Autor Wątek: Postal 2  (Przeczytany 3151 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Postal 2
« dnia: 04 Październik 2006, 18:34:24 »
Graliście może w gre Postal 2? Ja grałem i uważam że jest świetna. Fakt że nie ma fabuły ale można się nieźle pośmiać. A dla tych co nie grali. W tej gre jesteśmy mieszczańcem małego, amerykańskiego miasteczka o nazwię Paradise. Nasz zadania polegają na np. kupieniu mleka w sklepie. Wydaje się nudne ale mamy wybór: możemy grzecznie zaołacić lub zabić sprzedawce. Innym przykładem takich wyborów są kolejki. To możemy grzecznie czekać lub kopnąć kogoś to reszta ludzi uczieknie i mamy wolną kolejkę. W grze jest także wiele innych humorystycznych akcentów. Naprawde polecam. Gdy nie chce ci się męczyć się nad jakąś wyjątkowo trudną misją w innej grze w Postala można pograć i się przey tym pośmiać. A do tych co w nią grali lub widzeli. Co o niej sądzicie?

Aha jak chcecie poczytać bardziej profesjonalną recęzje to macie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Postal 2
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik 2006, 19:06:41 »
Grałem we wszystkie części Postala...najbardziej rozbawił mnie dodatek do 2 częśco i jedna z broni, która w nim występuje, mianowicie jest to kosa...można nią zrobić wiele ciekawych rzeczy.  

Nie można mówić, że ta gra nie ma fabuły...nie słuchacz dialogów ? Czy może ich nie rozumiesz ?
To normalny dzień "kolesia", który wykonuje różne przysługi dla swojej żony lub samego siebie. Grając dłużej uświadamiamy sobie, że "kolesiowi" przystaje wyższy cel...spokoju .
Gra bez fabuły polega na zabijaniu wroga w imię punktów...  

Co do samej grywalności oraz grafiki...na pewno ta pierwsza przewyższa drugą. Nic tak nie uszczęśliwia człowieka jak możliwość wyżycia się na mieszkańcach małego miasteczka w odwecie za ciężki dzień. Gdyby poprawić grafikę oraz fizykę gra byłaby najlepszym programem do zabijania...

Forum Tawerny Gothic

Postal 2
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik 2006, 19:06:41 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Postal 2
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Październik 2006, 22:20:01 »
Przypominają mi się stare, no może nie tak stare, ale za to dobre czasy, kiedy to gralo się w Postala 2. Dla jednych ta produkcja jest beznadziejną i chorą grą, dla innych zaś jest rajem samym w sobie i pozwala wreszczcie się na czymś/kimś wyżyć. Co do samej gry i rozgrywki, jest ona całkiem ciekawa i przyjemnie wykonuje się zadania zlecane przez żonę i osoby spotkane w trakcie gry. Może grafika i inne bajery nie stoją na najlepszym poziomie, lecz mimo wszystko przyjemnie się gra. Co prawda, trochę wszystkie Postale i dodatki do nich są dziwnymi grami, jednak to w końcu jakaś innowacja a nie powtarzanie w kółko tego samego schematu jeśli mowa o grach FPP czy podobnych gatunkach.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Postal 2
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik 2006, 22:53:21 »
Postal 2 to naprawdę niecodzienna produkcja :D Pełna humoru, hardkoru i życia codziennego zwykłego obywatela USA który na śniadanie, obiad kolacje wcina hamburgery i piję colę    

Najbardziej podobała mi sie akcja w kościele kiedy to musieliśmy iść do spowiedzi, tuż po, arabowie atakują kościoł i zmieniają w meczet ;D Beka.

Gra jest dobra. Fabuła, jest, ofc że jest. Urocze zadania zlecane nam przez żonę...sam bohater nie posiada sporego arsenału...nożyczki, łopata etc. Czasem sie trafi pistolet, czy karabinek.  Natomiast na kodach jest dopiero jadka   Rzucanie krowim śmierdzącym łbem, branie kota, nadziewanie go na m4 i strzelanie..buhaha :P

Kto chce zobaczyć chorego Amerykanina to polecam tytuł...no i znudzonych wytrawnych wojaków II WÂŚ .

Pzdr    

Leviatan

  • Gość
Postal 2
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sierpień 2007, 15:43:07 »
Ja grałem w Postal 2 i myślę, że twórcy to świry! Mimo, że gdy byłem młodszy świetnie się przy niej bawiłem, to nie powinno być w grze czegoś takiego, jak obsikiwanie zwłok itp. Jako strzelanka gra jest trochę za słaba, jako relaksator po cięższych produkcjach gra jest w miarę dobra, moja ocena gry to 5+/10.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Postal 2
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Sierpień 2007, 16:03:13 »
Ja też miałem okazję pograć w Postala2 i uważam tą gre za świetną i bardzo kontrowersyjną. Polecam ją każdemu kto ma silną psychikę i po oderwaniu się od monitora nie zacznie grać palącą się głową sąsiada w piłke nożną

Offline Mike Inez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Postal 2
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sierpień 2007, 19:45:28 »
Cytat: Leviatan
Ja grałem w Postal 2 i myślę, że twórcy to świry! Mimo, że gdy byłem młodszy świetnie się przy niej bawiłem, to nie powinno być w grze czegoś takiego, jak obsikiwanie zwłok itp. Jako strzelanka gra jest trochę za słaba, jako relaksator po cięższych produkcjach gra jest w miarę dobra, moja ocena gry to 5+/10.
Przede wszystkim gra nie jest adresowana do dzieci i dostępem do niej powinni zając się odpowiedzialni za to rodzice. Gra nie ma być moralna, od tego są edukacyjne gry z resortu edukacji narodowej pod wodzą Naszej Szkapy. Ma sie sprzedawać, przynosić rzeszom frajdę itd. I w tej kwestii Postale odnajdują się świetnie.
No i co do relaksatora zgadzam się w stu procentach. Mimo wszystko śmiałem sie zabijając tuziny talibów, albo nasadzając kota na tłumik. Nie wstydzę się tego...
Panowie z Running With Scisors wykonali kawał spaczonej i dobrej roboty.

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Postal 2
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Sierpień 2007, 20:59:13 »
Ja też grałem w Postala , bo uważam , że tam są świetne gadki  
 Bardzo podoba mi się ta gra , chociaż ja uważam , że byłaby lepsza jakby widok był na całego bohatera.
Lubie w niej to , że da się tam załatwiać i kopać.

Looq

  • Gość
Postal 2
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:19:27 »
Ja grałem w Postala, był fajny ale wspomniana wyżej misja z sikaniem na zwłoki i kilka innych nie rozśmieszają mnie tylko odpychają od gry. Jest trochę prostacka, ale za to bardzo łatwa i śmieszna. Nie grałeś zgadnij co zrobić żeby się ugasić gdy wejdziemy w ogień.................. sikaj do góry    

Offline Pazoxi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Postal 2
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Sierpień 2007, 22:30:23 »
Świetna gra , no może trochę chora ale naprawdę , idzie się pośmiac
Misje takie jak , wypłata pieniędzy , a w między czasie jest napad i niezła masakra z tekstami to jest po prostu FUN :D Podlewanie ludzi benzyną i innymi substancjami człowieka :S są super . Jest to po prostu czarny humor .
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2007, 22:30:52 wysłana przez Pazoxi »

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Postal 2
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Sierpień 2007, 09:59:37 »
Ja grałem w postala ale krótko i myśle że jest naprawde jest co nieco chora ale całkiem fajna. Niestetu grałem tylko w demo jak miałem kupić mleko :/. A że nie jestem jeszcze pełnoletni to jak mama weszła do pokoju i zobaczyła że w grze odrąbuje komus łopatą łeb to odrazu miałem zakazik :P.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Postal 2
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Wrzesień 2007, 18:10:03 »
Cieniutka gra, uważam ją za jedno, wielkie ***** . Zbieranie kotów, mordowanie psów, chodzenie do szpitala i sikanie do próbówki (bądź jak co poniektóre świry, na pielęgniarkę) ?? Co to ma być. Grałem również w oba dodatki, mordowanie słoni, bo jakiś  arab robi z ich nóg koszyki !? WTF ! Po prostu no coments,  widziałem wiele rzeczy, ale to ? Gra tylko dla maniaków mordowania, i robienia durnowatych rzeczy.

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Postal 2
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Styczeń 2008, 13:37:47 »
Postal 2, chyba żadna gra mnie tak nie rozbawiała jak ta. Najlepszą zabawę miałem kiedy podpalałem ludzi a kiedy już się przyrumienili, lałem na nich, ci upadali na ziemię, wtedy ja brałem paralizator i po jakimś czasie oni wstawali i po ulicy chodziły takie spalone trupy  . Niestety nie grałem w dodatek, za to pamiętam jak gra się kończyła, czerwone niebo i spadające koty hahahaha. Może kiedyś w to jeszcze zagram.

Forum Tawerny Gothic

Postal 2
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Styczeń 2008, 13:37:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything