Autor Wątek: Dostęp do Ishtar i Magowie Wody  (Przeczytany 6760 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Dostęp do Ishtar i Magowie Wody
« dnia: 23 Sierpień 2007, 12:39:25 »
A więc, przechodze sobie G3 2 raz i teraz chcialem dostac sie do ishtar i nauczyc sie mistrza w 2 mieczach :) Ale ... mam 68% poparcia u Asasynow, wypelnilem chyba wszystkie zadania z kazdego miasta, i zostaloi mi do zabicia 2 magów wody - Riordia, ktory powinien byc chyba w okolicach bragi, ale go nie ma -.- no i Nefarius ... Poszedlem znim do grobowca Haran Ho, nauczylem sie od niego tego czaru ale on sie ode mnie nie chce odczepic i mam go na niebiesko, wiec nie moge zabic a w opcjach mam tylko "Zaczekaj" , "(Daj miksture)" i "Naucz mnie czegoś o prastarej magii", gdy dam "zaczekaj", on bedzie stal, ale w opcjach nie ma teraz "chodz za mną" i tez nie moe go zabic i za kazdym razem jak sie teleportuje to wyskakuje mi napis "Nefarius czeka..." Jakie mozna jeszcze wypelniac zadania dla Asasynow ? Gdzie jest Riordian?

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Dostęp do Ishtar i Magowie Wody
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2007, 12:55:10 »
Riordian powinien stać zaraz przy wyjściu z Bragi do drogi na MoraSul. Co do Nefariusa to miałem taki sam problem, ale rozwiązałem go tak: Poszedłem do Nefariusa i użyłem na nim kule ognia (można użyć byle jakiego czaru), ten zaczął mnie atakować, a ja uciekałem. Po drodze do Haran Ho powinny być stada szakali, więc zaprowadziłem go do nich, ja uciekłem, a one go zabiły. Co do misji to jest jeszcze żeby zabić Króla Rhobara.

Forum Tawerny Gothic

Dostęp do Ishtar i Magowie Wody
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2007, 12:55:10 »

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Dostęp do Ishtar i Magowie Wody
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpień 2007, 14:51:01 »
cholera Riordiana nie ma :O A co do Nefariusa to dalem mu zaczekaj tutaj i on stoi w jakini :O a ja zapisalem ^^ no nic ide po 5 artefakt, moze jak zabije króla to sie wkacu naucze tego ^^

edit: acha jeszcze, przemienilem sie w lwa, bo mialem kamien i zabilem go lwem i wyskoczylo ze zadanie wykonane i +3 u Asasynow ale jak sie przemienilem w bezi to mi nie dodalo tych pkt :/

edit2: dobra juz po problemie, Riordian łaził gdzies po ruinach, nie wiem dlacvzego a Nefarius dostal z blyskawicy i gryzie piach, nie wiem dlaczego wczesniej jak go lalem czarami to mu nic nie robilem :O

lol zabilem wszystkich i nadal mam zadanie" Zabij wszystkich Magów Wody" -.- i 71% reputacji u Asasynów
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2007, 15:29:38 wysłana przez teken_f »

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Dostęp do Ishtar i Magowie Wody
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sierpień 2007, 18:01:22 »
A porobiłeś zadania w Cape Dun (Przyprowadź niewolnika Hareka), Monterze (Szkatuła Basira, Niewolnicy dla Soboty[jest dwoje niewolników dla każdego osobne zadanie]), Silden (zabić szamana Grompela) Każde zadanie dodaje 1pkt reputacji.Więc wtedy będziesz miał 75%.
Aha-żeby zaliczyć zadanie zabicia Magów Wody musisz zabić wszystkich siedmiu-Myxira,Saturasa,Vatrasa,Cronosa,Merdariona,Nefariusa, Riordiana.
Jeśli nadal nie możesz zdobyć reputacji pozostaje ci tylko zabic króla Rhobara.

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Dostęp do Ishtar i Magowie Wody
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sierpień 2007, 19:01:14 »
juz po problemi, okazalo sie, ze nie zapisalem po zabiciu Cronosa i poszedlem do dentysty :D Teraz  jest all ok i mam 78% u asasynow ;)

Forum Tawerny Gothic

Dostęp do Ishtar i Magowie Wody
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sierpień 2007, 19:01:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top