Autor Wątek: Droga do świątyni śniącego  (Przeczytany 6525 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Morti

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Droga do świątyni śniącego
« dnia: 27 Sierpień 2007, 14:44:40 »
Mam taką propozycje dla tych którzy znają droge do świątyni śniącego.
Jest wiele ludzi razem zemną co nie znają drogi.

Więc tak osoba która zna droge niech zrobi filmik z obozu orków do świątyni śniącego (tak będzie łatwiej niz od połowy drogi) i umieści film na
I dzięki temu nie będzie tematu typu "Jaka jest droga do świątyni śniącego." bądz jakieś inne.
[/blockquote]
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2007, 14:49:35 wysłana przez Morti »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Droga do świątyni śniącego
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sierpień 2007, 15:00:24 »
a po co ci film? Obejrzysz i jak nie wiesz o co chodzi to przy drugim zakręcie się zgubisz. Z resztą jak to sobie wyobrażasz? Grać i siedzieć na youtubie równocześnie?wydrukuj sobie mapę świata Gothica albo plan samej świątyni śniącego bo już sam nie wiem o co ci chodzi - o drogę do miasta orków i świątyni pana śniącego czy jak iść w środku. Obie mapy masz w galerii

Mapa świata Gothic I
Plan świątyni śniącego

popatrz na obie mapy a na pewno się odnajdziesz, są bardzo przejrzyste i opisane co i gdzie się znajduje, z mapą nie potrzebujesz jakichś filmów - przynajmniej do tej pory to wystarczało i nikomu nie przyszło do głowy robić filmów z przejściem gry.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2007, 15:02:29 wysłana przez Bela »

Forum Tawerny Gothic

Droga do świątyni śniącego
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sierpień 2007, 15:00:24 »

Offline Morti

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Droga do świątyni śniącego
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Sierpień 2007, 15:14:42 »
Cytat: Bela
a po co ci film? Obejrzysz i jak nie wiesz o co chodzi to przy drugim zakręcie się zgubisz. Z resztą jak to sobie wyobrażasz? Grać i siedzieć na youtubie równocześnie?wydrukuj sobie mapę świata Gothica albo plan samej świątyni śniącego bo już sam nie wiem o co ci chodzi - o drogę do miasta orków i świątyni pana śniącego czy jak iść w środku. Obie mapy masz w galerii

Mapa świata Gothic I
Plan świątyni śniącego

popatrz na obie mapy a na pewno się odnajdziesz, są bardzo przejrzyste i opisane co i gdzie się znajduje, z mapą nie potrzebujesz jakichś filmów - przynajmniej do tej pory to wystarczało i nikomu nie przyszło do głowy robić filmów z przejściem gry.

Ale z ściebie  , przecież można popaptrzeć na film kilka razy albo kilkadziesiąt razy i się zapamięta.  
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2007, 15:16:06 wysłana przez Morti »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Droga do świątyni śniącego
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Sierpień 2007, 15:18:27 »
Cytuj
Ale z ściebie crazy.gif przecież można popaptrzeć na film kilka razy albo kilkadziesiąt razy i się zapamięta

Spadłem :P i powstałem by zabrać głos jeszcze raz - wiesz ile zajmuje czasu gra od wejścia do miasta orków do dotarcia do śniącego? Raczej nie - taki film trwałby dajmy na to godzinę szybkiego grania - i co, taki film obejrzysz kilkanaście razy żeby go zapamiętać? Z resztą nie wiem jak można pobłądzić w świątyni, tam są tylko korytarze do miejsc, które i tak musisz odwiedzić chcąc się do śniącego dostać. Więc nie wiem po co ci film - mapa i nie masz prawa pobłądzić.

Offline ahimed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Droga do świątyni śniącego
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Sierpień 2007, 15:25:13 »
Jeśli na kodach to dojście w parę minut ;]

Poza tym wg. mnie jak ktoś nie rozumie tej gry to nie dojdzie do owej świątyni, a jeśli rozumie to niech skorzysta z tych map a nie nabija posty :P

Filmik u mnie by trwał 2 godziny bo nie lubię miasta orków ;D

Offline Morti

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Droga do świątyni śniącego
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Sierpień 2007, 15:25:29 »
Cytat: Bela
Spadłem :P i powstałem by zabrać głos jeszcze raz - wiesz ile zajmuje czasu gra od wejścia do miasta orków do dotarcia do śniącego? Raczej nie - taki film trwałby dajmy na to godzinę szybkiego grania - i co, taki film obejrzysz kilkanaście razy żeby go zapamiętać? Z resztą nie wiem jak można pobłądzić w świątyni, tam są tylko korytarze do miejsc, które i tak musisz odwiedzić chcąc się do śniącego dostać. Więc nie wiem po co ci film - mapa i nie masz prawa pobłądzić.

No a jest taka mapa w Gothicu?

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Droga do świątyni śniącego
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Sierpień 2007, 15:29:59 »
Ekhm... film wcale nie jest potrzebny. Od czego są mapy?? Od korzystania z nich. Nie rozumiem jaki sens jest w budowaniu takiego filmu. Jeżeli będziesz szedł i zerkał co jakiś czas na mapę to napewno dojdziesz na miejsce.
Pzdr. EF
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2007, 15:37:22 wysłana przez Trivet »

Offline Morti

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Droga do świątyni śniącego
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Sierpień 2007, 15:33:58 »
Cytat: EnzoFerrari
Ekhm... film wcale nie jest potrzebny. Od czego są mapy?? Od korzystania z nich. Nie rozumiem jaki sens jest w budowaniu takiego filmu. Jeżeli będziesz szedł i zerkał co jakiś czas na mapę to napewno dojdziesz na miejsce.
Pzdr. EF

To powiedz gdzie ta mapa leży w gothicu!

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Droga do świątyni śniącego
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Sierpień 2007, 15:37:09 »
Cytuj
To powiedz gdzie ta mapa leży w gothicu!
Mapa Koloni Karnej
Jak masz drukarke to sobie wydrukuj. A jak nie masz to nic z tego.



Ten temat to powinien zakończyć się wraz z podaniem map przez Bele. Sam pomysł tak jak on uważam za absurdalny, a temat zamykam. - Triv
[/size]
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2007, 15:37:38 wysłana przez Trivet »

Forum Tawerny Gothic

Droga do świątyni śniącego
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Sierpień 2007, 15:37:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top