Ankieta

Ulubiona gildia:

Mag Ognia
15 (11.7%)
Stra
3 (2.3%)
Najemnik
13 (10.2%)
Arcymag Ognia
25 (19.5%)
Paladyn
37 (28.9%)
35 (27.3%)

Głosów w sumie: 124

Autor Wątek: Ulubiona gildia  (Przeczytany 44152 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Wrzesień 2007, 15:43:11 »
Ja w gothicu 2 bylem najczescjiej strarznikiem.. potem pallak ale tez czasami gralem magiem ognia i najemnikiem
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień 2007, 15:45:34 wysłana przez ..::Gunses::.. »

Offline Adanos92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Listopad 2007, 20:44:53 »
Cytat: Zabójca Orków
Ja ustanowił bym to tak :

1. Najemnik
2.Strażnik
3.Mag Ognia
1. Najemnikiem można zostać jak się już umie trochę walczyć by stłuc strażników.

2.Strażnikiem zostać najłatwiej ( najpierw trza zostać obywatelem co jest trudniejsze) .

3.Magiem Ognia zostać najtrudniej , najpierw trza oczyścić drogę by owce eskortować
 do klasztoru. No , a potem Próba Ognia . JAK TO PRZEJ¦Æ!!!?? Musiałem wpisać kod .  
Najczęściej zostawałem najemnikiem. Są to luźne chłopy co potrafią stłuc.






Nie musisz koniecznie eskortowac owcy co jest strasznie denerwujące mozesz zagadc z vatrasem a on odesle cie do Laresa ktory pomoze przyłaczyc sie do jednej z trzech gildii pozniej znowu do vatrasa a vatras odsyła cie do do darona maga ognia który zleca ci odnalezie posazka innosa znajdujesz go idziesz do pedra i to wszystko jestes nowicjuszem.

Forum Tawerny Gothic

Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Listopad 2007, 20:44:53 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Listopad 2007, 10:50:30 »
O ile razy powracałem do GII NK, o tyle mój schemat wyglądał bardzo podobnie - Strażnik, Mag, i Najemnik. Zawszę lubiłem te pierwsze dwie gildie, otaczający je klimat i zasady. Najemnicy nie podobali mi się ani w G1, ani w G2 z dodatkiem. Nie te zasady, nie ten styl.

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Listopad 2007, 14:52:47 »
Przeszedłem grę po kilka razy każdą gildią i muszę stwierdzić, że najlepiej grało mi się Najemnikiem i Magiem Ognia. Najemnikiem dlatego, że mają fajne questy, jest tam sporo "starych"przyjaciół itp. Poza tym lubię być bezwzględnym wojem . Magiem Ognia, dlatego, że lubię bawić się w te klocki ^^.

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Listopad 2007, 13:59:46 »
Ja z tych trzech gildi wybrał bym ścieżkę Ognia. Dla tego bo lubię Prubę Ognia. Pruba Ognia to zabicie magicznego golema, odnalezienie czystej runy i zrobienie z niej ognistego pocisku.

Offline mag kręgu płomyczka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Grudzień 2007, 19:21:08 »
Kiedy zaczołem grać w G2 pierwszy raz zostałem strażnikiem, bo nie wiedziałem jak dołączyć do Magów(nie wiedziałem, gdzie kupić owce, a jak się już dowiedziałem to nie wiedziałem jak sprawić, aby poszła za mną),a z najemnikami nie dawałem sobie rady.
  Najbardziej lubię drogę magii, ponieważ jak już zdobędzie się całkiem sporo many o nie ma problemów z walką z potworami.

Offline UchihaSasuke

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Grudzień 2007, 19:34:15 »
Ja polecam najemnika na początku zrób jak najwiecej misji rzeby miec juz jakis 3-5 lvl i ruszaj na farmę Onara.
Najemnikiem się fajnie gra możliwość kłucia własnych mieczy jest bardzo fajna kłujesz dużo mnieczy i selasz łatwy zarobek.
Ja polecam najemnika.

Mag Ognia też jest fajny ale wkurza datek na początku gry.
1000 złotych monet i kolejne 100 na owce to dużo jak na początek gry.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Grudzień 2007, 10:54:41 »
ja zawsze biore najemnika bo jest fajny..... niema nim żadnych obowiązków(poza slużeniem onarowi, nie to co strażnik że musi wszytko wykonywać...pomagaj miastu...bądź odwarzny...broń mieszkańców....walcz za ojczyzne....to nie dlamnie!!!  ) , moze robić co chce ,  w 2 rozdziale za dostarczenie informacji(o rudzie) dostanie od garonda 500 szt. zlota    i inne takie

radze ZAWSZE wybierać droge najemnika





PozDRoe   Russel
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2007, 20:50:14 wysłana przez Russel »

Offline Givess

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Styczeń 2008, 19:48:02 »
Ja najczęściej gram najemnikiem lecz potem chciałem zobaczyć jak gra się magiem no i przeszedłem próbę ognia i wszystko było ok, strażnikiem byłem raz albo dwa ale nie grało się tak fajnie jak magiem.Jeśli szukasz rady zagraj magiem albo najemnikiem.Lepiej magiem.

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Styczeń 2008, 21:57:49 »
No w sumie po kil....ku rozgrywkach moja droga wygląda zwsze tak samo tzn
Gothic 1 - nowicjusz, a później strażnik świątynny
G2NK - strażnik, a dalej paladyn
To dlatego iż uwielbiam połączenie wojownika i maga a zarówno strażnicy jaki i paladyni są właśnie takimi postaciami:)
Jeżeli chodzi o krainę to Jarkendar, ma w sobie dużo uroku i to połączenie bagien/lasów/pustyń/plaz:)

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Styczeń 2008, 22:34:40 »
Ja w G2NK najbardziej lubię być Magiem Ognia, gdyż w całej trylogii jest to moja ulubiona postać.
Moja ulubiona lokacją jest Jarkendar-świetny klimat :D ( miałem dylemat co do Kolonii Górniczej, ale przecież coś musi zwyciężyć... )
Natomiast moja ulubiona gildia "poboczną" jest mag wody-cóz, mam jakieś zamiłowanie do magii....  

pzdr-Ankh

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Styczeń 2008, 07:24:22 »
Ja dałem na ÂŁowce smoków , bo ma fajne pancerze , niemusi już slużyć onarowi może kuć najlepsze bronie w grze  

jeśli chodzi o gildie wybrałem Wodny Krąg , bandyci są glupi ,a piraci nudni  

noi jeśli chodzi o część wyspy to wybrałem tereny khorinis
jarkendar jest fajny ale jest tam mało ludzi noi jest mały wiekszość mapy zajmują gury
a górnicza dolina jest trochę niebezpieczna

                                                                                               

PozDRo Russel  

Offline Caparso

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Styczeń 2008, 14:06:37 »
Osobiście najbardziej cenię sobie najemników--> łowców smoków. Panujący tam klimat przypomina mi czasy gdy byłem skazańcem w kolonii karnej. Na farmie można spotkać wielu starych znajomych, pancerze łowców są doskonałe a chytrość i przebiegłość łowców nie mają sobie równych. Cenię sobie również paladynów jako zdyscyplinowanych żołnierzy, gotowych do wielu poświęceń. Również i magowie mają w sobie coś specyficznego, jednakże nigdy nie przepadałem za magią. Uważam, że prawdziwy mężczyzna i bohater powinien walczyć jak należy- z honorem, wręcz.
Jeśli chodzi o gildie poboczne to zdecydowanie górują piraci. Niepowtarzalny klimat, urocze widoki no i bardzo wyborowe towarzystwo.
Jeśli chodzi o krainę to pozostanę przy Khorinis. Tak patriotycznie...

Offline Mnichu21

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Styczeń 2008, 12:19:47 »
Cytat: Zabójca Orków
Ja ustanowił bym to tak :

1. Najemnik
2.Strażnik
3.Mag Ognia


1. Najemnikiem można zostać jak się już umie trochę walczyć by stłuc strażników.

2.Strażnikiem zostać najłatwiej ( najpierw trza zostać obywatelem co jest trudniejsze) .

3.Magiem Ognia zostać najtrudniej , najpierw trza oczyścić drogę by owce eskortować
 do klasztoru. No , a potem Próba Ognia . JAK TO PRZEJ¦Æ!!!? Musiałem wpisać kod .  


Najczęściej zostawałem najemnikiem. Są to luźne chłopy co potrafią stłuc.

żeby zostać magiem trzeba orszejść próbe. Dla Pyrokara zdobąć rude. Idąc w strone czarnego trolla przy ostatnim rozgałęzieniu skęć w inną strone tamjest taka dolinka strasznie porośnięta chodz przy skale a trafisz na ukrytą jaskinie. Jeśli chcesz sobie trochę powalczyć w tej jaskini skręć w lewą strona a jeśli chcesz znaleść rude w prawą Proste.Dla tego maga po lewej (niepamiętam jego imienie dawno w to nie grałem) muśisz zabić magicznego golema żadna broń na niego nie dział oprócz świętego młota. Musisz go ukraść ale nie zabijaj strażnika najlepiej go uśpij.Niestety dla tego trzeciego wpisz sobie kod na tą rune nie mogę ci pomuc.

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Luty 2008, 12:33:55 »
ÂŁowca Smoków. W tej grze chodzi o zabijanie smoków, a ÂŁowca jest do tego najlepiej przystosowany.
Wodny krąg, zależało mi na tym, żeby szybko dostać się do Jarkendaru, bo na początek to dobra miejscówka.
No i Górnicza Dolina, z tych trzech zdecydowanie najlepsza. Klimat + wspomnienia z jedynki.

Offline kamil^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Luty 2008, 16:31:35 »
Ja oddalem glos  na arcymaga ognia. Jak chyba wszystkim wiadomo bedac arcymagiem z 6 krediem magi jestesmy poprostu nietykalni i niezniszczalni   Poza tym uwielbiam byc magiem. Jezeli chodzi o reszte ankiety oddalem glos na piratow i khorinis.

Offline Thorug

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #36 dnia: 04 Luty 2008, 16:45:48 »
Najchętniej grałem Paladynem. Przeszedłem grę tą ścieżką trzy razy. Lubię paladyna, bo podoba mi się jego zbroja i postawa. Wyznaje też moje ulubione bóstwo - Innosa.  Obecnie gram Najemnikiem. Też jest ciekawie, ale dla mnie to nie to samo co Paladyn.

Z krain moją ulubioną lokacją była Górnicza Dolina, mam po prostu sentyment do tego miejsca. Podoba mi się ta mroczna otoczka, która panuje w tym miejscu.

Offline mentos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #37 dnia: 04 Luty 2008, 17:15:20 »
Przeszedłem grę każdą gildią i dla mnie najlepszy jest najemnik choć czary maga 6 kręgu są fajne

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Luty 2008, 21:15:15 »
W moim przypadku wystarczyło, że usłyszałem możliwości: Arcymag Ognia, Paladyn, ÂŁowca Smoków. Myślę:,,Kurde, ÂŁowca Smoków, fajne brzmi", i od tamtej pory czekałem aż zagram w Gothica II i będę ÂŁowcą Smoków. I wytrwałem w konsekwencji, miałem potężnego wojownika, ÂŁowcę Smoków :)

Offline Tommy131

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Luty 2008, 22:08:02 »
Magiem niby na początku jest bardzo trudno (i jest) ale potem gdy się już ma gdzieś tak nawet 6 krąg i ze 100 coś many i super runy to się łatwo jedzie potem (aha a co do próby ognia....solucje)
Najemnikiem się gra fajnie też i w ogóle a potem się łowcą smoków zostaje i jeszcze lepiej jest bo masz bardzo dobre i fajne pancerze i możesz dobre bronie kuć.
Strażnikiem się też niby fajnie gra i bardzo łatwo nim zostać (ale nie wiem czy w Noc Kruka) no fajnie się wygląda z takim ładnym pancerzykiem itp. no a potem paladyn i zbroja full wypas i można też z run korzystać.
Cóż jedni mówią że ciulowaci są magowie a drudzy że paladyni no ale jak kto lubi.
Ja lubię paladynów i łowców smoków.  

Forum Tawerny Gothic

Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Luty 2008, 22:08:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top