Forum dyskusyjne > O grach, programach i sprzęcie

Neverwinter Nights 2

<< < (2/2)

Elrond Ñoldor:

--- Cytuj --- NWN 2 to zwykłe ścierwo, NWN rządzi i tyle nikt mnie nie przekona do zbierania jakichś przeklętych okruchów. NWN 2 jest o wiele gorszy i o dużo łatwiejszy od "jedynki". Może dodali jakieś tam rasy i pod rasy ale w NWN 2 nigdy więcej nie zagram. Ta gra to profanacja kultowej gry!
--- Koniec cytatu ---


A ktoś ciebie namawiał do szukania zaginionych zwierząt z Waterdeep? Albo Słów mocy? No nie wiem, a na przyszłość nie pisz tak bo to lekko wkurza.
A co do moich przekonań co do tej gry. Otóż kupiłem ją, ale do jasnej anielki :P nie chodzi mi. Czemu? Bo mam za cienką kartę graficzną. Teraz czekać tylko na zakup karty... A może wy wiecie co trzeba zrobić żeby odpaliła?

Vatar:
Zgadzam się z myrtirem.Dla mnie NWN 2 nigdy nie przebije 1.Ma o wiele lepszą fabułe i jest trudniejsza.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej