Ankieta

Jak s

Sekt
45 (80.4%)
Ko
6 (10.7%)
Nie mam zdania
5 (8.9%)

Głosów w sumie: 54

Autor Wątek: Scjentolodzy  (Przeczytany 11470 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Scjentolodzy
« dnia: 20 Sierpień 2007, 21:18:08 »
To powinno być w dyskusjach teologicznych, ale zasługuje na odrębny temat.


Wiele się o nich mówi, ale mało wie. Nazywa się to 'kościołem scjentologicznym' i często się ich wiąże z kościołem chrześcijańskim. Co jest błędne. Przynależą do nich John Travolta, Tom Hanks, Tom Cruise oraz jego żona.

Aby ocenić kim są należy wiedzieć w co wierzą.

Oto jest link:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Scjentologia

Jak widać, wieżą w coś co absolutnie i wprost podwarza wszystkie religie na świecie. Wierzą w UFO, w galaktycznego tyrana, w istnienie wielu planet. Ich założycielem jest pisarz science - fiction, L. Ron Hubbard. Już samo to przyprawia mnie to o śmiech.

Zastanawia mnie, skąd taki mosiek mógłby wiedzieć co się wydarzyło 75. 000. 000 lat temu? Samo ich wierzenie ma śmieszną 'fabułę'.

Jednak czy ludzie naprawdę dają się na to nabrać? Chyba tak, ale Travolta, Hanks i Cruise musiał się ostro nakoksować, by uwierzyć w to.

Niektórzy mówią 'jak nierobią nikomu nic złego to niech będą'. Tymczasem niektóre ich zasady są idiotyczne i krzywdzące.

Żona Toma Cruisa musiała rodzić bez znieczulenia, ponieważ znieczulenie 'ogłupia umysł'. To nic, niech se rodzi jak lubi hardcore, ale to co wyprawia John Travolta jest niedorzeczne.

Jego syn jest chory na autyzm. Można to leczyć, ale co robi nasz Johny? Nie robi tego i skazuje swojego syna na wieczną egzystencję w takim stanie, ponieważ Scjentolodzy uważają to za słabość, którą trzeba samemu przezwyciężyć. A jak do tego dojść, to już sprawa chorego.

Osobiście uważam, że to sekta. Nie słyszałem o normalnych scjentologach, naprzykład takich zwykłych ludziach z przedmieść. Słyszę tylko o artystach, którzy mają nakupkane we łbe lub lekarzach, którzy akurat nie mieli w sąsiedztwie dobrej kliniki odwykowej.

Poprawiłem sondę /// Crisis

Widzę, że dyskusja rozwija się. I nie każdy myśli, że to sekta. 'Who want's to beat this men with a stick?'. To dobrze, że każdy ma odmienne zdanie, ale niech ktoś poda argumenty.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2007, 21:59:46 wysłana przez Assasyn »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Scjentolodzy
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2007, 21:31:55 »
W miom zdaniu całkowicie się zgadzam z Assasynem... Chociaż mój pogląd na to, że są tam gwaizdy, to to, ze należenie do sekt i sekcik jest modne w Hollywodzie... Swoisty PiAr...

Kiedy przeczytałem, że religię tą wymyślił właśnie pisarz science Ficstion, to mnie tez to przyprawiło to an usta uśmiech.

Tak w ogóle to uważam, zę sekta ta została swtorzona - jak wiele innych sekt (chyba większość) - dla pieniędzy... Słyszy się nie raz w telewizji jakie to majątki mają scjentolodzy....

Ostatnio słyszałem w tele (jak mawia moja babcia), że scjentolodzy założyli coś tam w Niemczech... Pewno nowy rynek sobie znaleźli...

PS
Wiem, ze taki ten post rozmemłany, ale napisałem tak od niechcenia...

A jak to ma ludziom pomóc w wyzbyciu się narkotyków, papierosów itp. to pojęcia nie mam.Wyzbyc to się może i im pomoże.... Pieniędzy...
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2007, 21:45:37 wysłana przez Kozłow »

Forum Tawerny Gothic

Scjentolodzy
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2007, 21:31:55 »

Offline Antelius

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 29
Scjentolodzy
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sierpień 2007, 21:40:17 »
Ja pierwszy raz o nich słyszałem.... W SOUTH PARKu. Był jeden taki odcinek (bardzo fajny ;p) który można powiedzieć nabijał się z nich. A te wierzenia wyciągają także z wielu innych religii. Jest na przykład życie po życiu tylko inaczej zinterpretowane. A jak to ma ludziom pomóc w wyzbyciu się narkotyków, papierosów itp. to pojęcia nie mam. Ogólnie to do nich (tak mi się wydaje) należą ekscentryczne, bogate świry które już nie mają co robić :P. A to że niby jakoś ludzi naciągają na to że go po nastroju rozpoznają czy coś takiego to wogóle "brecht" xD

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Scjentolodzy
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sierpień 2007, 22:03:19 »
Cytuj
W miom zdaniu całkowicie się zgadzam z Assasynem... Chociaż mój pogląd na to, że są tam gwaizdy, to to, ze należenie do sekt i sekcik jest modne w Hollywodzie... Swoisty PiAr...
Wydaje mi się,  że należenie do sekt jest w Polsce bardzo modne...: Jehowi, Katolicy...
Ohh, słyszę jęki, krzyki oburzenia wśród katolickich rzeszy na forum? Wybaczcie, ale same podwaliny religii, która ma kilka tysięcy, a nie więcej są dla mnie równie śmieszne jak scjentologizm. Dobrze, mój kolega powiedział mijając kościół: Największa sekta na świecie. Zresztą pewnie się chrześcijanie z muzułmanami wytłuką, a żydzi dobiją.
Cytuj
Kiedy przeczytałem, że religię tą wymyślił właśnie pisarz science Ficstion, to mnie tez to przyprawiło to an usta uśmiech.
Mimo wszystko mnie również :D
Cytuj
Tak w ogóle to uważam, zę sekta ta została swtorzona - jak wiele innych sekt (chyba większość) - dla pieniędzy... Słyszy się nie raz w telewizji jakie to majątki mają scjentolodzy....
Z założenia są non-profit. A to, że kler tarza się w kasie to szczegół.
Cytuj
Osobiście uważam, że to sekta.
Oczywiście, że to sekta/zgłupiały związek wyznaniowy. Jedynie kilka niedorzecznych religii ma podstawy (bez)prawne do bycia "prawdziwymi".
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2007, 22:04:26 wysłana przez Mike Inez »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Scjentolodzy
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sierpień 2007, 22:17:51 »
Cytuj
Wydaje mi się, że należenie do sekt jest w Polsce bardzo modne...: Jehowi, Katolicy...

Jehowych nie uważam za sektę, ponieważ u nich jako - tako dba się o człowieka. Pytają się jak leci, nie za bardzo ubnoszą się z kasą itp...

I kto się tak uwziął na Katolików? Do cholery, a Protestanci to mącą skórą na swoich mszach?


Wiecie co? Ostatnio się zrobiło modne wyśmiewanie się z Ojca Rydzyka, moherowych beretów itp...

A do cholery nie zwraca się uwagi na normalnych kaznodziejach, którzy żyją w ubóstwie. I nie chodzi tu o Toniego z 'Plebanii', ale o normalnych proboszczach. U mnie do cholery parę lat zbiera się forsę na wielkie sanktuarium, proboszcz nie ma nawet samochodu.

Czy twój kleryk z parafii jeździ szybkimi autami? Nie wiesz, bo nie widziałeś żadnego w swoim życiu.

Chrześcijanizm od sekty różni to, że opiera się na zasadach wspólnych z inną religią. Razem z Żydami mamy wspólny stary testament, a więc razem wierzymy mimo wszystko w jednego Boga. Ja jestem głęboko wierzący, może po mnie tego nie widać, ale rok temu jeszcze taki nie byłem. Parę razy naprawdę dostałem mocne dowody na istnienie Stwórcy.

I nie stawiaj w jednym kącie Chrześcijanizm i Scjentologię, bo w co innego jest wierzenie w odkupienie grzechów, a co innego jest wierzenie w Douglasy 708C z silnikami odrzutowymi.

Schodzimy trochę z tematu, proszę się trzymać scenariusza.


Wiecie, zawsze myślałem, że prawdziwy ateista woli oglądać jak Jackassy spijają końskie nasienie, a nie podwarzać wszystkich wierzeń świata.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2007, 22:21:34 wysłana przez Assasyn »

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Scjentolodzy
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Sierpień 2007, 22:36:32 »
Cytuj
Jehowych nie uważam za sektę, ponieważ u nich jako - tako dba się o człowieka. Pytają się jak leci, nie za bardzo ubnoszą się z kasą itp...
A prezesi kilku molochów międzynarodowych są ich wysoko postawionymi członkami i oczekują ładowania kasy. Poczytać trochę...
Fakt, tacy zwykli świadkowie nie dają kasy, wymieniają się jedzeniem itd. Odmawiają przetaczania krwi, no i kilka razy mieli już Armagedon!
Cytuj
I kto się tak uwziął na Katolików? Do cholery, a Protestanci to mącą skórą na swoich mszach?
Znam protestantów, wśród nich nie ma takiej obłudy.
Cytuj
Wiecie co? Ostatnio się zrobiło modne wyśmiewanie się z Ojca Rydzyka, moherowych beretów itp...

A do cholery nie zwraca się uwagi na normalnych kaznodziejach, którzy żyją w ubóstwie. I nie chodzi tu o Toniego z 'Plebanii', ale o normalnych proboszczach. U mnie do cholery parę lat zbiera się forsę na wielkie sanktuarium, proboszcz nie ma nawet samochodu.

Czy twój kleryk z parafii jeździ szybkimi autami? Nie wiesz, bo nie widziałeś żadnego w swoim życiu.
Nie ostatnio, ja swoje poglądy kształtuję od dawna.
OO, ubóstwo, tak się składa, że znam doskonale "swoich" kleryków. Proboszcz jeździ mercedesem i przegrywa kasę w pokera. Młodszy wikary, nie ukrywa, że lubi sobie pociupciać, a ministranci przynoszą mu filmy, z bardzo ciekawą fabułą. W całej historii mojej parafii był tylko jeden porządny ksiądz, jeździł sobie Fiacikiem. Parafia gdzie chrzczono mojego bratanka, jeden wikary przeniesiony karnie(podejrzenie pedofilii), drugi stary dziad, znaleźli go pijanego w rowie na dzień po dołączeniu do nowej wspólnoty. Proboszcz bierze w łapę. "Najważniejszy" z miejskich miał 3 samochody i prowadził dom publiczny.
A do tego miałem przyjemność leżeć w szpitalu z pewnym emerytem, oj ten to znał ciekawe fakty :D
Nie pieprz bzdur, że nie widziałem, bo zachowujesz się jak ograniczony fanatyk.
Cytuj
Chrześcijanizm od sekty różni to, że opiera się na zasadach wspólnych z inną religią. Razem z ÂŻydami mamy wspólny stary testament, a więc razem wierzymy mimo wszystko w jednego Boga. Ja jestem głęboko wierzący, może po mnie tego nie widać, ale rok temu jeszcze taki nie byłem. Parę razy naprawdę dostałem mocne dowody na istnienie Stwórcy.
Fajnie, wierz w co chcesz. Dla mnie chrześcijanizm/judaizm/muzułmanizm są tak samo sekciarskie ja i inne twory. Co nie zmienia faktu, że siła stwórcza tak różnie określana jest jednym i tym samym.
Cytuj
I nie stawiaj w jednym kącie Chrześcijanizm i Scjentologię, bo w co innego jest wierzenie w odkupienie grzechów, a co innego jest wierzenie w Douglasy 708C z silnikami odrzutowymi.
Mówi, się: W jednym rzędzie; Młody poligloto.
I będę stawiał gdzie będę chciał. Tak samo dla kogoś "wniebowstąpienie" może być tyle warte co coś tam odrzutowe. Mnie to wali.
Cytuj
Schodzimy trochę z tematu, proszę się trzymać scenariusza.
Puk, puk. Głucho, nie Ty będziesz nam dyktował. No i rozmowa jest bardzo ciekawa, więc można ją prowadzić.

Cytuj
Wiecie, zawsze myślałem, że prawdziwy ateista woli oglądać jak Jackassy spijają końskie nasienie, a nie podwarzać wszystkich wierzeń świata.
A gdzie tu widzisz jakiegoś ateistę? Ja się rozglądam, zaglądam pod CSS i grafikę forum i nie widzę. Ty jak nie wiesz za wiele na temat poglądów filozoficznych to się nie odzywaj. Btw ja nie wiedziałem, co robią Jackassy(??), ale Ty widocznie znasz ten temat :D
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2007, 22:41:56 wysłana przez Mike Inez »

Respev

  • Gość
Scjentolodzy
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Sierpień 2007, 03:14:30 »
Cytuj
Proboszcz jeździ mercedesem i przegrywa kasę w pokera.
 
Auta są dofinansowywane z pieniędzy ze zgromadzenia (np. Michalitów itd). Poza tym, co z tego, że Mercedes? Mercedesa to można teraz kupić za 3,500zł.

Cytuj
Fajnie, wierz w co chcesz. Dla mnie chrześcijanizm/judaizm/muzułmanizm są tak samo sekciarskie ja i inne twory.

Tak? A dlaczego protestanci się do tego nie zaliczają?

Cytuj
Młodszy wikary, nie ukrywa, że lubi sobie pociupciać, a ministranci przynoszą mu filmy, z bardzo ciekawą fabułą.

Ekhm, nikt nie ma wpływu na testosteron -,-' Zaryzykuję stwierdzenie, że każdy ksiądz po cichu "ciupcia" w swoim pokoju - to jest do cholery człowiek i jemu też zdarzają się błędy!

Cytuj
Proboszcz bierze w łapę.

Lol, ciekawe stwierdzenie. Po co ksiądź miałby brać w łapę? Odpust zupełny, spowiedź dożywotnia?  Ty chyba w jakimś dziwnym mieście/wsi mieszkasz. Odkąd pamiętam, u mnie w rejonie Krakowa nie było żadnych przypadków pedofilii, ciupciania w zachrystii ani brania w łapę.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 03:16:57 wysłana przez Respev »

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Scjentolodzy
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Sierpień 2007, 03:28:27 »
Cytuj
Auta są dofinansowywane z pieniędzy ze zgromadzenia (np. Michalitów itd). Poza tym, co z tego, że Mercedes? Mercedesa to można teraz kupić za 3,500zł.
Tutaj Mike`owi z pewnością chodziło o te droższe Merce. Ty o tym na pewno wiedziałeś, ale musiałeś walnąć jakiś argument żeby Twój post nie był tak pusty jak się i tak teraz wydaje.
Cytuj
Tak? A dlaczego protestanci się do tego nie zaliczają?
Protestanci otwarcie pokazali słabości religii chrześcijańskiej i je zmienili. Katolicy tylko ukrywają, że zasady katolickie są przez nich przestrzegane. Protestanci dobrze robili zmieniając prawie całkowicie zasady funkcjonowania kościoła. U nich nie ma księży-pedofilów bo pastorzy mogą tam jak to nazwaliście "ciupciać" do woli i nie pieprzą sobie psychy. Reilgia chrześcijańska z natury to jedne wielkie pozory... zupełnie jak w sekcie. Nietzsche powiedział kiedyś, że na świecie żył tylko jeden jedyny chrześcijanin: umarł on na krzyżu. To stwierdzenie mi odpowiada bo zawiera w sobie prawde.
Cytuj
Zaryzykuję stwierdzenie, że każdy ksiądz po cichu "ciupcia" w swoim pokoju - to jest do cholery człowiek i jemu też zdarzają się błędy!
Czyli bronisz takich księży którzy ślubowali czystości a mają je w dupie i tak? Jak w takim razie katolicy mają mają być uważani za przykładnych chrześcijan skoro fundamenty religii katolickiej(księża) już są "zanieczyszczone"?
Cytuj
Odkąd pamiętam, u mnie w rejonie Krakowa nie było żadnych przypadków pedofilii, ciupciania w zachrystii ani brania w łapę.
To, że nikt o tym nie mówi ani nikt o tym nie słyszał nie znaczy, że tak nie jest...

Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 03:33:50 wysłana przez Riddle. »

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Scjentolodzy
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Sierpień 2007, 08:57:00 »
Cytuj
Auta są dofinansowywane z pieniędzy ze zgromadzenia (np. Michalitów itd). Poza tym, co z tego, że Mercedes? Mercedesa to można teraz kupić za 3,500zł.
Nie znam się na samochodach, wcale mnie nie interesują. Ale wnioski potrafię wyciągać, jeżeli ksiądz jeździ samochodem, który robi na mnie wrażenie "wypasionego", a na dodatek takim samym autkiem jeździ prezes dużej korporacji jaka u nas ma filię, to wybacz, 3.500 on nie kosztował, a nawet nie 25.500.

Cytuj
Tak? A dlaczego protestanci się do tego nie zaliczają?
Pieprzenie, jakbym dopisał protestantów to zaraz gdzie są prawosławni. Jakbym tych dopisał to gdzie buddyści. Jak się chce to się zawsze znajdzie. A protestanci zrobili kroki odpowiednie, 1517 Wittenberga. Marcin Luter, mówi Ci to coś? I tak się tego trzymają do dziś. Już nie mówiąc o postkalwinach.
Cytuj
Ekhm, nikt nie ma wpływu na testosteron -,-' Zaryzykuję stwierdzenie, że każdy ksiądz po cichu "ciupcia" w swoim pokoju - to jest do cholery człowiek i jemu też zdarzają się błędy!
Młodszy wikary na oczach nastolatków chodził na schadzki, bo często grał z nami w piłkę przed zabawami dla dorosłych. No i tak dla księży to wszyscy są skrajnie wyrozumiali i "im błędy mogą się zdarzyć", o wielu innych ludziach nie powiedziałbyś tego. A zostaliby napiętnowani.
Cytuj
Lol, ciekawe stwierdzenie. Po co ksiądź miałby brać w łapę? Odpust zupełny, spowiedź dożywotnia? lol.gif Ty chyba w jakimś dziwnym mieście/wsi mieszkasz. Odkąd pamiętam, u mnie w rejonie Krakowa nie było żadnych przypadków pedofilii, ciupciania w zachrystii ani brania w łapę.
Szybszy chrzest bo dziecko nerwowe. Pogrzeb jednej osoby przed inną. Nazwisko na mszy powiedziane wyraźnie, a nie wymamrotane. Zapewne nie było, albo macie klapki na oczach. Zresztą, każdy głupi wie, że południe polski jest zdecydowanie bardziej, ekhm- Maryjne i żyjące religijnie(nie licząc Torunia :D!).

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Scjentolodzy
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Sierpień 2007, 12:32:29 »
Na początku podam wam bardzo mądrą definicje sekty - Tak większe religie nazywają mniejsze.


Cytat: Assasyn
Jak widać, wieżą w coś co absolutnie i wprost podwarza wszystkie religie na świecie. Wierzą w UFO, w galaktycznego tyrana, w istnienie wielu planet. Ich założycielem jest pisarz science - fiction, L. Ron Hubbard. Już samo to przyprawia mnie to o śmiech.
No tak przecież mamy tylko nasz układ słoneczny i jesteśmy jedynym żywym organizmem we wszechświecie. A wiesz co mnie przyprawia o śmiech, że katolicy wierzą w Maryję zawsze dziewicę, Józefa wiecznego prawiczka, cuda nie widy oraz zmartwychwstania. Też brzmi jak science-fiction...


Cytat: Assasyn
Zastanawia mnie, skąd taki mosiek mógłby wiedzieć co się wydarzyło 75. 000. 000 lat temu? Samo ich wierzenie ma śmieszną 'fabułę'.
Bo wiesz w przeciwieństwie do pastucha, który postanowił sobie napisać biblie po kilku kubkach wina w dzisiejszych czasach istnieje coś takiego jak nauka.


Cytat: Assasyn
Jego syn jest chory na autyzm. Można to leczyć, ale co robi nasz Johny? Nie robi tego i skazuje swojego syna na wieczną egzystencję w takim stanie, ponieważ Scjentolodzy uważają to za słabość, którą trzeba samemu przezwyciężyć. A jak do tego dojść, to już sprawa chorego.
Ty no patrz dziadek jakiegoś gościa codziennie znosi okrutne męczarnie ponieważ jest obłożnie chory no ale nie można przeprowadzić eutanazji bo katolicyzm zabrania to jego rodzinie. Czyż to nie jest jest równie okrutne? Przecież tylko bóg może odebrać życie a nasze cierpienie na ziemi zostanie nagrodzone w niebie...nieprawdaż? Więc trzeba delikwenta zamęczyć tutaj choć on ma już tego serdecznie dość i woli by zakończono jego cierpienia.


Cytat: Kozłow
Kiedy przeczytałem, że religię tą wymyślił właśnie pisarz science Ficstion, to mnie tez to przyprawiło to an usta uśmiech.
Bez obrazy ale mnie bawi sam fakt, że 2k lat temu 12 rybaków paradowało za kimś kto uważał się za syna bożego.


Cytat: Kozłow
Tak w ogóle to uważam, zę sekta ta została swtorzona - jak wiele innych sekt (chyba większość) - dla pieniędzy... Słyszy się nie raz w telewizji jakie to majątki mają scjentolodzy....
Chcesz zobaczyć sektę stworzoną dla zbijania masy pieniędzy, wyjrzyj przez okno - budynek charakteryzuje się krzyżem na wieży. Przez okres średniowiecza, w którym sporo nagrabili oraz późniejszym aż do czasu obecnego mają bardzo spory majątek.


Cytat: Assasyn
A do cholery nie zwraca się uwagi na normalnych kaznodziejach, którzy żyją w ubóstwie. I nie chodzi tu o Toniego z 'Plebanii', ale o normalnych proboszczach. U mnie do cholery parę lat zbiera się forsę na wielkie sanktuarium, proboszcz nie ma nawet samochodu.
Boże ty widzisz i nie grzmisz... Albo żyjesz w jakieś idealnej nieskalanej parafii albo nie chcesz widzieć prawdy. Wyobraź sobie, że u mnie też kilkanaście lat zbierało się na remont kościoła. Oczywiście kilkanaście nowych proboszczowych aut w tym czasie przewinęło się przez parafie. On jeździł sobie na narty do alp, bądź opalał się wśród włoszek. Ale teraz od kilku lat budowa trwa...i wierz mi nie chcesz wiedzieć co tam się wyprawia z kasą.


Cytat: Assasyn
Wiecie, zawsze myślałem, że prawdziwy ateista woli oglądać jak Jackassy spijają końskie nasienie, a nie podwarzać wszystkich wierzeń świata.
Co ty prawdziwy ateista kamieniuje żydowskie dzieci z ministrantami, pali katolickie dziewice z satanistami i okrada chrześcijańskie konta bankowe wraz z żydowskimi hakerami.


Cytuj
Od samego początku kościół scjentologiczny jest przedmiotem wielu kontrowersji, ataków oraz krytyki. Jego przeciwnicy między innymi wyżej wymienione środowiska lekarskie, w dużej mierze Kościół katolicki, oraz rządy niektórych państw nazywają kościół bezwzględną organizacją finansową i sektą prześladującą swoich przeciwników i wykorzystującą członków. Krytycy kościoła scjentologicznego twierdzą, że wiele kontrowersyjnych działań kościoła wynika bezpośrednio z nauk Hubbarda.
Paradoks jak bym słyszał o kościele katolickim...


Cytuj
* każda osoba jest nieśmiertelną istotą duchową (określaną jako thetan), która posiada ciało i umysł
Może katolikom nie odpowiada ten umysł bo lepiej być oddanym wiernym, który nie myśli. Chodzi do kościoła bo musi i oddaje kasę za pobłogosławienie na następne 6 dni.


Cytuj
* każdy thetan przeżył już wiele żyć i żyć będzie ponownie po śmierci ciała
Właśnie to oburza kościół bo przecież duszyczka idzie do piekła albo do nieba. A by nie iść do piekła musi być dobra i chodzić do kościoła a jak już do niego chodzi to proboszcz na tym zarabia. Kościół celowo odrzuca i celowo oczernia tego typu punkty ich wiary, ponieważ nie uczynienie tego może wywołać ciekawość.


Cytuj
* każda osoba jest z natury dobra, ale zostaje "skażona" przez chwile cierpienia w swoim życiu
A to podobnie jak u KK tam zostajemy skażeni przez grzech pierworodny i oczywiście tylko kościół może nas przed tym uchronić odprawiając chrzest.


Cytuj
* prawdziwe jest to, co jest prawdziwe dla ciebie; żadne wierzenia nie są na nikim wymuszane jako
"prawdziwe". Zamiast tego zasady scjentologii powinny zostać sprawdzone i określone jako prawdziwe lub nie przez samych wierzących
Ciekawe stwierdzenie nie wiem jak wygląda reszta przynajmniej nie brzmi to tak paradokslanie jak w przypadku innych religii, czyli... Oczywiście masz wolną rękę co do wiary ale jak nie wierzysz w naszego boga i nie przestrzegasz naszych praw to trafisz do piekła czy innego złego miejsca ubzduranego sobie przez założycieli religii.


Cytuj
* scjentologia może pomóc światu na wielką skalę z problemami takimi jak narkotyki, przestępczość, analfabetyzm, prawa człowieka itp.
Ta kościół katolicki już pomaga w tych rzeczach od swojego powstania. No i tak dobrze mu to wychodzi.


Nie jestem po żadnej ze stron od taki neutralny jak zwykle agnostyk ale pewne fakty trzeba tutaj wybronić, ponieważ to jakaś typowa nagonka na inną religie niż ta wasza.

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Scjentolodzy
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Sierpień 2007, 14:53:36 »
IsentoR napisał :  "To podobnie jak u KK tam zostajemy skażeni przez grzech pierworodny i oczywiście tylko kościół może nas przed tym uchronić odprawiając chrzest.
"

No i na każdym chrzcie na każdym ślubie oraz pogrzebie parafia kosi ostrą kase.

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Scjentolodzy
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Sierpień 2007, 15:30:09 »
Cytuj
Wyzbyc to się może i im pomoże.... Pieniędzy...

Dobra teoria. Nie masz pieniędzy - nie masz na dragi. Jak masz depresję, a nie masz forsy, to musisz coś ze sobą zrobić i zapominasz o depresji.


Nie stworzyłem tego tematu, aby nabijać się ze scjentologów. Chcę wiedzieć co o nich myślicie. Dwa oczka wyżej mamy temat o teologii, wyżywajcie się na swoich proboszczach tam.


Parę osób napisało, że to jest kościół. Chcę wiedzieć kto to jest i poznać jego opinię na ten temat. To wszystko.

Cytuj
IsentoR napisał : "To podobnie jak u KK tam zostajemy skażeni przez grzech pierworodny i oczywiście tylko kościół może nas przed tym uchronić odprawiając chrzest.
"

No i na każdym chrzcie na każdym ślubie oraz pogrzebie parafia kosi ostrą kase.

Taa... Sex, alkohol, pieniądze, narkotyki i futra z norek  

Cytuj
Na początku podam wam bardzo mądrą definicje sekty - Tak większe religie nazywają mniejsze.

Kosciół nie ściga swoich degeneratów, a parafianie dają swoje pieniądze z własnej i nieprzymuszonej woli. Może są księża, którzy nie powinni być kapłanami i biorą 20 zł za odprawienie ostatniego sakramentu (lol), ale to są skrajne przypadki. Nie wiem, może żyjecie w Sin City, że u was każdy ksiądz to hazardzista, nimfomanta, pedofil, alkoholik.

Za przeproszeniem to Chrześcijan prześladowano 2000 lat temu, prześladywano 50 lat temu i prześladuje się teraz.

Jako, że prześladowano Muzułmanów to niestety, ale kiedyś była ciemnota. 'Idźcie i nauczajcie' to było jak 'Walczcie i gwałćcie'. Dawniej każdy wie, że biskupowie posiadali ogromne majątki, a krucjaty były tylko wymówką dla potwornych czynów jakich się dokonywało.


Cytuj
Ty no patrz dziadek jakiegoś gościa codziennie znosi okrutne męczarnie ponieważ jest obłożnie chory no ale nie można przeprowadzić eutanazji bo katolicyzm zabrania to jego rodzinie. Czyż to nie jest jest równie okrutne? Przecież tylko bóg może odebrać życie a nasze cierpienie na ziemi zostanie nagrodzone w niebie...nieprawdaż? Więc trzeba delikwenta zamęczyć tutaj choć on ma już tego serdecznie dość i woli by zakończono jego cierpienia.

Co innego jest odbieranie komuś życia, a co innego ratowanie komuś go.

Cytuj
Co ty prawdziwy ateista kamieniuje żydowskie dzieci z ministrantami, pali katolickie dziewice z satanistami i okrada chrześcijańskie konta bankowe wraz z żydowskimi hakerami.

Nie lubię ateistów ;x

Cytuj
Bo wiesz w przeciwieństwie do pastucha, który postanowił sobie napisać biblie po kilku kubkach wina w dzisiejszych czasach istnieje coś takiego jak nauka.

Rzeczywiście, zapomniałem, że w dzisiejszych czasach można udowodnić, że 75.000.000 lat temu istniało 58 planet rządzących przez galaktycznego tyrana Xenu, który miał flotę Douglasów 708C z silnikami rakietowymi  

Skończmy rozmowę o Katolikach, wróćmy do Scjentologów.



Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Scjentolodzy
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Sierpień 2007, 15:57:30 »
Cytuj
Skończmy rozmowę o Katolikach, wróćmy do Scjentologów.
Bo jak nie to...? Rozpocząłeś taki, a nie inny temat, licz się z konsekwencjami. Argumenty się wymykają?
Cytuj
Nie stworzyłem tego tematu, aby nabijać się ze scjentologów. Chcę wiedzieć co o nich myślicie. Dwa oczka wyżej mamy temat o teologii, wyżywajcie się na swoich proboszczach tam.
Tu jest milej, ciepło i przytuliście.
Cytuj
Taa... Sex, alkohol, pieniądze, narkotyki i futra z norek
Noszą te sztuczne, dla pozorów.
Cytuj
Kosciół nie ściga swoich degeneratów, a parafianie dają swoje pieniądze z własnej i nieprzymuszonej woli. Może są księża, którzy nie powinni być kapłanami i biorą 20 zł za odprawienie ostatniego sakramentu (lol), ale to są skrajne przypadki. Nie wiem, może żyjecie w Sin City, że u was każdy ksiądz to hazardzista, nimfomanta, pedofil, alkoholik.
O jak ładnie, d-e-g-e-n-e-r-a-t! Czyli ten co odstąpił, jest odszczepieńcem, heretykiem i degeneratem. Degeneracja to swoiste upodlenie. Bardzo to po katolicku.
Hihi, a co to jest nimfomanta? Nimfa plus manta? Taka płaszczka z gołymi cyckami? :D
Cytuj
Za przeproszeniem to Chrześcijan prześladowano 2000 lat temu, prześladywano 50 lat temu i prześladuje się teraz.
No, a oni sobie potem to odbili. Wiesz co nieco na temat inkwizycji? Oni nawet niewinnemu potrafili wmusić i wcisnąć, wiele urojonych win. No, ale metalowe śruby miażdżące palce, kołki w odbytach potrafią wciskać(się) i wpychać.
Oj i biedna to religia, jedyni prześladowani. Za ten tekst to chyba nawet katecheta/ksiądz by cię wysmiał.
Co innego jest odbieranie komuś życia, a co innego ratowanie komuś go.Tu męka na którą nie zasłużył i tu. Ale co boskie to boskie, prawda?
Nie lubię ateistów;xPewnie nawet nie do końca wiesz czym sie różni ateista od agnostyka/deisty czy satanisty filozoficznego. A jakże to uargumentowane. Nie tak nauczają...nie lubię. LoL
Rzeczywiście, zapomniałem, że w dzisiejszych czasach można udowodnić, że 75.000.000 lat temu istniało 58 planet rządzących przez galaktycznego tyrana Xenu, który miał flotę Douglasów 708C z silnikami rakietowymiJedyne co udowodnione to istnienie Jezusa, a jego cuda i inne takie...
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2007, 15:58:53 wysłana przez Mike Inez »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Scjentolodzy
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Sierpień 2007, 17:54:10 »
Cytuj
Bo jak nie to...? Rozpocząłeś taki, a nie inny temat, licz się z konsekwencjami. Argumenty się wymykają?


Bo jak nie to będzie trzeba po prostu zamknąć ten temat! Robicie mimo wszystko off- top. Ja mówię o zupie, a wy o dupie. Ja mówię o Scjentologach i chcę znać wasze zdanie na ten temat. Ty niestety nic nie powiedziałeś o nich, nie powiedziałeś co myślisz. ÂŻalisz się na swojego księdza i za to jaki mamy po części katolicyzm w Polsce obwiniasz cały cholerny świat wciskając mi do gęby g*wno.

Cytuj
O jak ładnie, d-e-g-e-n-e-r-a-t! Czyli ten co odstąpił, jest odszczepieńcem, heretykiem i degeneratem. Degeneracja to swoiste upodlenie. Bardzo to po katolicku.
Hihi, a co to jest nimfomanta? Nimfa plus manta? Taka płaszczka z gołymi cyckami? :D

Nie miałem żadnego innego słowa na myśli, a oczywiście masz rację - chciałem upodlić wszystkich, którzy opuścili kościół katolick i wyrazić tym słowem jakiej łaski dostępują wracając wśród anielskie skrzydła proboszcza (lol).

Cytuj
No, a oni sobie potem to odbili. Wiesz co nieco na temat inkwizycji? Oni nawet niewinnemu potrafili wmusić i wcisnąć, wiele urojonych win. No, ale metalowe śruby miażdżące palce, kołki w odbytach potrafią wciskać(się) i wpychać.
Oj i biedna to religia, jedyni prześladowani. Za ten tekst to chyba nawet katecheta/ksiądz by cię wysmiał.

Taaa, zapomniałem jak mi katecheta opowiadał jak siekaliśmy cholernych Saracenów i wsadzaliśmy im w d*pe te ich sultańskie ciasta    
ÂŁeee, a najazd Turków w XVII wieku na Europę był spowodowany wielkim głodem, który panował w Afryce, nie?


Cytuj
Tu męka na którą nie zasłużył i tu. Ale co boskie to boskie, prawda?

Już mówiłem - koleś jest stary i niedługo wykituje, a to kwestia paru dni. Jeśli rodzina ma dosyć szukać mu w majtkach kupy - niech sobie robią co chcą. Protestanci, Prawosławni, Buddyści mają takie same podejście to takich spraw jak aborcja czy eutanazja. A rzeczą zupełnie inną jest skazanie młodego chłopaka na bycie do końca życia debilem.

Cytuj
Pewnie nawet nie do końca wiesz czym sie różni ateista od agnostyka/deisty czy satanisty filozoficznego. A jakże to uargumentowane. Nie tak nauczają...nie lubię. LoL

Ta, różnią się nazwami    Z tego co wiem, bo interesowałem się tym trochę to satanista filozoficzny nie wierzy w istnienie szatana ani żadnego boga. Wierzy, że człowiek może polegać jedynie na swoim rozumie bla bla bla i ma prawo spełniać siebie seksualnie (sześciu naraz na jedną, tajemna sztuka zachowywana przez wieki).

Poza tym jakbyś nie był taki bystry to na żart odpowiedziałem żartem.

Cytuj
Jedyne co udowodnione to istnienie Jezusa, a jego cuda i inne takie...

Ale już sam fakt, że żył na naszym świecie o czymś jednak mówi :P O Xenu i Firewallu nic nie słyszałem, że coś takiego istnieje (no, jest antivirus taki).

Dla mnie ten temat jest skończony. Wracamy do Scjentologów, bo przekomażanka o Chrześcijanach i jak oni to mają destruktywny wpływ na świat nie ma celu. Nie przekonamy się wzajemnie do swoich racji.

Offline Sam Ogrodnik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 3
Scjentolodzy
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Sierpień 2007, 22:41:54 »
Nie chciało mi się całego czytać, dobrnąłem gdzieś do połowy.


Opis księdza, który bierze w łapę, jeździ mercedesem itp. przypomina mi kapłana z gry Vice City. Bogaci ludzie dawali mu w łapę forsę za 'wieczne zbawienie'. Czasami troszkę nie za dużo się nagrałeś?

Protestańci otwarcie pokazali błędy chrześcijaństwa i je zmienili? Nie! Oni zmienili zasady tak, aby im było wygodniej. Spójrz tylko. To wszystko dla wygody.

Hmmm... Definicja sekty 'tak większa religia nazywa mniejszą' kojarzy mi się z jakimś filmem, w którym to słyszałem ;p

Offline Szkieletomotor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Scjentolodzy
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Sierpień 2007, 23:31:22 »
moi zdaniem to kupa debili(przepraszam za wyrażenie)i jeszcze ten ich mesjasz( Dla niekumatych niedawno wybrali Toma Cruise jako mesjasza , serio.), dobrze że nie wybrali Marlina Mensona
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2007, 23:34:57 wysłana przez Szkieletomotor »

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Scjentolodzy
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Sierpień 2007, 09:10:51 »
Cytuj
Opis księdza, który bierze w łapę, jeździ mercedesem itp. przypomina mi kapłana z gry Vice City. Bogaci ludzie dawali mu w łapę forsę za 'wieczne zbawienie'. Czasami troszkę nie za dużo się nagrałeś?
Zbierzcie mnie z podłogi. Nie, no turlam się. No jeżeli Ty grasz w gry na tyle dużo, żeby przekładać ich fabułę na świat realny to my nie mamy o czym gadać. Dwa, grałem w Vice City ;d 10 minut u kolegi w wakacje dwa lata temu(dajcie mi kody, bazookę i policję :D). Trzy to nie mieszam świata realnego z rozrywką. I po czwarte to jeżeli walczę z kłamstwem to nie za pomocą kłamstw, bo można je za łatwo obalić. Tobie zaś gratuluję "trafnych" skojarzeń i mierzenia ludzi własną miarką, pewnie pod siebie. Hihi, ja i gry.
Cytuj
Protestańci otwarcie pokazali błędy chrześcijaństwa i je zmienili? Nie! Oni zmienili zasady tak, aby im było wygodniej. Spójrz tylko. To wszystko dla wygody.
Aleś argumentem walnął, zero faktów, przykładów. Jakby to pani K. napisała: "Dominuje pustosłowie".
Cytuj
Hmmm... Definicja sekty 'tak większa religia nazywa mniejszą' kojarzy mi się z jakimś filmem, w którym to słyszałem ;p
Bardzo trafna, więc nie ma do rzeczy skąd wzięta. Chyba, że Ty masz jakieś problemy i wszystko kojarzysz z różnorakimi formami rozrywek, tak jakby świat był oparty na nich, a nie odwrotnie.
Cytuj
moi zdaniem to kupa debili(przepraszam za wyrażenie)i jeszcze ten ich mesjasz( Dla niekumatych niedawno wybrali Toma Cruise jako mesjasza , serio.), dobrze że nie wybrali Marlina Mensona
Jakby wybrali MM(:>) to prawdopodobnie mieliby nakaz robienia sobie laski, aby dostąpić zbawienia. A, że Cruise sławny, to przyciąga inne owieczki, taka samowystarczalna maszynka. Prowadzą marketing pełną gębą.
ÂŻalisz się na swojego księdza i za to jaki mamy po części katolicyzm w Polsce obwiniasz cały cholerny świat wciskając mi do gęby g*wno.Ty się chwalisz czy właśnie żalisz. Rozumiem w życiu dyskusje też prowadzisz obwarowane wysokim murem tematu i za ewentualne rozwinięcie i rozgałęzienie(co jest normalne) dajesz ludziom po mordzie, a w nomenklaturze forumowej: banujesz!
Ja się nie żalę, żeby się żalić to musiałoby mi zależeć. Nie obwiniam świata, masz jakieś problemy z nadinterpretacją. Co do zdania o gównie, wiesz widziałem w innym temacie, że lubisz pornoski. Ale żeby tak German Scheiße Porno? Uuuu.
Taaa, zapomniałem jak mi katecheta opowiadał jak siekaliśmy cholernych Saracenów i wsadzaliśmy im w d*pe te ich sultańskie ciasta lol.gif
ÂŁeee, a najazd Turków w XVII wieku na Europę był spowodowany wielkim głodem, który panował w Afryce, nie?
Nie mam na myśli saracenów zza wschodnich granic. Mam na myśli braci i siostry inkwizycji. Acha i nie próbuj nieudolnie obracać wypowiedzi w żart.
Ta, różnią się nazwami biggrin.gif Z tego co wiem, bo interesowałem się tym trochę to satanista filozoficzny nie wierzy w istnienie szatana ani żadnego boga. Wierzy, że człowiek może polegać jedynie na swoim rozumie bla bla bla i ma prawo spełniać siebie seksualnie (sześciu naraz na jedną, tajemna sztuka zachowywana przez wieki). Bla, bla, bla. Z tymi wiekami to marny żart, w stosunku do czasu istnienia poglądu. A co do różnienia się wyżej wymienionych nazwami(tylko), to naprawdę żal.
Tak bardzo chcesz o scjentologach? Uważam ich za równie bzdurną w sensie istnienia jak i inne sekty/religie. Nic co nie jest od początku w moich oczach nie jest wiarygodne. Oczywiście skłamałbym jeślibym stwierdził, że założenia i doktryny moralne są złe. Jednak mało kto się do nich stosuje.

Na koniec mały deserek, opisy kulturalnych forumowiczów:
Lord Sado:
Cytuj
Mike Inez... ku*rwa drugi Reinmar. Jak ja nienawidzę takich idiotów co się za bogów na forum uważają.

Arkhan:
Cytuj
Mike Inez, the next fucking reinmar's generation zaaal.pl noob...
Pogratulować odwagi cywilnej i kultury pokazywanej za plecami(papcio Mike pozbierał kilka numerków, oj pozbierał). Domniemanemu Reinmarowi składam wyrazy szacunku.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2007, 12:52:18 wysłana przez Mike Inez »

Offline Sam Ogrodnik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 3
Scjentolodzy
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Sierpień 2007, 18:37:38 »
Mike, nie będę Twojego posta komentował. Po prostu żal.pl. Zanim zaczniesz komentowac cudze wypowiedzi, najpierw przeczytaj je dokładnie. Nie myśl, że liczy się ilośc (widząc długośc Twojego posta), lecz jakośc. Większośc Twej wypowiedzi była nieprzemyślana... Ehhh...

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Scjentolodzy
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Sierpień 2007, 19:28:08 »
Cytuj
Mike, nie będę Twojego posta komentował. Po prostu żal.pl. Zanim zaczniesz komentowac cudze wypowiedzi, najpierw przeczytaj je dokładnie. Nie myśl, że liczy się ilośc (widząc długośc Twojego posta), lecz jakośc. Większośc Twej wypowiedzi była nieprzemyślana... Ehhh...
Ty po prostu nie masz argumentów, bo walisz ogólnikami. I wykręcasz się "nie będę komentował". Pokaż gdzie napisałem coś nieprzemyślnego. Ale widzę, że masz nadal dziwne przemyślenia i podsuwasz dziwne kontrargumenty.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2007, 19:28:37 wysłana przez Mike Inez »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Scjentolodzy
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Sierpień 2007, 20:31:45 »
Czytam niektóre z tych postów i wprost nie moge uwierzyć. Od dawna już wiem, że głupota ludzka nie zna granic i to udowodniono mi aż nadto co potrzebowałem, no ale do cholery, przecież to już wykracza poza jakiekolwiekludzkie normy. Ludzie, próbujecie się wyśmiewać z tego że Tom Cruse czy jakiśtam inny jest wybrańcem wg. tych którzy naleza do kosciola, czy tam sekty (nie wiem jak to nazwać) a sami kiedy ktoś się może wyśmiewać z tego że wierzycie że Jezus Chrystus jest waszym/naszym zbawcą to od razu nabijacie go na pal. Niesamowite to jest po prostu. Nie żebym w to wierzył, ale szczerze mówiąc teoria z Tomem dla niektórych może być dużo bardziej wiarygodna bo możnago dotknąć i nie opowiada się o nim, że jest wszechocny, niesmiertelny i potrafi czynic cuda ;].

Druga sprawa tyczy się niejakiego Sama ogrodnika. Nie za bardzo cie rozumiem. Zacytuję coś:

Cytuj
Nie chciało mi się całego czytać, dobrnąłem gdzieś do połowy.


Opis księdza, który bierze w łapę, jeździ mercedesem itp. przypomina mi kapłana z gry Vice City. Bogaci ludzie dawali mu w łapę forsę za 'wieczne zbawienie'. Czasami troszkę nie za dużo się nagrałeś?

Protestańci otwarcie pokazali błędy chrześcijaństwa i je zmienili? Nie! Oni zmienili zasady tak, aby im było wygodniej. Spójrz tylko. To wszystko dla wygody.

Hmmm... Definicja sekty 'tak większa religia nazywa mniejszą' kojarzy mi się z jakimś filmem, w którym to słyszałem ;p

Lol, wydać żety na każdym kroku mieszasz świat filmów i gier komputerowych ze światem realnym który jest, jakby ci to powiedzieć... trochę inny od tamtego, dasz wiare?

Cytuj
Mike, nie będę Twojego posta komentował. Po prostu żal.pl. Zanim zaczniesz komentowac cudze wypowiedzi, najpierw przeczytaj je dokładnie. Nie myśl, że liczy się ilośc (widząc długośc Twojego posta), lecz jakośc. Większośc Twej wypowiedzi była nieprzemyślana... Ehhh...

O kur.wa zgon. Pieprzysz o jakości, a czy twój post wnosi COKOLWIEK do tematu? Czy ma z nim jakikolwiek związek? Chyba nie... Nie dość, że pieprzysz o nieprzemyślanych wypowiedziach, to jeszcze walisz OT ile wlezie i na dodatek brak w tym wszystkim ładu i skłądu czy jakiegoś uzasadnienia. Masakra po prostu

Lord Sado:
Cytuj
Mike Inez... ku*rwa drugi Reinmar. Jak ja nienawidzę takich idiotów co się za bogów na forum uważają.

Arkhan:
Cytuj
Mike Inez, the next fucking reinmar's generation zaaal.pl noob...

Lol, wy w każdy kto ma odmienne zdanie od waszego widzicie Reinmara? Niedługo dojdzie do tego że przyjdzie sobie na forum taki biedny bezi4739567 powie że jest ateistą to od razu go za Reinmara weźmiecie. Tak, tak, to ja w takim razie jestem antychrystem i przyszedłem sobie tworzyć na ziemi armie cieności. Taaak, koniec sie zbliża. ...
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień 2007, 20:32:42 wysłana przez Roter »

Forum Tawerny Gothic

Scjentolodzy
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Sierpień 2007, 20:31:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything