Autor Wątek: gothic 3 problem z ognistymi pucharami  (Przeczytany 2035 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ktokolwiek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
gothic 3 problem z ognistymi pucharami
« dnia: 08 Wrzesień 2007, 11:07:24 »
witam, mam pytanie, co zrobic, jezeli zginal jeden z paladynow( konkretnie ten ktorego mielismy w drodze do zamku krola ze soba) skoro pucharow jest 12 a paladynow zostalo juz tylko jedenascie, a gre zasavowalem po jego smierci... i gdzie jest ta swiatynia w ktorej trzeba polozyc artefakty adonosa zeby przyjac ostatecznie droge innosa?

Offline Król Rhobal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
gothic 3 problem z ognistymi pucharami
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Wrzesień 2007, 17:45:46 »
Nawet jeśli 12 paladynów przeżyło i tak byś nie wykonał tej misji bez patchy bo jeden z paladynów nie chce go brać. ÂŚwiątynia jest nie daleko klanu ognia na mapie jest napisane "klasztor". Powinieneś znaleźć :)

Forum Tawerny Gothic

gothic 3 problem z ognistymi pucharami
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Wrzesień 2007, 17:45:46 »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
gothic 3 problem z ognistymi pucharami
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień 2007, 17:50:43 »
Ja ten misji nie wykonałem, gdyz nie mogłem znaleźć wsztskich palladynów, a poradnik miałem... nie chciało mi sie i tyle, poza tym ta misja nie jest obowiązkowa, więc sie przejdzie gre i bez wykonania tego questa. A t  świątynia jest w klasztorze ( masz na mapce zaznaczonej w grze ) i jak wchodzisz do klasztoru, to są schody na lewo, i dróżka w góre na prawo. Na prawo będą magowie, a na lewno buntownik , który nie bedzie chciał nas przepuścić. Wystarczy krótka gadka, przepuści nas, i wystarczy iśc ciągle prosto...
Pzdr.-Ankh-Morpork

Forum Tawerny Gothic

gothic 3 problem z ognistymi pucharami
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień 2007, 17:50:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top