Autor Wątek: Ur-shak  (Przeczytany 2124 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lesterek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Ur-shak
« dnia: 02 Wrzesień 2007, 15:10:25 »
Czy można w G3 spotkać naszego znajomego szamana ur-shak?
Jak sądzicie co się z nim stało?

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Ur-shak
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień 2007, 15:16:45 »
niestety, ur-shaka w G3 spotkać nie można. pytasz również co się z nim stało? w grze to pewnie zabili go paladyni lorda hagena w GD, albo został na stałe w khorinis, i tam podbił miasto. a na prawde, to autorom nie był już potrzebny, więc nie stworzyli jego wyglądu, i nie dodali w grze.



PZDR.:KERTH:.

Forum Tawerny Gothic

Ur-shak
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień 2007, 15:16:45 »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Ur-shak
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrzesień 2007, 18:45:51 »
Tak, zgadam sie. Lecz może też byc tak, że jest w G3, ale jako zwykły ork szaman, bez imienia. Albo że nie ma go w G3, ale będzie w dodatku ( jak wogóle wyjdzie ). Innych teori nie mam, a ta sprawa mnie troche ciekawiła  
pzdr.- Ankh-Morpork

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Ur-shak
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrzesień 2007, 18:56:19 »
Thorus mówił że orkowie podbili Khornis, prawdopodobnie pod przywódtwem Ur-Shaka, który przejął dowództwo po zabiciu Hosh-Paka. Po za tym jakoś sobie tego nie wyobrażam, nowi orkowie wyglądają zupełnie inaczej od tych z Khorinis, poza tym znają doskonale język ludzi a w Khorinis w tym języku mówił tylko Ur-Shak, Tarrok i ewentualnie któryś z hersztów. Moim zdaniem w G3 dla Ur-Shaka po prostu nie ma miejsca.

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Ur-shak
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Wrzesień 2007, 18:58:01 »
Co prawda nie grałem w G3 ale jak napisaliście że go tam niema to niema  . A więc moją teorie czas zacząć  :
- jak wiadomo Ur-Shak był wysoko postawionym szamanem więc napewno nieopuścił by swojej armi
- Napewno za swoją sieddzibe wzioł klif hosz-packa chyba że paladyni z miasta w koncu ruszyli swoje zadki z odsieczą i wybili armie która ogradzała zamek
- Ur-shack stał się zapewne takim samy zagrożeniem jak Hosz-Pack więc znależli drugiego idiote który go zabił
I taka jest moja teoria co do Ur-shaka.

Offline Król Rhobal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Ur-shak
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Wrzesień 2007, 21:11:39 »
Eh po co Ur - shack miałby ryzykować płynąc do Myrtany? Przecież żyło mu się dosyć komfortowo i pewnie został jakimś władcą albo doradcą herszta orków. Na pewno Ci z PB i JW nie dali go w G3 też dla tego że na kontynencie orkowie mówią tak samo jak ludzie.
A może zrobili to dla mnie bo zabiłem Ur - shacka? ;p

PoZdRo!!

Forum Tawerny Gothic

Ur-shak
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Wrzesień 2007, 21:11:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything