Autor Wątek: Seruk nie chce gadać  (Przeczytany 3310 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Domius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Seruk nie chce gadać
« dnia: 15 Sierpień 2007, 20:07:22 »
W Cape Dun brałem wszystkie skóry wilków, jakie znalazłem, więc wziąłem też tą z magazynu Urkrassa  Jemu się to nie spodobało i byłem zmuszony go pobić  Po czym wziąłem wszystko co tam widziałem. Jakiś czas później poszedłem do Seruka, zagadałem z nim, on mi dał tą "misję", wypytałem go jeszcze o złodziei i kliknąłem "koniec". Zdawało mi się dziwne, że nie było od razu opcji pochwalenia się pucharami. Chciałem porozmawiać z nim jeszcze raz, ale on już "nie chce", czyli z miejsca mówi jedną z koło trzech kwestii, żebym mu nie przeszkadzał i tyle.
Mógłbym sobie darować obie misje (tą i późniejszą z Jackiem), jednak zawsze to 2000 Doświadczenia
Grałem już kiedyś w G3 i wszystko było dobrze, więc nie wiem czemu teraz jest inaczej. Może to wina łatek: 1.12 i fanowskiej 1.4, chyba; czyżby działały przeciwnie niż miały?
A może starczy przeinstalować grę?

Offline Garon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Seruk nie chce gadać
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2007, 11:53:22 »
Ja grałem na save z 1.12 na 1.4 i też miałem podobne problemy, wczytaj grę sprzed kradzieży i pierw weź misję puźniej kradnij, postaraj się, żeby Ukrass Cię nie zobaczył.

Forum Tawerny Gothic

Seruk nie chce gadać
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2007, 11:53:22 »

Offline Domius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Seruk nie chce gadać
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpień 2007, 16:35:27 »
Nie rozumiem. Trzeba wziąć puchary i odnieść Serukowi. On daje chyba jakąś nagrodę, dostaję "expa" (chyba dopiero po rozmowie) i kolejne zlecenie.

Offline Domius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Seruk nie chce gadać
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Sierpień 2007, 16:49:43 »
Raczej nie, bo on zleca potem jeszcze inną misję.
W poradniku jest napisane "wróć do Seruka i odbierz nagrodę", a ja właśnie jej odebrać nie mogę :)
Tylko z tym doświadczeniem to nie jestem pewien; możliwe, że dostaje się je po wzięciu pucharów, ale raczej nie...

Offline Domius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Seruk nie chce gadać
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Sierpień 2007, 15:00:40 »
A czy może mieć znaczenie to, że zainstalowałem kolejno: łatkę 1.12 i 1.4, bez 1.3? Myślałem, że w 1.4 mieszczą się też poprzednie fanowskie, a teraz zdaje mi się, że jednak nie... :)

Offline ahimed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Seruk nie chce gadać
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Sierpień 2007, 13:16:09 »
W sumie to powinno się instalować po kolei każdą, ale odradzam fanowską 1.4 bo przynajmniej mi zbugowała grę i połowy questów nie mogę robić.

Zainstaluj tylko 1.3.1 i powinno być.

Offline xXsardasx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Seruk nie chce gadać
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Sierpień 2007, 21:38:02 »
Nie no jak ukradniesz ostanij pochar w magazynie Urkasa automatycznie masz zaliczną misje  :D

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Seruk nie chce gadać
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Sierpień 2007, 22:08:58 »
właśnie, jeśli ukradniesz wszystkie puchary z magazynu urkrassa, samodzielnie akceptuje ci misję. (przynajmniej powinno), a z serukiem gadasz po to, żeby dostać od niego troche expa. chyba 2000, tak czy siak, odrazu gdy wykradniesz puchary, zalicza ci misje. u mnie tak było. mam nadzieje że pomogłem.




PZDR.:KERTH:.

Forum Tawerny Gothic

Seruk nie chce gadać
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Sierpień 2007, 22:08:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top