Autor Wątek: "Latanie"  (Przeczytany 9655 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
"Latanie"
« dnia: 16 Sierpień 2007, 11:59:23 »
W G2 wciskało się f8 i się latało, w G3 wciskam f8 to podskoczy metr w górę i siedzi, jeśli wcisnę ctrl+f8 to siedzi krócej, jeśli na kogoś patrze i wcisne ctrl to mi się takie dziwne rzeczy pojawiają na ekranie, dużo liter i cyfr, w dodatku często to działa jak "O", zamieniam się ciałem, ale nic nie mogę zrobić, plz o szybką odpowiedź, bo chce pozwiedzać niedostępne śmiertelnikom miejsca.

Respev

  • Gość
"Latanie"
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2007, 13:10:29 »
Przeciez G3 to zupełnie inny silnik gry, więc jak ty chcesz używać kodów z G2?

Forum Tawerny Gothic

"Latanie"
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2007, 13:10:29 »

Offline Garon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
"Latanie"
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpień 2007, 13:17:51 »
Tam było coś takiego to tylko się pytam czy tu też tak można, kod może być inny, ja się tylko pytam czy się da.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
"Latanie"
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Sierpień 2007, 11:28:55 »
Ja wiem jak to zrobić. Jeżeli zmieniłeś folder gothic3.ini to wystarczy wcisnąć ctrl+h ale trzeba powoli opadać bo można sie zabić.

P.S Aha i nie lataj za wysoko bo ja tak leciałem do gory aż do nieba i potem wyjść nie mogłem.

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
"Latanie"
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Sierpień 2007, 13:26:56 »
Ale jak wejść w inną postać?? w poprzednich G wystarczyło samo "O" a teraz trzeba jeszcze ctrl wciskać ale ctrl+O nie działa, może jest jakas inna kombinacja klawiszy??

PZDR szczotex


PS Właśnie dowiedziałem się jak "wchodzić"(bez skojarzeń) w inne postacie, otóż gdy mamy już marvin i mozemy wejść w konsole kierujemy na jakiegoś NPC i wciskamy CTRL i F jednocześnie, ale jest to dość upośledzone ponieważ możemy tylko chodzić tą postacią(dosłownie tylko chodzić, nawet biegac niemożna), a nie jak w G2 robic wszystko co robiliśmy bezimiennym, jeżeli ktoś odkrył jakiś inny sposób to niech pisze.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2007, 14:18:11 wysłana przez szczotex »

Offline Domius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
"Latanie"
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Sierpień 2007, 17:35:22 »
Taaa, można też zdjąć miecz z ekwipunku i nie móc założyć go powtórnie z powodu niskich cech. Nie można też zdejmować pancerzy. Bardzo spłycony jest ten nowy silnik gry :/
Można też wpisać w konsoli "control"; ja kiedyś niechcący tego użyłem (chciałem się skradać :/) i potem nie mogłem powrócić do swojej dawnej postaci, to wpisałem "control PC_Hero", podejrzewam, że można tak wcielić się w każdą postać, nieważne jak daleko jest.
PS. To jest chyba offtopic :)

Offline Leonidas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
"Latanie"
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Wrzesień 2007, 09:15:46 »
W g3 lata sie naciskając Ctrl+H ;D I wtedy mozna sie poczuc jak ptak ;D Tylko ze w tamtych czesciach sie lepiej latało ;D

Forum Tawerny Gothic

"Latanie"
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Wrzesień 2007, 09:15:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top