Autor Wątek: Orginal Sountrack ost z gothica 1 i 2 ! skad wziac/sciagnac ?  (Przeczytany 2166 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PielucH78

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Orginal Sountrack ost z gothica 1 i 2 ! skad wziac/sciagnac ?
« dnia: 27 Sierpień 2007, 09:52:57 »
Dokladnie jak w temacie, szukam tej muzyki juz okolo 2 lata i nigdzie nie moge znalesc. Pszeszukalem dziesiatki stron w internecie, glowna strone producenta gry, szukalem na emule, naprawde wszedzie i wyczerpaly mi sie juz pomysly gdzie taki ost mozna znalesc. Dla tych co nie wiedza to ost jest zbiorem wszystkich muzyczek wystepujacych w grze, tj. w lesie, w czasie podrozy dniem i noca, oboz bractwa, nowy i stary oboz, kopalnia, swiatynia sniacego i wiele innych jeszcze nie wymienionych. Jezeli ktos z was posiada taka muzyke bardzo bym prosil zeby tutaj napisal bo bardzo mi na tym zalezy, tak samo jezeli wie skad sciagnac. z G2 rowniez szukam bowiem jak sie kupilo orginalna NK to jako dodatek dodawali plyte z muzyka z gry lecz brakuje tam paru muzyczek chociazby z miasta khorinis, z klasztoru, badz kolo statku esmeralda. Bardzo prosze o pomoc bo na gothic site tez zalozylem temat i nikt mi nie pomogl !!

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Orginal Sountrack ost z gothica 1 i 2 ! skad wziac/sciagnac ?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sierpień 2007, 10:25:36 »
Ale tu ci pomożemy...

Ogółem mówiąc to jako takich wydanych soundtracków do g1 oraz g2 nie ma. To co kupiłeś to jakiś swoisty niespotykany bonus. Jeżeli już tak zależy ci na utworach z gry. ÂŚciągnij sobie program GoMan i wyeksportuj interesujące cię utwory z gry.

Forum Tawerny Gothic

Orginal Sountrack ost z gothica 1 i 2 ! skad wziac/sciagnac ?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sierpień 2007, 10:25:36 »

Offline Melkor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hallowed are the Ori!
Orginal Sountrack ost z gothica 1 i 2 ! skad wziac/sciagnac ?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień 2007, 12:35:07 »
Nie chcę robić off-topicu ale mam pytanie. A niby jak te utwory wyeksportować go man'em?

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Orginal Sountrack ost z gothica 1 i 2 ! skad wziac/sciagnac ?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Wrzesień 2007, 14:28:34 »
Kiedyś próbowałem i chyba muzyki się nie da wyeksportować GoManem (przynajmniej mi się nie udało, tylko efekty i dialogi). Jeśli chcesz muzykę to jest taki program nazywa się GothicSGT Player, z jego pomocą możesz otwierać pliki SGT z muzyką. Niestety nie można ich wyeksportować do WAV ani MP3, można je ewentualnie nagrać jakimś programem (jeśli ci się uda, bo u mnie na przykład żaden program nie nagrywa dźwięku - ale na innych komputerach to działa, więc nie powinieneś mieć problemu).

Offline OS@M@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Orginal Sountrack ost z gothica 1 i 2 ! skad wziac/sciagnac ?
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Październik 2007, 00:59:43 »
Masz tutaj http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...amp;file_id=302  soundtrack z Nocy Kruka składający się z 7 utworów o łącznym czasie 12 minut. Mam nadzieje że się przyda jak znajde więcej to zapodam. A tu masz utwór z Gothic 3 The Dig - Virtuell vs. Orchester http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...amp;file_id=303. Pozdrawiam iżycze miłego słuchania.    
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2007, 01:03:52 wysłana przez OS@M@ »

Respev

  • Gość
Orginal Sountrack ost z gothica 1 i 2 ! skad wziac/sciagnac ?
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Październik 2007, 12:54:45 »
No więc tak - jestem w posiadaniu soundtracków Gothic I, Gothic II, Nocy Kruka oraz Gothic 3. Te pierwsze dwa mógłbym uploadować, ale nie wiem, czy były one po prostu wyciągnięte z gry np. GoManem, czy sprzedawane osobno w sklepach muzycznych. Jeśli uda mi się to ustalić, uploadne oba te soundtracki na rapidshara, a następnie Isentor na download Tawerny.
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2007, 12:55:10 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Orginal Sountrack ost z gothica 1 i 2 ! skad wziac/sciagnac ?
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Październik 2007, 12:54:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top