Autor Wątek: Sposoby na EXP  (Przeczytany 8652 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« dnia: 12 Październik 2007, 18:19:59 »
Witam założyłem ten temat, abyśmy mogli zamieszczac rozmaite triki które pomogą "nabic level", ja dla przykładu zamieszczam jeden:

Gdy położymy kogoś na ziemie za pomocą miecza/topora/pałki/maczugi/Innos wie jaką jeszcze można bronią w zwarciu (strażnik lekki i średni daje 150EXP a ciężki 200EXP), czekamy jak wstanie, gdy wypowie kwestie zabijamy go za pomocą łuku/kuszy i dostajemy 2x więcej EXP , tylko należy pamiętac aby nie było świadków, no chyba że oni też uczestniczą w tym przedsięwzięciu. W ten sposób za strażników przed bramami w SO w czwartym rozdziale zyskałem 3800 EXP zamiast nędznych 1900 EXP! Piszcie swoje sposoby !!!

POZDROWIENIA!!!

PS. Jeśli taki temat już był, to prosze mnie ukarac stosownie do przewinienia.
PS2. Mam nadzieje że za to nie grozi banicja.

Offline HuBerTo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Październik 2007, 19:46:33 »
Niezly Trick ale ja nie lubie jak jest niezywe miasto :D hmmm moja porada jest taka przed zaczeciem 4 rozdzialu pobic wszystkich z Nowej Kopalni bo tam jest troche osob niektore po 200 EXP wiec to procentuje ... wiem ze to marna porada ale moze komus sie przda ::)

a i jeszcze trzeba pobic magow ognia po 270 EXP zawsze cos te 1500 exp

Forum Tawerny Gothic

Sposoby na EXP
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Październik 2007, 19:46:33 »

Offline kakarott

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Październik 2007, 20:02:20 »
najlepej to wybrac się nocą na pożądnąwycieczke w teran i wybijac wszystko co wlezie jak sie zacznąkończyc mikstury życia i many<czar uzdrowienie> to teleportowac sie w bezpieczne miejsce> ja tak zawsze robiłęm i ukończyłem gothica za 60 lvl ze wszystkimi umiejętnościami tylko jak używasz tego czru to pamiętaj żeby sobie many zostawic na teleport bo jak nie to bedzie cięko


z poważaniem kakarott

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Październik 2007, 20:19:26 »
A ja mam taki sposób gdy mam ok 5 lvl idę do Skipa i uczę się posługiwania bronią oraz do Diega podszkolić się trochę w sile i biorę miecz strażnika(albo jakiś inny który zadaje w miarę duże obrażeń a wymaga mało siły)NO i idę do goblinów tam gdzie w 2 czy 3 rozdziale mamy misje z Talasem przechodzę przez most ściągam gobliny na niego. A potem skacze do wody i płynę na półkę skalną po której sie wchodzi na górę wchodzę tam gdzie mnie woda nie zakrywa wyciągam miecz gobliny pływają i nic nam nie mogą zrobić. Powtarzam to kilka razy i wybijam wszystkie gobliny dostaje ok 2000xp(albo i więcej) jak na 1 rozdział to dużo i zabiera od razu ta księgę. Skuteczny i dobry pomysł na exp

Offline Szabloząb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad 2007, 00:49:35 »
No to zwoje/runa PRZYZWANIE szkieletów, demona, szkieletu. Przyzywasz tego ile wlezie  i wystarczą piąchy walnąc kostka a reszta sie na niego rzuci...   albo zabjac pokolei wszystkie przyzwane stwory  Ale oczywiście EXP do swojch statów    
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad 2007, 00:50:42 wysłana przez Szabloząb »

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Listopad 2007, 11:01:57 »
Można wybić wszystkich w SO, dopiero w 4roździale. Wejść do lasu, może z deszczem ognia, czy ognistą burzą. Jak powiedział jakiś z moich poprzedników wybić wszystkich w Starej Kopalnii, bo poźniej ona się zawali a my nic z tego nie mamy. Jak tak się to wszystko zliczy dostać mona dużo...

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Listopad 2007, 16:41:00 »
Halo halo donosze że znalazłem kolejny sposób!
 Nie próbowałem go w całości tylko jego części. Idziemy do wilka z płytkami, on daje nam (chyba) EXP (jeśli nie daje to prosze o skasowanie tego posta) a my kupujemy od niego płytki (troche kasy pójdzie) i dajemy mu je ponownie (z tego co wiem ta opcja dialogowa występuje kilka razy), jeśli się nie da to czekamy do następnego dnia i wtedy dajemy. I kółko się zamyka! Jeśli wilk daje nam EXP i jest ponownie opcja dialogowa (formalnie gra daje nam tylko możliwośc zdobycia 23 płytek jednocześnie) to pławimy się w EXPERIENCIE!!!

Pozdrowienia!!!


PS. Chyba źle mnie zrozumieliście, mi właśnie chodzi o exp nadprogramowego, te gobliny prędzej czy później rozwalimy, zwierzęta tak samo i tak samo ze starym obozem i starą kopalnią. NP. szabloząb zrozumiał o co mi chodziło, podał exp nadprogramowego.


PS2. W MT wystarczy przejśc się z mordragiem/baalem (ten z targowiska) do obozów i w I rozdziale można sobie nabic 10 (!) level. Minusem sposobu Iliara jest to że w tym czasie gdzieś tam w lesie pojawia się multum wilków/cieniostworów i potem przywieszka gwarantowana...

PS3. walcz w MT na arenie (z każdą walką jest do 450 + 10). Po 55 walkach będzie gdzieś z 1000EXP za walke (mniej więcej pół trolla), po 155 walkach będzie expa tyle co po trollu (nie musze dodawac że dla człeka z pathem 1.03 jest to wybawienie...). Ja tym sposobem dostaje 1350EXP od walki i mam 45 Level (do wykorzystania 140 LP, nie mogę się zdecydowac na co to wydac...).
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2007, 19:58:38 wysłana przez kuczaja »

rafalos890

  • Gość
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Listopad 2007, 19:34:40 »
Cytuj
Halo halo donosze że znalazłem kolejny sposób!
Nie próbowałem go w całości tylko jego części. Idziemy do wilka z płytkami, on daje nam (chyba) EXP (jeśli nie daje to prosze o skasowanie tego posta) a my kupujemy od niego płytki (troche kasy pójdzie) i dajemy mu je ponownie (z tego co wiem ta opcja dialogowa występuje kilka razy), jeśli się nie da to czekamy do następnego dnia i wtedy dajemy. I kółko się zamyka! Jeśli wilk daje nam EXP i jest ponownie opcja dialogowa (formalnie gra daje nam tylko możliwośc zdobycia 23 płytek jednocześnie) to pławimy się w EXPERIENCIE!!!

Pozdrowienia!!!

Powiem jedno - bug!!! Ale żeby nie było... Według mnie najlepiej jest pochodzić po lasach i pozabijać żyjącą tam faunę, a będzie z tego sporo expa. No i jak SO jest już do ciebie wrogo nastawione to rozwalić wszystkich.

Pozdro. Rafalos890  

Offline kacper422

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Listopad 2007, 22:32:46 »
Najlepiej zabijać wszystkie potworki ja w G1 to cały lasek za Starym Obozem wykosiłem nie było kogo kogo już bić tam a były niezłe te potworki  Więc musiałem fabułe pchnąć do 2 Rozdziału, miałem wtedy już 12 lvl. I jak każdy dobrze wie gdy mamy drugi rozdział pojawiają sie potworki nowe i o wiele lepsze

Offline Czyli mistrz topora!

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Listopad 2007, 20:51:17 »
ÂŻerować na Trollu,jest sposób dzięki któremu powalicie go na nawet 1-2 poziomie pokonacie trolla:
Zajdźcie go od tyłu i uderzcie dwa razy,potem biegajcie w bok,zanim się odwróci-znowu ciach!
Tym sposobem można nabić sobie EXP-a.ale kosztem straty...15 minut czasu  

Offline Giual

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Listopad 2007, 15:21:37 »
Ja mam różne sposoby graliście w moda "Mroczne Tajemnice" to tam codzień dodaje się jakiś ścierwojad lub inne zwierzątko łatwe w koszeniu są Kretoszczury.Miałem 3 lvl miecz z 10 obrażeniami i 15 siły i na dodatek nie miałem pancerza i zabiłem 14 Kretoszczurów i nabiłem 1 lvl i poszłem spać i na następny jakieś 1,2 sie pojawiają i znów EXP prawie za free po jak Kretoszczur się zaatakuje i mu się uda to bardzo mało życia zabiera.

Offline Radagast

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Styczeń 2008, 09:04:31 »
Jak jesteś w 1 rozdziale, to naucz się posługiwania bronią jednoręczną od Scattiego w SO i nabij sobie siły u Diego. Potem idź do NO i powybijaj szkodniki (tylko nie zabijaj!). Czasami za jednego można dostać 150 exp. Dodatkowo można zdobyć lepszą broń i kasę.
Jak będziesz walczył to inni cię nie zaatakują, a szkodniki są łatwe do pokonania.
Ja tak w 1 rozdziale nabiłem sobie ok. 1500 exp.! i zdobyłem duuuuużo rzeczy (np. mikstury, ryż itd.)

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Styczeń 2008, 23:18:21 »
Ja radze w 3 rzdziale pod konie zalatwic calom sara kopalnie wszystkich w kopalni w NO i caly SO nie powiem ile to expa bo nie dam rady zliczyc

Offline fijolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Styczeń 2008, 10:36:30 »
Ja żeby XP zdobyć to wszystkich orków na mapie wymiotłem  

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Sposoby na EXP
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Styczeń 2008, 15:30:56 »
Cytat: fijolek
Ja żeby XP zdobyć to wszystkich orków na mapie wymiotłem  

Ech, to to już się akurat tyczy sposobu, zabijania wszystkich na mapie...

Forum Tawerny Gothic

Sposoby na EXP
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Styczeń 2008, 15:30:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything