Ankieta

Czy podoba ci si

Uwielbiam te gr
9 (47.4%)
Dobra ale gra
8 (42.1%)
S
1 (5.3%)
Nie pokazujcie mi tego wi
1 (5.3%)

Głosów w sumie: 19

Autor Wątek: Neverwinter Nights 2  (Przeczytany 3245 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Neverwinter Nights 2
« dnia: 08 Kwiecień 2007, 22:33:03 »
Co sądzicie o dziele Obsydian Entertaiment? Ja uważam, że gra jest boska. Przy samym edytorze postaci mozna spędzić nawet kilka (!) godzin, jest wiele możliwości, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwsze co się rzuca w oczy to grafika, nie jest już piewszej młodości, ale Aurora przeszła kurację odmładzającą i spełnia jako-takie dzisiejsze standardy, jednak do Obliviona czy Gothica 3 ma jeszcze daleko. Ale ma coś, czego nie ma ani Gothic ani Oblivion. Jest to epicka opowieść, która kładzie na łopatki wymienione wyżej tytuły. Wszystko dopełnia wspaniały i niemalże nieograniczony system rozwoju postaci. Wszystko jest kwintesencją erpegów.Jak w każdym pożądnym RPG musi być kompania, tu również widać, że  Obsydian włozył sporo serca w Noce Neverwinter i dzięki temu mamy barwnych toważyszy. Między innymi Khelgar Żelazna Pięść - jest to krasnoludzki wojownik, który chce zostać mnichem, Neeshka - diablica, wiecznie chce kraść, Quara - wyżucona z akademii czarodziejka, która uważa się za pepek świata, Bishop - łowca, który dba tylko o siebie. Fabuła jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, a po pewnym czasie staniemy się posiadaczami własnego zamku! Oczywiście od nas zależeć będzie, czy zostanie wspaniałą twierdzą, która stanie się schronieniem dla biednych, czy też najgorszym miejscem na ziemi. W pewnym momecie będziemy także prowadzić regularną wojnę (!) co nie oznacza, że Neverwinter z erpega stanie erteesem, po prostu edziemy wydawać odpowiednie rozkazy. Oczywiście jak każda produkcja 'dwójka' nie ustrzegła się drobnych błędów, ale kto by na nie zwracał uwagę?
Polonizacja niestety aż tak wspaniała nie jest. Czasam brakuje głosu, nie ma przetłumaczonego tekstu (!), czy też głos jest nie adekwatny do postaci.
« Ostatnia zmiana: 12 Wrzesień 2007, 22:48:52 wysłana przez Dark Prince »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Wrzesień 2007, 20:36:42 »
 .

Jeśli ktoś grał lub gra niech tu pochwali się swoją postacią (wygląd,rasa,klasa,poziom itp.)ale niech nie zapomni napisać co myśli o grze:-)

Ja mam tak:
Rasa:Aasimar
Klasa:Paladyn
Bóstwo:Torm
Poziom:3:)

Forum Tawerny Gothic

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Wrzesień 2007, 20:36:42 »

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Wrzesień 2007, 21:19:41 »
Tutaj jest temat o Nocach Neverwinter 2 (sam go założyłem), a ten nadaje się do zamknięcia. Na przyszłość radzę uzywać wyszukiwarki.

Rasa: Człowiek
Klasa: Wojownik
Klasa Prestiżowa: Boski czempion
Bóstwo: Brak
Poziom: 20
Charakter: Prawożądny zły
Wiek: 18
« Ostatnia zmiana: 12 Wrzesień 2007, 21:23:38 wysłana przez Dark Prince »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Wrzesień 2007, 21:55:08 »
Po co zamykać ten temat? To temat DP nadaję się do zamknięcia gdyż nie ma w nim ani jednaj odpowedzi.


Co do Newerwniter to jest jedna z moich ulubionych gier, granie w nią sprawia mi niemałą frajdę, szczerze polecam każdemu.
A co do Postaci to :

Rasa:Człowiek
Klasa:Wojownik ( 8 ) Chapmion Torma ( 1 )
Bóstwo:Torm
Poziom: 7
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2007, 19:58:17 wysłana przez Tkoron »

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień 2007, 16:58:23 »
NWN 2 to zwykłe ścierwo, NWN rządzi i tyle nikt mnie nie przekona do zbierania jakichś przeklętych okruchów. NWN 2 jest o wiele gorszy i o dużo łatwiejszy od "jedynki". Może dodali jakieś tam rasy i pod rasy ale w NWN 2 nigdy więcej nie zagram. Ta gra to profanacja kultowej gry!

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Wrzesień 2007, 10:06:27 »
Cytuj
NWN 2 to zwykłe ścierwo, NWN rządzi i tyle nikt mnie nie przekona do zbierania jakichś przeklętych okruchów. NWN 2 jest o wiele gorszy i o dużo łatwiejszy od "jedynki". Może dodali jakieś tam rasy i pod rasy ale w NWN 2 nigdy więcej nie zagram. Ta gra to profanacja kultowej gry!


A ktoś ciebie namawiał do szukania zaginionych zwierząt z Waterdeep? Albo Słów mocy? No nie wiem, a na przyszłość nie pisz tak bo to lekko wkurza.
A co do moich przekonań co do tej gry. Otóż kupiłem ją, ale do jasnej anielki :P nie chodzi mi. Czemu? Bo mam za cienką kartę graficzną. Teraz czekać tylko na zakup karty... A może wy wiecie co trzeba zrobić żeby odpaliła?

Offline Vatar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Luty 2008, 13:46:02 »
Zgadzam się z myrtirem.Dla mnie NWN 2 nigdy nie przebije 1.Ma o wiele lepszą fabułe i jest trudniejsza.

Forum Tawerny Gothic

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Luty 2008, 13:46:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything