Autor Wątek: Co wybrać? Oblivion vs. TR:Anniversary  (Przeczytany 1864 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gotier

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Co wybrać? Oblivion vs. TR:Anniversary
« dnia: 29 Sierpień 2007, 13:28:22 »
Mam prawie 200 złotych i zamierzam kupić grę i moje oczy przykłuły: The Elder Scrolls:Oblivion i Tomb Raider:Anniversary.Problem w tym,że mogę kupić tylko jeden tytuł(kasy mało  ).Grałem w demo Tomb Raidera i czytałem recenzje obu tytułów i nie mogę się zdecydować.Więc proszę was forumowicze o radę.Co mam wybrać?

Pozdrawiam gotier
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2007, 13:29:29 wysłana przez gotier »

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Co wybrać? Oblivion vs. TR:Anniversary
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2007, 13:31:59 »
Grałem w Obliviona parę tygodni temu. Mówię Ci super gra. Grafika bez zarzutu. Fabuła też. Ja bym sięni zastanawiał i z taką kasą kupował ES: Oblivion.

Forum Tawerny Gothic

Co wybrać? Oblivion vs. TR:Anniversary
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2007, 13:31:59 »

Offline Resio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Co wybrać? Oblivion vs. TR:Anniversary
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2007, 13:36:08 »
W Tomb raider nie grałem nigdy , ale o oblivionie mogę Ci powiedzieć. Gra jest piękne zrobiona graficznie , mnóstwo questów i wielki świat . Umiejętności w grze jest duzo , niestety w G3 nie ma takiego wyboru klas postaci .  Oblivion wyszedł juz prawie rok temu , ale mnie nadal kręci . Oczywiście możesz sciągac mnóstwo pluginów i modów . Które przedłuzą rozgrywkę o kilka naprawde dobrze spędzonych godzin   .

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Co wybrać? Oblivion vs. TR:Anniversary
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpień 2007, 13:43:48 »
Zacznijmy od tego, że w swym wyborze jesteś dość mocno rozstrzelony, ale zakładam, że jako osoba młoda grasz w gry każdego gatunku, byle fajne.

Ja bym się nie zastanawiał. Dysponując sumą 200zł zakupił bym TES IV: Oblivion i do tego dodatek Shivering Isles. Jeśli tylko świat Cyrodill wciągnie cię tak jak mnie to będziesz miał rozrywkę na kilkadziesiąt(kilkaset?) godzin, a jeśli wziąć pod uwagę jeszcze tysiące fanowskich modów których na internecie możesz znaleźć od groma to możliwości wydają się nieskończone.

Dwa ostatnie Tomb Raidery są grami naprawdę dobrymi, ale nie próbują udawać gier nadzwyczajnych(gdyż takimi zwyczajnie nie są). Są to typowe relaksatory na kilkanaście godzin, które zapewniają intensywną rozgrywkę, mnóstwo akcji i trochę główkowania. Pograć owszem można, ale jeśli miałbym wybierać wybór byłby dla mnie oczywisty - TES IV.

Offline gotier

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Co wybrać? Oblivion vs. TR:Anniversary
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpień 2007, 14:01:30 »
Znam już wasze opinie o Oblivionie.Teraz czekam na opinie o Tomb Raiderze i wtedy będzie można zamknąć temat.

Dzięki Trivet.Teraz wiem co wybiorę.Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam gotier
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2007, 14:03:18 wysłana przez gotier »

Forum Tawerny Gothic

Co wybrać? Oblivion vs. TR:Anniversary
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpień 2007, 14:01:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top