Autor Wątek: Mafia 2 oficjalnie potwierdzona  (Przeczytany 6363 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« dnia: 21 Sierpień 2007, 23:07:43 »
To, co jeszcze tydzień temu wydawało się zupełnie nieprawdopodobne, dziś jest już na 100% pewne. Przedstawiciele 2K Games poinformowali, że Mafia 2 ukaże się na platformach PC, X360 oraz PS3!

W 2002 roku na PeCetach ukazała się gra, która do dzisiaj przez wielu uważana jest za najlepszy produkt w historii. Mafia autorstwa Illusion Softworks podbiła serca graczy na całym świecie, którzy w niepewności oczekiwali na jakiekolwiek wieści o ewentualnej kontynuacji. Dziś wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Potwierdziły się bowiem nieoficjalne doniesienia sprzed kilku dni - Mafia 2 jest w produkcji!

Tym razem akcja gry ma toczyć się na przełomie lat 40. i 50. XX wieku w fikcyjnym mieście w Stanach Zjednoczonych. Fani pierwszej Mafii dobrze wiedzą, czego można spodziewać się po kontynuacji - pościgów samochodowych, strzelanin na Tommy Guny, znakomitej fabuły z niezwykle ciekawymi postaciami oraz oczywiście piorunującego klimatu. Szczegóły na temat bohaterów oraz wydarzeń, jakie rozegrają się w grze, nie zostały na razie ujawnione.

"Pierwsza Mafia była ogromnym sukcesem, dlatego jesteśmy tym bardziej podekscytowani faktem, że możemy wykorzystać możliwości konsol nowej generacji w celu dostarczenia graczom całkiem nowych doznań, przy równoczesnym zawarciu tych wszystkich elementów, które pokochali fani pierwszej części" - powiedział Christoph Hartmann, szef 2K.

2K Games w swoim line-upie na Games Convention nie zawarło co prawda Mafii 2, jednak po dzisiejszym komunikacie być może zwiedzający hale wystawowe w Lipsku doświadczą miłej niespodzianki. Kiedy gra się ukaże? To na razie jest tajemnicą, podobnie jak tak bardzo nurtujące szczegóły na temat samej produkcji. W każdym razie - szampany z lodówki, Tommy Guny z szafy i można iść świętować!
ÂŹródło gram.pl  

Co o tym myślicie jak dla mnie rewelacja w pierwszą mafię zagrywałem się kilka dni i nie cierpliwie czekałem na kontynuacje a tu bum... i okazuje się że nowa mafia w drodze.
Co myślcie o Mafii 2 czy pobije poprzednika?
Ja ma nadzieje że tak nowa oprawa nowe miasto inne czasy i oby nie spartolili fabuły która w Mafii była bardzo ciekawa i intrygująca a jeśli zmienią to na durną strzelaninkę to po prostu rozwalę .
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 23:08:08 wysłana przez Thrall »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2007, 00:42:02 »
To, że wyjdźe Mafia 2 jest świetną wiadomością dla mnie i mam nadzieję, że mój komputer nie okaże się za słaby. Choć przede wszystkim chce aby gra ta nie straci świetnego klimatu i nie zamieniła się w zwykłom naper**lanke gdzie fabuła jest żeczą drugoplanową.
Na koniec powiem tylko, że z niecierpliwością czekam na tą gre i myślę, że się nie zawiode.

P.S Właśnie gram w Mafie (nie poraz pierwszy) od paru dni i została mi ostatnia misja.

Forum Tawerny Gothic

Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2007, 00:42:02 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpień 2007, 01:22:38 »
Zaje-biście teletubiś w kosmos!!!!!!

To wspaniała wiadomość! Mafia to jedna z najlepszych gier, i z pewnością pokazała już ładne pare lat temu że to ona rządzi na swojej scenie, nie inaczej, do Mafii się po prostu powraca. Jest ona arcydziełem i wspaniała sama w sobie. Mam nadzieje że dwójeczka będzie znakomitym sequellem. Liczę na to i myślę że producenci nas nie zawiodą. Jestem wielkim optymistą w tej sprawie. Myśle że stuninguje pc pod mafie 2 , heh sam tytul "mafia" przywraca mi na myśl wiele spędzonych miłych chwil w Lost Heaven a "mafia 2" tylko dodaje oliwy do ognia.

Oby się udało, i byłby przełom (byle by nie to samo co z Gothic III ;/)

Pzdr.

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sierpień 2007, 10:32:44 »
Nie wiem czym się podniecacie, ja bardziej wyczekuje GTA 4 (specjalnie dla tejże gry zbieram na xkloca). Owszem grafika jest ładna, ale Crysisowi nie dorasta do pięt. Moim skromnym zdaniem na rynku niepodwarzalnie rządzi seria GTA, a dopioero potem jest Mafia. Czy wyjdzie, czy nie mi to różnicy nie robi.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!

Respev

  • Gość
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Sierpień 2007, 14:32:40 »
Cytuj
Owszem grafika jest ładna, ale Crysisowi nie dorasta do pięt
 
N/c, porównujesz dwa odrębne gatunki. Od kiedy to grafika jest wyznaczkiem jakości gry? A GTA to niby ma porównywalną grafikę do Crisisa? Co do screenów, które dał Pan powyżej, wszystko wydaje się ok, tylko te budynki nie za dobrze wykonane. Ogólnie mafia jest dobrą grą, ale warto poczekać na oficjalne wzmianki o drugiej części.

Offline Corrny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 6
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sierpień 2007, 18:34:11 »
Miła wiadomość, ciekawe tylko jaką wymyślą fabułę skoro główny bohater został zabity...

Po tych screenach widać, że gra nie będzie już miała tego niepowtarzalnego klimatu, no ale pożyjemy zobaczymy.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sierpień 2007, 18:55:07 »
Bohater na pewno będzie inny tak jak w serii GTA w każdej części był kto inny oczywiście do tego jeszcze muszę  dodać że akcja Mafii rozgrywała się w latach 30 a Mafia 2 na przełomie lat 40 i 50 dlatego jest też inny klimat tak jak w GTA.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2007, 18:55:49 wysłana przez Thrall »

Offline Corrny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 6
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sierpień 2007, 18:58:58 »
No i przez tą zmianę bohatera gra traci na wartości.
Wiem, że akcja 2 będzie rozgrywana w innych latach i dlatego inny klimat, chodziło mi o to, że tamten klimat był dużo lepszy ;)

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Sierpień 2007, 19:33:28 »
Cytuj
No i przez tą zmianę bohatera gra traci na wartości.

Lol ? Skąd to wiesz ? Grałeś, że już wiesz? W przypadku GTA: imho, zmiana bohatera (kolejna zresztą) wyszła bardzo dobrze, bo jest to główne zamierzenie twórców. Ale czy Mafia, to musi być kolejne GTA? Daj Boże nie, fajnie byłoby gdyby nasza kochana mafia pod wodzą Dona Salieriego, miała coś związanego z tą "nową mafią". Nie zapominajmy, że Tom'iemu urodziła się córka, którą pewnie autorzy uwzględnia, w Mafii 2. Ale takie są moje przypuszczenia, spekulacje.

Offline Corrny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 6
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sierpień 2007, 20:07:04 »
No i co, Córką będziemy chodzić  

Stąd to wiem, że np te całe GTA, które 100 razy zmieniało bohaterów zrobiło się takim syfem, że szkoda gadać.
Fakt nie grałem i nie wiem co tam wymyślili autorzy ale przypuszczam, że będzie kaszana.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpień 2007, 21:27:56 »
Według mnie gra nie będzie mieć nic wspólnego z poprzednią częścią jeśli chodzi o fabułę gdyż:
1.Don Salierieri ląduje w wiezieniu i dostaje dożywocie (chodź oczywiście mógł wyjść ale wtedy byłby już stary lub nie żyć w końcu około dwadzieścia lat to nie mało więc jego na pewno nie będzie chodź może miał syna czy coś.)
2.Tomy został zabity jak był stary lecz wcześniej przestał być gangsterem i żył spokojnie.

A więc kto zostanie głównym bohaterem gry? Jak wiemy Tommy miał córkę więc może synem córki Tommiego ja w tej postaci z screenów widzę lekkie podobieństwo do Thomasa Angelo chodź stary już jestem i oczy już nie te co 2 miesiące temu.

Cytuj
Stąd to wiem, że np te całe GTA, które 100 razy zmieniało bohaterów zrobiło się takim syfem, że szkoda gadać.

Zdania są podzielone   .
Ale sam pomyśl gry z serii GTA dzieją się w różnych czasach raz są to lata 80 (Vice City chodź czy to 80 były to nie pamiętam) a raz 90 (San Andreas) więc nie możliwe żeby cały czas był ten sam bohater. W SA były nawiązania do poprzednich części (Salvatore, Kent).

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Sierpień 2007, 17:27:24 »
Ja się cieszę się  że wyjdzie Mafia 2 jedynka była świetną grą i mam nadzieje że autorzy nie będą specjalnie troszczyć sie o grafikę tak jak w G3 a zatroszczą się o fabułę. Miejmy nadzieje że gra nie będzie zbugowana bo autorowi będzie chodziło o czas jej wydania. A co do głównego bohatera gry to sądzę że to będzie wnuczek Tommego czyli syn jego córki ;P

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Sierpień 2007, 10:00:04 »
Nie, ja wolę GTA od Mafii, chociaż nie bardzo potrafię uzasadnić dlaczego. Chociaż dlatego że GTA, jest takie bardziej gangsterskie. Ale zobaczymy gdzieś w jesieni spróbuję se wyskrobać pierwszą część.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Sierpień 2007, 12:38:04 »
Cytat: albin
A co do głównego bohatera gry to sądzę że to będzie wnuczek Tommego czyli syn jego córki ;P

Tak jasne córka Tomma urodziła syna w wieku 15 lat i będziemy kierowali przygodami pięciolatka z Tommy Gunem :P (dla tych którzy mnie nie zrozumieli- akcja Mafi toczy się w latach 30)

Cytuj
Po tych screenach widać, że gra nie będzie już miała tego niepowtarzalnego klimatu, no ale pożyjemy zobaczymy.

A dlaczego jeśli wolno zapytać?


Oficjalna strona- LINK jak widać zbyt wiele na niej jeszcze nie ma
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2007, 12:39:00 wysłana przez Don Corleone »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Sierpień 2007, 15:25:21 »
Skoro Mafia 2 dzieje się na przełomie lat 40. i 50. to umiejscowieniem w czasie jest bardzo bliska Ojcu Chrzestnemu, którego niedawno ukończyłem i który klimatem wręcz mnie urzekł. Tak więc nie obawiam się tego, że tak kultowy tytuł zostanie obrzezany z klimatu. Nie boję się również tego, że Mafia będzie kiepska pod względem graficznym, bo wystarczy tylko spojrzeć na screenshoty, by się upewnić, że to nextgen pełna gębą. Przyjrzyjcie się obrazkowi w którym nasz "hiroł" stoi oparty plecami o filar. W głębi obrazka widać jak bardzo szczegółowo zapowiada się świat Mafii 2.

Co tu dużo pisać. Rad jestem, że jedna z najlepszych i najbardziej klimatycznych gier akcji ostatnich lat zostaje reaktywowana i to na dodatek przez to samo studio. Jeśli tylko fabuła dorówna pierwowzorowi to zapowiada się jedna z najlepszych gier akcji o otwartej konstrukcji ostatnich lat i godny konkurent dla giganta z Rockstar. A już wątpliwości nie mam, że Mafia 2 zgasi już dość leciwego Godfathera niczym płomień świecy. Trzymam kciuki i czekam na jakieś bardziej obszerne wiadomości...
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2007, 15:27:06 wysłana przez Trivet »

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Wrzesień 2007, 11:53:25 »
Proszę, i znowu czesi którzy stworzyli znakomite gry: Mafia,  Hidden & Dangerous 1,2,sabre squadron oraz Kameleon powracają do swojej pierwszej świetnej gry. Tylko się cieszyć myślę, że będzie to hit.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Październik 2007, 17:49:38 »
Ostatnio pojawił się w internecie trailer. Dla tych, którzy go nie widzieli podaje link do wersji z polskimi napisami- TRAILER , a oryginalny filmik znajdziecie na stronie głownej, czyli TU . Ja go oceniam 4,5/5.

==========================================

Cytuj
Bez owijania w bawełnę ? w Internecie pojawiło się mnóstwo nowych szczegółów dotyczących drugiej odsłony kultowej Mafii.

Z tego względu, że jedynka mocno przypadła do gustu nie tylko zagranicznym graczom ale także Polakom, z przyjemnością zapraszamy Was do dokładnych oględzin tego, z czym zmierzymy się w drugiej części gry:

? ?Dwójka? to przede wszystkim historia Vito i Joe?a, jednakże pokierujemy tylko losami tego pierwszego. Vito bowiem powraca po II Wojnie ÂŚwiatowej do domu, gdyż służył na frontach w Europie.
? Mafia 2 nie ma nic wspólnego z częścią pierwszą gry
? auta ulegać będą uszkodzeniom podobnym do tych z produkcji Burnout Paradise
? co jakiś czas zaliczać będzie trzeba myjnię oraz stację benzynowe
? Pojawią się liczne elementy znane chociażby z serii GTA, ot chociażby jedzenie posiłków w knajpach czy też zakup nowych ciuchów
? Oprawa graficzna stylizowana była na innym hicie - BioShock?u
? Miasto Empire City ? nasz teatr działań ? będzie dwukrotnie większe aniżeli mieścina z jedynki
? Mafia 2 tworzona jest od podstaw na konsoli Xbox 360 oraz na PLAYSTATION 3. Port na komputery osobiste będzie konwersją, która zadebiutuje kilka miesięcy po konsolowej wersji.


Jak widać ? jest na co czekać!
znalazłem na gry.wp.pl

Hmmm Vito, czy to nie brzmi znajomo?
Wszystko fajnie, ale oby nie zwlili czegoś przy konwersji.
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień 2008, 12:55:16 wysłana przez Don Corleone »

Forum Tawerny Gothic

Mafia 2 oficjalnie potwierdzona
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Październik 2007, 17:49:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything