Autor Wątek: Spellbound  (Przeczytany 41910 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michapod

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Spellbound
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Sierpień 2007, 10:25:28 »
Mioim zdaniem Gothic 4 będzie klęską , gdyż jego nowy dystrybutor nie ma żadnego doświadczenia z zaawansowanym programowaniem w 3D. A nie chciałbym aby Gothic 4 wyglądał jak Robin Hood z dwuwymiarowym tłem żenada. Oni nie mają żadnego doświadczenia w tym gatunku. A najgorsze jest to że mogą się pokuść o zrobienie Gothica 4 w konwencji hack'n'slash. Oj będzie słabiutko.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2007, 10:26:11 wysłana przez michapod »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Spellbound
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Sierpień 2007, 10:33:13 »
Cytuj
Helldorado - ocena graczy 6,5/10
Desperados 2 - ocena graczy 8,5/10
Chicago 1930 - ocena graczy 6,5/10
Smoking Colts - ocena graczy 7,5/10
Airline Tycoon Deluxe - ocena graczy 8,5/10
Robin Hood - ocena graczy 8,5/10
Nie znam za bardzo tego studia, ale grałem w dwie gry studia Spellbound
Airline Tycoon Deluxe i Desperados 2. Gry nie były złe, aczkolwiek zastanawiam się czy GIV będzie tak świetny i popularny w świecie RPG'ów jak trzy poprzednie części.

Forum Tawerny Gothic

Spellbound
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Sierpień 2007, 10:33:13 »

Offline OS@M@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Sierpień 2007, 15:06:49 »
Co do samego studia - wybór to imo już pierwsza porażka Gothica Cztery - Desperados, Chicago - to gry na jedno kopyto, ta pierwsza to pseudo Commandos tylko w innych realiach, druga na podobnej zasadzie udająca że chodzi o coś innego... generalnie same średniaki to były,a pozostałe tytuły niewiele mi mówią, ale to na pewno też nie były topowe tytuły... można być optymistą. Tylko takie podejście nie sprawiło, że Gothic III był lepszy mimo "duszenia" PB przez JoWood o czym wszyscy wiedzieli.  

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Spellbound
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Sierpień 2007, 21:50:33 »
Ech.....

Po pierwsze:
Gothic III ma zepsuty silnik graficzny, dlatego rzadko na jakim komputerze chodzi.....

Po drugie:
Gothic był robiony od wiek wieków przez piranha bytes, jeśli Gothic IV będzie robiony przez inną firmę, to gra zatraci klimat....

Po trzecie
Z wymienionych "dzieł" Spellbounda nie znam żadnej, a znam się dosyć dobrze na grach (siedzę w tym po uszy   ).

Wydaje mi się że Gothic IV Będzie totalną klapą, ale dajmy im szansę, może to będzie hit xD.

EDIT:

Cytuj
Maksous powiecmy ze ja również siedze w grach, i nieznam żadnej gry tego tam she cośtam. ale również wiem że liczbę 4 rzymsko się pisze "IV" a nie "IIII".

Canisie dzięki ci za poprawę   . Sorry nie pomyślałem i walnąłem taki głupi błąd, zaraz to poprawie...
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2007, 23:41:33 wysłana przez Maksous »

Canis

  • Gość
Spellbound
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Sierpień 2007, 21:59:48 »
Maksous powiecmy ze ja również siedze w grach, i nieznam żadnej gry tego tam she cośtam. ale również wiem że liczbę 4 rzymsko się pisze "IV" a nie "IIII". Według mnie z G4 niewyjdzie nic dobrego, żadnej z tych gier nieznam, a te oceny... we większości oceniane przez graczy którym się podobało, w mniejszej mieże którym nie, więc zapewne itak średnia ocen była by niższa, bo tak zazwyczaj bywa. Piranha Bytes czy jakoś, zrobiła dwie dobre części, trzecia powiedcmy szczerze, niewyszła zandato. Ale leprze niż G3 to ta kolejna odsłona niebędzie. Nieuczyni tego firma, która niezasłyneła niczym, znaczy, żaden tytuł niebył na tylke dobry abym choć tytuł usłyszał.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2007, 22:01:56 wysłana przez Canis »

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Sierpień 2007, 22:32:26 »
Ja myślę, że Spellbound jest firmą z ciekawymi pomysłami i z małym budżetem (ale JoWood raczej to zmieni) ;). Bardzo fajnie "przerobili" Commandosów w Desperados i Robin Hooda. Dobrze rozwinęli pomysły studia Pyro. Jednak uważam, iż jest to firma ze zbyt małym doświadczeniem, aby podjąć się tworzenia tak wielkiego cRPG. Przecież w ich dorobku nie ma żadnego rasowego "erpega"!!! Wydawca Gothica powinien oddać takie dzieło w ręce kogoś bardziej doświadczonego. Ale jeśli Spellbound zaskoczy świat czymś niesamowitym, to dopiero będzie niespodzianka ;)...

P.S. Dopiero co wróciłem znad morza xD

Pzd.

Offline Meterosexual

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Sierpień 2007, 22:49:19 »
Trzeba dać im szanse może akurat sie postarają
oni "chyba" też wiedzą że to dla nich wielka szansa
ale faktycznie mają mało doświadczenia i mniej kasy niż np. Ubisoft
zresztą zobaczymy co ma być to będzie

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Spellbound
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Sierpień 2007, 13:41:11 »
Ta firma nie powinna robić Gothic 4.Z gier, które zrobili znam tylko Robin Hooda.Ich gry nie są zbyt znane a i firma nie ma tyle funduszy i doświadczenia co PB.Napewno sie postarają w robieniu jednej z najlepszych gier wszechczasów, może Im to nie wyjść,przecież w ich dorobku nie ma żadnego dobrego cRPG.Chociaż fabuła powinna im wyjść dobrze, bo przecież nic nie kosztuje, no może prawie nic.

Poczekamy, zobaczymy.


Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Wrzesień 2007, 13:07:28 »
Cytat: Respev
Jednak myślę ,że gra straci klimat...

Bo co? Bo się zmieni grafika i autorzy? ÂŻałosne.


Człowieku, weź się trochę ogarnij!  Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na tym forum i nikt nie ma prawa tego poglądu oceniać, ponieważ jest to tylko i wyłącznie opinia danej osoby! A ty udajesz nie wiadomo jakiego ważniaka i oceniasz każdego jakbyś zjadł wszystkie rozumy. I nie rzucaj hasłami typu "żałosne" (>>oh, jaki to ja mądry i najlepszy jestem<<), bo przez to ty się stajesz żałosny.

Ja też myślę, że Gothic nie będzie już taki jak "jedynka" czy "dwójka" (w "trójkę" nie grałem), dlatego że Piranie znały swoją serię najlepiej i to one tworzyły klimat tego świata. Nowym autorom ciężko będzie się w nie wczuć.   ------------> I co?... teraz, gdy wyraziłem swoją opinię, stałem się żałosny??? Słów brakuje....

Pzd.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2007, 13:08:33 wysłana przez r4d00 »

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Wrzesień 2007, 15:00:43 »
Grałem w Airline Tycoon, gra nawet fajna, ale nie wróży raczejtej firmie sukcesu w tworzeniu nowego Gothica. Jak dla mnie to oni nie mają do tego żadnych kwalifikacji, JoWood popełniło duży błąd zrywając z Piranha Bytes.

Offline BioSOFT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Wrzesień 2007, 13:38:24 »
Spellbound ma poważny problem. Doświadczenia w grach RPG nie ma praktycznie żadnego, a poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko. Pozostaje czekać na pierwsze informacje i screeny. Wtedy można oceniać czy mają szansę.

Offline Asassyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Wrzesień 2007, 22:06:32 »
Powiem tak jest bardzo prawdopodobne że to rozwalą gothica 4 i będzie bida bo będzie lipna grafika i scenariusze :D
Ale może stanie sie cud  .
Kto wie ???

Respev

  • Gość
Spellbound
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Wrzesień 2007, 16:24:29 »
Cytuj
by! A ty udajesz nie wiadomo jakiego ważniaka i oceniasz każdego jakbyś zjadł wszystkie rozumy
Ty, zamiast rzucać dziecinnymi argumentami, przeczytaj to co napisałem. Gdzie ja kogoś oceniam? Napisałem, że żałosne jest uważać, że gra nie będzie nic warta tylko dlatego, że zmieni się autor.

Cytuj
Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na tym forum i nikt nie ma prawa tego poglądu oceniać
A gdzie tak jest napisane w konstytucji? To tak jakby Kozłow powiedział, że komunizm jest najza*ebitszą ideologią na świecie, a ja bym powiedział, że to nie prawda i że nie ma racji. Może pójde za to do więzienia? n/c.

Cytuj
Spellbound ma poważny problem. Doświadczenia w grach RPG nie ma praktycznie żadnego
Poraz setny raz zadaję wam to pytanie - jakie do licha Piranha Bytes miała doswiadczenie, w chwili, gdy tworzyła Gothic 1?

Cytuj
. Nowym autorom ciężko będzie się w nie wczuć. ------------> I co?... teraz, gdy wyraziłem swoją opinię, stałem się żałosny??? Słów brakuje....
Jak można się wczuć w klimat? Matko, przecież oni muszą przejść wszystkie części gry, by wiedzieli jak to wszystko wygląda, więc o co chodzi? A z tym "gdy wyraziłem swoją opinię, stałem się żałosny" - odpowiedź brzmi tak, bo nawet nie potrafisz zintepretować moich słów ;D
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2007, 16:32:41 wysłana przez Respev »

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Spellbound
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Wrzesień 2007, 17:27:30 »
szkoda to jest beznadziejna firma............ pirania by to zrobiła 100 a raczej 10000000000000000000 razy lepiej a szkoda bo to świetna seria................ ale i tak to przejdę jakieś 7 razy i będę czekał na cud że ktoś zrobi remake!!!!!!!!

Offline Asch

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Wrzesień 2007, 18:03:00 »
Cytuj
Poraz setny raz zadaję wam to pytanie - jakie do licha Piranha Bytes miała doswiadczenie, w chwili, gdy tworzyła Gothic 1?
Dla przykładu, kto zajmie się lepiej dzieckiem? Kobieta, która rodzi x raz z rzędu czy świeżo upieczona mama? Ja im daje szanse i czekam bo tylko to można zrobić. A co do Paddy`ego. Normalnie brak słów.
Cytuj
szkoda to jest beznadziejna firma............ pirania by to zrobiła 100 a raczej 10000000000000000000 razy lepiej a szkoda bo to świetna seria
Ta, lepiej narzekać, nabić kilka postów, a skąd wiesz, że będzie beznadziejna? Czytałeś recenzje? Masz tą gre na twardym?

Offline Sanitr

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Wrzesień 2007, 09:40:56 »
Roobin Hood to bardzo fajna i dobrze wykonana gra! Bardzo mi się podoba. Myśle że dostanę fundusze od JooWood.  I że zrobią z Gothic 4 hiciora!! Mam nadzieje że będzie podobny do gothhic 1,2 i NK .  Firma napewno wpuści w świat gothica świerzy powiew. Mam nadzieje że jakieś ciekawe nowości nas zaskoczą w gothicu! Myśle że firma sobie dobrze poradzi! Wymagania pewnie będą dość spore ale mam wielką nadzieje że nie za duże i że uda im się lepiej zrobić silnik graficzny niż kura lecąca 30 metrów po uderzeniu w nią mieczem XD  

Pozdro
Sanitr

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Spellbound
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Wrzesień 2007, 15:11:25 »
Kurde dziwne że nikt nie pokusił się o wykupienie serii Gothic od JoWood. Bo jak widać JołDrewna same nie umią sobie poradzić. A co do gier robionych przez ów firme. Mało rozbudowane , i ogólnie do dupy jakoś ani desperados ani Robin Hood nie przypadło mi tak bardzo do gustu.Ale czułbym się pewniejszy gdyby gre miał Ubisoft,Blizzard lub Bethesda tyle ode mnie.

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Spellbound
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Wrzesień 2007, 16:33:12 »
Co prawda to prawda. Spellbound nie jest wielkim i sławnym studiem, ale każdemu trzeba dać szansę. Skoro JoWood tak zdecydował musimy podporządkować się temu i czekać na czwóreczkę, a tym którzy nie chcą nawet słyszeć o G4 pozostają inne gry (Gothic 4 za nimi płakać nie będzie ). Poza tym Spellbound będzie pracował pod czujnym okiem JoWood. Musimy być cierpliwi i czekać.

Bethesda?! Nigdy w życiu! Dante wypluj te słowa, jeszcze by nam się z tego "Gothivion" zrobił! ! ! Zaraz by chcieli wprowadzać swój "nietypowy" interfejs, którego w Morrowindzie nie zniosłem, a w Oblivionie przebolałem. Następnie skupili by się na misjach pobocznych mydląc nam nimi oczy (jak to w Oblivionie zrobili) zrzucając wątek główny na drugi plan. Poza tym granie w Gothic'a FPP jakoś mi się nie widzi.

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Wrzesień 2007, 19:31:37 »
Cytat: Zhai
Desperados 2 - grałem i miałem koszmary.Zdecydowanie lepiej by było, aby Gothic trafił pod skrzydło Electronic Arts albo Ubi-Softu

EA lub UBI Soft?? Chyba ci do reszty odbiło, nigdy jeszcze ani EA ani U Soft nie zrobiło porządnego CRPG wolę Spellbound od EA które zresztą kontynuuje swoje tandetne serie MoH lub NfS, do tego wszystkie gry EA są niesamowicie podobne do siebie, nie czuje sie przy nich klimatu jednym słowem bez jaj a Ubi-Soft... też nie zrobili żadnego RPG-a aczkolwiek zagrywałem się w Splinter Cella i z niepokojem na Assasins Creed ale co następna odsłona Splintera tym gorsza. To na tyle...

Offline Kaziu15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Spellbound
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Wrzesień 2007, 23:58:46 »
Panowie skoro JoWood zaufali im to chyba coś znaczy, poza tym z tego co wyczytałem z wywiadu to nawet poważnie podeszli do pracy.
A najbardziej mi się spodobali za to-http://www.gothicz.net/index.php?document=best
Poza tym sam fakt że prowadzą ankiety by dowiedzieć się czego graczom brakuje jest już godne pochwały..
« Ostatnia zmiana: 21 Wrzesień 2007, 23:59:04 wysłana przez Kaziu15 »

Forum Tawerny Gothic

Spellbound
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Wrzesień 2007, 23:58:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything