Autor Wątek: Awaria - wyjaśnienia  (Przeczytany 2900 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Awaria - wyjaśnienia
« dnia: 15 Wrzesień 2007, 08:49:55 »
Nasz serwis jak i cały kolektyw nie działał przed około dwa dni z powodu awarii prądu w serwerowni. Niestety spowodowało to usunięcie nowych danych, których jak widać nie udało się uratować - przynajmniej nie w naszym przypadku. Tak więc posty na forum są sprzed dwóch dni. Możemy tylko przeprosić za ewentualne problemy oraz stratę tych kilku postów ale jak widać było to niezależne od nas. Jeżeli chodzi o marant, rzeczy nie zapisane nie istnieję więc jeśli ktoś zrobił wtedy jakieś zadanie, niestety jest nieważne i musi je powtórzyć tka by było gdzieś zapisane. Sprawa ma się lepiej tych, którzy zginęli bądź coś stracili w przeciągu tych dwóch dni, ponieważ nie miało to miejsce skoro niej est zapisane na forum. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania niech kieruje je w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień 2007, 12:56:45 wysłana przez Trivet »

Offline Revagus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Awaria - wyjaśnienia
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2007, 09:01:40 »
Pytanko - byłem Duchem a teraz nie jestem więc moja śmierć się nie liczy ?

Forum Tawerny Gothic

Awaria - wyjaśnienia
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2007, 09:01:40 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Awaria - wyjaśnienia
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Październik 2007, 15:22:56 »
Odnoszę wrażenie, że wczoraj również TG zupełnie nie chodziło od rana do wieczora... jaka jest tego przyczyna?
_______
Edit : uznałem, że nie ma sensu pisać tematu, a zapytać warto...
_______
Is nie chodzi o to, że nie działa, bo to da się przeżyć w końcu, ale o przyczynę, < dowiedziałem sie i dla mnie sprawa zakończona.Mówi się trudno, a gram.pl nie po raz pierwszy się popisało tip-top zarządzaniem { dla nie kumatych, Ci którzy zamawiali przesyłkę kurierską na gram.pl jak ja wiedzą o co chodzi } >
« Ostatnia zmiana: 12 Październik 2007, 20:16:26 wysłana przez Zhai »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Awaria - wyjaśnienia
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Październik 2007, 18:53:49 »
Cytat: Zhai
jaka jest tego przyczyna?
Zapewne profesjonalne usługi jakie oferują panowie z hostingu gdzie gram.pl wykupiło konta ponownie dały się we znaki. Głupio mi przepraszać userów kolejny raz z kolei za ich ciągłe awarie...


Cytat: Zhai
Is nie chodzi o to, że nie działa, bo to da się przeżyć w końcu, ale o przyczynę, < dowiedziałem sie i dla mnie sprawa zakończona.
Hosting zawsze wymyśli jakąś ciekawą przyczynę szkoda tylko, że powoli zaczynają im się one kończyć i panowie robią się mało oryginalni.


Cytat: Zhai
Mówi się trudno, a gram.pl nie po raz pierwszy się popisało tip-top zarządzaniem { dla nie kumatych, Ci którzy zamawiali przesyłkę kurierską na gram.pl jak ja wiedzą o co chodzi } >
W tym przypadku gram.pl nie za wiele może, ponieważ winę ponosi badziewny usługodawcą serwerów, który już wyrobił sobie takie a nie inne zdanie wśród wszystkie kolektywowiczów. Co do przesyłki to mogło być spowodowane problemem w firmie kurierskiej, przecież pracownicy gram.pl nie przywożą wam gier maja od tego firmy kurierskie, z którymi współpracują.
« Ostatnia zmiana: 12 Październik 2007, 20:25:20 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Awaria - wyjaśnienia
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Październik 2007, 18:53:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything