Autor Wątek: Magowie wody  (Przeczytany 1991 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gorn126

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Magowie wody
« dnia: 22 Sierpień 2007, 14:23:31 »
Mam pytanko: gdy pokonałem lodowego smoka znalazłem list od magów wody w którym napisali ze udali sie w samo centrum destrukcji. Wydawało mi sie że jest to miasto orków w GD ale tam nic nie ma.Czy ktoś mi może powiedzie gdzie to jest i czy wogóle jest?

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Magowie wody
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2007, 16:54:32 »
Cytuj
Czy ktoś mi może powiedzie gdzie to jest i czy wogóle jest

Tego centrum destrukcji nie ma. Aczkolwiek prawdopodobnie jest to , że jest nim Miasto Orków w GD.
A po za tym ów list jest tylko taki dodatkiem do G2 wyjaśniajacym , gdzie podziali sięMAgowie WOdy

Forum Tawerny Gothic

Magowie wody
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2007, 16:54:32 »

Canis

  • Gość
Magowie wody
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpień 2007, 17:24:54 »
hociaż gdyby dodać dodatek jakim jest noc kruka, można by wywnioskować iż udali sie oni, przynjamniej próbowali dostać się do Jarkhenadaru. A moim zdanim nimusiało być to maisto orków. Niewiedzieli oni o ÂŚniącym przecież że on żyje. chcieli wydostać się rozsadzając barierę, równie dobrze podczas gdy my zabijaliśmy śmiącego, mogli oni maszerować na stary obóz aby ich zabić wkońcu przejeli oni kopalnie. Najemnicy mogli przegrywać, kogoś wysłali po mgów by dali im pomoc, oni zostawili notatkę... no jest wiele możliwych chipotez... lecz prawda jest tala że ich nigdzie prócz jarkhendaru a właściwie piramidy w dodatku nieznajdziesz.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2007, 17:26:01 wysłana przez Canis »

Offline Sam Ogrodnik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 3
Magowie wody
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sierpień 2007, 21:34:49 »
Możliwe też, że centrum destrukcji jest Jarkendar. Możliwe, że był jeden mocniejszy wstrząs, który poczuli aż w Górniczej Dolinie. Chociaż to małoprawdopodobne.
ÂŻałuję, że Piranie stworzyły w ten sposób Gothica. Kolonia została zniszczona... Ehhh... Wolałbym, żebyśmy zaczęli gdzieś w Khorinis, kolonia zostałaby taka jak wcześniej. Ludzie w obozach zabunkrowaliby się. Oblegaliby ich paladyni i straż królewska, a mogwie wody siedzieliby w dawnej świątyni ÂŚpiocha... Na początku myślałem, że tak będzie się toczyć akcja GII. Ale nie. Wszystko zniszczyli.

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Magowie wody
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Sierpień 2007, 21:44:09 »
sam ogrodnik, nie przesadzasz troche? ak dla mnie jak do GII się kupi dodatek NK, to gra ma sens! schrzanili troche sprawe z GI, ale reszta jest w porzo! (oprócz G3, którego do reszty schrzanili...). a magowie wody udali się w samo setno destrukcji, czyli do jarkendaru! trzęsienia ziemi=destrukcja, destrukcja=jarkendar! ludzie...



PZDR.:KERTH:.

Offline Sam Ogrodnik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 3
Magowie wody
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Sierpień 2007, 21:51:06 »
Cytat: .:KERTH:.
sam ogrodnik, nie przesadzasz troche? ak dla mnie jak do GII się kupi dodatek NK, to gra ma sens! schrzanili troche sprawe z GI, ale reszta jest w porzo! (oprócz G3, którego do reszty schrzanili...). a magowie wody udali się w samo setno destrukcji, czyli do jarkendaru! trzęsienia ziemi=destrukcja, destrukcja=jarkendar! ludzie...
PZDR.:KERTH:.

Nie, nie przesadzam. Po prostu płakać mi się chciało (nie wyolbrzymiam faktów), gdy zobaczyłem Górniczą Dolinę. Zależało mi na tym, by spotkać się tam z większością starych kumpli, stawiać opór armii królewskiej... A tu co? Kupa orków i smoków.

Forum Tawerny Gothic

Magowie wody
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Sierpień 2007, 21:51:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top