Autor Wątek: Problemy z grą "Mafia"  (Przeczytany 4600 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Problemy z grą "Mafia"
« dnia: 28 Sierpień 2007, 20:11:32 »
Witam!

Kupiłem dzisiaj ta gre, wszystko w porzadku instalacja przebiegla sprawnie, oprocz jednego incydentu. Podczas instalacji gry juz z trzeciego krazka pojawil sie komunikat ze nie moze jakiegos pliku sobie doczytac.No ale nic tam nacisnalem ignoruj i poszlo dalej, ale podczas wlaczania gry pojawia sie taki oto komunikat: Bad version - engine:395 client:384. No i teraz nie wiem co robic. Jezeli macie jakies pomysly co zrobic to prosze o pomoc!

Pozdrawiam



Moj komp:

AMD Athlon 3600+ 64x2
GF 7900 GS
2 GB Ram-u

« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2007, 20:22:20 wysłana przez Pawelck91 »

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Problemy z grą "Mafia"
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2007, 20:20:22 »
Cytuj
Kupiłem dzisiaj ta gre, wszystko w porzadku instalacja przebiegla sprawnie, oprocz jednego incydentu. Podczas instalacji gry juz z trzeciego krazka pojawil sie komunikat ze nie moze jakiegos pliku sobie doczytac.No ale nic tam nacisnalem ignoruj i poszlo dalej, ale podczas wlaczania gry pojawia sie taki oto komunikat: Bad version - engine:395 client:384. No i teraz nie wiem co robic. Jezeli macie jakies pomysly co zrobic to prosze o pomoc!
Czyżby "Kolekcja Klasyki"   Skoro kupiłeś, idź do sklepu, niech Ci to sprawdzą. Dopiero jak u nich pójdzie w porządku będziesz miał problem, jeżeli nie, powinni Ci wymienić.

Forum Tawerny Gothic

Problemy z grą "Mafia"
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2007, 20:20:22 »

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Problemy z grą "Mafia"
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpień 2007, 20:58:04 »
Tak tak to Kolekcja Klasyki od Cenegi, a masz jakies zastrzezenia ???? Probowałem juz przeinstalowac system nadal to samo, przy kopiowaniu 3 plyty na dysk zatrzymuje sie proces na 74 %. I nic, a podczas instalacji wystepuje blad typu CRC co to oznacza ???? Aha i na 2 i 3 dysku za dwie takiej samej dlugosci i na takiej samej wyskosci ryski. Jutro przejde siedo sklepu i zareklamuje prosukt ale nie wiem czy mi uwierza ;/

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Problemy z grą "Mafia"
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Sierpień 2007, 21:52:05 »
Cytuj
Tak tak to Kolekcja Klasyki od Cenegi, a masz jakies zastrzezenia ????
Nie, tylko też sobie ostatnio mafie z tej serii zakupiłem  U mnie działa w porządku, tylko pudełko było zepsute, także nie chciało mi się z tym chodzić. Zawalcz o wymiane płytek, bo gierka zarąbista.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Problemy z grą "Mafia"
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Wrzesień 2007, 17:56:17 »
I w Media, i w Empiku ci wymienią. Idź wymień, i powinno działać, człowiek w sklepie na pewno sprawdzi na swoim kompie i ci doradzi, albo po prostu da ci nową płytę. Jeśli wyrzuciłeś rachunek, to możesz się pożegnać.

Forum Tawerny Gothic

Problemy z grą "Mafia"
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Wrzesień 2007, 17:56:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything