliwy ale bardzo pomocny.

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Styczeń 2007, 16:54:53 »
Z wszystkich wymienionych myśliwych wybrałem Jacka Aligatora. Jest odważny, bo nie boi się zapolowac z nami na brzytwiaki ( tak się nazywały ? ). Wahałem się przy Cavalornie, ale jednak pozostałem przy Jacku. Dlaczego? Jako jeden z piratów na pewno dobrze walczy i jest zaprawionym w boju wojownikiem. Możemy się od niego wiele nauczyc.

Offline Diego Ostatni Asasyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Czerwiec 2007, 22:46:56 »
Według mnie najlepszym mysliwym jest Cavalorn, poznajemy go w Gothic 1 a w NK juz jest naszym prawdziwym przyjacielem. W Gothic 1 jak i w NK uczy nas przydatnych w grze umiejetności, oraz potrafi poradzic sobie z kazdym zwierzeciem jak i bandyta   .

Cavalorn is The Best
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec 2007, 22:48:01 wysłana przez Diego Ostatni Asasyn »

Forum Tawerny Gothic

Najlepszy myśliwy
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Czerwiec 2007, 22:46:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything