Autor Wątek: czyli kilka słów o gothic.gram.pl  (Przeczytany 2786 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline n3gative

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
czyli kilka słów o gothic.gram.pl
« dnia: 25 Sierpień 2007, 21:11:46 »
Witam.

Może zacznę od początku, żeby nie było niedomówień. Przeszło rok temu Wasz wspaniały admin Cassano odezwał się do mnie z prośbą o layout dla Tawerny Gothic'a. Nie mógł zaoferować wynagrodzenia pieniężnego, więc przystaliśmy na rekompensatę w postaci gry. Było super, design powstał, przyjęliście go i zaakceptowaliście. Pan Cassano przez okrągły rok zwodził mnie, raz był na zgrupowaniu, drugi raz jego menadżer ponoć przelał pieniądze (of course pieniędzy nie ma :]), no i kilka razy zdarzyło mu się wysyłać grę. Nie piszę do Was drodzy userzy, bo muszę się komuś wypłakać czy wyżalić. Nie piszę również do gram, bo i po co? Macie tracić kolektyw? Uważam, że tworzycie na prawdę świetną stronę, niemniej jednak takie zachowanie jest naganne. Chcę Wam jedynie naświetlić z jaką osobą macie do czynienia. Zwróciłem się z prośbą o interwencję do drugiego administratora - IsentoR'a. W chwili obecnej, włączam komunikator i moim oczom ukazuje się czerwone kółeczko przy osobie Pana Cassano. Rozumiem, że kolega uważa, że design udało mu się ukraść i sprawy nie ma. Ok, ja odpuszczę, zdesperowany nie jestem, nie ma to jednak jak wspaniały zapis w historii strony o kradzionym designie - wypadało by w ewentualnie powstałej kronice o tym napisać. Współpraca z Panem Cassano to poemat, to nie jest sprawa wynagrodzenia, tylko zasad i honoru  . Pozdrawiam i życzę powodzenia.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2007, 21:17:59 wysłana przez n3gative »

Respev

  • Gość
czyli kilka słów o gothic.gram.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2007, 21:39:46 »
Płatności w postaci gry miała dokonać firma Gram.pl. Potem zaczęła się wywijać z obietnicy. W chwili, gdy Casano zamawiał layout, gram.pl zobowiązało się do przesłani gry dla wykonawcy. Po wielu apelach Casano do Gramu, Ci nie ulegli. Pretensje proszę kierować do firmy CD Projekt. Z mojej strony mogę dodać tylko tyle, że twoje zachowanie jest wysoce nieetyczne w stosunku do administratorów. Radzę na przyszłość zawierać umowę na papierze, gdyż wszystko wtedy będzie do załatwienia (najlepiej wystawiać fakturę). Niestety, ale bez faktury gram.pl nic nie zrobi i nie powinno.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2007, 21:44:34 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

czyli kilka słów o gothic.gram.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2007, 21:39:46 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
czyli kilka słów o gothic.gram.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpień 2007, 21:55:45 »
Pan Casano oczywiście sprobuje wyjaśnić naglą sytuacje, mimo ze uczynił to już Respev.

Cytuj
Witam.

Może zacznę od początku, żeby nie było niedomówień. Przeszło rok temu Wasz wspaniały admin Cassano odezwał się do mnie z prośbą o layout dla Tawerny Gothic'a. Nie mógł zaoferować wynagrodzenia pieniężnego, więc przystaliśmy na rekompensatę w postaci gry

Z tym wspaniałym było nie potrzebne, gdyż tego typu określenia są raczej zbędne na forum i w niczym Ci nie pomogą, to tak na przyszłość. Racja, zgłosiłem sie do Ciebie(was), po layout i zaproponowałem w zamian grę. W tym samym dniu ustalałem to z Justyna Milewska, która przystała na to, gdyż firma Gram.pl, usługi w postaci grafika nie oferuje. Następne dni to całkowity zwrot sytuacji, Justyna została wylana i został przyjęty inny osobnik. Gdy usłyszał, ze planujemy stworzyć biuletyn, zarzadal, od nas, ze żadna gra nie zostanie przesłana, jeżeli dany biuletyn nie zostanie wprowadzony w życie. Niestety z tym było trochę u nas problemów, i mimo nie ustanych prób szef od kolektywu nie chciał sie zgodzić na żadne inne rozwiązanie. Przez to, właśnie dana gra nie trafiła do Ciebie, mój "wspaniały" przyjacielu, przez co w zrozumiały dla mnie osób, zostałem ta "złą" osoba. Biuletyn jest w czasie powstawania przez pewnego grafika, i pierwszy numer pojawienia sie jego powoduje, ze gram.pl przesyła Tobie twoja upragniona grę.

Tak wygląda cala prawda.

Kontynuowanie tej rozmowy możemy zakończyć na PW.

Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

czyli kilka słów o gothic.gram.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpień 2007, 21:55:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything