Autor Wątek: Inne Strony  (Przeczytany 74712 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #100 dnia: 11 Marzec 2008, 20:50:26 »
Chciałbym abyście w tym temacie przedstawiali swoje ulubione lub poprostu ciekawe strony internetowe. Mogą to być strony poświęcone grom komputerowym, o sporcie itp. Ogólnie rzecz biorąc wstawiajcie tu linki do stron, które lubicie odwiedzać w wolnym czasie.

Oto moja ciekawa strona:

http://www.instalki.pl/

Można tu pobrać prawie wszystkie programy zupełnie za darmo! Także dema gier czy różne sterowniki. Zawsze gdy potrzebuje jakiegoś (darmowego) programu to odwiedzam tą stronę.
 
PS:Podałem tylko jedną stronę ,ponieważ odwiedzam głównie znane strony, a takich nie ma sensu podawać.

Offline Imascari

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #101 dnia: 04 Kwiecień 2008, 08:34:30 »
Cytuj
DYNASTEIA.PL
mieszanka polityki, rpg'ów, rts'ów i historii - zapraszamy!

Czym też jest Dynasteia? Wyobraź sobie, jak mógłbyś zmienić XVII-wieczną historię. W epoce manieryzmu, baroku, władzy absolutnej i wielkich wojen. W epoce kontrreformacji i rozkwitu ideologii protestanckich. W epoce, gdy kolonializm przyśpieszał, gdy upadały i tworzyły się państwa.

Jest to specyficzna gra, która łączy wiele gatunków, w której zamiast rozbudowanego systemu opartego na najnowszych technologiach preferujemy opisowy storytelling, wyobraźnię i pomysły. W grze prowadzisz całą dynastię, nie zaś państwo (w pierwszej kolejności oczywiście). Dbasz o liczebność rodu, gwarantujesz krewniakom i potomkom różnorakie stanowiska, kończąc nawet na skupianiu koron świata w rękach twojej dynastii. Czy też może zdecydujesz się na centralizację w postaci władzy absolutnej głowy rodu?

Kooperuj z graczami, buduj sojusze i ligi, zawieraj traktaty, oferuj propozycje mariaży i przejmuj dziedzictwa innych rodów. Pisz akty spełniające twoją wolę, reformuj wojsko, administrację, skarb czy politykę kolonialną.
Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz spróbować? Zajrzyj do nas, nie pożałujesz.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #101 dnia: 04 Kwiecień 2008, 08:34:30 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #102 dnia: 10 Kwiecień 2008, 00:32:02 »
Wszedłem na wyżej wymienioną stronę. Dla mnie za mroczno, chodż nie można powiedzieć że nie próbowaliście utrzymać klimatu. Widać że to wasze początki, więc ciekaw jestem na jak długo starczy wam cierpliwości. Zycze powodzenia.

Offline Imascari

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #103 dnia: 10 Kwiecień 2008, 16:21:20 »
Początki? Jakie początki  ? Od startu w 1601 roku minęło 18 lat, czyli 18 tygodni - zaczęliśmy w listopadzie 2007 roku. Mamy ugruntowaną pozycję w świecie gier PBF, wiodącą. Więc proszę nie mówić o jakichkolwiek "początkach"  .

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #104 dnia: 10 Kwiecień 2008, 18:09:00 »
A widzisz, dla mnie serwis sprawiał wrażenie "nowości". Użytkowników równiez nie posiadacie wiele. No ale cóż, chętnie się rozejrzę "głębiej" na forum, chodź jak na razie mnie nie przekonuje.

Offline Imascari

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #105 dnia: 10 Kwiecień 2008, 19:30:19 »
127 użytkowników, z czego około 30 to gracze... Jak na PBF to bardzo wiele, nie wiem, czy orientujesz się w tym środowisku, ale najpotężniejsze molochy (prpg.pl) z trudem wyciągają 100 graczy...

Offline Zerox

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #106 dnia: 08 Maj 2008, 17:23:14 »
www.earthmax.mojeforum.net lub w skrócie www.earthmax.4.pl
forum o fajnych grach
na razie kilka ale jak wejdą nowi userzy i podadzą swoje pomysły na działy nowych gier, ruszymy z miejsca
forum ma już rok ale pierwotnie bylo to rorum gry Evil Islands
Pozdrawiam,

Offline Owca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Baaaaaa means nooooo!
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #107 dnia: 16 Maj 2008, 20:16:17 »
Ichigo, swego czasu zetknąłem się tą stronką i przyznam szczerzę, że w pierwszej chwili napaliłem się wręcz na tą browserówkę, ponieważ od pewnego już czasu szukałem czegoś podobnego w ramach przerw między pracą przy kompie. Na początku miałem jakieś kłopoty z rejestracją, a w zasadzie stronka się posypała, ale po ok. tygodniu udało się ją doprowadzić do porządku. Pograłem ze 2-3 dni i, niestety, nie wciągnęło mnie. Nie to, nie tym razem :-). Ale ogólnie pomysł nawet, nawet. Gdyby tak dopracować pewne aspekty i coraz wprowadzać nowe elementy, w swojej kategorii ta gierka może zająć dość wysokie miejsce. Faktem jest też, że maniaków Gothica w sieci jest naprawdę sporo, toteż mamy kolejną przesłankę pozytywnie wpływającą na rozwój tejże stronki ;-).

To tyle na ten temat.

Z mojej zaś strony chciałbym zaprosić was na: http://www.gamehot.pl/ . Najkrócej rzecz ujmując, jest to blog poświęcony komentowaniu branży okołogrowej w dość innowacyjny sposób. Oprócz najzwyklejszych tekstów jest tutaj coś, co wyróżnia tę stronkę spośród innych takowych. Pomijam tu nawet tematykę, która sama w sobie jest oryginalna i spotkałem się z nią pierwszy raz w sieci, mam tu na myśli podkasty. "A cóż to?" się spytacie. Szczerzę powiem, że sam bym tego raczej nie rozgryzł, ale na całe szczęście nie musiałem nad tym długo dumać, bo link z pewnej stronki od razu przekierował mnie do "Podkastu - Epizodu 35" - czyli ponad godzinnej audycji nagrywanej na żywo, w której to dwóch panów w iście ciekawy sposób rozmawia o branży wyżej przeze mnie wspomnianej. A w zasadzie nie rozmawia, co krytykuje. Krytykuje, bo taki jest cel tej stronki, a w jaki sposób to robi? Przekonajcie się sami: http://www.gamehot.pl/podkasty/749/gamehot...cast-epizod-35/. Tego po prostu trzeba przesłuchać. Nie tylko dlatego, że jest to arcyśmieszne i wykonane w naprawdę porządny sposób, dzięki czemu z niecierpliwością czeka się do następnego odcinka. Chłopaki mówią tu po prostu prawdę, nikomu tyłu nie liżąc, bez skrupułów wyrażają swoje opinie, okraszone często w szyderczy, drwiący i ironiczny sposób. I to jest kurna to! od razu się przekonałem, co do GameHota. Znalazłem tam ludzi myślących podobnie, jak ja ;-).

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #108 dnia: 17 Czerwiec 2008, 14:44:52 »
cheesebuerger.de - jest to strona, na której jest MASA emot. Wystarczy, że klikniecie na "smilies". Bezpośredni link img. pozwoli zamieścić Wam emoty na forum :P

http://www.cheesebuerger.de/index.php
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec 2008, 14:47:05 wysłana przez Lord Arthas »

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #109 dnia: 17 Czerwiec 2008, 16:32:37 »
Niedawno zrobiłem forum o grze Little Fighter 2 na którą serdecznie zapraszam :)
Organizowane są turnieje, liga i konkursy :) Forum jest w powijakach więc nie łudźcie się, że ujrzycie Super-Mega Forum :)

LF2 Kingdom

Offline Corrny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 6
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #110 dnia: 22 Czerwiec 2008, 21:57:16 »


Moja strona poświęcona przede wszystkim grafice komputerowej, ale nie tylko. Możesz tam pokazać swoje prace, ale też oceniać prace innych. Prac jest mnóstwo, od sygnaturek robionych dla zabawy po profesjonalne webdesign'y oraz zdjęcia. Zapraszam !
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2008, 14:40:59 wysłana przez Corrny »

Offline santi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #111 dnia: 05 Sierpień 2008, 22:21:58 »
iGoal.info - Forum piłkarskie
iGoal to forum piłkarskie na którym wypowiada się wielu kibiców piłki nożnej. Na forum głównie piszemy o ligach europejskich. Skupiamy się głównie na Bundeslidze, Premier League, Primera Division, Serie A, Ligue 1, Scottish Premier League oraz Orange Ekstraklasa. Codziennie przybywa duża porcja newsów ze świata piłki nożnej. Dowiesz się wiele rzeczy na temat przeróżnych lig, klubów, piłkarzy, trenerów, stadionów i wszystkiego innego co związane z piłką nożną w Europie. Na forum porozmawiasz z ciekawymi ludźmi o meczach, pucharach, mistrzostwach. Jest także dział w którym można typować mecze różnych lig europejskich i nie tylko. Już wkrótce rusza 3 edycja Ligi Typerów. Mamy także dział w którym można porozmawiać na różne tematy nie związane z piłką nożną. Stworzyliśmy specjalny dział dla wszystkich grafików. Możecie w nim pochwalić się swoimi pracami oraz poddać je naszym ocenom. Na forum trwa Football iGoal Manager czyli nasza własna gra w której każdy może poprowadzić drużynę. Co jakiś czas zostaje wydawany Magazyn iGoal z najważniejszymi informacjami ze świata piłki.

Zapraszam serdecznie

http://igoal.info

Pozdrawiam

Offline Getar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #112 dnia: 27 Sierpień 2008, 17:52:47 »
Serdecznie zapraszam na najnowsze forum o tematyce filmu Kung Fu Panda.Właśnie dzisiaj o godzinie 09:53 forum zostało otwarte.Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji dotyczących filmu.Nasze forum jest pierwszym i jak na razie jedynym forum o tejże tematyce.Poniżej podaję link do forum:


http://www.kungfupanda.fora.pl/index.php?sid=3ab2f3e29e6848c72ac2369f7ba71822

Zapraszam raz jeszcze i pozdrawiam!

P.S.Poszukujemy modów na forum.Mamy już jednego, jednak w sumie musi być trzech.Jednego weźmiemy właśnie z tej strony.Jeśli ktoś miałby ochotę nim zostać, poproszę o zapisy poniżej.Zapisy trwają do przyszłego wtorku, do godz.17:00.Później zrobimy głosowanie, z którego wyjdzie jeden user, który zostanie modem naszego forum.Zapraszam do zapisów!
 Na forum istnieje specjalny temat do reklamy stron internetowych. Przenoszę...

Offline Korzeń

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #113 dnia: 08 Październik 2008, 14:34:59 »
Studio Mistrza Beziego
Studio które teoretycznie robi filmy na bazie Gothica. Niestety ostatnio doszło do zamarcia i teraz po małych rozmowach jestem tam szefem. Próbuję je reaktywować. Aktualnie szukam ludzi, którzy robią filmiki. Jeśli ktoś jest chętny, to niech pisze do mnie na GG lub na forum studia.

http://www.smb.ugu.pl/news.php

Offline Ana

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #114 dnia: 23 Październik 2008, 15:40:52 »
Przeszukując internet kiedyś odnalazłam śmieszną stronę która mnie rozbawiła do bólu :D xD
Z resztą sami zobaczcie
www.żal.pl
Zauważyłam że ludzie się tam żalą :D To jest śmieszne. To logo 'wyżal się' mnie dobiło.
Aby wejść trzeba wpisać polskie 'ż' nie 'z'




« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2008, 19:22:10 wysłana przez Ana »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #115 dnia: 13 Listopad 2008, 11:58:16 »
Dobra, to może ja podam kilka stronek, na które od czasu do czasu wpadam.

Vortal rzeczy paranormalnych- Paranormalne.pl

Serwis poświęcony tematyce rzeczy niewyjaśnionych, czyli wszelkiego rodzaju opętania przed demonów, duchy i inne istoty, następnie działy poświęcone teoriom konspiracyjnym, ukrytym cywilizacjom rzekomo zamieszkującym ziemię oraz ufo, a raczej NOLom. Czasem zaciekawi, czasem rozśmieszy, lecz warto chociaż raz na jakiś czas poczytać sobie jakiś artykuł i zastanowić się nad nim, bo oni tam ciekawe rzeczy zamieszczają. Sajt jest prowadzony bardzo dobrze, jednak widać tam pozostałości po "Syndromie DODA", czyli korekcji postów i wyłapywaniu błędów przez modów, jednak z tego co wiem już zaprzestano tam takich działań. Na ich forum opartym na skrypcie IP.B żyje sobie duża społeczność forumowiczów, jest to zgrana paczka, jednak są podzieleni na trzy grupy:
1) Sceptycy: Wszystkie zdarzenia, które przez fanatyków lub "wierzących" są przedstawiane jako paranormalne zjawiska da się naukowo wyjaśnić, a naszym zadaniem jest wyprowadzenie z błędu tych idiotów.
2) "Wierni": Wiele, jeśli nie wszystkie zdarzenia przedstawiane przez fanatyków lub przez samych "wiernych" określają jako zjawiska paranormalne. Oczywiście lwia część z nich nie widziała nawet ducha w filmie, ale na forum uparcie twierdzą, że poprzedniego dnia pokonali Lucyfera, bo im w śniadaniu przeszkadzał, oczywiście nie wszyscy tacy są, ale takich ludzi jest dużo.
3)Fanatycy lub tzw. oszuści: Rejestrują się na forum i albo wymyślają jaką historyjkę na miejscu, aby tylko dobrze się bawić/sprawdzić reakcję forumowiczów/zabić czas, itd. Są to oszuści, których opowiastki w większości da się wychwycić, bo są pisane archaicznie i "spec" od razu wyczuje podpuchę. Druga grupa w tej kategorii to fantaycy. Jeśli u nich w pokoju poruszy się firanka, a trzy lata temu zmarł ich dziadek, to oznacza, że dziadzio przyszedł sie pożegnać, zaraz lecą na forum i musza to ogłosić.

Ogólnie rzecz biorąc portal ten jest przyjemny, a ciągła rywalizacja między "sceptykami" a "wierzącymi" jest nawet zabawna:
-Wy nie macie racji!
-Nie, my mamy rację, a wy nie amcie racji!!


Bash, czyli coś chyba każdy zna.

Bash.org jest serwisem, o którym słyszał chyba każdy. Zamieszcza się tam zabawne rozmowy z IRCa, tudzież czatu, niekiedy czytając te rozmówki nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, lecz zdarzają się perełki, a jedną z nich była słynna rozmowa o dwóch blondynkach, które przyszły do kantoru z banknotem 100 rublowym. ;] Cóż więcej pisać o bashu, ostatnio z powodów czystko technicznych długo był nieaktywny, jednak teraz wszystko jest w porządku. Bardzo polecam, bo przeglądając tamten serwis można się zdrowo pośmiać.


« Ostatnia zmiana: 13 Listopad 2008, 12:00:37 wysłana przez Serail »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #116 dnia: 17 Listopad 2008, 00:13:26 »
Proszę:
www.psajko.pl
www.psajko.fora.pl
Bardzo ciekawa strona intenetowa na którą wpadłem niedawno. Ma ona na celu propagowanie LD (Lucid Dream - Świadomy Sen) oraz pomaganie tym którzy już wpadli na tą ścieżkę mocy do osiągnięcia takiego snu. Jest mnóstwo technik, specjalistów, którzy odpowiadają na większość pytań. I co najważniejsze nie ma na nim przynajmniej z tego co zauważyłem rozwrzeszczanych 9-latków, tylko z tego co zauważyłem, większość z userów to poważni i inteligentni ludzie, a dzisiaj forum z takimi to rzadkość. Jeśli ktoś nie wie co to świadomy sen niech tam zajrzy a jeśli ktoś szuka różnych technik, lub mu ta sztuka po prostu nie wychodzi też niech tam zajrzy. Radzę też zarejestrować się na forum bo można tam znaleść naprawdę wiele użytecznych informacji i porad.

Offline Morgothz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #117 dnia: 17 Listopad 2008, 16:16:36 »
Witam Was serdecznie!

Nazywam się ÂŁukasz Górski, jestem założycielem oraz redaktorem naczelnym serwisu BfmeWorld.pl , który dedykowany jest miłośnikom serii gier ,,Władca Pierścieni: Bitwa o ÂŚródziemie". Nasza witryna jest już od roku w sieci, a przez ten czas udało nam się zyskać uznanie ze strony fanów gier ze wspomnianego cyklu, czego najlepszym dowodem jest fakt, iż ilość użytkowników zarejestrowanych na naszej witrynie stale powiększa się. Nieustannie dążymy również do zwiększania ilości materiałów, jakie dostępne są na łamach naszego serwisu, jak również uatrakcyjniania go. Ważnym z pewnością atutem naszego serwisu jest fakt, iż zainteresował się nim polski wydawca gier z serii ,,Władca Pierścieni: Bitwa o ÂŚródziemie", a mianowicie firma Electronic Arts Polska. Od dłuższego czasu zajmujemy się również nową grą firmy Pandemic Studios, noszącą tytuł The Lord of the Rings: Conquest. Serdecznie zapraszam do przeglądania naszych zasobów oraz do rejestracji na forum dyskusyjnym.

Pozdrawiam,
ÂŁukasz.


Homepage: www.bfmeworld.pl
Forum: www.bfmeworld.pl/forums

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #118 dnia: 01 Styczeń 2009, 17:52:16 »
Witam wszystkich
Dziś o północy ruszyła nowa strona Poziomek
http://poziomkaz.pl
Wszystkich serdecznie na nią zapraszam ;)

Offline ziomek pl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #119 dnia: 04 Styczeń 2009, 13:31:45 »
http://www.mody-g.grupy-dyskusyjne.pl/index.htm - Forum o modach do gry Gothic i nie tylko. Bardzo polecam ;).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #119 dnia: 04 Styczeń 2009, 13:31:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top