Autor Wątek: montera -rewolucja  (Przeczytany 1606 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ktokolwiek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
montera -rewolucja
« dnia: 02 Wrzesień 2007, 11:03:13 »
no wiec uzbieralewm sobie 78 % reputacji w monterze, zagadalem z tymn calym hersztem orkow i powiedzialem o tym sanfordowi( or razu mowie ze jestem po stronoie buntownikow)... chce rozpoczac rewolucje, wiec zabijam herszta- ale ku mopjemu zdzwinieu orkowie mnie nie atakuja.... dodaytkowo herszt montery wstaje, po jaikims czasieb z zyciem napelnionuym do polowy @_@... tak samo jest z patreolami orkow, ktorych wybicoie zalecili mi mieszkancy reddock... co zrobic by zaczeli naprawde ginac?? jak rozpoczac rewolucje?? czy top moze m9iec jakis zwiazek z ty,m, ze omyłkowo zobowiazelem sie zniszczyc miasto buntownikow( nie pamietam jak suie nazywa, to niedaleko gothy, gdzie pokonywalem demona) a moze muisze wzisasc ze soba gorna??albo najpierw zdoibyc kamien teleportacyjny?? HELP, please

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
montera -rewolucja
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień 2007, 11:06:18 »
Po prostu ich oszołamiasz...
Aby ich zabić musisz podejść do oszołomionego ( leżącego i kwiczącego z bólu póki co ) orka, wtedy LPM i bezi wbija miecz w brzuch - koniec z orkeim, a jeżeli inni orkowie będą widzieć zabójstwo swojego kolegi zaczną Cię atakować.
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2007, 11:06:40 wysłana przez Zhai »

Forum Tawerny Gothic

montera -rewolucja
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Wrzesień 2007, 11:06:18 »

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
montera -rewolucja
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrzesień 2007, 12:06:36 »
ale powinien zdechnąć od razu..........
i jak zobaczą że za atakowałeś kogoś też powinni..............
a jaką masz wersję?



moja własna armia            

Offline ktokolwiek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
montera -rewolucja
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrzesień 2007, 12:17:07 »
Ja mam 1.7.25755, teraz wykonalewm wszyatkie zadania w tym miescie( no poza tym marika bo do tego trzeba dac mu list ktorego nie mam...) nie moge go dobic nie wiem czemu, lezy i jak nacisne lpm to bezimienny atakuje mieczem w powietrze a ork nadal zyje, co dokladie trzebva zrobic?? a co do najazdu na miasto,to czytalem ze mozna miec za dobra reputacje zeby sie inni tym przejmowali, ale ja mam 78 w miescie, a u samych orkow 2 @_@.....czytalem tez ze mozna atak zaczac od wuybijania nejemnikow na farmie- niesety to nie dalo efektu......w dcape dun bylo wszystko ok, choc (nie wiem czy to blad) paczek urkrasa nie bylo ani u ortegi, ani u tej grupy bandytow przy duzym glazie, ale bez tego wbilem repuytacje 100... wiec jak?? wiecie jak rozwiazac problem?? ...
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2007, 12:55:18 wysłana przez ktokolwiek »

Offline ktokolwiek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
montera -rewolucja
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Wrzesień 2007, 13:33:26 »
dobra, problem rozwiazany- pierwsza OSOBE TRZEBA ZABIC Z KUSZY, a wtedy beda wszyscyy mieli czerwone imiona, i beda mnnie atakowac- ale chcialbym wiedziec hjak to zrobic zebyt zabic lezaCEGO, JESLI NP MNIE CHCIALBYM ZABIJAC GO Z KUSZY TYLKO Z MIECZA, please help

Offline Bandito

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
montera -rewolucja
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Wrzesień 2007, 13:50:13 »
Musisz przytrzymać PPM, a następnie wcisnąć lewy wtedy dobijasz przeciwnika

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
montera -rewolucja
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrzesień 2007, 14:24:41 »
gdy na początku zaatakujesz herszta orków, to go dobij. wtedy orkowie będą cię atakować, i będziesz ich odrazu zabijał bez potrzeby dobijania. (nazwa np. ork elita, musi być na czerwono) tak samo ze wszystkimi orkami. jeśli nadal coś nie tak, to musisz labo zainstalować G3 od nowa, albo ściągnąć jakieś patche. (polecam fanowskie). mam nadzieje że pomogłem.



PZDR.:KERTH:.

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

montera -rewolucja
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Wrzesień 2007, 14:37:20 »
Ja tam się nie patyczkuje tylko morduje orków do gnata .  
Gdy zabijesz NIE oszołomisz orka możesz zaczynać rewolke , morduj od razu rżnij ich na chama !!!
Możesz mordować bez dobijania tylko gdy przeciwnicy mają nazwę zaznaczoną na czerwono!!


 



BUNTOWNICY , NORDMARCZYCY , DRUIDZI , PALLADYNI GÓR¡
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2007, 14:38:37 wysłana przez Lord Grom »

Forum Tawerny Gothic

montera -rewolucja
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Wrzesień 2007, 14:37:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top