Autor Wątek: Inne Strony  (Przeczytany 74911 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline guzyl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Guzyl
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #120 dnia: 30 Styczeń 2009, 16:43:03 »
Zapraszam na stronę modyfikacji.

http://tex.tnb.pl/news.php
 Proszę się zapoznać z zasadami każdego tematu jak i z regulaminami.

Offline Materus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #121 dnia: 18 Kwiecień 2009, 19:38:55 »
Grandor Gry

Forum o grach na PC,PS itp.Będą tam też różne konkursy (są już 2).Mamy odpowiedzialnych
Adminów,na forum panuje oglnie porządek i potrzeba aktywnych userów!Zarejestruj się,nie pożałujesz!


Mam to samo w podpisie i przepraszam,ponieważ bardzo mi zależy na reklamacji forum.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #121 dnia: 18 Kwiecień 2009, 19:38:55 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #122 dnia: 19 Kwiecień 2009, 12:40:35 »
Grandor Gry

Forum o grach na PC,PS itp.Będą tam też różne konkursy (są już 2).Mamy odpowiedzialnych
Adminów,na forum panuje oglnie porządek i potrzeba aktywnych userów!Zarejestruj się,nie pożałujesz!


Mam to samo w podpisie i przepraszam,ponieważ bardzo mi zależy na reklamacji forum.

Skoro można oceniać, właśnie to uczynię.
Z przykrością stwierdzam, że tego typu fora i sajty nie mają już od dawna racji bytu i imo jest to strata czasu. Aby móc mieć jakiekolwiek szanse przebicia się na współczesnej scenie internetowej, należy mieć przynajmniej dobry, stabilny serwer oraz istniejącą stronę, na której byłoby już "coś". Ponadto najlepszym sposobem promocji danej witryny jest pozycjonowanie, a w dalszej części - gdy dana strona osiągnie choć trochę popularności - wymiana bannerami itd.
Wprawdzie się nie rejestrowałem, aczkolwiek już teraz mogę stwierdzić (chociażby po regulaminie), że jest ono niedopracowane. Brnąc jeszcze bardziej w szczegóły, sam adres przekierowywania nie mówi nic konkretnego...

Ocena: 1/10

Offline McSloniu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zakon Płonącej Róży
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #123 dnia: 19 Kwiecień 2009, 14:15:57 »
Grandor Gry

Forum o grach na PC,PS itp.Będą tam też różne konkursy (są już 2).Mamy odpowiedzialnych
Adminów,na forum panuje oglnie porządek i potrzeba aktywnych userów!Zarejestruj się,nie pożałujesz!


Mam to samo w podpisie i przepraszam,ponieważ bardzo mi zależy na reklamacji forum.

Forum chyba umarło, 1 użytkownik...

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #124 dnia: 19 Kwiecień 2009, 14:17:54 »
Grandor Gry

Forum o grach na PC,PS itp.Będą tam też różne konkursy (są już 2).Mamy odpowiedzialnych
Adminów,na forum panuje oglnie porządek i potrzeba aktywnych userów!Zarejestruj się,nie pożałujesz!


Mam to samo w podpisie i przepraszam,ponieważ bardzo mi zależy na reklamacji forum.

Forum chyba umarło, 1 użytkownik...

One chyba nawet nie zaczęło żyć.
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień 2009, 14:20:02 wysłana przez Kyras »

Offline Materus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #125 dnia: 21 Kwiecień 2009, 15:57:58 »
Koledzy,regulaminu ja nie pisałem tylko mój kolega Administrator.I tak jest do poprawki.Jeśli chodzi o rodzaj forum,to nie mamy zbytniego wyboru,ponieważ nie umiemy tworzyć potęrznych for waszego rodzaju.Teraz codziennie na forum bywa minimalnie 3 osoby,głównie Admini.Zależy nam na rozwijaniu się forum więc reklamujemy je na takich forach jak wasze.

PS.Jak coś to ja napisałem reklamę ;)

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #126 dnia: 30 Kwiecień 2009, 19:08:37 »
Polska strefa Arcania a Gothic Tale. Znajdziesz u nas  wszystko o czwartej części sagi Gothic. Współpracujemy z gram.pl i Spellbound 


« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień 2009, 19:19:16 wysłana przez Pienik »

Offline Smok Finkregh

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 0
  • Yzush Ek Aulash Detr Shiqua!
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #127 dnia: 10 Maj 2009, 17:23:16 »
Każdy zna te anime o Kieszonkowych Stworkach. Jestem zarejestrowany na forum - grze RPG Pokemon, jednak brakuje tam dobrych ludzi. Gra ma już 2 miesiące, ale przyda się jej pomoc w postaci waszej rejestracji i gry.

Link : CLICK!

Mój nick : Melgard
Moje hasło : chciałoby się, co?

Jeśli zostanie uznane to za stosowne, proszę usunąć/zamknąć temat.

Offline APUD

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #128 dnia: 13 Czerwiec 2009, 18:13:49 »
Jest to nowe forum i narazie nas mało ale z waszą pomocą napewno nam się uda je rozwinąć.  ;D

http://www.pokeonlinepbf.fora.pl/

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #129 dnia: 13 Czerwiec 2009, 18:21:44 »
To pokemony jeszcze istnieją ? Coś mi się nie wydaję, że znalazłbyś wystarczającą liczbę osób do tego forum :P

Oktawian August

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #130 dnia: 13 Czerwiec 2009, 18:29:38 »
HAHAHAHA Pokemony
Muszę ci napisać że nie znajdziesz wystarczająco osób do tego forum bo nikt się nie interesuje pokemonami.

Offline Arves

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Piratem być marzeniem jego jest!
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #131 dnia: 05 Styczeń 2010, 21:42:30 »
No cóż... odpowiedniejszego działu na tą maleńką reklamę serwerów Counter Strike, nie znalazłem. :)




Owoce [FFA] @ggear.pl@pukawka.pl
193.33.176.243:27015


Nazwa: Owoce [FFA] @ggear.pl@pukawka.pl
IP: 193.33.176.243:27015
Sloty: 24
Typ Gry: FFA
Platforma: Steam
Długość mapy: 15 rund
FriendlyFire: Nie
Stałe MC: Sprawd ! i pobierz owocowe mapy!
Uptime: 24/7
HLTV: Tak
Sponsor: Pukawka.pl, Ggear.pl
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt z HeadAdmin: admin@owoce-ffa.pl
Forum: www.owoce-ffa.pl
Lista banów: Amxbans
Statystyki graczy: Psychostats
Społeczność steam: OE SteamGroup
Lista demek z HLTV: Demka HLTV





Owoce [4FUN] @ggear.pl@pukawka.pl
193.33.177.78:27015


Nazwa: Owoce [FFA] @ggear.pl@pukawka.pl
IP: 193.33.176.243:27015
Sloty: 20
Typ Gry: 4FUN
Platforma: Steam/NonSteam (47/48)
Długość mapy: 15 rund
FriendlyFire: Nie
Stałe MC: Sprawd ! i pobierz owocowe mapy!
Uptime: 24/7
HLTV: Tak
Sponsor: Pukawka.pl, Ggear.pl
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt z HeadAdmin: admin@owoce-ffa.pl
Forum: www.owoce-ffa.pl
Lista banów: Amxbans
Statystyki graczy: Psychostats
Społeczność steam: OE SteamGroup
Lista demek z HLTV: Demka HLTV




Wszystkich graczy steam, jak i non steam zapraszam do wspólnej gry z owocowymi graczami!

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #132 dnia: 04 Marzec 2010, 13:46:43 »
http://www.efragmatic.eu/

Strona klanu grającego w drugą część gry Call of Duty. Serdecznie zapraszam do jej odwiedzenia.

Offline Adanos.pl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Babcia 27% osób to Gomez, twoja też?
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #133 dnia: 01 Maj 2010, 16:50:19 »
Pierwsza http://gothic-i-battlefield.phorum.pl Forum Gothica (początkowo miało być też battlefielda.) nie ma żadnych userów co mnie martwi.
Druga (coś jak Marant) http://arthana-gothic.phorum.pl Gra podobna do Marantu ale o wiele bardziej złożona ma np. lokacje. Nazwa gry: ARTHANA (od Myrthana). Liczba graczy włącznie z MG - 1

Offline VETOM!R

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • gryinfo.com
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #134 dnia: 01 Sierpień 2010, 01:22:12 »
gryinfo.com - powstający portal o modyfikacjach i machinimach. w którego skład wchodzi redakcja Risen Island.
Poszukuje zdolnych,  kreatywnych i posiadających trochę wolnego czasu:
-Redaktorów,
-Newsmanów,
-Korektorów,
-Moderatorów,
-Grafików'
-i Montażystów.
Prócz możliwości sprawdzenia się w podanych stanowiskach oferujemy przyjazną atmosferę, a w przyszłości jakieś formy nagród za włożoną pracę.

Kontakt:
gg:gg://5726319 
email:mailto://admin@gryinfo.com
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2010, 01:25:23 wysłana przez VETOM!R »

Offline VETOM!R

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • gryinfo.com
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #135 dnia: 11 Sierpień 2010, 20:20:13 »
Tak się składa, że dzisiaj miał premierę mój portal o modach - gryinfo.com, strona opierać się będzie na gameplayach, recenzjach, zapowiedziach i informowaniu gości o przeróżnych wydarzeniach z kręgu modów do gier. Czyli portal dla tych osób, które lubią od czasu, do czasu popykać sobie w modyfikacje ulubionych gier, dla jasności nie będziemy zamieszczać, żadnych tutoriali, nie interesuje nas zbytnio modding.
Jak na razie mamy kilka artykułów, ale zapewniam że to się w dość szybkim czasie zmieni, w najbliższym czasie dobuduję dział download, forum ściśle związane z portalem oraz kilka innych modernizacji i narzędzi. Tak Aby przeglądanie portalu nie sprawiało kłopotów i było w miarę intuicyjne.
Ciągle poszukujemy osób do pracy nad działami: Mount & Blade, Arcanii, Gothic, Wiedźmin, Fallout 3, Crysis, FarCry 2, Call of Juarez 2(stanowiska: redaktor, moderator, korektor, newsman).
Kontakt: admin@gryinfo.com

Gorąco zapraszam :)

Offline VETOM!R

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • gryinfo.com
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #136 dnia: 24 Sierpień 2010, 23:42:59 »

GryInfo 2.0 gotowa! Strona uległa znacznym zmianom i ulepszeniom, no i jest po prostu ładniejsza. Jednak to nie koniec prac na stronce, poprawie ulegnie katalogowanie oraz zostają zainstalowane ułatwiające korzystanie z serwisu moduły.
Gorąco zapraszam

@Ciągle potrzebujemy osób do redakcji.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #137 dnia: 15 Styczeń 2011, 13:24:29 »
Witajcie ludziska... Tworzę swojego bloga... Zobaczymy co z tego wyniknie. A tu pierwszy post jak i stronka...:
http://ocian.dyscuss.net/

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #138 dnia: 15 Kwiecień 2011, 19:48:22 »



Koniec XIX wieku

Wiek XIX przyniósł światu wiele zmian, lecz powoli dobiega on końca. Jak było to wielokrotnie przełom wieków niesie ze sobą wielkie nadzieje, ale i lęk. Różne grupy osób wieszczą rychły koniec cywilizacji. Argumentami przemawiającymi za tym, są coraz liczniejsze zjawiska określane jako "niewyjaśnione". Mówi się o manifestacjach duchów, opętaniach, wampiryzmie... Oczywiście oficjalnie nic nie zostało potwierdzone. Rządy i instytucje wszelakie wręcz temu zaprzeczają. Jednak skrycie prowadzone są badania. Jedną z organizacji zajmującymi się wszelkimi sprawami wykraczającymi poza naukę jest Wydział Wtajemniczonych. Jest to instytucja finansowana w części przez rząd brytyjski, zaś w części z prywatnych źródeł. Jej założycielem i zarządcą jest sir Isaac Eliner. W.W. zajmuje się badaniem i ewentualną walką z wszelkimi przejawami zjawisk niewyjaśnionych.

Made by Dragosani



Z niekrytą dumą i radością przedstawiam zebranej tutaj Braci Graczy reaktywowane forum, co jako feniks z popiołu powstało. Ulepszone! Zreformowane i udoskonalone! Obfitujące w atmosferę grozy i tajemniczości opartej na powieści Brama Stokera - "Dracula". Poza wspomnianym w fabule "Wydziałem Wtajemniczonych" gracz może przynależeć do innych organizacji, zrzeszającej nawet wilkołaków. Oparta na wcześniejszych doświadczeniach rozgrywka z pewnością nie jest jednostajna i jednowątkowa. Klimat, mam nadzieję będzie wystarczająco... klimatyczny (:/) aby zadowolić nawet najbardziej wybrednych. Prostota mechaniki jest zrozumiała nawet najbardziej nierozgarniętych w tych sprawach.
Serdecznie zapraszam więc wszystkich chętnych na forum "Detektywpbf".

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #139 dnia: 25 Maj 2012, 16:04:53 »



“Każda dostatecznie wysoko rozwinięta technologia jest nierozróżnialna od magii” - Arthur C. Clarke

Ktoś kiedyś powiedział, że aby ludzkość mogła przetrwać, musi wyruszyć w kosmos. Przekroczyć ostatnią granicę i dotrzeć tam, gdzie nie dotarł żaden człowiek. Wielu twierdziło, że to niemożliwe. ÂŻe prawa fizyki i odległość od gwiazd uniemożliwiają to. Z tym, że znalazła się osoba, która o tym nie wiedziała i dokonała tego. Jak niemalże zawsze, gdy dochodzi do epokowych odkryć.

Rok 2328 był niezwykły dla mieszkańców Ziemi, trzeciej planety od gwiazdy Układu Słonecznego. Rok ten, był bowiem zwieńczeniem badań na napędem WARP. Rok później ludzie wyruszyli poza Układ Słoneczny. I wtedy wszystko się zmieniło.

Największa zagadka wszech czasów - "Czy jesteśmy sami?" rozwiązała się sama, gdy tylko ludzie zetknęli się z obcymi formami inteligentnego życia. Ludzie  nie byli sami. Wręcz przeciwnie! Otaczał ich cały tłum innych cywilizacji i ras. Ludzkość musiała włączyć się do międzygwiezdnej społeczności.

Lecz nie wszyscy są pokojowo nastawieni. Każda z ras jest zagrożona. Niebezpieczeństwa czyhają w wielu mrocznych zakątkach kosmosu. Wiele z nich zaś, działa potajemnie tuż pod spojrzeniem cywilizacji. Nadchodzą bardzo ciekawe czasy...

---

Tauron Prime to PBF osadzony w autorskim świecie fantastyki naukowej. Uniwersum to wzorowane jest na takich klasykach jak Star Trek, czy Gwiezdne Wrota. Zamieszkuje je wiele ras (grywalnych i nie), z których każda posiada odrębna kulturę, tradycję, historię i specyfikacje. Każda z ras działa dla dobra swojego, lub ogółu, każda z ras walczy z przeciwnościami losu. Każdy przedstawiciel danej rasy może zmienić bieg nadciągających wydarzeń. Musi jedynie wyruszyć pomiędzy gwiazdy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #139 dnia: 25 Maj 2012, 16:04:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything