Ankieta

Kto jest najlepszym przywódcą w Kolonii?

Cor Angar
156 (22.4%)
Gomez
41 (5.9%)
Lares
24 (3.4%)
Lee
476 (68.3%)

Głosów w sumie: 677

Autor Wątek: Najlepszy przywódca koloni karnej ???  (Przeczytany 94789 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Krók

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Grudzień 2006, 22:45:54 »
Lee ma ciekawa historie i był kiedyś podwładnym króla, więc ma najwięcej doświadczenia w bitwie. Poza tym zdaje się być roztropnym. A to moja lista najlepszych dowódców:

1.Lee
2.Gomez
3.Lares
4.Cor Kalom

Mógłbyś uzasadnić swój wybór - DODO
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2006, 00:40:39 wysłana przez DODO »

Offline Parcival

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #41 dnia: 23 Grudzień 2006, 23:42:04 »
Ja wybrałbym Lee ponieważ dobrze macha mieczem :P jest dobrym przywódcą jak i nauczycielem jest opanowany :D Tak jak Cor Angar tyle że to świr z sekty   może nie aż taki mocny ... Lee jest odważny nie chowa się za plecami swoich ludzi jak Gomez.

Gomez to leszcz, że tak brzydko powiem ( nieźle mu odwaliło jak dowiedział się o zalanej kopalni ).
Cor Angar, jak wspomniałem wyżej tak jak Lee tyle że z sekty  
Lares, też dobry ale wole osobiście Lee.
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2006, 13:04:41 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #41 dnia: 23 Grudzień 2006, 23:42:04 »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Grudzień 2006, 14:58:19 »
Według mnie najlepszym przywódca jest Lee.Według mnie jest to osoba opanowana i mężna. Gomez jest przeciwieństwem Lee. On wpuszcza do siebie tylko tych nadętych strażników. Oczywiście wpuszcza do swojego zamku jeszcze najemników, ale tylko z przymusem. Nie wpuszcza jednak do siebie zwykłych przybyszów. I w ogóle nie możesz sobie z nim porozmawiać. Za to Lee nie wygania Cię jak wpadniesz do jego ,,groty''  I nie skacze do ciebie z mieczem. Gomez w ogóle nie nadaje się na przywódcę koloni. Lares tez nie jest złym przywódcą, jednak według mnie jest to postać mająca duże mniejsze doświadczenie od Lee. W Gothicu II za to była to postać bardziej poważniejsza.  Jeśli miał bym wybierać między LEE a LARESEM to w Koloni (Gothic) wybrał bym LEE a w Khorinis (Gothic II) LARESA. W dwójce Lee chce się jak najszybciej ''wyrwać'' z Khorinis i skopać ''tyłek'' Robarowi. Dlatego jest niezrównoważony. Jeśli chodzi o Cor Angara nie byłby to zły przywódca. Ale w końcu najemnik to najemnik, zna klimaty takie jak KOLONIA.    
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 10:17:05 wysłana przez Najemnik Gorn 15 »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Grudzień 2006, 20:42:55 »
Jeśli chodzi o mnie to wahałem się między Angarem a Lee. Wybrałem Lee. Był opanowanym człowiekiem jako przywódca, rozsądnie dowodził, a po zatym go polubiłem. Gdyby chciał sądzę , że mógłby poprowadzić wojnę ze Starym Obozem, którą z pewnością wygrałby Nowy Obóz.

Lares też był  wporzo, lecz zgadzam się z innymi że był ryzykantem. Ataki na karawany, okradanie Magnatów, nie było bardzo mądrym wyjściem i mogło doprowadzić do wojny między starym a nowym obozem.

Gomez był kompletnym idiotom, siedziałby do końca życia w koloni, wraz ze swoimi babkami, innymi magnatami i kupą żarcia. Choć był potężnym magnetem, rządzącym się ponad innych, to tak naprawdę gdyby kopacze zrobili bunt, byłoby możliwe zabicie tego niby wielkiego magnata.

Angar także był świetnym i opanowanym przywódcą. Nie wywyższał się ponad innych tak jak inni Guru, czy świątynni strażnicy i nie poniżał tzw. żółtodziobów  . Nie panikował w trudnych sytuacjach i wg. mnie byłby lepszym  przywódcą od Y'Beriona.



Pzdr Lord Sado
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 21:02:50 wysłana przez Lord Sado »

Offline Xingu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Grudzień 2006, 22:32:49 »
Cor Angar

Brałem pod uwagę jeszcze tylko Lee bo obaj byli dość dobrzy. Ale Cor Angar umiał sobie zawsze poradzić, nie miał z niczym problemów, zawsze wiedział co robić. Lee był podobny do Cor Angara, ale wydaje mi się mniej miły, taki zhardziały ma charakter i dlatego wole Cor Angara, spokojniejszy gość ^^

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #45 dnia: 05 Styczeń 2007, 12:59:40 »
Cytat: Elanor
Cor Angar- w porząsiu gość. Jest dobrym przywódcą. Zajął miejsce Cor Caloma. Obozowi na bagnie przydałby się jak by od początku był ich przywódcą. Jest silny i zachowuje spokój nawet w trudnych sytuacjach.

 Lee - uważam że jest najlepszy. Chociaż ciężko jest wybrać między nim ,a Calomem. To doświadczony przywódca i dobrze prowadził najemników.

Gomez- To jeden z najgorszych typów w kolonii. Według mnie jest niezrównoważony. I do tego walczy z najemnikami zamiast sie z nimi dogadać. Do tego pozażynał magów ognia.

Mam pytanie, skąd ty te herezję wziełaś??? Od kiedy to Cor Calom jast przywódcą? W obozie sekty rządzi Y'Berion, a po jego śmierci władzę obejmuje Cor Angar. A poza tym to przywódców mialiśmy do wyboru w ankiecie i może coś jest z moim wzrokiem ale Caloma tam nie widziałem. Ehhh, to jest przykład tego, że niektórzy piszą bez zastanowienia, i chociażby spojrzenia na temat(ankietę).

Garret

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #46 dnia: 05 Styczeń 2007, 13:37:35 »
Ja swój głos oddałem na Lee. Jest on doświadczonym wojownikiem nie mniej niż przywódca z obozu na bagnie. Ma uznanie u osób oczywiście był na wojnie z orkami i ma duże doświadczenie. Nie chciał się zbytnio wychylać. Ma szacunek u najemników i nie tylko. Każdy z nas może podać inne argumenty. Może są to pozory jak wiara guru w śniącego.


Poprawiłem błędy ortograficzne. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2007, 15:07:49 wysłana przez Arthas »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Styczeń 2007, 09:10:01 »
Zacznę od opisania poszczególnych przywódców w Gothicu:

Lee:
Były generał Myrthany i na dodatek bardzo doświadczony w dowodzeniu, dowodził już na polu bitwy i zna się na byciu przywódcą. Lee jest charyzmatycznym przywódcą, z którym można sobie porozmawiać lub pożartować. Lee pragnie tylko zemścić się na Królu. Jest on dobrym strategiem i ogólnie rzecz biorąc jest najbardziej doświadczonym przywódcą w Kolonii, a ludzie za nim pójdą choćby na śmierć.

Angar:
Przyznam jest dobrym przywódcą, ma to "coś”, co pozwala mu na bycie dobrym dowódcą. Jest dobrym wojownikiem, ale czy jest dobrym strategiem to nie możemy tego powiedzieć, ponieważ nie dowiedzieliśmy się o tym. Na pewno jest charyzmatyczny i ludzie pójdą za nim w bój.

Gomez:
Rządzi zasadą "Twardej ręki", nie jest on łaskawym dowódcą, a charyzmy mu brakuje, ale nadrabia to bezwzględnością i umiejętnością przyciągnięcia do siebie dobrych ludzi, którzy mogliby dowodzić za niego. Gomez nie jest tak naprawdę całkowitym przywódcą, gdyby nie magnaci to nie poradziłby sobie... Nie sądzę, żeby ludzie poszli za nim w bój.

Y'Berion:
Doprowadził Obóz na Bagnie do wielkich rozmiarów i dzięki temu każdy musi się z nim liczyć. Może Y'Berion nie jest świetnym wojownikiem czy dobrym strategiem, ale nadrabia to silną wolą, dobrymi chęciami i charyzmie.

Lares:

To taki łotrzyk, który pomógł Lee uciec, a ten w zamian mianował go swoim zastępcą. Lares umie namówić ludzi, żeby do niego przystali oraz umie zorganizować różnego rodzaju napady na konwoje Starego Obozu. Nie możemy niczego więcej o nim powiedzieć, ponieważ znajduje się on w cieniu Lee...

Najlepszym przywódcą jest moim zdaniem oczywiście Lee....
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń 2007, 09:11:28 wysłana przez Crisis »

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Styczeń 2007, 17:06:53 »
Oczywsiscie general Lee. Pamiętam, jak po spotkaniu z Gomezem poszedłemgo odwiedzić. Chciałem zobaczyć, jaki jest przywódca wrogiego obozu, ale okazało sie, ze nie jets nawet w 1% taki sukinsynem, jak Gomez. Od razu go polubilem, miał i poczucie humoru i był swietnym wojem.

Oczywsiscie general Lee. Pamiętam, jak po spotkaniu z Gomezem poszedłemgo odwiedzić. Chciałem zobaczyć, jaki jest przywódca wrogiego obozu, ale okazało sie, ze nie jets nawet w 1% taki sukinsynem, jak Gomez. Od razu go polubilem, miał i poczucie humoru i był swietnym wojem. PzDrO :].

Offline Tristram

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #49 dnia: 11 Luty 2007, 15:29:52 »
Według mnie najlepszym przewódcą jest Gomez. Może i jest głupi ale to przecierz on przejoł kontrole nad SO i stworzył pierwszy obóz!! Oprócz tego jak wiem SO jest najlepiej zabezpieczony. I zarabia mase kasy. Oprócz tego stworzył dobrą armie i bogate miasto. Umiał wykorzystać magiczną rude w jedyny słuszny powód czyli do sprzedawania jej!Niewymyślał jakiejś stukniętej wiary w jakiegoś wymyślonego boga , żeby sobie przyciągnąć mieszkanców ani nie kusił ich napadami i trzymaniem rudy żeby wysadzić bariere. Niechodzą tam również ciągle naćpani goście. ma dużo strarzy i cieni którzy również pełnią role tak jakby policjantów. Oprócz tego bardzo dobrze rozbudowali miasto.

Pozdro
Tristram

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Luty 2007, 17:48:08 »
Ja zagłosowałem na Lee jest dobrym przywódcą kiedyś był w generałem w królewskiej armii czy ma dość duże doświadczenia na ten temat. Jest też bardzo dobrym wojownikiem, nie traci głowy i nie chowa się za swoich ludzi jak Gomez, no i nie wpada w histerie jak wyżej wymieniony Gomez no i jest dobrym strategiem.


Pozdrawiam.

Offline Dartam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Luty 2007, 21:36:36 »
Najlepszy przywódca hmm uważam, że Cor Angar spodobał mi się wtedy, kiedy walczył o obóz i chciał zrobić wszystko dla jego ludu nie tak jak Gomez, który w kółko siedzi na swoim tronie i nic nie robi. Chociaż Lee i Lares też nie są źli, bo też robią coś dla obozu.

Offline Zielony_Diego

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #52 dnia: 11 Luty 2007, 21:53:56 »
Tak wygląda klasyfikacja wg.mnie:
1.Lee (Wspaniały przywódca,ale i wojownik.Potrafi zarządzać spolecznością i nie boi się odważnych decyzji)
2.Cor Angar (Kamienna twarz,spokój nawet w sytuacji wysokiego zagrożenia.Opanowany dobry przywódca)
3.Gomez (Dobry organizator,ale bez jaj.Potrafił podporządkować sobie społeczność,zorganizować handel z królem i uwić bezpieczne gniazdko)
4.Lares (dobry przyjaciel i w porządku człowiek,ale żaden z niego przywódca  potrałił zorganizować ucieczkę, ale nie nadawałby sie na tego jednego sprawującego władzę)
Mój wybór-Lee.

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #53 dnia: 18 Luty 2007, 19:38:49 »
Moim zdaniem najlepszy jest Gomez. Może nie jest jakiś szczególnie potulny czy miły, lecz był on przywódcą skazańców jeszcze przed powstaniem bariery. Kilofami zasiekali wszystkich królewskich paladynów i strażników. Budzi respekt, każdy się z nim liczy, a jeśli nie to po spotkaniu z Blizną i Arto zmieni zdanie, lecz za późno.

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #54 dnia: 25 Luty 2007, 18:14:55 »
Powiem szczerze że miałem dylemata  
Lee to z pewnością świetny dowódca, zna się na wojnie, jego ludzie śą dla niego wążniejsi niż on sam, ma talent dowódcy i umie przewodzić ludziom.
Cor Angar to też swietny wojownik, sądze że też zna się na wojnie, podobnie jak Lee troszczy sie o swoich ludzi, ludzie go słuchają a on umie nimi poprowadzić.
Wybrałem Angara. Dlaczego? Przeważyło to, że dla niego nie liczy się wojna, i wygrana jego racji, dla niego liczyło się zwycięstwo, aby osiągnąc wyższy stan duchowości, walczył za wyznanie. Pomijając fakt że bardzo sięw wyznaniu pomylił ale jednak  

Offline Arantir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #55 dnia: 25 Luty 2007, 18:49:00 »
Moim ulubionym przywódcą jest Lee.
To spokojny przywódca najemników i mistrz walki. Nikt mu nie podskoczy.

Gomez to cuchnący wieprz. Nic nie robi i bzykadło* z niego.
Jest głupim leniem. Każdy za niego d**y nadstawia, a ten go do lochów zrzuca!!

Lares to marny przywódca, a dobry złodziej. Jego Szkodniki wszystko niszczą i kradną. Przez jego Szkodników Nowy Obóz jest zagrożony ze strony Knechtów ze Starego Obozu.

Nie lubię tego guru, Y'Beriona. Tylko ÂŚniący mu w głowie.
Już od zawsze mi się on nie podobał.

Pozdro

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #56 dnia: 25 Luty 2007, 19:17:05 »
Hmm... najleprzy przywódca? Oczywiście Lee. Czemu? Bo jest najleprzy, sam był generałem, czyli najwyraźniej paladynem. W bitwach, w których miał niemały udział, nabywał doświadczenia, szkolił się, stawał się świetnym wojownikiem. W koloni dostał się na sam szczyt, został przywódcą, co wiele o nim świadczy. Stąd oddałem na niego głos.

Pozdrawiam

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Marzec 2007, 22:26:37 »
Cor Angar zrównoważonym i spokojnym? W grze nie rzucało się to w oczy, wysyłając strażników świątynnych nie przewidział, że będą tam orki.
Rozumiem, że gdy Cor Kalom przebywał w bractwie, nie chciał zostawić Y'Beriona na pastwę tego chytrego Guru lecz gdy ten odszedł mógł sam poszukać na bagnach ziół leczniczych dla Y'Beriona, może wtedy zostałby ocalony.. Nigdzie nie daje przykładu dobrego przywódcy.
Lee.. również nie daje świadectwa dobrego przywódcy. Nie odkrył drogi do Wolnej Kopalni przez góry a w dodatku gdy została ona zajęta wysłał on zaledwie dwóch ludzi (nas i Gorna) na odbicie kopalni w której znajdowało się ~20 strażników.
Według mnie najlepszym przywódcą jest Lares. Może działa pod wpływem emocji, ale żadnej akcji w grze nie schrzanił, świadomie dopisał do listy więcej rzeczy by więcej ukraść..

Offline Lord Londius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Marzec 2007, 19:19:35 »
Moim zdaniem Lee , jego siłę napełnia nienawiść  do Robhara który go do koloni zrzucił , po za tym miło się z nim współpracuje . Gomez natomiast znajduje się na końcu bo dumi się sobą , po zawaleniu kopalni wpada w szał ( Zmartwienie ) dlatego  że boi się utraci uprzywilejowaną pozycje którą z początku posiadał.
Na dodatek to GOMEZ za pośrednictwem KRUKA kazał nam współpracować z OS by dowiedzieć się co w trawie piszczy i jak co do czego doszło to on nas póżniej za pośrednictwem Straży nazwał ZDRAJCAMI,
chciał również nas za to zabić . Lee stanowczo jest idealnym przywódcą .
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec 2007, 19:25:15 wysłana przez Lord Londius »

Offline Cronnoss

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #59 dnia: 18 Marzec 2007, 16:33:36 »
Lee to najlepszy przywódca poniewasz buł najlepszym generałem armi królewskiej.
Jeso zbroja i topór(z gothica1) i miecz dwu ręcz. (w g2 i g3) sieją postrach.
Chce sie zemścić na królu i jego poddanych bo go nie słusznie oskarżyli i
dlatego znalazł sie w koloni.Ja zrobił bym to samo na jego miejscu



POZDRO

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #59 dnia: 18 Marzec 2007, 16:33:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything