Autor Wątek: V zadanie Akatosha  (Przeczytany 1386 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akatosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 71
  • Ablazir
    • Karta postaci

V zadanie Akatosha
« dnia: 03 Wrzesień 2007, 14:00:19 »
List”
Wymagania: Walka dowolną bronią III, skradanie I
Nagroda: 150
Liczba wykonujących: 1
Opiekun: Izrael

- Witam panią- powiedział spokojnym głosem elegancki mężczyzna wchodzący do biura
- Witam. Co tu pana sprowadza?- zapytała kobieta
- Haha… a cóż mnie tu może sprowadzać piękna pani. Rzecz jasna… problemy. I cała masa problemów. Niedawno przeprowadziłem się do tego pięknego miasta i mam zamiar robić tu interesy. Owocne interesy jeśli chodzi o ścisłość. Lecz ma przeszłość nie pozwala mi tutaj spokojnie żyć i zarabiać.
- Co ma pan na myśli- spytała Anilua
- Od początku mych interesów pracowałem z niejakim Tortor-em. Miły człowiek, pomocny i zawsze tam gdzie go potrzeba. Zawsze układało mi się z nim dobrze. Jednak pewnego dnia postanowiłem zacząć robić interesy gdzie indziej, gdyż tamtejszy rynek stracił swój potencjał. Tak więc tak jak już wcześniej powiedziałem przeprowadziłem się do Ombros. Marant to bardzo dobre miejsce na interesy. I wtedy to zaczęły się problemy. Tortor stał się niemiły, zimny i zły na cały świat. A jak można się domyśleć szczególnie na mnie. Wykrzykiwał, że go zostawiam na lodzie i po prostu zdradzam nasza przyjaźń. Porównał mnie nawet do szczura uciekającego z tonącego okrętu.
Jego wyzwiska i przycinki miałem za nic toteż wyprowadziłem się tak szybko jak tylko można. Jednak już na miejscu okazało się, że ludzie tego świrusa mnie ścigają. Dziękuję bogom, że mam tutaj kilku znajomych informatorów, którzy mi o wszystkim donieśli. Otóż ten syn głupca wysłał za mną swych zbirów. O ile pamiętam to 10. Problem w tym, że są podzieleni na dwie grupy. A ja jak na nieszczęście wiem gdzie jest jedynie jedna z nich. Teraz ukrywają się w lesie. Na wschód od Ombros. Zależy mi na tym aby jakiś łowca udał się tam i ich zabił. Powinny być tam również jakieś wskazówki lub listy przesz które obie grupy się kontaktowały. Mam nadzieję, że będzie tam jakiś list odnośnie pobytu drugiej grupy tych psubratów. O nagrodzie porozmawiamy gdy będę miał list w ręku. Chcę również pierścienie tych rzezimieszków.
- Pierścienie?- spytała Anilua
- Ach tak. Pierścienie. Tortor daje swoim zbirom pierścienie. Na znak jak to nazywa „owocnej współpracy”
- Dobrze. ÂŁowca dowie się o zadaniu- powiedziała Anilua po czym pożegnała się z mężczyzną.


Akatosh ruszył wzkazanym kierunku.Chciał szybko skończyć to zadanie...
-------------------------------------------------------
Cechy Rasowe:
Człowiek (biały człowiek, Mauren)
- Nauka walki bronią białą maksymalnie IV poziom
- Nauka walki bronią palną maksymalnie IV poziom
- Całkowita nauka ludzkiej magii
- Nauka maksymalnie jednej szkoły z magii elfów

Umiejętności:
Negocjacje łowcy II (+15% nagrody)
Walka bronią J.III poziom
skradanie się I poziom(chód)
Pozyskiwanie trucizny z Krwiopijców
Pozyskiwanie trucizny z topielców
Ekwipunek:
Klucz do skrzyni w domu.
1 odtrutka
2 trucizny krwiopijców
Używane:
Nazwa: Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród I
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: I
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Czas Wyrobu: 12h
Składniki: 5 kłów, 2 skóry rozpruwacza, 1 wilka.
Opis: Pancerz ten zapewnia słabą ochronę przed bronią dystansową i średnią przed orężem bezpośrednim. Skóry rozpruwacza i wilka zapewniają także dostateczną ochronę przed zimnem.

Nazwa - Narzędzie Kata
Typ - Jednoręczna
Rodzaj - Miecz
Wykonanie: Mistrzowskie
Poziom - III
Specjalne - Zatruty Oręż, Błogosławiony Oręż, Mistrzowski Oręż
Opis - Jest to miecz, który zadaje spore obrażenia i jest dosyć szybki. ÂŚmiało może rozpłatać łeb jaszczuroczłeka na dwoje (oczywiście jak się ma dobre umiejętności). Orkowie z Varrok, używają podobnych do tortur, stąd nazwa.
Surowce: 1 stalowy pręt, 1 fiolka trucizny.
Cena - 210 sztuk złota

Izrael

  • Gość
V zadanie Akatosha
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Wrzesień 2007, 14:38:12 »
Akatosh, wyruszył do lasu. Szedł bardzo długo, jak dotąd nic go nie atakowało i nagle na drogę wyskoczyły trzy wilki...

Forum Tawerny Gothic

V zadanie Akatosha
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Wrzesień 2007, 14:38:12 »

Offline Akatosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 71
  • Ablazir
    • Karta postaci

V zadanie Akatosha
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Wrzesień 2007, 14:59:10 »
Akatosh szybkim ruchem wyciągnoł miecz.Ruszył na jednego z wilków.Wymachiwał wściekle mieczem żeby odstraszyć pozostałe wilki.Jeden znich nie przestraszył się miecz i spróbował zranić ÂŁowca.Jednak miecz ugodził go w noge.Akatosh szybkimi ciosem trzymał zdaleko pozostałe wilki.Po kilku sekundach znalazł się odpowiednej sytułacji  poskorzył i potężnym ciosem zmiażdżył ranemu wilkowi czaszkę.Byl to obrzydliwy widok.Akatosh kpiącym uśmichu zajoł się następny wilkiem.Wilki odsuwał się przed ciosami ÂŁowcy.Po kilku ciosach Akatosh trafił jednego z wilków w nogi.Wilk upadł na ziemię.Aktosh potężnym ciosem odcioł mu głowę.Z ostatni wilk był bardzo rowcieczony.Ruszył na Lowca nagród wściekłej szarży.Bestia nie zwracała na nic uwagi.Akatosh przygotował się do ciosu.Bestia skoczyła na niego.Ten w ostatniej chwili wbiłjej miecz w brzuch.Ostrza przeszło na wylot.Akatosh ściągnoł bestię i ruszyl dalej...

Izrael

  • Gość
V zadanie Akatosha
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrzesień 2007, 15:41:33 »
Po walce ruszyłeś dalej. Szedłeś tak bardzo dugo. Nagle usłyszałeś jakieś krzyki, obróciłeś się i zauważyłeś jaskinię. Gdy podszedłeś zauważyłeś w niej 5 bandytów...

Offline Akatosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 71
  • Ablazir
    • Karta postaci

V zadanie Akatosha
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Wrzesień 2007, 16:15:38 »
Akatosh zakradł się do bandytów.Bandyci byli zajęci rozmową.Więc go nie zauważyli.Po chili trzech bandytów poszli w głąb jaskini jednak po kilku sekundach kroki ucichły.Akatoch pchnięciem zabił jednego z bandytów.Drugi zaskorzony zpojrzał na ÂŁowcę.Ten zdążył wyciągnąć bron jednak sekunde po tym już nie żył.Rozmowy w glebi już ucichły.Gdy pozostali bandyci wyszli z jaskini Akatosh potężnym ciosem odciął głowę.Potem zajoł się drugim bandytą ten zdołałzabląkować dwa ciosy jednak na stępny go trafił zabijając bandytę.Ostatni z bandytów Zaczołgo atakować.ÂŁowca nagród zamiast się bronić zaczoł atakować.Lekki cios trafil go w zbroję jednak nie spowodował ran ani uszkodzeń.Potem
Akatosh zabił go kilkoma ciosami.Potem ściągnoł pierścienie.I rozejrzał się wokół jaskini.Nagle usłyszał jekiś dżwiek w krzakach Akatosh ruszył w tamtą stronę.Pod krzakami znalazł małe zwierze.Które najpózniej wczoraj się urodziło.Samotny ÂŁowca zauwałył kilka ÂŚladów w las. Najprawdopodobnie byl to ślady jego matki i braci.Akatosh postanowił je przygarnąć...

Izrael

  • Gość
V zadanie Akatosha
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Wrzesień 2007, 17:13:25 »
Po przeszukaniu ciał bandytów znalazłeś klucz do skrzyni. Otworzyłeś ją i zabrałeś ze sobą. Zaraz po tym szybko wróciłeś do miasta.

Zadanie Wykonane

Nagroda: 150 sztuk złota.
150-10%(do skarbca)=135 135+15%=155sztuk złota
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2007, 22:17:39 wysłana przez Izrael »

Forum Tawerny Gothic

V zadanie Akatosha
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Wrzesień 2007, 17:13:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything