Forum dyskusyjne > O grach, programach i sprzęcie

Problem z instalacją GII: NK

(1/1)

Tiw:
Mam następujący problem podczas instalacji GII: NK:

[img]http://img502.imageshack.us/img502/9691/bladzz9.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Mam Sagę Gothic w Platynowej Kolekcji i dorzywotnią gwarancję, ale jest ona kosztowna(15,90 zł + koszt przesyłki). Więc czy da się z tym problemem coś zrobić i czy jest związany z innym moim problemem (link jest TU ) -w co wątpie.

Uprzedzam, że nie mam możliwości sprawdzenia tego na innym komputerze.

Wrath:
Miałem taki sam problem tylko że z grą Need For Speed:Most Wandted.
Moje rady
1.Przeczyść płytkę jakąś szmatką może jest na niej jakiś brud i laser czytnika nie widzi pliku.
2.Jeśli płyta nie jest chroniona bardzo mocnymi zabezpieczeniami to przekopiuj jej zawartość do folderu i z niego zainstaluj grę może się uda.

Respev:

--- Cytuj ---2.Jeśli płyta nie jest chroniona bardzo mocnymi zabezpieczeniami to przekopiuj jej zawartość do folderu i z niego zainstaluj grę może się uda.
--- Koniec cytatu ---
 
Od kiedy to mamy na płytach z grami takie zabezpieczenia, które nie pozwalają jej przegrać? Po prostu płyta jest uskodzona. Albo nowy egzemplarz, albo jakiś warez. Co jak co, ale lepszy jest warez. Dlaczego? Masz oryginalną wersję, GRA MA DZIAÂŁAÆ, a to, że nie działa, możesz używać nieoryginalnego nośnika (dopóki masz pudełko od gry oczywiście i oryginalny nośnik, który będziesz wkładał do napędu by uruchomić grę).

Valdar:
Płyta została śle wypalona, w owym pliku jest błąd. Rozwiąże to jedynie wymiana towaru na nowy i sprawny. Coś podobnego miałem z G3 (a mam EK :( ) i wkurzyłem się, z neta ściągnąłem i se gram :P

Tiw:
Dzięki wszystkim za pomoc, ale z jakiś dziwnych przyczyn udało mi się zainstalować tą gre. Dziwne bo wczoraj próbowałem z 5 razy, a dziś za pierwszym się zainstalowała.

Skoro już wszystko działa rozumiem, że temat można zamknąć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej